Gönderen Konu: Fenerbahçe | Türkiye Süper Ligi (2022-23 Sezonu)  (Okunma sayısı 46012 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • İnadına Fener
Ynt: Fenerbahçe | Türkiye Süper Ligi (2022-23 Sezonu)
« Yanıtla #135 : 29 Ağustos 2022, 21:06:58 »
Dk 90 kaleyi bulan şutumuz yok. Maç analizim bu kadar.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #136 : 29 Ağustos 2022, 21:16:05 »
kabus gibi 90 dakika
« Son Düzenleme: 29 Ağustos 2022, 21:16:09 Gönderen: efeovic »

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #137 : 29 Ağustos 2022, 21:17:07 »
hoca çok oynuyor kadroyla

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #138 : 29 Ağustos 2022, 21:17:52 »
şu takımın yaratıcı oyuncu eksiğini söylemekten vallahi yoruldum artık.jesus’un da oyun planını düşününce geriye düştüğümüz maçlarda mevcut kadroyla zorlanmaya devam ederiz.pozisyon üretebilen oyuncu şart.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #139 : 29 Ağustos 2022, 21:18:57 »
Son 10 dakika tam bir komedi filmi gibiydi. İrfan'in frikik pası, Mert'in bomboş tribünlere yaptığı orta, paslaşmalar vs tam bir komedi.
10 tane kütüğe konya forması giydirsek bizimkiler bu kutuklerin arasından paslasarak kaleye gidemeyecek kadar beceriksizler. 90 değil 190 dk oynansa gol atamazdik bugün. Tipik Fenerbahçe işte. Değişen bir şey yok.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #140 : 29 Ağustos 2022, 21:20:31 »
Maç kazanılır kaybedilir bu ayrı konu da…

JJ inadı başımıza iş açacak gibi.

Arda’yı rotasyona bile dahil etmiyor artık. Osayi meselesi zaten malum. Rossi mesela kaç resmî maça çıktı sezon başından ve ne yaptı? Neden vazgeçemiyoruz ondan?

Ayrıca saç boyası da gelmiş. Onu da ihmal etmese iyi olur  :P

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #141 : 29 Ağustos 2022, 21:27:19 »
Oyun kötü bile değil rezalet. Son yıllarda izlediğim en kötü Fenerbahçe performanslarından birisiydi. Sanırsam rahat rahat 3-4 sallar gideriz kafasında gelinmiş maça.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #142 : 29 Ağustos 2022, 21:39:03 »
1- 157 milyar kez söyledik, geçen sezon dilimizde tüy bitti. Türkiye'de şampiyonluğa oynayan büyük takım 3'lü sahaya çıkmaz!

2- Elimde dörtlüye uygun savunma yok diyemezsin, bu transferleri sen yaptın JJ efendi!

3- Elinde Alioski ve Ferdi varken solda Lincoln'ü neden oynatıyorsun ulan !

4- Her maç rotasyon olmaz arkadaş, dünyanın neresinde görülmüş ulan bu?

5- Ben sana inanmıyorum JJ efendi, hatta takımmış, Fenerbahçe taraftarıymış bence sikinde değil senin. Paranı alıp siktir olup gideceksin biliyorum ve bu yüzden bizlerle taşak geçtiğini düşünüyorum.

6- Sen bizlerle taşak geçiyorsun ya, ben de senin bunak bir it olduğunu düşünüyorum.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #143 : 29 Ağustos 2022, 21:51:44 »
1- 157 milyar kez söyledik, geçen sezon dilimizde tüy bitti. Türkiye'de şampiyonluğa oynayan büyük takım 3'lü sahaya çıkmaz!

2- Elimde dörtlüye uygun savunma yok diyemezsin, bu transferleri sen yaptın JJ efendi!

3- Elinde Alioski ve Ferdi varken solda Lincoln'ü neden oynatıyorsun ulan !

4- Her maç rotasyon olmaz arkadaş, dünyanın neresinde görülmüş ulan bu?

5- Ben sana inanmıyorum JJ efendi, hatta takımmış, Fenerbahçe taraftarıymış bence sikinde değil senin. Paranı alıp siktir olup gideceksin biliyorum ve bu yüzden bizlerle taşak geçtiğini düşünüyorum.

6- Sen bizlerle taşak geçiyorsun ya, ben de senin bunak bir it olduğunu düşünüyorum.
Abi söylediklerin ağır olmakla birlikte çoğuna katılıyorum hatta belki de hepsinde haklısın ve zaman gösterecek..

Şu anki oyuncu grubuna göre konuşuyorum: Altay, Osayi, Peres/Szalai, Alioski, Crespo, Zajc, Pedro ve Arda her maç ilk 11 oynamak zo run da!!

Arao’dan nefret ettim bu adamdan ligde 10 küsür tane var. Arao Crespo’yu, Emre Arda’yı Lemos Osayi’yi Lincoln Alioski’yi kesemez!

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #144 : 29 Ağustos 2022, 21:54:20 »
Öyle ya da böyle sonunda oynayacak takım bu olmalı:

Altay
Osayi
Transfer/Serdar
Peres/Szalai
Alioski
Crespo
Zajc
İrfan/Ferdi/Mert Hakan
Arda Güler
Joao Pedro (Yoksa King)
Maxi Gomez/ Valencia

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #145 : 29 Ağustos 2022, 22:06:37 »
İrfancan Ferdi’ye küfrettiyse eğer yönetim ……. Onun

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #146 : 29 Ağustos 2022, 22:16:51 »
8 senedir şampiyon olamayan bir takım sahaya bu zihniyette çıkar da sabaha kadar oynansa gol atamaz hissi verirse tepeden tırnağa sövülür.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #147 : 29 Ağustos 2022, 22:22:35 »
Beşiktaş çıkabileceği en iyi 11'i sahaya sürerken biz her hafta fantazi peşindeyiz, sonuç bu. Dele Alli tak 11'de bizde rehabilatasyon süreci haftalar sürüyor. Crespo ve Arda nasıl oynamaz şu takımda?

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #148 : 29 Ağustos 2022, 22:33:50 »
Abi söylediklerin ağır olmakla birlikte çoğuna katılıyorum hatta belki de hepsinde haklısın ve zaman gösterecek..

Şu anki oyuncu grubuna göre konuşuyorum: Altay, Osayi, Peres/Szalai, Alioski, Crespo, Zajc, Pedro ve Arda her maç ilk 11 oynamak zo run da!!

Arao’dan nefret ettim bu adamdan ligde 10 küsür tane var. Arao Crespo’yu, Emre Arda’yı Lemos Osayi’yi Lincoln Alioski’yi kesemez!

Muhtemelen herkes skora göre yazdığımı düşünüyordur, oysa alakası yok. JJ'nin takıma tek katkısı disiplin oldu, hep söyledim bunu. ADS maçında talih yanımızdaydı kabûl edelim. Kırmızı kart olmasaydı 3-0'dan maç verecektik yalan mı? Şu âna kadar hangi zor maçı oynadık. Kiev sonuçları ortada. ADS maçını nasıl aldığımız ortada. Konya ve BJK deplasmanları durumumuzu gösterir dedim, Konya deplasmanı ortada. Yarrak gibi savunmamız var, BJK deplasmanında kevgire döner bu hâliyle. Burada 1 kişi bile BJK deplasmanında savunma yönünden takıma güveniyor mu soruyorum.

1-Arao'yu, Gustavo'yu bulup getiren ben miyim?
2-Lemos'tan medet uman ben miyim?
3-Geçen sezon harika oynayan Crespo-Zajc ikilisini bozan ben miyim?
4-Osayi Türkiye'nin en iyi sağ bekiyken ha bire yedek bırakan ben miyim?
5- Lincoln'ü 3'lü takımın sol kanadına çekmek gibi maceralara atılan ben miyim? Üstelik elinde Alioski ve Ferdi varken?
6- Adam gibi santrafor istemeyip hâlâ Maxi Gomez'lere gidip 10 milyon euro takımı zarara sokacak olan ben miyim?
7-King, Bruma, Emre Mor, Lincoln gibi uzun vadede hiçbir şey vermeyecek oyuncuları takıma dolduran ben miyim?
8-İdeal 11 bulamayınca ''bence ideal 11 yok'' diye beceriksizliğini örten ben miyim?

Hayır değilim, bizzat JJ efendinin kendisi. Vücut dili bile hiçbir şeyin sikinde olmadığının göstergesi bence. Eski JJ kenarda kavga eden, herkese bağırıp çağıran, tepki veren birisiydi, Obra gibiydi. Şimdiyse eli cebinde izliyor, ne gollerde tepki veriyor ne hakeme/futbolculara tepki gösteriyor. 1 sene sonra parasını alıp siktirip gidecek ve ben burda kahrolmaya devam edeceğim. Ya şimdiden biz Fenerbahçe taraftarının şampiyonluğa olan hasreti anlatılmalı ve katkı verecekse devam etmeli, katkı vermeyecekse de derhal siktir olup gitmeli sezon sonunu beklemeden.

Benim tek bir başarısızlığa bile tahammülüm yok artık. JJ'ye gram inancım yok. Yönetim kendisiyle konuşmalı taşak geçmeyi bırakıp katkı verecekse versin.

Ayrıca yeni hoca umarım genç, dinamik, takıma 3'lü oynatmayacağına dâir İncil'e el basacak bir Alman olur. 45 yaşlarında bir Daum istiyorum.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #149 : 30 Ağustos 2022, 10:38:33 »
................Altay
Osayi-Szalai-Peres-Alioski
          Crespo-Zajc
          Xxx-Arda-xxx
                 Xxx
Hocanın yapması gereken şu 8 kişiyi 11'e çivilemektir. Xxx koyduğum yerlerde yapsın rotasyonunu. O 8 kişiyi de maç kopunca dinlendirme amaçlı çıkarsın sadece.