Gönderen Konu: Fenerbahçe | Türkiye Süper Ligi (2022-23 Sezonu)  (Okunma sayısı 46065 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • İnadına Fener
Ynt: Fenerbahçe | Türkiye Süper Ligi (2022-23 Sezonu)
« Yanıtla #195 : 12 Eylül 2022, 22:57:30 »
Tüm takımlar içinde en kötü transferler TS’ninkiler olabilir. Buna rağmen 8 yeni adamla oynadı ilk yarıyı Abdullah Avcı.

Önüne gelene yenilmeye devam ederler bu şekilde.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #196 : 12 Eylül 2022, 23:11:38 »
Tüm takımlar içinde en kötü transferler TS’ninkiler olabilir. Buna rağmen 8 yeni adamla oynadı ilk yarıyı Abdullah Avcı.

Önüne gelene yenilmeye devam ederler bu şekilde.

Visca, Dorukhan, sipussu ve Djanini sakat... En onemli isimleri Nwakame ve Cornelius gitti. Gecen seneki 11 lerinden 6 isim yok demektir.... Bu nedenle bu kadar yeni isim normal....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #197 : 12 Eylül 2022, 23:27:48 »
Hamsik ve Abdülkadir’i ikinci devre aldı oyuna. Bence yerlerine girdikleri oyunculardan kesin daha etkililer.

Demirspor habire kaçırıyor bu arada…

Visca, Dorukhan, sipussu ve Djanini sakat... En onemli isimleri Nwakame ve Cornelius gitti. Gecen seneki 11 lerinden 6 isim yok demektir.... Bu nedenle bu kadar yeni isim normal....

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #198 : 12 Eylül 2022, 23:31:52 »
Demirspor habire kaçırıyor bu arada…
İttire kaktıra attılar sonunda…

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #199 : 12 Eylül 2022, 23:34:12 »
Bay olduğumuz hafta epeyi verimli geçti  ;D

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #200 : 13 Eylül 2022, 00:00:49 »
GS çok derinden geliyor.1-0,2-1 ile şampiyon oldukları seneleri hatırlıyorum ve yine öyle bir senaryoya doğru gidiyoruz.
Beşiktaş ne kadar erken koparsa o kadar iyi.
Başakşehir’de çok sağlam takım olmuş.Bir yerde takılmaya başlarlar ama umarım biz şu ilk 13 haftayı en az hasarla kapatıp belli bir fark atarak son haftalara geliriz.

Jesus’a inancım tam.
FENERBAHÇE

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #201 : 13 Eylül 2022, 00:49:48 »
abdullah avcı arasının çok iyi olduğu medya mensuplarının şişirdiği bir balondur.hoca falan değildir.gittiği her takım tarihinin en iyi kadrosunu kendisine vermiştir,beşiktaş vermediğinde de ne kadar rezil bir antrenör olduğu görülmüştür.bu ligin en iyi 2 hocası jorge jesus ve emre belözoğlu’dur.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #202 : 13 Eylül 2022, 13:27:36 »
Hakem olacak dangozun Belhanda’nın attığı nizami golü neden iptal ettiğini anlayan var mı?

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #203 : 13 Eylül 2022, 15:18:14 »
Hakem olacak dangozun Belhanda’nın attığı nizami golü neden iptal ettiğini anlayan var mı?

Diger Adana'li oyuncu topa temas etmeden kendi alip devam ettigi icin.... tekrarini izlemedim. dogrusunu yanlisini bilemem, ama dudugu o zaman caldi...
« Son Düzenleme: 13 Eylül 2022, 15:18:33 Gönderen: ETIRYAK »
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #204 : 13 Eylül 2022, 16:02:49 »
Diger Adana'li oyuncu topa temas etmeden kendi alip devam ettigi icin.... tekrarini izlemedim. dogrusunu yanlisini bilemem, ama dudugu o zaman caldi...
Topa temas var gibi görünüyor. Burada doğru hakemlik golü verip VAR’dan sormasıydı. Hadi onu yapmadı, topa temas yoksa da VAR görüntüsü ekrana verilmeli.

VAR aynı zamanda kamuoyunun adalet duygusunu sağlamak için kullanılmalı. TV’nin verdiği görüntü ile orada topa temas yok diyebilen çıkmaz. Nitekim hakem eskileri de gol iptali hatalı diyor.

Şimdi benim gibi ortalama taraftar nasıl güvenecek bunlara… Adalet duygusu o kadar hasar görmüş ki biz yaptık oldu kafasındalar.

Elindeki teknolojiyi anlamlı işler için kullan bari… Ama yok… Kod kafalı yöneticilerin, abuk sabuk ligi… Sonra da Avrupa’dan neden eleniyoruz. Adalette elenmişiz, eğitimde elenmişiz, insani yaşam standartlarında elenmişiz… Futbolda mı Avrupa’da olacağız… Tıraş işler…

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #205 : 14 Eylül 2022, 12:15:55 »
Geçen gün burada yazmıştım Altay için BJK’nin ağzı sulanıyordur diye. Buyrun, BJK Facebook taraftar sayfası;

“kalemize gelen her şutun gol olmasından bıktık. Fabri'den sonra düzen tutturamadık. Altay gibi bir kalecimiz olsa her sene net şampiyon oluruz. Hem elleriyle hem ayaklarıyla müthiş bir kaleci.”
« Son Düzenleme: 14 Eylül 2022, 12:17:56 Gönderen: Enver Tarcan »

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #206 : 14 Eylül 2022, 13:52:48 »
Geçen gün burada yazmıştım Altay için BJK’nin ağzı sulanıyordur diye. Buyrun, BJK Facebook taraftar sayfası;

“kalemize gelen her şutun gol olmasından bıktık. Fabri'den sonra düzen tutturamadık. Altay gibi bir kalecimiz olsa her sene net şampiyon oluruz. Hem elleriyle hem ayaklarıyla müthiş bir kaleci.”
biz de kalemize gelen ilk şutların sürekli gol olmasından bıktık.geçen seneden beri ya sakat ya da ilk topu içeri alıyor özellikle avrupa maçlarında.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #207 : 14 Eylül 2022, 15:20:52 »
biz de kalemize gelen ilk şutların sürekli gol olmasından bıktık.geçen seneden beri ya sakat ya da ilk topu içeri alıyor özellikle avrupa maçlarında.
Bıktıracak kaleci görmemiş olabilir misin?

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #208 : 14 Eylül 2022, 16:49:32 »
Bıktıracak kaleci görmemiş olabilir misin?
maalesef gördüm abi.kameni,harun,ertuğrul..altay onlardan iyi olabilir ama çoğu kişinin kendisine yapılan eleştirilere tahammül bile edemiyor olması bana tuhaf geliyor.bu kadar fazla sahiplenip kaptanlık vermemize kendimize kahraman arayışımızın sebep olduğunu düşünüyorum.
« Son Düzenleme: 14 Eylül 2022, 16:50:21 Gönderen: efeovic »

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #209 : 14 Eylül 2022, 17:11:08 »
maalesef gördüm abi.kameni,harun,ertuğrul..altay onlardan iyi olabilir ama çoğu kişinin kendisine yapılan eleştirilere tahammül bile edemiyor olması bana tuhaf geliyor.bu kadar fazla sahiplenip kaptanlık vermemize kendimize kahraman arayışımızın sebep olduğunu düşünüyorum.
Yok ben kahramanlı filmlere bile karşıyım. Ne oğluma ne kızıma izlettirmedim bile özellikle  ;D

Herkes önce birey sonra da kendi hayatının kahramanı olmalı.

Volkan’ı saymamışsın… Bence Rüştü’nün prime döneminden beri en iyi kaleci performansı Altay’ın. Altay, Volkan gibi sahada kabadayılık yapmıyor, efendi çocuk diye mi tutulmuyor anlamıyorum. Karşı karşıya kaç golü çıkardı mesela böyle bir istatistik vardır muhakkak.

Bir kalecini değeri = karşı karşıya çıkardığı toplar - (eksi) tutması muhtemel ancak gol olan toplar… olsun mesela.

Altay’ın raiting’i TR liginin en üstündedir. Kalecilik kalitesine bakarsan da sadece Muslera’dan geri bu ligde. Alamadığımız Gökhan da ondan bir tık sonra olabilir.

Övmek nasıl kahraman yapmak değilse, eleştirmek de tü kaka etmekle eşleşmemeli.

Daha iyisini bulursan alalım tabii. Var mı öyle biri?