Gönderen Konu: Fenerbahçe | Türkiye Süper Ligi (2022-23 Sezonu)  (Okunma sayısı 46063 defa)

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
Ynt: Fenerbahçe | Türkiye Süper Ligi (2022-23 Sezonu)
« Yanıtla #450 : 13 Kasım 2022, 03:24:10 »
Sıfır oyunla 3 maçı aldılar. Bizim de son anda kazandıklarımız oldu ama top oynadık. Bu koduklarım nasıl oluyor da bu boku yiyor bilmiyorum. Kaostan beslenmeleri ise ayrı bir şey.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #451 : 13 Kasım 2022, 09:35:05 »
İlhan ın dedikleri %100 katılıyorum ama bu maç için hakem vs ne olursa olsun 2 golün de kendi hatamızdan geldiği gerçeği de var.
Takım karakter koyup Trabzon ve Galatasaray maçlarını kazanırsa ibre tekrar bize döner yoksa zor işimiz, gene keserler önümüzü.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #452 : 13 Kasım 2022, 10:02:31 »
Maçı kazansak bile 5 puan zaten minik avantajdi diye düşünüp sakin kalmaya çalışalım bakalım.1.5 maç.Bu oyuncularda söylenmeli.Defans hiç değişmedi sakatlardan dolayı aynı adamlar oynadı yük bindi.
« Son Düzenleme: 13 Kasım 2022, 10:12:53 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #453 : 13 Kasım 2022, 10:05:06 »
Lan biz Samsunda ecel terleri dökerken bunlar son maç Trabzon önünde ilk yarı dolmadan 4 0 önde geçmişti.Denizli zamanı.Hatta o maçta Tümerle geri düşüp sonradan çevirip şampiyon olmuştuk.
« Son Düzenleme: 13 Kasım 2022, 10:12:34 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #454 : 13 Kasım 2022, 10:40:37 »
Lan biz Samsunda ecel terleri dökerken bunlar son maç Trabzon önünde ilk yarı dolmadan 4 0 önde geçmişti.Denizli zamanı.Hatta o maçta Tümerle geri düşüp sonradan çevirip şampiyon olmuştuk.
Cunku bizim beraberliğimize 4 fark atmalari gerekiyordu ve ilk yarıda 4-0 yaptılar Trabzonu. Bu kadar orospu cocugu bunlar işte.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #455 : 13 Kasım 2022, 11:40:28 »
Cunku bizim beraberliğimize 4 fark atmalari gerekiyordu ve ilk yarıda 4-0 yaptılar Trabzonu. Bu kadar orospu cocugu bunlar işte.

Genç arkadaşlar bizi anlamaz, anlamalarını da bekleyemeyiz çünkü 1987 yılından beri GS ne zaman final haftalarına girdiyse ihtiyacı olan skoru hep aldı. BJK'liler de çok yaşadı bunların ibneliklerini, onlar da iyi bilir.

Dün bâriz bir şey gözüktü ki biz her zaman çok iyi oynamak zorundayız, kadro kalitemiz yetersiz çünkü. Kötü oynayarak kazanma kredimizi doldurmak üzereydik zâten. Mecburuz, hep iyi oynamak zorundayız.

GS'nin saha dışı operasyon uzmanı bir kulüp olduğunu 758 yıldır söylüyoruz. Bu algıları, bu ilişki ağlarını, bu operasyonları bozacak tek kişi Ali Koç'tan başkası değil. Tehdit mi eder, para mı yedirir, gücünü mü kullanır bilemem ama artık perde arkasından devreye girmek ve GS'nin gücünü kesmek zorunda. Bunu yapabilecek çok büyük gücü var, kullanmazsa ve GS şampiyonluğu son haftalarda elimizden alırsa Ali Koç gerçekten çekip gitsin.

Taraftar olarak çok kırılganız çünkü sâdece 2011'den beri değil, neredeyse son 30 yıldır öyle şeyler yaşadık ki romanını yazsak Rus edebiyatı romanları kalınlığında olur. GS 2 tâne flu hata yaşadı, bakın flu diyorum tartışmaya açık yâni, ama sosyal medyadan görsel medyaya kadar öyle başarılı bir şekilde ortalığı ayağa kaldırdılar ki sezon sonuna kadar artık her karar leyhlerine çıkar. Adamlar bu konularda inanılmaz uzman, akilalmaz orospu çocuğu bir camia. Biz Türklerin 2000 yıl boyunca Turan taktiğini yedirerek savaş kazanması gibi, Arjen Robben'in dünya futboluna 15 yıl boyunca ''içeriye çekip uzak köşeye golü atma'' taktiğini yedirmesi gibi, bunlar da ''fener'i şampiyon yapacaklar'' diyerek aynı algıyla şampiyon olurlarsa Ali Koç'a yazarım önce bunu ben. Engel olacak gücü var, sonuna kadar kullanmalı.

Aziz döneminde de bu taktiği hep uyguladılar, Aziz hööt diyerek 2-3 şampiyonluğu bu orospu evlatlarından kurtardı ama her zaman başaramadı. Meselâ 2006'da dönen dolaplar.

Taraftar olarak sâkin kalmalıyız. Zâten bu sene de şampiyonluk gelmezse, bizim yaş kuşağı şampiyonluk göremez asla. GS Türkiye'nin Bayern Münih'i olur, bizler Dortmund'a falan dönüşürüz. Sâkin kalıp sonuna kadar destek olmalı, sosyal medyada tüm gücümüzle bunlara karşı çıkmalıyız ama işte bizim taraftarın sosyal medyada ortak hareket edip karşı operasyon yapma bilinci ya da deneyimi maalesef yok.
« Son Düzenleme: 13 Kasım 2022, 11:42:29 Gönderen: Erdal Soner »

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #456 : 13 Kasım 2022, 11:42:17 »
TR'nin Bayern'i GS en son üç sene önce şampiyon oldu.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #457 : 13 Kasım 2022, 11:49:59 »
TR'nin Bayern'i GS en son üç sene önce şampiyon oldu.

Oldu demedim, biz bir şeyler yapmazsak olacaklar dedim.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #458 : 13 Kasım 2022, 12:15:51 »
Biz öyle bir maç oynasak 7 0lik hükümet iç isleri bakanlığı savcıları yığmış idi kulübümüze.Dün bu skoru tek sorgulayan yorumcu görmedim.Hele Necati dedi ki lige renk gelmiş ulan briyantinli.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #459 : 13 Kasım 2022, 13:01:33 »
gençler anlamaz diyosunuz haklı olarak ama gerçekten anlıyorum söylediklerinizi.ben mümkün olduğunca geçmişte neler olup bittiğine sürekli bakarım,bi şeyler izlerim.söylediğiniz sezonlardan da canlı izlemeden de olsa maalesef haberdarım.hiçbirinizin yazdıklarına da haksızsınız yanlış düşünüyorsunuz diyemem.tek isyanım çok kolay kabulleniyoruz bazı şeyleri.kasım ayından tek mağlubiyetle sezon sonundaki yenilgiyi kabullenmek üstelik de liderken zoruma gidiyor benim.diyeceksiniz ki canlı yaşamadın anlayamazsın,bir yere kadar haklısınız ama yine de ne olursa olsun fenerbahçe bu kadar kolay pes etmemeli.her yıl ekim-kasım ayında yenilgiyi kabul edersek daha çok bekleriz biz.bizi şampiyon yapabilecek yegane adam takımın başında.bu takımın taraftarı olarak yaşanılan her türlü hayal kırıklığına rağmen vazgeçmemek bize yakışır.ha sonuçta yine ilhan abi haklı çıkar çıkmaz onu göreceğiz ama şimdiden kaderimize razı gelmek hiçbirimize yakışmıyor.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #460 : 13 Kasım 2022, 14:48:10 »
@ Erdal Soner

Kardeşim uzun uzadıya yazamayacagim,  ben bodoslama daldım ve direkt konuya girdim. Sen vaktini harcamışsin.  Cok dogru yazmışsın. Bir şeyleri soyluyorsak mazosist olduğumuzdan değil, yasanmisliklardan,  ulke şartlarından, son haftaki sinyallerden hissederek söylüyoruz.
Bu camia cok.fazla şey yasadi ve yaşamaya da devam ediyor. Cok uzağa gitmeyelim. Nani ve Van persie geldiğinde taraflı tarafsız herkes sadece fenerbahcenin degil turk futbol tarihinin en iyi kadrolarindan birisi dedi ama yine sene sonunda ders verdiler bize. Oyle iyi ve kaliteli kadro kurmakla olmuyor bu işler dediler. Bu sene de yine aynı terane işlemeye başladı. Yahu akil var mantık var biz evimize Giresun'la oynarken adamlar basaksehire gidiyor. Haftaya bak, herkes puan farki açılır diye düşünür. Kendi taraftarları dahi ama gel gör ki biz yeniliyoruz adamlar da tuhaf bir galibiyet aliyor. Ben simdi umut tacirliği mi yapayım gençler üzülmesin diye. Dedigim orada duruyor. Sene sonu görürüz. Insallah hakli çıkmam.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #461 : 13 Kasım 2022, 15:35:03 »
O ndaşimiye midir ne boktur bi boklar karıştırmadıysa ben de bu futbolu izlemiyordum 10-15 yıldır. Galatasaray transfer edince anlarsınız

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #462 : 13 Kasım 2022, 16:00:29 »
Beşiktasin yarışın içine ortak olması iyi olur bence kopmasınlar.Birazda biz çıkarcı olalım.Fena değil.kadrolari aslında.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #463 : 14 Kasım 2022, 09:29:50 »
Bu sene gol atmaya hali olmayan rakiplere goller hediye ediyoruz. Giresun maçı sabaha kadar oynansa kazanacağımız bir maçtı ve Serdar Aziz'in hediye ettiği iki golle kaybettik. Sürekli böyle hatalar yapan, evinde Ümraniye ve Giresun'a 5 puan bırakan takım gerçekten insanın ümitlerini kırıyor. Geride bıraktığımız fikstürün hakkı minimum 5-6 puan farktı. Sakatlıklar,mental yorgunluk,araya giren Avrupa maçları,kırmızı kartlar vs gibi durumlar içerde Ümraniye ve Giresun'a bırakılan 5 puana bahane olamaz. Ts,Adana,derbi deplasmanları gibi maçlarda herkes puan kaybeder ve bunlar normaldir.Şampiyonluğun kaybedildiği asıl maçlar Giresun gibi maçlardır. Sen buralarda kazanacaksın ki Ts,Adana deplasmanlarına kafa rahat çıkacaksın.

Herşeyi bir kenara bırakırsak Mart'a kadar Avrupa maçı yok ve arada sakatlar da iyileşecek. Avantajımızı kullanamadık ama tam kadro ve full lige konsantre Fenerbahçe'yi de görmek gerekli.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #464 : 14 Kasım 2022, 14:01:57 »
Ben fikstür avantajına filan zerre inanmıyorum. 13 maçın 8'ini içeride oynamışız filan. Ligin yarısı İstanbul takımı zaten. Karagümrük'le içeride oynasan ne dışarıda oynasan ne. İkinci yarısında La Liga ekipleriyle maç yapacakmışız gibi bir algı oluşturuluyor, dışarıda oynadığımız maçları daha rahat kazanırız, bakın görün.