Gönderen Konu: Fenerbahçe | Türkiye Süper Ligi (2022-23 Sezonu)  (Okunma sayısı 46018 defa)

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Türkiye Süper Ligi (2022-23 Sezonu)
« Yanıtla #480 : 08 Aralık 2022, 09:31:20 »
Lincoln büyük topçu her hareketinden kalite akıyor. Umarım hoca kaleye yakın oynatmaya devam eder.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #481 : 16 Aralık 2022, 13:39:21 »
An itibariyle kuleden dönenler var: Luan Peres ve Nazım Sangare

https://www.fenerbahce.org/haberler/futbol/2022/12/futbol-a-takimimiz-hazirliklarini-surduruyor

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #482 : 16 Aralık 2022, 14:42:42 »
aradan gayet iyi döneceğimizi düşünüyorum. son 4-5 maçı dilimiz dışarda oynadık resmen, şimdi dinlenmiş ve jesus idmanı yemiş bir takımdan hiç şüphem yok.
« Son Düzenleme: 16 Aralık 2022, 14:42:52 Gönderen: efeovic »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #483 : 23 Aralık 2022, 08:38:20 »
Yakında burda da Jesus va Jesus git  yazıları olmaz mutlu sona ulaşırız rahatlarız bizler aynı zamanda salon sporu sevdalıları.Itoudia biraz salandı adamı bartzokas ysptibcok bilen tayfalar.O tayfa başka forumlarda burası olagünüstü arkadaşlar var hepsi.Genel yazı.Trabzon maçını mutlak almalıyız 1 puan kurtarmaz.
« Son Düzenleme: 23 Aralık 2022, 08:42:53 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı libertafb

• Üye
  • Yer: Almanya
« Yanıtla #484 : 23 Aralık 2022, 12:33:54 »
Yakında burda da Jesus va Jesus git  yazıları olmaz mutlu sona ulaşırız rahatlarız bizler aynı zamanda salon sporu sevdalıları.Itoudia biraz salandı adamı bartzokas ysptibcok bilen tayfalar.O tayfa başka forumlarda burası olagünüstü arkadaşlar var hepsi.Genel yazı.Trabzon maçını mutlak almalıyız 1 puan kurtarmaz.

Dünya batar, ateşte yangın söner, ağustosta kar yağar ama Fenerbahçe, trabzonspor'u trabzon'da yenemez. Bu yönetim ve başkanla da şampiyonlugun yanından geçemez. Ali koç olduğu sürece Fenerbahçe en fazla kötü bir tiyatronun bir figürani olur.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #485 : 23 Aralık 2022, 12:57:30 »
biz o zaman hiçbir branşta şampiyon olamayacaksak bu forum neden var? neden her sezon yeni başlık açıyoruz o zaman? gerçekten bazen bu forumda boşuna konuşuyormuşum gibi hissediyorum. erkek basketbol hariç her branşta “nasıl kaybederiz” diye tartışıyoruz. forumun genel taraftar profilini yansıttığını varsayacak olursak bizim işimiz şampiyon olsak bile çok zor. anadolu takımı taraftarına döndük iyice. sonra bana kızıp senin yaşın genç anlamazsın deniyor. istediğinizi diyin başımın üstüne tabi de biraz da siz beni anlamaya çalışsanız keşke.

Çevrimdışı libertafb

• Üye
« Yanıtla #486 : 23 Aralık 2022, 14:14:18 »
biz o zaman hiçbir branşta şampiyon olamayacaksak bu forum neden var? neden her sezon yeni başlık açıyoruz o zaman? gerçekten bazen bu forumda boşuna konuşuyormuşum gibi hissediyorum. erkek basketbol hariç her branşta “nasıl kaybederiz” diye tartışıyoruz. forumun genel taraftar profilini yansıttığını varsayacak olursak bizim işimiz şampiyon olsak bile çok zor. anadolu takımı taraftarına döndük iyice. sonra bana kızıp senin yaşın genç anlamazsın deniyor. istediğinizi diyin başımın üstüne tabi de biraz da siz beni anlamaya çalışsanız keşke.

Ben futboldan bahsediyorum genelleme yapmadim. Son senelerde Fenerbahce haric herkesin gönlünü yapmak amaciyla kazandirilan sampiyonluklar, siyasetin futbolun içinden çekilmemesi hatta daha da belirleyici olmasi, tff'deki görev dagilimi, mhk'nin sürekli bazi takimlara calismasi, Fenerbahce'nin her sene en kritik dönemde pes pese hakemler tarafindan bariz dogranmasi, ali koc'un baskanlik koltugunu mesgul etmesi ama liderlik yapamamasi beni dogal olarak karamsarliga sürüklüyor. Erden timur'un basin aciklamasindan sonra tüm hava birden tersine döndü mesela. Gecen sezon trabzonspor'a karsi oynadigimiz 180 dakikanin yaklasik 40 dakikasini 11 kisi oynayabildik. Bu sezon kaybettigimiz iki macta da 10 kisiydik. Fenerbahce yillardir anadolu kulübü gibi yönetiliyor, taraftari niye farkli olsun ki? Yillardir sampiyon olamamanin getirdigi stres ve sikinti, yönetimin camiayi bir türlü umutlandirip kenetlendirememesi, tff ve mhk'ye söz gecirememesi bizleri kirilgan yapiyor fakat tüm bunlar insanlarin fikir alisverisine engel degil tabi ki. O yüzden bu forum var. Iyi ki de var.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #487 : 23 Aralık 2022, 14:30:57 »
Konya maçı 10 kişi kaldık ama onlar da 10 kişi kaldılar. Golü yediğimizde 10 a 10du maç. Koca maç 4 faul yaptık kaybetmeyi hakettik.

Giresun maçı sabaha kadar oynansa bizim kazanacağımız maçtı. İrfan Can'ın bencillikleri ve Serdar Aziz'in 2 tane hediyesiyle maçı kaybettik.

2 maçta da eksikken daha iyi taraf bizdik.
Yani 2 maçı da kaybetmemizin 10 kişi kalmamızla alakası yok.

Böyle bizi şampiyon yapmıycaklar muhabbeti sadece milyonları götüren futbolcuların değirmenine su taşımak olur. Sorumsuzca yapılan hatalar yüzünden kaybedildi bu maçlar.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #488 : 23 Aralık 2022, 16:56:27 »
Şu futbolda şampiyonluk gelsinde birde kadın basket olalım.kafi bu yıl.Bizler salon sporlarına gönül verenler de derin nefes alır.Ilk Ali koç döneminde paket aldım futbol birde Jesus aylık.Olurda koparsak iptal edeyim diye kolayca internet.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #489 : 24 Aralık 2022, 12:26:47 »
İnşallah iyi bir başlangıç yaparız lige kırılma olmaz defans hattımız sorunluydu transfer dönemine kadar en az hasarla geçmek şart

Çevrimdışı libertafb

• Üye
« Yanıtla #490 : 24 Aralık 2022, 14:28:27 »
VAR - Alper Ulusoy
AVAR - Serkan Tokat

Bu atamalar bir çok şey ifade ediyor.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #491 : 24 Aralık 2022, 17:04:36 »
Trabzonun yerel gazetesinin yaptığı suçtur.Kulüp harekete geçmeli.KimTrabzondaki Fenerbahçeliler diye.Bu hedef göstermektir aymazlıktır.Trabzon babanızın malımı.Bak bunlar düşün amatöre.Ayri bunlar.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #492 : 24 Aralık 2022, 20:30:51 »
Crespo ilk yarı o kadar saçma sapan bir sarı gördü ki 2.yarı boku bokuna kırmızı yedi üstüne golde yedik. 3 maçtır 10 kişi kalıyoruz

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #493 : 24 Aralık 2022, 20:33:11 »
Bitmiyor bu sorumsuzca, takım satan hareketler kaç oldu artık.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #494 : 24 Aralık 2022, 20:35:22 »
Trabzon maçını 11 kişi tamamlasak sasirirdim. Bizden bir bok olmaz ya. Bu Ali Koç olduğu müddetçe bir bok olmaz. Şu orospu çocuklarına karşı bile yıllardır eziliyoruz. Beşiktaş'ı yeneme, Trabzon'a yenil, yakında gsden de bir darbe yeriz. Sonra kalk şampiyonluktan bahset, tamam oldu. Ne zaman yüzümüz gülecek yaşlanıp gidiyoruz.
« Son Düzenleme: 24 Aralık 2022, 20:38:46 Gönderen: iloturo »