Gönderen Konu: Fenerbahçe | Türkiye Süper Ligi (2022-23 Sezonu)  (Okunma sayısı 46054 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
Ynt: Fenerbahçe | Türkiye Süper Ligi (2022-23 Sezonu)
« Yanıtla #525 : 29 Aralık 2022, 15:39:00 »
Biz eskiler derbi yada Trabzon gibi maçları alamadıgımizda o şampiyonluk tatsız şampiyonluk derdik kabul etmezdik.Diyelim Jesus Galatasaray dahil büyük maç alamadı.Trabzonuda yenemedi burda ama şampiyon olduk içinize siner mi.?.Genclerin yanıtlarını merak ediyorum.
hem de öyle bir siner ki :)

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #526 : 29 Aralık 2022, 17:01:56 »
hem de öyle bir siner ki :)

Şampiyon olacaksak zaten hiçbir derbi umrumda bile olmaz. Bana derbi galibiyeti değil, artık şampiyonluk lazım, aksini düşünen varsa da güler geçerim.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #527 : 29 Aralık 2022, 19:51:57 »
Ancak Galatasaray puan kaybetmeyecek gibi ondan sanırım yenmek zorundayız.Iste Giresunu kaybetmek kötü oldu.Hadi Ümraniye ilk haftaydı.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #528 : 29 Aralık 2022, 20:00:18 »
Biz olamıyorsak Adana oldun yakışır cıvil cıvıl kent Başak o satıştan sonra halt yesin.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #529 : 29 Aralık 2022, 20:06:19 »
Gs sampiyonluk yarisinda olursa biliriz ki tüm maclarini kazanmaya baslar ki kazanmaya başladı da. Başkanları aciklama yaptıktan sonra 5 mac ust üste kazandılar ve oyle boyle fiksturleri yoktu. Haftaya 6 olur bizim mac oncesi. Bunlari yenemezsek zaten bizim herhangi bir macta puan kaybetme potansiyelimiz oldugu için isimiz cok zor olur.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #530 : 30 Aralık 2022, 09:16:55 »
Erden Timur ligi organize ediyor demeye utanıyorum bu adama da at koşturtuyorsak geçmiş olsun zaten.

Hakem hatalarından bağımsız Sivas'ın zaten 2.golü yiyeceği çok belliydi. 60 metre uzun pas atılıyo, defans sadece izliyor böyle golü amatör takıma atarsınız ancak.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #531 : 30 Aralık 2022, 09:29:50 »
Erden Timur ligi organize ediyor demeye utanıyorum bu adama da at koşturtuyorsak geçmiş olsun zaten.

Hakem hatalarından bağımsız Sivas'ın zaten 2.golü yiyeceği çok belliydi. 60 metre uzun pas atılıyo, defans sadece izliyor böyle golü amatör takıma atarsınız ancak.

Erdem Timur değil sokaktaki bakkal amca olsa söz konusu gs ise gerisi teferruat. Bunun farkına bir kere varmak lazım. Öte yandan yok İstanbul son dakikada çok net gol kaçırdı, yok sivasın golü verilmedi, yok maç 13 dakika uzayıp gs 90+7 de attı vs vs vs. bunları çok göreceğiz daha. Adamlar şu anda full konsantrasyonla işin içinde.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #532 : 30 Aralık 2022, 09:57:15 »
bugün yönetim basın toplantısı yapacağına direkt neden riva’ys gitmiyor? herifler ligi bitirtmeyiz diye tehdit ediyorsa gidip misliyle tehdit edeceksin. ali koç şu basın toplantısı işlerini hiç beceremiyor umarım yine eline yüzüne bulaştırmaz.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #533 : 30 Aralık 2022, 11:03:25 »
Basın toplantıları ve tivit atma işlerinden bugüne kadar fayda görmedik. Bir şey yapılacaksa başkanın Riva'ya giderek ve ses çıkarmadan yapması lazım.

Futbolcu tayfanın eline koz vermemek lazım. Başarısız olurlarsa ana sebebi kendi sorumsuzluklarıdır bunu unutmasınlar. Arkasına sığınacakları bahaneler oluşmamalı.İşte bu yüzden Jesus burada takımın konsantrasyonun başka yerlere kaymasını engellemek için.
« Son Düzenleme: 30 Aralık 2022, 11:05:36 Gönderen: Kubilay Can »

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #534 : 30 Aralık 2022, 11:04:25 »
Dikkatimi çeken bir konu da derbi öncesi rakiplerin sarı kartları temizleyip risk almamaları. Ts'de bizim maçtan 2 maç önce Bakasetas ve Trezeguet bilerek kart görüp bizim maçta oynamalarını riske atmamışlardı. Dün Gs'de Boey ve Oliveira da sarı kart görüp Ankaragücü maçında cezalı duruma düştüler ve bizim maçta sahada olacaklar. Bizde ise Ferdi kaç maçtır kart sınırında dans ediyor ve hala kart sınırında. Keza Crespo da sınırda.
« Son Düzenleme: 30 Aralık 2022, 11:08:56 Gönderen: Kubilay Can »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #535 : 30 Aralık 2022, 13:21:56 »
Yapmayın basın toplantısı falan.Bu tip toplantılar çok yapıldı sonuç alamadık.Sahada kazanmaya çalışmalıyız. Dün adam pozisyonu görüyor görmemiş gibi yapıyor bu bile hakemliğinin bitirilmesi için yeterli sebeb.

Çevrimdışı libertafb

• Üye
  • Yer: Almanya
« Yanıtla #536 : 30 Aralık 2022, 13:54:55 »
biz o zaman hiçbir branşta şampiyon olamayacaksak bu forum neden var? neden her sezon yeni başlık açıyoruz o zaman? gerçekten bazen bu forumda boşuna konuşuyormuşum gibi hissediyorum. erkek basketbol hariç her branşta “nasıl kaybederiz” diye tartışıyoruz. forumun genel taraftar profilini yansıttığını varsayacak olursak bizim işimiz şampiyon olsak bile çok zor. anadolu takımı taraftarına döndük iyice. sonra bana kızıp senin yaşın genç anlamazsın deniyor. istediğinizi diyin başımın üstüne tabi de biraz da siz beni anlamaya çalışsanız keşke.

Komplo teorisi olsun diye "bu yönetim ve başkanla da şampiyonlugun yanından geçemez. Ali koç olduğu sürece Fenerbahçe en fazla kötü bir tiyatronun bir figürani olur" demedik. Antep-bjk ve sivas-gs maclarini izlediysen anlarsin ne demek istedigimi. Atilla karaoglan (antep-bjk) ve erkan özdamar (sivas-gs) ilk kez FIFA kokarti takacak üstelik. Kimse bilmiyor golü neden iptal ettiklerini. Kafalarina göre at kosturuyorlar cünkü. Iste bu "süper" dedikleri lig böyle bir yer. Dünya'daki tüm pisligin bulustugu yer.
« Son Düzenleme: 30 Aralık 2022, 13:58:29 Gönderen: libertafb »

Çevrimiçi Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #537 : 30 Aralık 2022, 16:59:54 »
Biz eskiler derbi yada Trabzon gibi maçları alamadıgımizda o şampiyonluk tatsız şampiyonluk derdik kabul etmezdik.Diyelim Jesus Galatasaray dahil büyük maç alamadı.Trabzonuda yenemedi burda ama şampiyon olduk içinize siner mi.?.Genclerin yanıtlarını merak ediyorum.

Bitti ağbi o günler. O dediğin günlerde bir sezon içerisinde Akhisar'a 3 defa yenilmiyorduk. Lige facia ile başlasan bile kulübün bir genetiği vardı. Örneğin ligin açılış maçında Aydınspor 6 tane atmıştı Kadıköy'de. Ligin ikinci yarısında gittin sen de orada 5 tane atıp döndün. 1987-88 sezonunda ligi sekizinci bitirdin ki herkes arkayı Fenerleyelim diyordu minibüslerde gelen giden 4 tane attığı için. Ertesi sezon 103 golle şampiyon oldun. Artık gerek federasyonda ve gerekse medyada Fenerbahçe lobisi yok. Geçtim Galatasarayı boku püsürü Fatih Terim'in lobisi kadar güçlü bir lobi yok medyada. Fair play'den söz açan aklı selim gibi görünen tipler bile öve öve bitiremiyor Fatih Terim'i. Hatta daha iddialı bir şey yazayım, Ergin Ataman lobisi kadar lobimiz yok. Sene başına kadar Sampdoria ya da Nottingham Forest gibi tarihe gömülürüz diyordum ki o tehlike hala mevcut. Hülasa şampiyon ol da nasıl oluyorsan ol artık. Sadece sahada mücadele vermiyoruz. Başka kulüplerin altından kalkamayacağı türden travmalar atlattık. Önce kendi psikolojimizi yenmemiz lazım.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #538 : 30 Aralık 2022, 20:30:19 »
Boyle konuşacak saniz hic konuşmayın
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #539 : 30 Aralık 2022, 20:47:11 »
Sanırım mutlak yenmek zorundayız Galatasarayı küçük avantajı ele geçirip her maçı almak zorundayız.Gerçi Denizli faciasının  yaşandığı gün sürklase etmiştik iki maçı almamıza rağmen gasp edildi şampiyonluk. O gün Jesusa çıkıp konuşacaksak eğer bu maçta puan kaybı olursa yollar ayrılacağı söylenecek.

Tamam derbi alınmadan da şampiyon olunur ama durum değişti
« Son Düzenleme: 30 Aralık 2022, 21:00:35 Gönderen: Tom Hanks »