Gönderen Konu: Fenerbahçe | Türkiye Süper Ligi (2022-23 Sezonu)  (Okunma sayısı 46036 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe | Türkiye Süper Ligi (2022-23 Sezonu)
« Yanıtla #660 : 22 Ocak 2023, 13:31:40 »
Ümraniye yönetimi taraftarlarımıza bilet satmıyirmus.Her yerde eziliyoruz.Olacak iş değil.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #661 : 22 Ocak 2023, 17:48:12 »
Inkılap mahallesinin oradaymış.Burdan ulaşım.Üsküdar Çekmeköy hattından ulaşabiliyor.Carsidan herhangi bir otobüs ancak o saatte ulaşım olmaz.Halk otobüsleri belli saate bitiyor.Rahmetli babam
 oradaki mezarlığa defin etmiştik.Kocatepe fena ürkütücü etrafı gecekondu mahallesi.
« Son Düzenleme: 22 Ocak 2023, 18:30:35 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #662 : 23 Ocak 2023, 22:21:43 »
Kimse yorum yapma gereği bile duymamış. Takim dunya kupası sonrasi inanilmaz bir kabuk değiştirmiş. 3,5 gol ortalamasi olan takim zar zor gol atabiliyor. ittir kaktir mac kazanıyor. Bugun de ilahlar yardim etti de kazandik ama hiç umut vermiyorlar.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #663 : 23 Ocak 2023, 22:38:30 »
kurtarıcısı emre mor olan takımdan bi bok olmaz diye diye dilimde tüy bitti.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #664 : 23 Ocak 2023, 22:50:55 »
Ümraniye rezil stadında maç oynattiran yönetime federasyona mi kızalım takıma mi şaşırdık.Hala kopmadık.Ama yakın.Şu var hep.bu Galatasaraydan sonra oynuyoruz ve kazandıklarını bilerek çıkıyoruz buda baskı haliyle.Ne olursa olsun savaşmalıyız en azından Cl ön eleme vizesini alalım.Istanbul ligine evriliyor madem ilçelerin adam gibi stadı olacak yapılana kadar deplasmanda.Bu yakanın en büyük ilçelerinden yakışıyor mu şu stad.Portekizde arkaya doğru tribün var en azından uyanıklar Jesusa laf çakmış aklınca.
« Son Düzenleme: 23 Ocak 2023, 22:55:38 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #665 : 24 Ocak 2023, 00:04:40 »
Ilk yari valencia ya çıldıran sırf ben değilim umarım... ne golleri lakayitce kacirdi, sırf şekilli gol atayım derken.

Transfer konusu masada, sanırımbu etkiliyor... kafası bariz karışık. Durumu netleştirmek lazım... kalıyorsa da gidiyorsa da .....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #666 : 24 Ocak 2023, 08:02:22 »
kurtarıcısı emre mor olan takımdan bi bok olmaz diye diye dilimde tüy bitti.

İşin ilginç yanı, bu tamamen kişisel düşüncem katılmayabilirsin ama takımın en yetenekli oyuncusu da Emre Mor. Şu takımda yetenekli ve bir şeyler yapabilir diyebileceğim tek oyuncu. Arda Güler'i değerlendirmeye katmıyorum, zira Jesus'a göre o pek kadronun oyuncusu değil, kafasındaki takıma göre yazdım.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #667 : 24 Ocak 2023, 09:25:51 »
Millet problemi üçlü savunmada, dörtlü savunmada, stoperlerde, orta sahada, oyuncularda filan sanıyor da problem Jesus'un oyun anlayışını değiştirmesi. Artık önde basmıyoruz, saçma sapan bir top oynuyoruz, beklerin ön planda olduğu. Arao eşeği de stoperlerin arasına girdiğinden orta sahada dönen topları alacak, topu alıp dönecek, oyun kuracak, önde basacak kimse kalmıyor. Biz ona buna 5 atarken, topu öne atıp yaptığımız baskıyla, stoperleri rakip yarı sahaya getirip top karşılatarak, dönen topları alarak başarılı olduk. Bu takım sete set oyunda hiçbir şey üretemez. Tüm gollerimiz topu kapıp attığımız geçiş oyunlarıyla geldi şu vakte kadar.

Jesus'a ne oldu da oyun anlayışını değiştirdi anlayamıyorum.
« Son Düzenleme: 24 Ocak 2023, 09:26:24 Gönderen: Maldonado »

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #668 : 24 Ocak 2023, 11:42:57 »
Çok fazla bişey değişmedi aslında bence. İlk yarı coşku vardı, bulduğumuzu atıyorduk. Şimdi Valencia karşı karşıya atamıyor. Aynı durum GS maçında da vardı. Rossi topu bomboş King'e yuvarlasa belki bambaşka şeyler konuşuyor olacaktık. Bu işler böyle. Takımın baskısı vs de bence aynı. Tek fark modumuz. Bir de bulduğunu atmak lazım, lamı cimi yok.

Beni rahatsız eden JJ'in büyük maç korkaklığı, gerisi boş laf.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #669 : 24 Ocak 2023, 12:14:40 »
Ali Koç dönemi derbi maç karnemiz nedir acaba, çok merak ediyorum. Gs,bjk ve trabzon ile bu adam geldiğinden bu yana yaptığımız maçlarda galibiyet yüzdemizin %25 bile olduğunu düşünmüyorum.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #670 : 24 Ocak 2023, 13:31:26 »
Ali Koç dönemi derbi maç karnemiz nedir acaba, çok merak ediyorum. Gs,bjk ve trabzon ile bu adam geldiğinden bu yana yaptığımız maçlarda galibiyet yüzdemizin %25 bile olduğunu düşünmüyorum.
gs’ye karşı 9 maç 2 galibiyet 3 mağlubiyet 4 beraberlik

bjk’ye karşı 9 maç 1 galibiyet 2 mağlubiyet 6 beraberlik

ts’ye karşı 11 maç 2 galibiyet 5 mağlubiyet 4 beraberlik

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #671 : 24 Ocak 2023, 13:35:05 »
gs’ye karşı 9 maç 2 galibiyet 3 mağlubiyet 4 beraberlik

bjk’ye karşı 9 maç 1 galibiyet 2 mağlubiyet 6 beraberlik

ts’ye karşı 11 maç 2 galibiyet 5 mağlubiyet 4 beraberlik

Rezil bir tablo.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #672 : 24 Ocak 2023, 19:17:52 »
İşin ilginç yanı, bu tamamen kişisel düşüncem katılmayabilirsin ama takımın en yetenekli oyuncusu da Emre Mor. Şu takımda yetenekli ve bir şeyler yapabilir diyebileceğim tek oyuncu. Arda Güler'i değerlendirmeye katmıyorum, zira Jesus'a göre o pek kadronun oyuncusu değil, kafasındaki takıma göre yazdım.
abi işte sıkıntı tam da burada başlıyor zaten. takımın en yetenekli oyuncusu emre mor, rakiplerinin en yetenekli oyuncuları icardi, mertens, aboubakar, ghezzal, hamsik, visca vs. bruma’yı lincoln’ü almak şu takıma taraftarla dalga geçmek resmen.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #673 : 29 Ocak 2023, 21:12:14 »
arda sahada olunca oyunun verdiği keyif 3-4’e katlanıyor. her pozisyonda imzası var, çok ayrı bi keyif izlemek.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #674 : 30 Ocak 2023, 00:51:05 »
arda sahada olunca oyunun verdiği keyif 3-4’e katlanıyor. her pozisyonda imzası var, çok ayrı bi keyif izlemek.
J.J. bugünde sordular .herdefasında Emre'yle Arda'yı kıyaslıyor.Arda'yı oyundan çıkarıncada Emre'yi alıyor .Fenerbahçede oldum olası gençlere çok yer verildiğine şahit olduğumu pek hatırlıyamıyorum.Taraftara tek kelime lafım yok herzaman gençlerine sahip olmuştur.Hatta bir kaç taraftarın şu yorumuna şahit oldum,siz yer verin yanlışda yapsın razıyız der .
Benim kişişel görüşüm,birincisi Arda-Emre aynı mevki oyuncusu olduğuna inanmıyorum.ikinciside, evet çok genç oyuncu olabilir,Birçoğuda başarılı olabilirler. Bir çok kişinin anlamadığı Arda ufakda olsa yaşından çok ilerde çok kaliteli bir genç ve şuan ikincisini henüz görmedim.Ben Alex'i gibi bir 10 numara görüyorum.Arda onun içinde sol kanat veya sağ kanat olarak düşünemiyorum.J.J.  diyorki ''Lincon mevkisinde oynamıyor'',Peki Ardayı neden kanatta kullanmaya çalışıyorsun ki.Yada Emre'yle kıyaslıyorsun.