Gönderen Konu: Fenerbahçe | Türkiye Süper Ligi (2022-23 Sezonu)  (Okunma sayısı 46092 defa)

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
Ynt: Fenerbahçe | Türkiye Süper Ligi (2022-23 Sezonu)
« Yanıtla #690 : 02 Şubat 2023, 20:42:44 »
fenerbahçe resmen devre dışı bırakılmak isteniyo resmen skandal şu 40 dakikada verilen hakem kararları

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #691 : 02 Şubat 2023, 21:02:33 »
1 verilmeyen gol 1 verilmeyen penaltı adanalı topçulara verilmeyen sayısız sarı kart.. haram zıkkım olsun boğazınızdan geçen her lokma.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #692 : 02 Şubat 2023, 21:12:49 »
İnsanların gözüne soka soka operasyon çekiyorlar ya ne diyeyim, böyle düzenin allah belasını versin.

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #693 : 02 Şubat 2023, 21:15:02 »
1 verilmeyen gol 1 verilmeyen penaltı adanalı topçulara verilmeyen sayısız sarı kart.. haram zıkkım olsun boğazınızdan geçen her lokma.

Golü neden iptal ettiler çok merak ediyorum, elimsi bir pozisyon mu dediler acaba.
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #694 : 02 Şubat 2023, 21:17:01 »
Hakemler tarafından katlediliyoruz.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #695 : 02 Şubat 2023, 22:16:33 »
son yılların en büyük katliamı

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #696 : 02 Şubat 2023, 22:28:33 »
Son yılların diye bir şey yok. Her sene yapılıyor bu ve ligden kopuyoruz. Ben bunlara orospu cocugu diyorum ama boşuna günaha girdigimle kalıyorum.

Biz bugun bu kadar eziliyorsak bu pasif yönetim anlayışı yüzünden eziliyoruz. Adamlarin aleyhine bir tane hata yapılmıyor haftalardır. Bizimkiler kız gibi açıklama yapıyor. Zerre kadar akillanmiyorlar.
« Son Düzenleme: 02 Şubat 2023, 22:28:58 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #697 : 02 Şubat 2023, 23:26:27 »
Son yılların diye bir şey yok. Her sene yapılıyor bu ve ligden kopuyoruz. Ben bunlara orospu cocugu diyorum ama boşuna günaha girdigimle kalıyorum.

Biz bugun bu kadar eziliyorsak bu pasif yönetim anlayışı yüzünden eziliyoruz. Adamlarin aleyhine bir tane hata yapılmıyor haftalardır. Bizimkiler kız gibi açıklama yapıyor. Zerre kadar akillanmiyorlar.
İmza. Nefret ettim bu başkandan da yanındaki plaza tipi yöneticilerden de

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #698 : 03 Şubat 2023, 09:56:37 »
ET bu ligi bitirtmeyiz dediğinde anında çıkıp adamsan bitirtme lan diyecek bir yönetici lazım bize.
Yolumuz uzun ligde 15 maç var, kupa var, avrupa var daha. Evet zor ama saha içinde kalıp dünkü oyunumuzu sürdürürsek sonuna kadar yarışta kalacağımıza eminim.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #699 : 03 Şubat 2023, 11:25:15 »
kendimizi kandirmayalim her sene ayni hikaye bir mac oluyor altimizdan sandalyeye pat diye cekiyorlar...
trabzon maciydi ... adana maciydi vs ...

bunun saha ile alakasi yok .... bunu cozemedigimiz surece yapacak birsey yok
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı _FB1907_

• Üye
« Yanıtla #700 : 03 Şubat 2023, 12:57:57 »
Benim yönetimden tek dileğim yıllardır hakemler tarafından takımımıza yapılan haksızlıkların ve rakiplerimize yapılan yanlı kararları içeren belgelerin suç duyurusu olarak önce adli makamlara verilmesi işlem yapılmaz ise direk FİFA ya gönderilerek bu ülke de yıllardır önümüzü kesmek için dönen pis işleri artık Dünya  spor kamuoyu da öğrensin. Var sistemi varken hakem tarafından yapılan hatayı ben  kabul etmiyorum. Fifa versin 5 yıl Avrupa kupalarına katılamama cezasını rahatlayalım. Biz başka türlü kendimizi toparlayıp temizlenemeyeceğiz.

Şu an Süper Lig de maç yöneten tüm hakemler lobicilerin yıllar içinde özenle seçip klasman yükselttikleri ,hakemlik yetenekleri zayıf, karaktersiz kişilerden oluşan bir grup. İnanın şuan Amatör liglerde var bile olmadan düzgün maç yöneten ama klasman yükseltilmeyen çok iyi hakemler var. Ülke futbolundaki ve spor medyasındaki çürük elmalar temizlenmeden bence düzlüğe çıkamayız.. Bunlar benim düşüncem Başkan Ali Koç düzgün ve naif bir insan bu pisliklerle anladıkları gibi mücadele edemiyor. Gerçi bir ara Yavuz yüzümüzü görmediniz demişti ama ben kendisinden eğer çözüm bulamazsa bir TC vatandaşı ve Fenerbahçe'li olarak beklentimi yazdım..

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #701 : 03 Şubat 2023, 13:17:36 »
Futbol başlıklarına yazmayacağım demiştim, o tarihten beri de yazmıyorum. Şu an tek yazma sebebim yönetimle ilgili.

Dünkü yaşananlar 2011 yılından bu yana yaşadıklarımızın özeti değildir, 1987 yılından bu yana yaşananların yeni bir tiyatrosu.

Ali Koç Türkiye'nin en güçlü insanı. Eğer ki bu düzeni yerle bir etmezse Fenerbahçe hiçbir zaman şampiyon olamaz, belki Efe'nin ömrü yeter şampiyonluk görmeye ki o da kucağında torunlarını severken yaşar bu sevinci.

Ali Koç'un anlamadığı bu işte. Vizyonunu değiştirip 11 tâne Messi transfer etse yine de şampiyon olamaz, hakemleri yenemezsin kardeşim. Ali Koç ya çıkıp diyecek ki ''hepinizi siker öldürürüm, hepinizi siler yok ederim bu hayattan'', TFF ve MHK üzerinden birkaç kişinin hayatını yok edecek, o zaman belki karşı tarafın gözü korkar. Yoksa bu sümsüklükle ve değişmeyen bu düzenle 50 yıl daha şampiyon olamazsın. Bu sene olamayacaksın meselâ.

Haa, birileri Ali Koç'a İLKAY GÜNDOĞAN ve LUCAS MOURA'nın sene sonu boşa çıktığını söylesin. Kendisinin ROGON ile görüşmekten dolayı haberi yoktur, Aziz Yıldırım olsa İlkay ve Moura'ya imzayı şimdiden attırmıştı. Eskiden Fenerbahçe böyle bir kulüptü.
« Son Düzenleme: 03 Şubat 2023, 13:19:11 Gönderen: Erdal Soner »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #702 : 03 Şubat 2023, 13:19:57 »
Benim yönetimden tek dileğim yıllardır hakemler tarafından takımımıza yapılan haksızlıkların ve rakiplerimize yapılan yanlı kararları içeren belgelerin suç duyurusu olarak önce adli makamlara verilmesi işlem yapılmaz ise direk FİFA ya gönderilerek bu ülke de yıllardır önümüzü kesmek için dönen pis işleri artık Dünya  spor kamuoyu da öğrensin. Var sistemi varken hakem tarafından yapılan hatayı ben  kabul etmiyorum. Fifa versin 5 yıl Avrupa kupalarına katılamama cezasını rahatlayalım. Biz başka türlü kendimizi toparlayıp temizlenemeyeceğiz.

Şu an Süper Lig de maç yöneten tüm hakemler lobicilerin yıllar içinde özenle seçip klasman yükselttikleri ,hakemlik yetenekleri zayıf, karaktersiz kişilerden oluşan bir grup. İnanın şuan Amatör liglerde var bile olmadan düzgün maç yöneten ama klasman yükseltilmeyen çok iyi hakemler var. Ülke futbolundaki ve spor medyasındaki çürük elmalar temizlenmeden bence düzlüğe çıkamayız.. Bunlar benim düşüncem Başkan Ali Koç düzgün ve naif bir insan bu pisliklerle anladıkları gibi mücadele edemiyor. Gerçi bir ara Yavuz yüzümüzü görmediniz demişti ama ben kendisinden eğer çözüm bulamazsa bir TC vatandaşı ve Fenerbahçe'li olarak beklentimi yazdım..

abi konu su .... Biz fenerbahceyiz... Bana ne hakemin kalitesinden, ama eskiden korkarlardi yanlis duduk calmaya... Simdi sahada siktir cekmedikleri kaliyor (ki bazisi onu bile yapiyor)

Bugun ligden cekildik deseler 3. lige dusuruldu fenerbahce dese TFF. Gram uzulmem. Bizden cok diger takimlar zarar gorur.

Ama en azindan derim ki, bir durusumuz vardi, yonetim karar aldi, kendimizi ezdirmedik. Ne bu ya gotu boklu 3-5 yeni yetmenin bize dayilanmasina izin verilmesi... Eskiden dagi tasi yikar yeridnen oynatirdik bu yapilanlarin yarisina....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı _FB1907_

• Üye
« Yanıtla #703 : 03 Şubat 2023, 14:07:48 »
abi konu su .... Biz fenerbahceyiz... Bana ne hakemin kalitesinden, ama eskiden korkarlardi yanlis duduk calmaya... Simdi sahada siktir cekmedikleri kaliyor (ki bazisi onu bile yapiyor)

Bugun ligden cekildik deseler 3. lige dusuruldu fenerbahce dese TFF. Gram uzulmem. Bizden cok diger takimlar zarar gorur.

Ama en azindan derim ki, bir durusumuz vardi, yonetim karar aldi, kendimizi ezdirmedik. Ne bu ya gotu boklu 3-5 yeni yetmenin bize dayilanmasina izin verilmesi... Eskiden dagi tasi yikar yeridnen oynatirdik bu yapilanlarin yarisina....

Düşüncene saygı duyuyorum ama Fenerbahçe'nin ligden çekilmesinin doğru çözüm olduğunu düşünmüyorum. Dünya spor kamuoyuna ülke futbolundaki pislikleri anlatmadan zararı sadece biz görürüz. Ben hakemden sahada bizden korkmasını lehimize karar vermesini istemiyorum. İstediğim renk ayrımı olmadan tüm takımların maçlarının adaletle yönetilmesi. Malesef fifa kokartı takılan bu zayıf karekterli hakemler kendilerini o mevkiye getirenlere biat ediyorlar..Vicdan adalet gibi insani vasıflar bu insanlarda yok.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #704 : 03 Şubat 2023, 14:11:35 »

Bunu 2011'de yapmamız gerekirdi. Yapamadık maalesef. Heriflerin gözünde Fenerbahçe'nin  değeri - ona da eder demek lazım aslında - yayın gelirleri. Geçtim hayallerimizi çocukluğumuzu çaldılar bizden. Yaptırımını vesaireyi düşünmeden çekilmek lazım. Oynasınlar kendi aralarında düşmanları Fenerbahçe olmadan. Ne kadar dost kalabileceklerse artık...