Gönderen Konu: Fenerbahçe | Türkiye Süper Ligi (2022-23 Sezonu)  (Okunma sayısı 46022 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Türkiye Süper Ligi (2022-23 Sezonu)
« Yanıtla #855 : 25 Nisan 2023, 14:26:11 »
Taraftarla bağı kopan adam bu camiada tutunamaz,Jesus uzatmaları oynuyor artık.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #856 : 25 Nisan 2023, 17:05:57 »
Ben takıma kızamıyorumda artık. Bjk maçından sonra mal mal seyrediyorum.
Belli süre iyi gidip liderliği alıp sürdrürkende herkes gibi bu iş bitti şampiyonuz diyemedim. Bu adam bizim dedemiz diyemedim, bu sene olacak artık diyemedim. Yönetim, hoca, takım bu güveni vermemişti. Hoca ben 1 senelik anlaştım şampiyon yapıp gidecem dedi, şimdide Ali Koç kalırsa, taraftat uslu durursa kalabilirim demeye başladı.
Hep bıdı bıdı.
 Laf olsun kilometre dolsun maksat yeşikllik olsun.
İcraat yok.
Çok zor gol atıyoruz, kolay gol yiyoruz.
Biz 10-15 atışta gol atarken rakip nerdeyse 3 kez gelip 3 gol atıyor gibi. Bu işte bir yanlışlık yokmu. Hocaların hocası bunu çözemiyormu?
Hakemler bir düşmedi yakamızdan
Samet iki maçtır dağıttı.
Penaltıyı anlamadım ama sarı kartı hiç anlamadım. Sarıkart her penaltı yaptırana verilmez, bilinçsiz yapılana hiç verilmez. Adamın arkada gözümü var ya.
3. Golde komedi 6 kişinin arasından bir kişi çıkıp gol atıyor.
Neyse ya Fenerbahçe branşları yeterince ömrümüzden yiyor zaten.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #857 : 25 Nisan 2023, 22:04:13 »
Ben takıma kızamıyorumda artık. Bjk maçından sonra mal mal seyrediyorum.
Belli süre iyi gidip liderliği alıp sürdrürkende herkes gibi bu iş bitti şampiyonuz diyemedim. Bu adam bizim dedemiz diyemedim, bu sene olacak artık diyemedim. Yönetim, hoca, takım bu güveni vermemişti. Hoca ben 1 senelik anlaştım şampiyon yapıp gidecem dedi, şimdide Ali Koç kalırsa, taraftat uslu durursa kalabilirim demeye başladı.
Hep bıdı bıdı.
 Laf olsun kilometre dolsun maksat yeşikllik olsun.
İcraat yok.
Çok zor gol atıyoruz, kolay gol yiyoruz.
Biz 10-15 atışta gol atarken rakip nerdeyse 3 kez gelip 3 gol atıyor gibi. Bu işte bir yanlışlık yokmu. Hocaların hocası bunu çözemiyormu?
Hakemler bir düşmedi yakamızdan
Samet iki maçtır dağıttı.
Penaltıyı anlamadım ama sarı kartı hiç anlamadım. Sarıkart her penaltı yaptırana verilmez, bilinçsiz yapılana hiç verilmez. Adamın arkada gözümü var ya.
3. Golde komedi 6 kişinin arasından bir kişi çıkıp gol atıyor.
Neyse ya Fenerbahçe branşları yeterince ömrümüzden yiyor zaten.

Ağbi aynı senin hesap sinir stres bir yana defalarca izledim penaltı pozisyonunu.  Uzaktan bir akrabam yan hakem. Ona sordum. Kural kitabına göre penaltı ve sarı kart diyor. Şuna kanaat getirdim kural kitabını yazanlar insan anatomisinden ve fizik kurallarından bi-haberler. Saçma sapan bir kural bu. Resmen oyunun genleriyle oynadılar. Özellikle handball ve offside mevzularında iki yıldır saçma sapan kararlar görüyorum. Bizim ligi zaten boşver, bildiğin foseptik. Premiere ligde de var destekli saçma sapan kararlar gördüm.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #858 : 25 Nisan 2023, 22:05:45 »
Erinmedim, açtım baktım tekrar özete. Fenerbahçe taraftarının Arda'nın ikinci golüne sevinebildiği süre 1 dakika 29 saniye...

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #859 : 26 Nisan 2023, 03:54:10 »
Ağbi aynı senin hesap sinir stres bir yana defalarca izledim penaltı pozisyonunu.  Uzaktan bir akrabam yan hakem. Ona sordum. Kural kitabına göre penaltı ve sarı kart diyor. Şuna kanaat getirdim kural kitabını yazanlar insan anatomisinden ve fizik kurallarından bi-haberler. Saçma sapan bir kural bu. Resmen oyunun genleriyle oynadılar. Özellikle handball ve offside mevzularında iki yıldır saçma sapan kararlar görüyorum. Bizim ligi zaten boşver, bildiğin foseptik. Premiere ligde de var destekli saçma sapan kararlar gördüm.

Kural işini iyi özetledin Ertan abi, maalesef saçma kurala göre o pozisyon penaltı. Bundan sonrası sana cevap olarak değil, genel bir yorum olacak, yanlış anlama olmasın.

Hakem , bana göre felaket bir maç yönetti, iyi niyetli olduğunu da düşünmüyorum ancak bu maçı hakeme falan bağlamam ben. Ali Koç, Fenerbahçe'yi inanılmaz vasat ve sıradan bir takım haline getirdi. Mert Hakan Yandaş'ın kaptan olduğu Fenerbahçe mi olur allah aşkına, olunca da böyle oluyor. Bu hakem mevzusu tamamen Ali Koç yönetimini aklamaya dönen bir iş haline geldi. Sosyal medyadaki etkin trollerin şu an vedikleri tek gaz bu. Sen, İBB karşısında skoru koruyamıyorsan, 90+6'da o golü yiyorsan, hakem makem demeye hakkın yok. Sana, ağır tank hamlesi olarak Samet'i MHK aldırmadı, sen net bir golcü alacaktın da MHK çıkıp alma demedi, iyi kadro kuracaktın da MHK mi engel oldu. Önce adam gibi kadronu kur, sonra hakemlerle ilgili duruma en yüksek perdeden ses çıkartılır. Ama hem hiçbir şey oynamıyorsun, hem ligin en ucuz gollerini yiyorsun, hem de bunlar olmamış gibi hakem açıklaması yapıyorsun. Artık bunu çoğu kişi yemiyor.

Aziz Yıldırım zamanında çok yanlış yapılmıştır, kendi hataları da vardır, youtube'da da dile getirdim anlık sinirle verdiği tepkiler kendisine zarar verdi. Ancak bu adam döneminde Fenerbahçe şampiyon olamasa bile kepaze olmuyordu. 2 kez son dakikada şampiyonluk kaçmasına rağmen, ki bu psikolojiyi atlatmak kolay değildir, ertesi sene şampiyonluk geldi. Şampiyonluğun gelmediği senelerde ise dünya üzerinde görülmemiş serilerle bir şekilde gururunu korudun. Ali Koç'a kadar evinde 3 takıma da 20'şer yıllık seriler yaptın, BJK'ye olan bir tık azdı biliyorum, genel diyorum. GS Kadıköy'e gelmeye korkuyordu, içlerinde hep bir eziklik vardı. Ne yaparlarsa yapsınlar o 20 yılın verdiği ezikliği üzelerinden atamıyorlardı. Ama gel görelim GS'yi geçtim adamın döneminde Kadıköy yol geçen hanı oldu. Ve hiçbir şey olmamış gibi 'bunlar doğal şeyler' modunda hareket etti.

Fenerbahçe, Ali Koç'tan kurtulamazsa üzülerek söylüyorum GS bu adam sayesinde Türkiye'nin Bayern Münih'i olur. Tez zamanda gitmeli ve Fenerbahçeliyim diyenler, üzerinden PR kasanlar, koca koca işadamı dediğimiz zatlar, elini taşın altına koymalı.
« Son Düzenleme: 26 Nisan 2023, 04:07:04 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #860 : 26 Nisan 2023, 09:29:37 »
Gibisi mi var oldular Bayerni.Ancak Aziz Başkanda çok Galatasaray şampiyonlukları gördü.Biz en iyi kadroyla 2006 gasp edilen takımla bile şampiyon olamadık.
« Son Düzenleme: 26 Nisan 2023, 10:26:26 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #861 : 27 Nisan 2023, 09:59:23 »
Kaç gündür Samet mevzusu almış başını gidiyor. Yediğimiz son golde Samet mı vardı sahada?
Takımda bir tane güvenilir savunmacı yok. Bir kişiyi günah keçisi ilan etmek kolay. Defans hattı komple berbat bizim.

Öndeyken kontradan gol yiyoruz, yerleşik defansa geçip yerlesemeyip gol yiyoruz. Yediğimiz göllerde Szalai'ye bir bakın Sametten daha büyük bomba bir oyuncu. Geçen sene İsmail Kartal bile oynatmadı bu adamı.
Alioski top bizdeyken iyi ancak top rakipteyken en büyük zaafımız kendisi.

Hoca desen Allah'a emanet bir insan neredeyse bir sene olmuş hiç mi geliştiremez bir takımı? 1.hafta Umraniye maçındaki berbat defans neyse hala aynı.
« Son Düzenleme: 27 Nisan 2023, 10:02:04 Gönderen: Kubilay Can »

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #862 : 29 Nisan 2023, 12:49:37 »
Bu akşam kazanacağımızı düşünüyorum.

11 beklentim
İrfancan
Ferdi Serdar Peres Alioski
İsmail Arao
İrfan Arda
Valencia Pedro
« Son Düzenleme: 29 Nisan 2023, 12:49:57 Gönderen: Kubilay Can »

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #863 : 30 Nisan 2023, 09:38:17 »
Rahat kazandık, kırmızı yemesek 5 olurdu. Nerelerde takılıp nerelerde rahat bir şekilde kazanıyoruz gel de çıldırma.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #864 : 30 Nisan 2023, 19:39:45 »
Kural işini iyi özetledin Ertan abi, maalesef saçma kurala göre o pozisyon penaltı. Bundan sonrası sana cevap olarak değil, genel bir yorum olacak, yanlış anlama olmasın.

Hakem , bana göre felaket bir maç yönetti, iyi niyetli olduğunu da düşünmüyorum ancak bu maçı hakeme falan bağlamam ben. Ali Koç, Fenerbahçe'yi inanılmaz vasat ve sıradan bir takım haline getirdi. Mert Hakan Yandaş'ın kaptan olduğu Fenerbahçe mi olur allah aşkına, olunca da böyle oluyor. Bu hakem mevzusu tamamen Ali Koç yönetimini aklamaya dönen bir iş haline geldi. Sosyal medyadaki etkin trollerin şu an vedikleri tek gaz bu. Sen, İBB karşısında skoru koruyamıyorsan, 90+6'da o golü yiyorsan, hakem makem demeye hakkın yok. Sana, ağır tank hamlesi olarak Samet'i MHK aldırmadı, sen net bir golcü alacaktın da MHK çıkıp alma demedi, iyi kadro kuracaktın da MHK mi engel oldu. Önce adam gibi kadronu kur, sonra hakemlerle ilgili duruma en yüksek perdeden ses çıkartılır. Ama hem hiçbir şey oynamıyorsun, hem ligin en ucuz gollerini yiyorsun, hem de bunlar olmamış gibi hakem açıklaması yapıyorsun. Artık bunu çoğu kişi yemiyor.

Aziz Yıldırım zamanında çok yanlış yapılmıştır, kendi hataları da vardır, youtube'da da dile getirdim anlık sinirle verdiği tepkiler kendisine zarar verdi. Ancak bu adam döneminde Fenerbahçe şampiyon olamasa bile kepaze olmuyordu. 2 kez son dakikada şampiyonluk kaçmasına rağmen, ki bu psikolojiyi atlatmak kolay değildir, ertesi sene şampiyonluk geldi. Şampiyonluğun gelmediği senelerde ise dünya üzerinde görülmemiş serilerle bir şekilde gururunu korudun. Ali Koç'a kadar evinde 3 takıma da 20'şer yıllık seriler yaptın, BJK'ye olan bir tık azdı biliyorum, genel diyorum. GS Kadıköy'e gelmeye korkuyordu, içlerinde hep bir eziklik vardı. Ne yaparlarsa yapsınlar o 20 yılın verdiği ezikliği üzelerinden atamıyorlardı. Ama gel görelim GS'yi geçtim adamın döneminde Kadıköy yol geçen hanı oldu. Ve hiçbir şey olmamış gibi 'bunlar doğal şeyler' modunda hareket etti.

Fenerbahçe, Ali Koç'tan kurtulamazsa üzülerek söylüyorum GS bu adam sayesinde Türkiye'nin Bayern Münih'i olur. Tez zamanda gitmeli ve Fenerbahçeliyim diyenler, üzerinden PR kasanlar, koca koca işadamı dediğimiz zatlar, elini taşın altına koymalı.

Ben de herkes gibi sinir-stres bir cenderenin içindeyim. Hepimizin ciğeri yanıyor, kalbi sıkışıyor vesaire. Geçtim futbolda bir şey yapmasını basketbol şubesinin durumu hasebiyle ben de ateş püskürüyorum mevcut yönetime. Hani tutamadılar Avrupa'nın en büyük ismini burada anlarım da o adamı bu kulüpten soğutmak için neler yaptılar cidden merak ediyorum. En son İstanbul'a geldiği zaman gördüğümüz beden dili Partizan mağlubiyetinden çok daha kalp kırıcı idi. Birçok kişi de benim gibi düşünüyordur sanırım. 
Öte yandan beni korkutan bir soru var. Daha doğrusu cevabını veremediğim bir soru. Malum o ki, memlekette geniş kitlelerin peşinden koştuğu isimlerin yaptıkları ettikleri ortada. Ali Koç da aynı şekilde kongre üyeleri olsun taraftar olsun  geniş bir kitlenin desteği ile geldi. Son zamanlarda çok sık duyduğum şu minvalde bir cümle var: "Aziz Yıldırım'a çok kızdık ettik ama yine iyi idare etmiş" Yani üstadım "gelen gideni arattı..."  Lafı daha fazla uzatmayayım, beni korkutan soruya geleyim. Ali Koç'u müteakip aynı süreci, yani beterin daha beterini yaşar mıyız? (Karşısına aday çıkmaması da ayrı bir muamma.) Ben cevap bulamadım henüz. Bu kadar başarısızlığın üstüne bir de ekonomik çöküs eklendiğini tasavvur edin. Vallahi bilemiyorum. Bir kısır döngünün içine girdik, veren hepimize sabır versin... Saygılar.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #865 : 30 Nisan 2023, 21:06:32 »
gelde şimdi istanbulspor maçını arama hadi derbi vs geçtim o maçı alacaksın ya

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #866 : 30 Nisan 2023, 21:08:50 »
Tüm maçları kazanırsak şampiyonuz demiştim İstanbul maçından önce. Şimdi yine söylüyorum.

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #867 : 30 Nisan 2023, 21:19:49 »
Onların 3 puan bizim 6 puan garanti olduğu için puanlar eşit düşünebiliriz.
Ne olursa olsun tüm maçları alıp şampiyon olmamız lazım.
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #868 : 30 Nisan 2023, 21:27:45 »
neyse haftaya küfür ederiz gene boşa umutlanmayalım üstüne birde ikili averaj belası var :/

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #869 : 30 Nisan 2023, 21:44:45 »
Giresunu yensek Trabzonu yenemeyiz. Lazlar sezonun en önemli maci olarak görür o maci. Kuyruk acıları bitmiyor bize karşı. O nedenle adamlar basaksehiri yenemese bile cok ciddiyim biz de trabzona takılırız.