Gönderen Konu: Tyler Dorsey  (Okunma sayısı 8275 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Tyler Dorsey
« Yanıtla #45 : 25 Nisan 2023, 15:55:28 »
Üstat, bizim forumda genelde pozitif biri olarak bilinirim. Senin kadar olamadım :) Her sayfada güller açıyorsun, papatyalar dağıtıyorsun, sen çok yaşa.
Tom Hanks'i dengeliyor işte :)

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #46 : 25 Nisan 2023, 17:30:59 »
Tom Hanks'i dengeliyor işte :)

Onu Pollyanna bile dengeleyemez :D
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #47 : 27 Nisan 2023, 10:32:13 »
NBA den dondugunde, oyunu bu kadar gerilemis baska oyuncu hatirlamiyorum... Cabaliyor ama olmuyor. Sanki pisikolojik.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #48 : 27 Nisan 2023, 10:36:12 »
Cenabet kulübün önde gideniyiz de ondan. Şu adamın şu topu oynamasının izahı yok. Ben zaten millet istediğinde bir eyvah demiştim de bu kadar sıçıp batıracağını ben bile düşünemedim.

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #49 : 27 Nisan 2023, 11:23:32 »
Şut atmaya korkan shooting guard.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #50 : 29 Nisan 2023, 17:11:25 »
Dün akşam son pozisyonda aklım çıktı yine, Sloukas'ın götüne kadar girdi, bok varmış gibi... Ekran başından konuşmak kolay biliyorum, sahada nabız adrenalin çok farklı da, bu tür ince işler belirliyor bu seviyede sonuçları. Punther 10 saniye sakin kalıp götünü dönse geçmişti Partizan turu ama bir anlık dikkatsizlikle her şeyi mahvetti...

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
« Yanıtla #51 : 30 Nisan 2023, 01:05:53 »
Relax, Tyler yeterince kaçırdı, artık kaçırmaz :D

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #52 : 09 Haziran 2023, 22:52:38 »
eurohoops da girdi haberi. pana da hazırmış teklif yapmaya. aldığı sürelerden ve istanbuldan memnun olmadığı da yazılıyor sosyal medyada.
« Son Düzenleme: 09 Haziran 2023, 22:52:51 Gönderen: efeovic »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #53 : 09 Haziran 2023, 22:59:45 »
Insallah panaya gider de ilk maçta erginle birlikte siker ebemizi. Hep diyorum ya bazen şu fenerbahcenin başına gslileri koysan daha kotu duruma düşüremez bizim takimlari diye. Allah belanızı versin sizin.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #54 : 09 Haziran 2023, 23:02:04 »
Kızılyıldız maçı sonu oldu Dorseyin.Hatta yerden yere vuruluyordu.Seni yetersiz görmüş koç karar mercihi o.

Çevrimdışı BenFener46

• Üye
  • Yer: Kayseri
« Yanıtla #55 : 09 Haziran 2023, 23:02:22 »
Burayi evim yapmak istiyorumdan bu aşamaya nasıl geçildi acaba.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #56 : 09 Haziran 2023, 23:07:27 »
Adam zamanında larkini gondermedi,  mac sonu kendisine demedigini bırakmayan clyburnu gondermedi, milli takım olayından sonra kendisine açıkça tavir alan micici gondermedi. Bizimki de otorite taslıyor. Neyse düşündükçe sinirleniyorum. Ağzımı bozacagim iyice.

Çevrimdışı akıllıdeli

• Üye
  • Yer: ankara
« Yanıtla #57 : 09 Haziran 2023, 23:07:52 »
İnşallah kurtuluruz, hiç birşey oynamadan kol gibi kontrat alacak 2 yıl daha.. savunma da herkes üstüne oynacak, topla içeri girecek ayak hızı olmayacak, ne anladim onun kadar Melih de oynar Melih alsın süreleri, carsen bile daha fazla katkı verdi oly serisinde,
Kızılyıldız maçındaki aptallık da başka bir boyut,
Bize aptal guduric yeter birde Dorsey bünye kaldırmıyor, guduric in de oly ile 3 maç daki maç sonu süre bitmeden atması tam bomba

Çevrimdışı canfb

• Üye
  • Yer: İSTANBUL
« Yanıtla #58 : 13 Haziran 2023, 22:24:56 »
Derya Yannier'in açıklamaları;

Bu dönemde sosyal medyada okuduğunuz şeylerin %99’una itibar etmeyin, bunu çok net olarak söylüyorum. Tyler Dorsey’in durumu ile ilgili olarak biliyorsunuz sezon ortasında bizim yapmış olduğumuzu bir hamleydi ve kendisiyle 2,5 yıllık kapalı bir kontrat imzaladık. Tyler’ı o dönemde bizim getirmemizin amacı daha çok ileriye dönük bir hamleydi. Tabii ki bu sezon bize yardım etmesini bekliyorduk fakat sezonun son döneminde gelip de bir oyuncunun bir yere adapte olup %100’ünü vermesi çok kolay değil. Dolayısıyla onu yaz döneminde almanın zor olacağını düşündüğümüz için böyle bir fırsat gelince değerlendirip, önümüzdeki 2 senelik plana dahil etmiştik. Bizim planlamamıza değişen hiçbir şey yok. Tyler ile ilgili pek çok söylenti var, ‘Koç ile arasında problem var’ vs. gibi ancak hepsi tamamen gerçeklikten uzak! Şunu da söyleyebilirim, bırakın Tyler’ı her oyuncunun birebir sezon içinde mutlu olduğu, mutsuz olduğu, rolünden memnun olduğu ve tatmin olmadığı, daha çok oynamak istediği ya da teknik olarak bazı şeylere kafasının takıldığı, gerek koçla gerekse benimle konuşması gerektiği bir çok an oluyor. Bu, bu işin doğasında olan şey. Bunun yaşanmadığı takım yok diyebilirim. Ben oyuncuyken çok yaşandığı da oldu, az yaşandığı da…

Yöneticilikte de bu sorunları çözmeniz gerekiyor. O yüzden bu iş 7/24 yaşayan bir iş. Bu işi böyle yaparsınız diye tarif etmek çok kolay değil çünkü her an karşınıza farklı problemler geliyor. Dolayısıyla belli nedenlerle memnuniyetsiz olan her oyuncu gelip bizi bununla paylaşmakta özgürdür. Tyler’ın durumuna bakacak olursak da, bildiğiniz gibi Türkiye Ligi play-offlarında kadroya giremedi. Çünkü Türkiye Ligi’nde 5 yabancı kuralı var. Metecan ile Şehmus’un sakatlıklarından dolayı insanlar bunu çok fazla böyle okumuyor ama 2 tane Türk oyuncunuz rotasyondan gittiği zaman sizin o 5 kişilik yabancı seçiminiz de bundan etkileniyor. Onları kullanamayacağınız için ona göre farklı 5 kişilik rotasyon seçmeniz gerekiyor. Bu tamamen teknik bir karar. Koç böyle bir karar aldı. Serinin sonuna kadar da seçiminin arkasında durdu. Doğrudur ya da yanlıştır, bu eleştirilebilir veya eleştirilmeyebilir. Kamuoyunun takdirinden olan bir şey. Bizim Tyler ile ilgili planlamamızda hiçbir değişiklik yok. EuroLeague’deki diğer takımlar sadece Tyler’ı değil, başka oyuncularımıza da ilgi gösteriyorlar. Bu haberlerin kaynağının oralardan çıktığını tahmin ediyorum. Bu da bir anlamda yaptığımız seçimlerin doğru olduğunu gösteren bir işaret. Şu an kontrat altında olan oyuncularımızın herhalde çoğu piyasaya çıksa çok ciddi talipleri olacak oyunculardır. Bildiğiniz üzere Tyler’ın Yunan pasaportu da var, Yunan takımları ilgileniyor olabilirler. Bizi çok fazla bağlayan bir durum yok. Herhangi bir oyuncumuz bize gelip ayrılmak istediğini söylerse, bizim kontratlı olan oyuncumuza bir teklif gelirse biz de yönetimimizle oturur o günün şartlarında değerlendiririz ama dediğim gibi Tyler, Melih ya da Motley… hiç fark etmez kim olursa olsun bizim bakış açımız aynıdır. Kontratlı oyuncumuz bizim planımıza dahil olan oyuncudur.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #59 : 14 Haziran 2023, 01:51:40 »
Derya Yannier'in açıklamalarının %99’una itibar etmeyin.