Gönderen Konu: Tyler Dorsey  (Okunma sayısı 8179 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Tyler Dorsey
« Yanıtla #75 : 15 Ekim 2023, 17:17:27 »
İçerde sinirle bir  yerleri tekmelemiş olabilir.Olabilir .Maçtan diskalifiye hayal kırıkliğı ygibi.yaratmış.Dorseyde  benim gibi ruh hastası halntavır öyle.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #76 : 26 Ekim 2023, 11:17:26 »
Takımla idmanlara başlamış

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #77 : 27 Ekim 2023, 08:19:32 »
Bu kardeşimiz sakatlıktan mucizevi şekilde erken dönerek Fenerbahçemizin makus talihini değiştirmiş olabilir mi?

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #78 : 03 Kasım 2023, 04:32:07 »
Zamanında ''aman kaybetmeyelim, yitirmeyelim, takımda tutalım, Avrupa'da böyle oyuncu az'' minvalinde birkaç kez yazmışlığım var kendisiyle ilgili.

''Keşke siktir olup gitseymiş'' dedirtti bana bugün. Bu genconun savunmada bir hayrı yok, hadi onu kabûllendik bâri hücumda akıl koysun diye bekliyorum ama 18 yaşında deneyimsiz oyuncular gibi hareket ediyor. Beni bugün çıldırttı ve hatta ilk defa bir Yunan oyuncuya bu kadar ayar oldum ki benim için Yunan oyuncular her zaman 1-0 öndedir. Gerçi kendisine Yunan da diyemem, yanlış hatırlamıyorsam ya anneannesi ya da babaannesi Rum kökenli olduğu için vatandaşlık hakkına sâhip olup Yunan milli takımında oynuyor.

Neyse, siktir edelim gereksiz bilgiyi. Takıma Motley beyinsizi yetiyor 1 tâne, Dorsey de böyle oynamaya devam edecekse çok hızlı bir şekilde teşekkür etmeliyiz kendisine. Hem savunma yapmayacak, hem hücumda saçmalayacak, hem de umursamaz tavırlar takınacak ha öyle mi? İsterse 30 sayı ortalamayla oynasın, bizi yine de F4'e taşıyacak isim değil kendisi.

Çok canımı sıktı bugün, çok fena kuruldum kendisine. Naapsak bilmiyorum, bu saatten sonra kendi şutunu yaratan yaratıcı oyuncu bulmak da imkansız.

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #79 : 03 Kasım 2023, 10:13:45 »
"Komşunun tavuğu komşuya kaz" olayı biz Fenerbahçelilere has bir durum sanırım. Ben de Dorsey'in gelmesini isteyenlerdendim. Zira daha önce izlediğimde kendi şutunu yaratan, şutu riske edilmeyecek ve her takımda bulunması gereken bir oyuncu olarak görüyordum. Lakin bize geldikten sonra gerçek kimliğini daha net anlamış olduk. Şu anki haliyle aman aman kaçırılmayacak bir oyuncu olarak görmüyorum. Lakin yine de yerine ve maçına göre faydalı olabilecek bir isim. Bunun ayarlamasını da koç yapması lazım. Kısacası, doğru kullanılırsa çok gömülecek bir isim de değil bence.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #80 : 03 Kasım 2023, 11:17:03 »
Bu elemanı salalım da Onuralp'i çekelim yerine. Bununla F4 falan oynanmaz arkadaşlar, birbirimizi kandırmayalım. Yetenek havuzu dar fala filan eyvallah ama eleman umursamaz ve pısırık bi tip, durum bu.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #81 : 03 Kasım 2023, 11:28:13 »
Havuz dar Onuralp gelmek istiyor mu keşke.4 zor zaten playoff heyecanı yaşarız umarım ki guard eksikliğine rağmen kötü değil kadromuz ne uçalım ne yerde yere çalalım.

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #82 : 03 Kasım 2023, 12:23:56 »
Oly maçını izlerken ben de çok sinirlendim. Adam formsuz ve koçun ondan istediği gibi oynuyor. Normal sezonda bol bol takımı satacak şutlar kullanacak. Tıpkı Wilbekin gibi. Wilbekin şutları sokunca ona laf yok, ama Tyler sokamayınca onu yeriyoruz. Bence 1 ay kredi vermeliyiz.

Daha önce yazmıştım, bu sene Maccabi Wilbekini ve Maccabi Dorsey si ile kaos basketbolunu çok oynayacağız. Sabır...
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #83 : 03 Kasım 2023, 12:39:21 »
Willbekin sıkıştığı zaman sağa sola pota altlarına toplar indiriyor Dorseyde bu yok.A wilbekinin 2lik yeterken 3 sayılık atış denemesi lüzümsuzdu.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #84 : 04 Kasım 2023, 13:43:19 »
Oly maçını izlerken ben de çok sinirlendim. Adam formsuz ve koçun ondan istediği gibi oynuyor. Normal sezonda bol bol takımı satacak şutlar kullanacak. Tıpkı Wilbekin gibi. Wilbekin şutları sokunca ona laf yok, ama Tyler sokamayınca onu yeriyoruz. Bence 1 ay kredi vermeliyiz.

Daha önce yazmıştım, bu sene Maccabi Wilbekini ve Maccabi Dorsey si ile kaos basketbolunu çok oynayacağız. Sabır...
Hocam Wilbekin, Dorsey'den farklı olarak mücadelden asla kaçmıyor, umursamaz değil ve savunması da gayet iyi. Dorsey hem umursamaz hem zaten savunmada neredeyse hiç yok. Bu tarz oyuncuya tahammül edemiyorum. Belki de benim abartmam, bilemiyorum.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #85 : 04 Kasım 2023, 15:52:22 »

Ağbi bu türden rahatsız heriflere psikolog kıvamında Coach lazım. Solomon rahatsızını tımar eden Aydın Örs'ü hatırlayın. Naçizane bizim koçun "yürüyen ego" olduğunu düşünüyorum. Geçen yıl tribüne oynayan demeçleri huylandırmıştı beni zaten, maçlar esnasındaki inatçı tutumu da egosunu gösteriyor. Benim bünyem alıştı gibi artık. Son maçın son bölümünü de kaybettik diye izledim zaten, Allahtan top sekti potanın üzerinde. 3 çeyrek tıkır tıkır oynasak dahi son çeyreğe 25-30 sayı farkla girmediğimiz müddetçe güvenemiyorum ben. Wilbekin-Dorsey kafaca sorunlu, Guduriç psikolojik bağlamda sorunlu, Calathes'in de şutu yok. Ömür yer bu takım. Öte yandan belirttiğin gibi şans kaza F4 yapsın söz konusu rahatsız ağbilerin tek maç bağlamında alev alıp süprize imza ihtimalleri de var. Fakat bu tür şeylerde yüzümüz güler mi bilemiyorum. Geçen yıl kadın futbol takımının şampiyonluğu kaybettiği son maça bakın, anlarsınız demek istediğimi.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #86 : 15 Kasım 2023, 09:01:52 »
Dünyanın en rezil oyuncusu.

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #87 : 11 Şubat 2024, 12:55:53 »
Forum FB'de bir arkadaş yazmıştı, kontrol ettim hakikaten Instagram'ında Mavericks ve Olympiakos formalı resimleri, hikayeleri var fakat bir tane bile Fenerbahçe formalı paylaşımı yok. Ve bu adam 2 senedir bizde oynuyor.

Hiçbir zaman candan oynamadı, benimsemedi Fenerbahçe'yi. Bu formanın ağırlığını bilemedi. Sene sonu Gergin'in yanında alır soluğu. Bizden kazandığı paralar haram zıkkım olsun. Bir daha görmek istemiyorum bu karaktersizi bizim formamızla.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimiçi Murat

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #88 : 17 Şubat 2024, 22:57:53 »
Bu geyik ne yaşıyor bilmem ama keşke bundan çıksaydık diyorum. Kafa kırık galiba. DI ile olmadı tamam da Saras ile olmuyorsa arıza büyük ihtimal kendisinde derim ben. Selametle demek lazım

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #89 : 08 Mart 2024, 02:16:53 »
Maç içerisinde yediği halt bir tarafa -ki momentumun içine sıçtı- bu akşam takım Real Madrid gibi zorlu bir deplasmanda 15 sayı ile öndeyken kenarda somurtması deli etti beni. Bu tip heriflerin gram katkı vermeksizin bir ton para kazanması sinir ediyor insanı. Umarım yanılıyorumdur, play off aşamasında çıkar bir maç kazandırır da tükürdüğümü yalatır bana.
« Son Düzenleme: 08 Mart 2024, 02:17:22 Gönderen: Ertan Ürkmez »