Gönderen Konu: Fenerbahçe | Turkish Airlines Euroleague (2023-24 Sezonu)  (Okunma sayısı 74705 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe Beko - Panathinaikos | EL Yarı Final
« Yanıtla #2145 : 24 Mayıs 2024, 21:21:35 »
Son olarakta Efes koyar ligte ve sezonu güzel bir şekilde bitirir bu beceriksizler.
Yarı finalde Beşiktaş’a kaybedin bari de Efes tarafından tokatlanmayun.

Loser değiliz diyoruz da herif ikinci kez bize koydu F4’te. Keşke Monoca F4 yapsaydı.
Ne yani tokatlanma korkusuyla Monako çıksaymış.Kendini aşmak önemlidir.

Madarı unuttu asıl Madarı.Bırakın rezil herifi.Ben koç olamazsın demedim adam olamazsın dedim sözü cuk oturuyor buna.

İlk periyot hariç aman aman oynamadı Pana biz kitlendik.

Çevrimiçi Maldonado

• Üye
« Yanıtla #2146 : 24 Mayıs 2024, 21:23:54 »
Son olarakta Efes koyar ligte ve sezonu güzel bir şekilde bitirir bu beceriksizler.
Yarı finalde Beşiktaş’a kaybedin bari de Efes tarafından tokatlanmayun.

Loser değiliz diyoruz da herif ikinci kez bize koydu F4’te. Keşke Monoca F4 yapsaydı.

Efesi geçebiliriz. Şampiyonluk çok tatlı olur.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #2147 : 24 Mayıs 2024, 21:25:36 »
Balmoro, jokubaitis gibi adamların peşinden koşan koçtan da ben seneye umutlu olamıyorum. Umitlendirdiler bizi sagolsunlar ama iyi mi yaptılar kötü mü bilemedim. Milyonları sefil ettiler yine. Sadece f4 yaptık o kadar.

Saras konusunda ciddi endişelerim var. Cem demişti de inanmamistim. Çeyrek finaller dahil tam bir kabız basketbolu oynadık ve takıma tek bir olumlu dokunuş yapamadı. Tek mazereti kendi kurdugu takım olmaması ama barcada da böyle kabız basketbolu oynatıp eleniyordu hep. Kovulma nedeni de oydu.

Şu takimin topyekun temizlenmesi lazım ama gidenin yerine de bu ismi geçenler gelecekse hiç bir şey değişmez..

Çevrimdışı Av.Asım

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #2148 : 24 Mayıs 2024, 21:26:48 »
Takım beklentileri aştı, mücadeleleri de bir yere kadar fena değildi. Yenilmekten çok Saras'ın son çeyreğe bu kadar seyirci kalması, yani daha çok yenilme şeklimiz tadımı kaçırdı. Saras F4 5 te 0 oldu. Hedef maçların kritik anlarında tutulup kalması Saras için hiç iyi şeylere işaret değil.

Çevrimdışı akıllıdeli

• Üye
  • Yer: ankara
« Yanıtla #2149 : 24 Mayıs 2024, 21:29:14 »
Motley sakatlandı mi? Lesort pota altının içinden geçerken 38 dakika oturdu...

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #2150 : 24 Mayıs 2024, 21:31:08 »
Saras ile kesimlikle lig bitiminde yollar ayrılmalı.Evet bir yere kadar geliyor ama takılıyor.Ancak ilk çeyrek hariç 16 fark atacak oyun oynamadılar.7 sayı bencede kabul edilemez.

Itoudisin yendiği maçı izlese öğrenirdi.Sürekli Atamana kaybeden birini ben istemiyorum açıkçası.

Çevrimdışı akıllıdeli

• Üye
  • Yer: ankara
« Yanıtla #2151 : 24 Mayıs 2024, 21:32:31 »
Saras a mi kizsak, bu oyunculardan  kadro kuran a mi bilemedim...
Pivot yok, calathes dışında doğru karar verecek kısa yok.. Seneye hayes ve calathes dışında kalanlar gitse üzülmem

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #2152 : 24 Mayıs 2024, 21:39:58 »
Panayla bu fark bu maç özelinde oldu.51-50 top karşılıklı gidip geldi onlarda panik haline girmişti öne geçemedik ve 5-0 ile bitti maç.

Çevrimiçi Maldonado

• Üye
« Yanıtla #2153 : 24 Mayıs 2024, 21:42:23 »
Saras ile kesimlikle lig bitiminde yollar ayrılmalı.Evet bir yere kadar geliyor ama takılıyor.Ancak ilk çeyrek hariç 16 fark atacak oyun oynamadılar.7 sayı bencede kabul edilemez.

Itoudisin yendiği maçı izlese öğrenirdi.Sürekli Atamana kaybeden birini ben istemiyorum açıkçası.

Şu itin adını anma.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #2154 : 24 Mayıs 2024, 21:42:59 »
Öncelikle F4'e kalan takımın hakkını vereyim, sonrasında ise sitemlerimi yazayım teker teker. Zira şu IQ ortalaması ile burada olmamız mucize. Nigel Hayes elinden geleni yaptı, ilk yarı buradayım dedi. İkinci yarı tamamen unuttuk adamı. Calathes ayrı bir teşekkürü hak ediyor, yapılan muamele ve gösterdiği performans şapka çıkarılası, burada olmamazda büyük emeği var, bugün de çırpındı. Keşke 40 dakika oynasa idi, kenara çektiği iki dakikada dahi sıçtık sıvadık.

Gelelim sitemlere:

Yıllarca arkasında durdum, fakat bu sene kani oldum, Guduric'e yol vermeli artık. Temiz 6 hücum var momentumun bize döneceği anlarda, sıçtı sıvadı. Hele fark 1 sayı iken saçmaladığı iki hücum var, orada koptu zaten iş. Bu seviyelerin adamı değil...

Sertaç'a ne demeli bilmiyorum, geçtim hücumda katkı vermeyi, elden verdiği toplar vesaire, saç baş yoldurttu.

Wilbekin kahraman olma sevdasında, ama bu şekilde olunmuyor işte. Oyunun kendisine gelmesini beklemiyor, beklemeyince de ritmini falan sikip atıyor takımın. Bence ondan da vazgeçilmeli, eğer hedef Avrupa şampiyonluğu ise. Değil ise kalsın.

Sestina, iyi niyetli. İyi niyet de yetmiyor, beşe dört hücumda neden üçlük denersin, saçı başı yoldurdu bana.

Pierre gece kulüplerine, Dorsey Atina'ya.

Tarık'ın psikoloji kaldıramadı maçı gibi geldi bana. Umarım kalır en az 2 yıl daha.

Saras'a gelince umarım kendi kadrosunu kurmasına izin verirler. Yoksa sonuç ortada, kadro mühendisliği becerileri bu kadar.

Çevrimiçi Maldonado

• Üye
« Yanıtla #2155 : 24 Mayıs 2024, 21:43:46 »
Balmoro, jokubaitis gibi adamların peşinden koşan koçtan da ben seneye umutlu olamıyorum. Umitlendirdiler bizi sagolsunlar ama iyi mi yaptılar kötü mü bilemedim. Milyonları sefil ettiler yine. Sadece f4 yaptık o kadar.

Saras konusunda ciddi endişelerim var. Cem demişti de inanmamistim. Çeyrek finaller dahil tam bir kabız basketbolu oynadık ve takıma tek bir olumlu dokunuş yapamadı. Tek mazereti kendi kurdugu takım olmaması ama barcada da böyle kabız basketbolu oynatıp eleniyordu hep. Kovulma nedeni de oydu.

Şu takimin topyekun temizlenmesi lazım ama gidenin yerine de bu ismi geçenler gelecekse hiç bir şey değişmez..

Saras o kabızları doldurursa izleme bile. Ben sıfır beklenti ile geçtim bu seneyi. Türkiye kupası yetti bile bana.

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #2156 : 24 Mayıs 2024, 21:46:13 »
Tamam yenilgi de elbette bir ihtimaldi ama bu şekilde ezik, silik, etkisiz bir yenilgi de beklemiyordum. Wilbekin'in çok etkisiz maçını izledim ama hiç bu akşamki gibi bir görüntüsüne tanık olmamıştım. Aslında Monaco ile oynadığımız 5.maçın son 21 saniyesinde skor 70-70 ve hücum sırası bizde iken bodoslama Monaco potasına gidip havaya sıçradıktan sonra pası Monaco'lu oyuncuya çıkartarak kapasitesini göstermişti. Kaptıkları topta Okobo üçlüğü soksa elenmiş ve bugün burada olmayacaktık.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #2157 : 24 Mayıs 2024, 21:46:49 »
Beşiktaşı geçeriz.Belli olmaz hedef lig olmalı.Pana ilk periyot hariç kitlendi.51-50 işte az dikkatsiz oyun sonumuz oldu.
« Son Düzenleme: 24 Mayıs 2024, 21:48:07 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı MotorCade

• Üye
« Yanıtla #2158 : 24 Mayıs 2024, 21:47:49 »
Efesi geçebiliriz. Şampiyonluk çok tatlı olur.
Keşke abi. İnan bana şu an sinirden bir yerleri yıkıp kırmamak için kendimi zor tutuyorum. Yenilmek çok koymuyor ama bu ite kaybetmek çok koyuyor. Psikolojisi bozuk bu aptala kaybetmek kadar sinir bozucu bir şey yok.

Bu kadroyu sene başında kuran İT ve GS ajanı GM bozuntusu yüzünden tüm sezon aptalca bir basketbol oynadık. Nasıl bir  planlama yapmak istiyorlar bilmiyorum ama Saras'ın kuracağı takımın kabız olacağını tahmin etmek çok zor değil. Ben artık bu takımın bir çeyrek boyunca çember dövmesini istemiyorum ya. Bu kadar düzensiz ve istikrarsız bir takımın şampiyon olma şansı yoktu zaten.

Wilbekin, Dorsey ile mümkünse bugün yollar ayrılsın. Nigel Hayes dışında tüm yabancılar gidebilir. Takımı yeniden kurmak lazım ve Saras eğer kuracaksa kolsuzlar ordusuyla mücadele edeceğiz demektir. Vallahi çok sinir bozucu, bu takımın hem güncel durumu hem de geleceği çok ama çok karanlık. En büyük rakibin Efes her geçen gün gelecek sene için iddialı kadro kuruyor ama sen Bolmaro, Jokubaitis ile falan ilgileniyorsun. Allah hepimize sabır ve kolaylık versin valla. Sanırım beni basketbola aşık eden bu branşı daha takip bile etmeyecceğim. Kabız bir takım görmek İSTEMİYORUM.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #2159 : 24 Mayıs 2024, 21:48:55 »
Saras a mi kizsak, bu oyunculardan  kadro kuran a mi bilemedim...
Pivot yok, calathes dışında doğru karar verecek kısa yok.. Seneye hayes ve calathes dışında kalanlar gitse üzülmem

Tersten başlamak lazım... Bu takım kimyası ile burda olmamız büyük başarı. Rakip Ergin olmasa herkes teşekkür ederdi. Guduric öyle bir maç çıkardı ki sağolsun Saras'ın elini kolunu bağladı. Basketbol IQ'su bağlamında Calathes'in ardından gelen ikinci isim Guduric ise vay o takımın haline, vay o kadroyu kuranların aklına...