Gönderen Konu: Fenerbahçe | Turkish Airlines Euroleague (2023-24 Sezonu)  (Okunma sayısı 74708 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe Beko - Panathinaikos | EL Yarı Final
« Yanıtla #2175 : 24 Mayıs 2024, 22:32:30 »
Bu arada bizde kulübümüzde basketbol kültürü oturdu bundan memnunum.Üzücü skora rağmen taraftarlarımızın büyük bölümü son maçı izliyor.Bravo.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #2176 : 24 Mayıs 2024, 22:40:33 »
Real müthiş başladı.18 sayı fark.Gevşemezlerse finaldeler.

Çevrimdışı akıllıdeli

• Üye
  • Yer: ankara
« Yanıtla #2177 : 24 Mayıs 2024, 22:50:47 »
Tersten başlamak lazım... Bu takım kimyası ile burda olmamız büyük başarı. Rakip Ergin olmasa herkes teşekkür ederdi. Guduric öyle bir maç çıkardı ki sağolsun Saras'ın elini kolunu bağladı. Basketbol IQ'su bağlamında Calathes'in ardından gelen ikinci isim Guduric ise vay o takımın haline, vay o kadroyu kuranların aklına...
Sorun sadece koç değilmiş, uygun kimyada takımı kuramayanı da itoudis gibi kapının önüne koymak gerek miş, ama yok...

Guduric bugün Yunanlı oyuncuya savunma da geç kalmasa fark 6 olmayacak, hücumda kötüsün savunma yap oda yok

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #2178 : 24 Mayıs 2024, 23:11:52 »
Pippenı oyuncuykende severdim.Ne kadar sevimli güleç yüzlü bir yıldız.Kapıska saç müthiş olmuş.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
Ynt: Fenerbahçe | Turkish Airlines Euroleague (2023-24 Sezonu)
« Yanıtla #2179 : 24 Mayıs 2024, 23:17:10 »
Real Madrid - Olympiakos maçını izliyorum. Real Madrid, fizik ve aklın müthiş bir uyumu, muazzam bir sentez. Pota altında nefes alamadı Olympiakos. Kısalarda durum ise Campazzo ilk 5 başlıyor, kenardan Rodrigez ve Ljull geliyor. Varın gerisini siz düşünün. Silindir gibiler. Demem o ki biz -en azından ben- baya bir uçmuşuz, final four tek maçlık bir olay da, günümüzde olursak önce Pana sonra da Real Madrid'i yenebiliriz de vesaire vesaire. Bu kadro ile son 4'e kalmak büyük iş. Hem oyun aklı hem de fizik olarak final four'daki en zayıf takımız, o net...

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #2180 : 24 Mayıs 2024, 23:17:54 »
Real Madrid - Olympiakos maçını izliyorum. Real Madrid, fizik ve aklın müthiş bir uyumu, muazzam bir sentez. Pota altında nefes alamadı Olympiakos. Kısalarda durum ise Campazzo ilk 5 başlıyor, kenardan Rodrigez ve Ljull geliyor. Varın gerisini siz düşünün. Silindir gibiler. Demem o ki biz -en azından ben- baya bir uçmuşuz, final four tek maçlık bir olay da, günümüzde olursak önce Pana sonra da Real Madrid'i yenebiliriz de vesaire vesaire. Bu kadro ile son 4'e kalmak büyük iş. Hem oyun aklı hem de fizik olarak final four'daki en zayıf takımız, o net...

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #2181 : 24 Mayıs 2024, 23:19:36 »
Biz dağılmazdık Oli kadar.Mckissiç Canann bizimkilerden çok artısı yok.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #2182 : 24 Mayıs 2024, 23:23:09 »
abi avrupada hoca kalmadı 5 senede ya. her sene hoca değiştiren bi takım olarak artık sarasta endişelerim var deme lüksü yok bu takımın. eğer saras da bi yıl içinde ayrılırsa bu takımdan daha hoca bulamayacaksın bu seviyede. itoudisi yollayıp sarası getirmek bizim için büyük şans. bu şansı değerlendirip uzun yıllar birlikte olmak şart. bu takımın buralarda olması için son şans bu. hatalar, yanlış tercihler yapıyosa, ki yapıyo, bile hala genç koç. kendisini kovan barçanın ve sarasın bugün nerelerde olduğu da ortada.

Bu mevzu kulüp sathında bir kangrene dönüşmek üzere. Futbolda, basketbolda ve voleybolda şampiyon olan koçların görevine son verdik. Ve ileride de son vermeyi sürdüreceğiz gibi görünüyor. Bilmiyorum nereye kadar gidecek böyle...

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #2183 : 24 Mayıs 2024, 23:28:37 »
3-4  maçları kalkmalı.Takımlar maçlar biter bitmrzz dönmeli.Olimpiyatlar hariç 3-4 maçları çok gereksiz.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #2184 : 24 Mayıs 2024, 23:31:00 »
Oli alır çok daha takım.
Başını aldı Oli
54-29'dan sonra rölantiye geçti Real

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #2185 : 24 Mayıs 2024, 23:33:26 »
Bu mevzu kulüp sathında bir kangrene dönüşmek üzere. Futbolda, basketbolda ve voleybolda şampiyon olan koçların görevine son verdik. Ve ileride de son vermeyi sürdüreceğiz gibi görünüyor. Bilmiyorum nereye kadar gidecek böyle...
abi içlerinde doğru olanlar da var. mesela itoudisi yollamak her ne kadar o seviyedeki antrenörlerden birini kaybediyo olsan da doğruydu, keza djordjevic de. kadın voleybolda da çok mantıksız gelmiyor açıkçası. bizim gibi kulüpler şampiyon olsa bile reaksiyon almalı, ama her şeyin de bir sınırı var. biz erkek basketbolda bu sınırı son saras hamlesiyle doldurduk. yeter artık. böyle devam.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #2186 : 24 Mayıs 2024, 23:41:47 »
Başını aldı Oli
54-29'dan sonra rölantiye geçti Real

10 fark.Olide böyle takım.Bir Cska olayı mı geliyor.?

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #2187 : 24 Mayıs 2024, 23:47:40 »
Galatasaray taraftarının çok artığını düşünmüyorum ama sosyal medyayı çok iyi kullanıyorlar.Trollerde çıktıl bir sevinç bir sevinç.
« Son Düzenleme: 25 Mayıs 2024, 00:02:49 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #2188 : 24 Mayıs 2024, 23:47:47 »
abi içlerinde doğru olanlar da var. mesela itoudisi yollamak her ne kadar o seviyedeki antrenörlerden birini kaybediyo olsan da doğruydu, keza djordjevic de. kadın voleybolda da çok mantıksız gelmiyor açıkçası. bizim gibi kulüpler şampiyon olsa bile reaksiyon almalı, ama her şeyin de bir sınırı var. biz erkek basketbolda bu sınırı son saras hamlesiyle doldurduk. yeter artık. böyle devam.

X, Y veya Z'de, yani isimde değilim. Alışkanlık oldu, onu vurguluyorum. Senin de yazdığın gibi ikamesi yoksa gönder gönder nereye kadar...

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #2189 : 25 Mayıs 2024, 00:13:10 »
Takimin en önemli iki kısası, en önemli iki skoreri maçı 2 sayi ile bitiriyorsa o adamlari hemen göndereceksin. Wilbekinin yerli statüsü de yok artık. Maccabide de zaten kritik tüm maçlarda macin anasını belliyordu. Dorseyden tek farkı savunmada daha dirençli olması. Yoksa tipik bir sokak basketbolcusu.

Pierre belki 100 defa dedim klubu o kadar güzel semiriyor ki karı kız olaylarına da daldı. Zaten yeteneksizin teki artık tamamen çekilmez bir adam haline geldi.

Motley'nin neresine ne girdi de çıkmadı bilmiyorum. Herifte hiç bir şey yoktu. Play offta oynamadi. Hadi iyileşti dedik. İlk 3 dakika sonra süre almadı. F4 maçında süre almayacak adam siktirsin gitsin. Yok yerine kimi bulacağız da vs. Gerek yok abi. Zaten beyin yok. Allah böyle yaratmış, bir de oynamiyorsa gerek yok.

Sestina, noua, madar, zagars, neto. Ayni kargo kolisinde isimsiz bir alıcıya gönderi yapmak lazım. Bizden uzak nereye yakın olurlarsa olsunlar.

İki Yunan, calathes ve Papa. Yalan yok. Bugun  f4 maçı yaptıysak emekleri büyük ama bu seviyede olmadı. Yetersiz kaldılar. Calathes büyük bir oyun zekasına sahip ama kapasitesi de bir yere kadar.

Gudu. Valla ben bu çocuğu çözemedim. Yetenek var, mucadele var, hırs var, aidiyet var ama çapını bilmiyor. Kendisini hangi alanda nasıl bir statüde görüyor bilmiyorum ama oyunu basit oynaması gerekirken hep daha fazlasını yapmak istediğinden duvara tosluyor. Milli takımda da aynısını yaptı. Giderse üzülürüm ama insanları o  kadar çıldırtıyor ki artık bu birliktelik yürümüyor gibi.

Geriye hayes kaldı. Bu adamla ilgili gorusum değişmedi. Takimin bu sene en çok katkı veren ismi ama asla büyük takım oyuncusu olamaz. Kesinlikle kalmalı ama takimin lideri olursa gelip geleceğimiz yer burası ancak.

Dediklerimin olacağını düşünmüyorum. Bu kadar değişim yapmazlar ama larkin, evans, poirier, nebo gibi isimleri getiremiyorsak maksimum buralara geliriz. Sonrası da sil baştan ama seneye daha iddialı bir efes, büyük değişim yasayacagini düşündüğüm.bir barca falan varken bu seneki kura şansımız olmadığı müddetçe buralara da gelemeyiz.

Ali koç sadece futbola değil buralara da biraz daha yatırımı artırsın. İki şirketi daha sponsor oluversin, yada saran, acun, hamdi akin biraz elini cebine soksun da şuraya yatırım artsın. 3-0 supurdugumuz takıma karşı bu hallere düşmek insanın canını acıtıyor.
« Son Düzenleme: 25 Mayıs 2024, 00:15:15 Gönderen: iloturo »