Gönderen Konu: Fenerbahçe | Türkiye Süper Ligi (2023-24 Sezonu)  (Okunma sayısı 25933 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Fenerbahçe | Türkiye Süper Ligi (2023-24 Sezonu)
« Yanıtla #675 : 22 Nisan 2024, 22:58:34 »
İsmail Kartal: Puan farkının açıldığını düşünmüyoruz. 5 maçın 5'ini de kazanıp şampiyon olmayı hedefliyoruz. Ben oyuncularıma güveniyorum.

Ya ne aptal adamsın sen sanki 2 puan fark devam ediyor şu açıklamayı laf olsun diye yapıyorsun

Diğer açıklamaya bakın bide

İsmail Kartal: “Puan farkının açıldığını düşünmüyorum.”

Yok 5ten 4e düştü haklısın
« Son Düzenleme: 22 Nisan 2024, 22:59:47 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #676 : 22 Nisan 2024, 23:33:55 »
Ne dediğini ne de yaptığını bilmiyor. 3 gün içinde 2 kulvarda birden havlu atınca sigortaları yakmış herhalde.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #677 : 22 Nisan 2024, 23:58:33 »
İsmail Kartal: Puan farkının açıldığını düşünmüyoruz. 5 maçın 5'ini de kazanıp şampiyon olmayı hedefliyoruz. Ben oyuncularıma güveniyorum.

Ya ne aptal adamsın sen sanki 2 puan fark devam ediyor şu açıklamayı laf olsun diye yapıyorsun

Diğer açıklamaya bakın bide

İsmail Kartal: “Puan farkının açıldığını düşünmüyorum.”

Yok 5ten 4e düştü haklısın

Ne desin kardeşim lig bitti paydos mu desin.

Teknik direktör açıklaması gibi bomboş bir şeye niye anlam yüklüyorsun ki?

Çevrimiçi myildirim

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #678 : 23 Nisan 2024, 00:12:12 »

Yanlış anlama da hiçbir platformda senin kadar ismail kartal savunan birini görmedim hocam, oğlu Emre Kartal falan olmayasın sen sakın?

Çünkü başka türlüsü mümkün değil bence hele şöyle bir akıl mıncıklaması, şizofreni belirtisi bir açıklama sonrası bile hocayı savunabilmek başka türlü açıklanamaz çünkü bence, tom bile yapmazdı heralde bu kadarını :S
« Son Düzenleme: 23 Nisan 2024, 00:13:08 Gönderen: myildirim »

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #679 : 23 Nisan 2024, 00:31:26 »
Yanlış anlama da hiçbir platformda senin kadar ismail kartal savunan birini görmedim hocam, oğlu Emre Kartal falan olmayasın sen sakın?

Çünkü başka türlüsü mümkün değil bence hele şöyle bir akıl mıncıklaması, şizofreni belirtisi bir açıklama sonrası bile hocayı savunabilmek başka türlü açıklanamaz çünkü bence, tom bile yapmazdı heralde bu kadarını :S

5 maçta GS de puan kaybedebilir, tüm maçları kazanırsak şansımız var demiş işte adam, ne desin anasını satayım. Bi de gelip laf sokuyorsun emre kartal filan diye. Ben hocayı savunmuyorum ki. Bunu demesin de ne desin diyorum.

Ha sen bu adamın dediğini matematiksel olarak puan farkı artmadı, aynı kaldı bence olarak anlıyorsan, ona ben bir şey diyemem.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #680 : 23 Nisan 2024, 00:34:53 »
yönetim süper kupaya u-19la çıkıcaz diyip tepki koymayı bile beceremedi, ismail kartal o maçı oynamamanın verdiği dinlenme şansına rağmen takımı fizik, taktik, mental anlamda hazır tutamadı ve kupa gitti, avrupadan elendik, ligde de %5-10 ihtimal kaldı. bu kadar vasıfsız beceriksiz adamların fenerbahçede barınmasından 7den 70e bütün fenerbahçeliler sorumlu. taraftarın yarısından fazlası avrupa şampiyonluğunu hayal etti, şu kulübün başkanı hocası bi kere bile çıkıp avrupada kupa hedefimiz var demedi. şampiyon olamamak bu kulübün ve önemli kesim taraftarın vizyonunu zihniyetini köreltti, paramparça etti. çapsızlık ve vizyonsuzluk gün geçtikçe daha da fazla yer kaplamaya başladı camiada. şurada 1 ay sonra seçim var idealist, vizyon sahibi 2 tane aday bile çıkaramaz halde fenerbahçe. acınası bi durum bu. medyası desen 3-5 tane yalakadan ibaret. dünyada tek başarısız olan kulübü kendisi sanan, her mağlubiyette, hakem hatasında vs depresyona giren, çekilelim gidelim buralardan diye triplere giren, mantıklı ve sakin düşünerek durum analizi ve eleştiri yapamayan bir camia başarılı olamaz. başarısız oldukça küçülen zihniyetler kulübe daha da zarar veriyor. fenerbahçe bugün %5-10luk ihtimal gerçekleşip şampiyon olsa bile bu yönetimle, teknik ekiple devam etmemeli. taraftar, camia bu körelmiş zihniyetten çıkmadığı sürece futbolda elde edilecek her türlü başarı tesadüften öteye gitmeyecek çünkü.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #681 : 23 Nisan 2024, 01:01:07 »
Ben varken bizi şampiyon yapmayacaklar diyen kişi aday olmasın bir zahmet.
« Son Düzenleme: 23 Nisan 2024, 01:01:25 Gönderen: Kubilay Can »

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #682 : 23 Nisan 2024, 07:45:27 »
Hakemler ve federasyonla olan problemler tamam. Fakat evinde Samsun'a, Alanya'ya puan verip Trabzon'a yenildiğin zaman saha içini de doğru yönetmediğin ortaya çıkıyor.3-4 puan önde olman gerekirken şimdi ipler elden kaçtı. Bu saatten sonra Galatasaray puan kaybetmez, boşuna beklemeyin.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #683 : 23 Nisan 2024, 08:17:45 »

Daha neyi savunuyorsun adam dalga geçiyor puan farkının arttığını düşünmüyorum demiş

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #684 : 23 Nisan 2024, 08:19:17 »
Yarın bjk Türkiye Kupasını alır biz 0 çekeriz onlar 1 kupa almış olur sezonu kim başarılı bitirmiş olur şimdi son haftalara kadar giden biz mi bizde şey deriz puan gol rekorları kırdık olsun
« Son Düzenleme: 23 Nisan 2024, 08:20:52 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #685 : 23 Nisan 2024, 08:54:01 »
Hakemler ve federasyonla olan problemler tamam. Fakat evinde Samsun'a, Alanya'ya puan verip Trabzon'a yenildiğin zaman saha içini de doğru yönetmediğin ortaya çıkıyor.3-4 puan önde olman gerekirken şimdi ipler elden kaçtı. Bu saatten sonra Galatasaray puan kaybetmez, boşuna beklemeyin.
Abi bu saatten önce de puan kaybetmiyorlardi.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #686 : 23 Nisan 2024, 09:49:27 »
Abi bu saatten önce de puan kaybetmiyorlardi.
Öncesinde %1 falandı ama artık o da kalmadı anlamında söyledim. Ayrıca kötü de oynasalar pozisyona girip bitiriyorlar. Ve kalelerinde de kaleci var şu yaşında.

Tüm bunlara rağmen hala önde girebilirdik bu haftalara ama dünkü puan kaybının benzerini içeride de defalarca yaptık. Adam kötü hoca düpe düz.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #687 : 23 Nisan 2024, 09:57:04 »
Daha neyi savunuyorsun adam dalga geçiyor puan farkının arttığını düşünmüyorum demiş

Aynen orada puan farkı matematiksel olarak artmadı demek istiyor zaten, dediğim gibi sen bunu böyle anlıyorsan diyecek bir şeyim yok sana.
« Son Düzenleme: 23 Nisan 2024, 09:58:07 Gönderen: Maldonado »

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #688 : 23 Nisan 2024, 10:00:03 »
Aynen orada puan farkı matematiksel olarak artmadı demek istiyor zaten, dediğim gibi sen bunu böyle anlıyorsan diyecek bir şeyim yok sana.
İsmail Kartal&Zajc’ı senin kadar tutmamış olabilir hocam 😅

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #689 : 23 Nisan 2024, 10:00:53 »
Kulüpte bir açıklama yapmadı hala yada yöneticiler konuştu mu bilmiyorum Ali Koç normalde aday olacaktı inşallah vazgeçer bu sevdadan