Gönderen Konu: Fenerbahçe | Türkiye Süper Ligi (2023-24 Sezonu)  (Okunma sayısı 24747 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Türkiye Süper Ligi (2023-24 Sezonu)
« Yanıtla #690 : 23 Nisan 2024, 11:20:10 »
Şampiyonluk kaçarsa ki baya yüksek ihtimal. Kendisini yetersiz bulsam da bence İsmail hocaya bir şey diyemeyiz.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #691 : 23 Nisan 2024, 12:08:34 »
Bülent Uygun kendisine maç satacak diyenlere en güzel cevabı vermiş. Vay be afferin sana Bülent Uygun. Karakterinle ve onurunla yaşarsın şimdi. Gsnin köpekleri, orospuları 4-5 tane yiyip maç sonu beraber halay çeker ama fenerin çocukları gururla işini yapar. Bazıları götüyle gülerken bazıları taktir eder sizi. Siz fenerbahcenin cocuklarisiniz gsnin piçleri gibi yatmazsınız. Bak mesela eyupspor geldi seneye. Gsnin  arka bahçesi yeni eskortlari ama biz fenerbahceyiz, onlar kimin eli kimin götünde şampiyon olsun,  biz onurumuzla dimdik ayaktayız. Değil mi Bülent hoca.

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #692 : 23 Nisan 2024, 12:46:05 »
Şimdi Ali koça ve İsmail’e kızıyorum ama öte yandan realistik bakmaya çalışıyorum. Bu durumun ana  sebebi o meşum yapılanma. Bunu aşmanın yolu “0” hata idi ki bu mümkün olmadı. Operasyon çocukları operasyonu neredeyse tamamladı. Buna rağmen sonuna kadar mücadele etmek zorundayız .

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #693 : 23 Nisan 2024, 13:10:29 »
Dostlar, burada sabaha kadar federasyon vs. konuşabiliriz ki ben de çok şey yazdım. Fakat bunlardan bağımsız baktığınızı farzedin ve iki takımın sonuçlarını kıyaslayın. Adamlar iç sahada puan kaybetmedi, biz 4 maçta 9 puan bıraktık. O maçları alıp benzer bir iç saha performansı gösterseydik 5 puan önde olmamız gerekiyordu ki zaten o puanları bırakmasak belki de psikolojik olarak çoktan kopmuş olacaklardı. Ama biz öndeyken kendi elimizle, Samsun ve Alanya iç saha maçlarıyla geri düştük. Esasen TD farkı şu anki durumun sebebi. Sadece saha içi bağlamında konuşuyorum.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimiçi Maldonado

• Üye
« Yanıtla #694 : 23 Nisan 2024, 13:13:38 »
Dostlar, burada sabaha kadar federasyon vs. konuşabiliriz ki ben de çok şey yazdım. Fakat bunlardan bağımsız baktığınızı farzedin ve iki takımın sonuçlarını kıyaslayın. Adamlar iç sahada puan kaybetmedi, biz 4 maçta 9 puan bıraktık. O maçları alıp benzer bir iç saha performansı gösterseydik 5 puan önde olmamız gerekiyordu ki zaten o puanları bırakmasak belki de psikolojik olarak çoktan kopmuş olacaklardı. Ama biz öndeyken kendi elimizle, Samsun ve Alanya iç saha maçlarıyla geri düştük. Esasen TD farkı şu anki durumun sebebi. Sadece saha içi bağlamında konuşuyorum.

Jesus mu iyi hoca, Okan Buruk mu? Antrenör farkı diye bir şey yok bu ligde. Conte'yi getir bu puanları alamazdı. GS 50 maçı 1-0 ya da 2-1 kazandı son iki senede, birinin götüne eline çarpıp penaltı olmadı, bak dün aleyhine 90 artı 2'de penaltı verildi.

Kimi getirecekler çok merak ediyorum seneye. O zaman da başka bir şey buluruz. Son iki senede üç kez üst üste 15 maç kazanan rakibini geçmek imkansız gibi bir şey zaten. Ben bu sene kimseye başarısız diyemem. Seneye üstüne koymak lazım. Sıfırdan başlamamak lazım. Tekrar söylüyorum.
« Son Düzenleme: 23 Nisan 2024, 13:14:35 Gönderen: Maldonado »

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #695 : 23 Nisan 2024, 13:43:34 »
Kim başkan olursa olsun hangi hoca gelirse gelsin kadroyu korumak lazım. Yapboz yapmanın gereği yok.

Ancak şöyle bir durum var yabancı hoca geldi diyelim eldekileri görecek, mevcut kadroda iyi performans veren ama kendi sistemine uymayan oyuncuları gönderecek ve kendi transferlerini yapacak derken yine başa sararız. Kaliteli yerli hoca da yok. Jesus da ilk geldiğinde 4-5 transfer diyordu sonra bir dünya adam alındı.
« Son Düzenleme: 23 Nisan 2024, 13:46:25 Gönderen: Kubilay Can »

Çevrimiçi Maldonado

• Üye
« Yanıtla #696 : 23 Nisan 2024, 13:45:27 »
Kim başkan olursa olsun hangi hoca gelirse gelsin kadroyu korumak lazım. Yapboz yapmanın gereği yok.

Yabancı ve egosu arşa çıkmış hocalar bu dediğini asla yapmıyor işte, takımın yarısıyla sorun yaşarlar muhtemelen. Kendi çapsız oyuncularını doldurmadan rahat etmiyor hiçbirisi.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #697 : 23 Nisan 2024, 15:20:55 »
bizim eski futbolcularımız maalesef kötü teknik direktörler. galatasaraylı, beşiktaşlı hatta trabzonsporlu eski futbolcular hep daha iyi teknik direktörler. bizde bi aykut var, onun da futbola bakışı camiaya ters üstüne mental anlamda inanılmaz güçsüz.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #698 : 23 Nisan 2024, 23:25:15 »
Fenerbahçe yönetimi yine sessiz. Yıllardır bu taraftara attığı kazıklar bitmedi. İnşallah aday olmazlar.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #699 : 26 Nisan 2024, 13:03:27 »
Büyüekşi sabaha konuşmuş şaşırtmayıp her konuda bizi suçlamış
Dünde yagız yazmıştı galiba aday olacakmış

Çevrimiçi Maldonado

• Üye
« Yanıtla #700 : 26 Nisan 2024, 13:50:24 »
Türk futbol dinamikleri gereğince bugün bir VAR penaltısı ile GS puan kaybetmeli.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #701 : 26 Nisan 2024, 16:30:33 »
İsmail Kartal'a kızmıyorum ben. Adam olabilecek maksimum puanı topladı zâten. Guardiola olsa en fazla bu kadar puan toplardı, kendimizi kandırmayalım.

Ama karşıda o kadar güçlü, o kadar orospu çocuğu, o kadar kahpe bir yapı var ki baş etmek imkansız oğlu imkansız. GS'nin hakemlerle kazandığı en az 15 puan varken bunları öyle bir unutturdular ki herkes ''Fenerbahçe son dakikada penaltıyla maç kazanan takım'' algısına kapıldı gitti.

Adamların Twitter'da ve Ekşi Sözlük'te öylesine güçlü bir algı operasyonu ekibi var ki tüm gündemi yönlendirmek konusunda aşırı uzmanlar, baş etmek gerçekten imkânsız. Bakıyorum meselâ, adamların 20-30 bin takipçili öylesine çok hesabı var ki troll ekibinden, bunlar tek Tweet ile Fenerbahçe'yi idam sehpasına çıkarıyor ve asıyorlar da bizi. Daha da kötüsü bizim beyinsiz taraftar grubu da bu adamların algı operasyonlarına her defasında düşüyor. Meselâ son 1 aydır İsmail Kartal için ''istifa etsin, görevden alınsın'' diyen taraftarlarımız var. Yahu en kritik haftalardı bunlar, sen ölümüne destekleyeceğine istifa diye yazıyorsun sosyal medyada, böyle aptallık olur mu? Kimi getireceksin de sana ne kazandıracak yabancı hocalardan?

Bakın meselâ GS şampiyonlar ligi için kadro kurdu ama elenip Avrupa Ligine düştü. Orada Olympiakos'tan da zayıf Sparta Prag karşısında rezil oldu, ezilerek elendi. Türkiye'de kimse Okan Buruk'tan bu rezilliklerin hesabını sordu mu? Bir kişi bile istifa etsin dedi mi? Biz Oly'ye penaltılarla elendik, İsmail Kartal'ın ne anası kaldı ne de avradı. Bunu başlatanlar da Fenerbahçe'li kılığında yazan GS'liler. Bizim aptal taraftar da hemen bunlara uydu tabii.

Zâten karşımızda By-Lock Mehmet var, herifin bize yapmadığı eziyet kalmadı. Tff'si ayrı, Mhk'si ayrı, hepsi karşımızda. Biz kenetleneceğimize ve ölümüne destek olup takımı savunacağımıza köstek olduk.

Şampiyonluk kaçtıysa en az kabahat İsmail Kartal'dadır. En büyük kabahat karşıdaki yapı kadar, İsmail Kartal'ı yalnız bırakıp takımı ölümüne savunmayan beyinsiz taraftarımızdadır.

Yok Conte'ymiş, yok Mourinho'ymuş, kimi getirirsen getir aynı şeyler yaşanacak ve şampiyonluk yine GS'nin olacak.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #702 : 26 Nisan 2024, 16:55:22 »
Biz 10 yıldır şampiyon olamıyoruz adamlar geçen yılın şampiyonu, son 10 yılda 5-6 kere şampiyon olmuşlardır hocam ya. Nasıl aynı kefeye koyuyorsun tepkileri. Kaldı ki çok sevdikleri Erdem Timura demedikleri kalmadi prag maçı sonrası.  bu adamlarla 10 yıldır şampiyon olamayan fenerbahce taraftarının sinir stres katsayısı aynı olabilir mi Allah aşkına.
« Son Düzenleme: 26 Nisan 2024, 16:58:10 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
« Yanıtla #703 : 26 Nisan 2024, 16:57:16 »
Haa bak bâzı gerçekleri de konuşmak gerekli. Koç ailesi CHP'li olduğu için iktidar Fenerbahçe düşmanı şu an. Ali Koç hem bu işi beceremedi hem de bu yapıya karşı başarısız oldu. Ne Saran ne Aziz Yıldırım'ın iktidarla arası yok, bu yüzden Koç gidip bunlar gelse de değişen bir şey olmayacak.

Ne AK Parti ne de CHP umrumda değil. Ben acil olarak şampiyonluk istiyorum yoksa Fenerbahçe dirhem dirhem küçülüyor. 10 yıldır taşşak oğlanı yaptılar bizi, yeni nesilden Fenerbahçe'li çocuk bile yok. Gidişat gerçekten iyi değil, yaklaşan tehlikenin farkında değil misiniz.

Siyasete âlet olmuşuz olmamışız umrumda değil. Bir kez de Murat Ülker ya da Mehmet Ali Aydınlar gibi iktidarla arası iyi olan birisi başkan olsun, 2-3 kez üst üste şampiyon olup kendimize gelelim. Yoksa Fenerbahçe'ye 11 tâne Mbappe/Haaland transfer etsen, hocayı da Guardiola yapsan yine bir şey değişmez.

Sırf bu yüzden Ali Koç bir daha aday olmamalı. Ülker mi geliyor, Acun mu başkan oluyor zerre umrumda değil. Yeter ki şampiyon yapacak iktidar yandaşı birisi gelsin.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
« Yanıtla #704 : 26 Nisan 2024, 17:02:30 »
Biz 10 yıldır şampiyon olamıyoruz adamlar geçen yılın şampiyonu, son 10 yılda 5-6 kere şampiyon olmuşlardır hocam ya. Nasıl aynı kefeye koyuyorsun tepkileri. Kaldı ki çok sevdikleri Erdem Timura demedikleri kalmadi prag maçı sonrası.  bu adamlarla 10 yıldır şampiyon olamayan fenerbahce taraftarının sinir stres katsayısı aynı olabilir mi Allah aşkına.

Elbette aynı olmaz, bizim yaşadıklarımızı kimse yaşamadı, onlar bilmez.

Ama İsmail Kartal'ı sosyal medyada yerden yere vurmak, Mert Hakan'ı maç içinde ıslıklamak akıl işi değil. Nerde kaldı ''HEP DESTEK TAM DESTEK'' sloganı? 2 puan geride olan takımın hocasına hakaret edilir mi, bırak git denir mi? Denirse de o adam kontrolünü yitirir, şampiyonluk hayal olur.

Yine söylüyorum bu sene İsmail Kartal yalnız bırakıldı. Okan bücürüne verilen desteğin çeyreği verilmedi. En az kabahat İsmail Kartal'dadır.