Gönderen Konu: Fenerbahçe | Turkish Airlines Euroleague (2023-24 Sezonu)  (Okunma sayısı 38499 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
Ynt: Fenerbahçe | Turkish Airlines Euroleague (2023-24 Sezonu)
« Yanıtla #1275 : 10 Mayıs 2024, 16:08:06 »
Dallas Ibo Turner ile kuracagimiz hanedani hakemler ve abuk subuk sakatliklar vurulmalar caldi, bu 3 oyuncu arti Mitch Smith, Larry Richard ve Willie Solomon bu kulubun bence en basarili, en onemli oyunculari. Fenerbahce basketbolu bu ulkenin lokomotofidir, kataridir, komurudur, elektrigidir, rayidir, istasyonudur.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #1276 : 10 Mayıs 2024, 16:12:35 »
Lube Ayar, AKP Genel Başkanının Panathinaikos'un başındaki Ergin Ataman'ı Final Four'a kaldığı için arayıp tebrik ettiğini, yine Final Four'a kalan Fenerbahçe Beko'yu aramadığını aktardı.

Kimse de bahsetmiyor bundan sanki basit bir şeymiş gibi. Başta klüp televizyonu ve Ali Koç. Sus pus. Atı alan üsküdari geçmiş, konuştu konuştu sanki bir şeye yaradı.

Bi tarafından sallama ihtimali yüksek olduğu için kimse konuşmuyor olabilir mi...

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #1277 : 10 Mayıs 2024, 16:16:20 »
Kutlasa ne olur kutlamasa ne olur.Derhal kongre üyeliğinden atılmalıdır.Zaten Fenerbahçeyi tutmuyorum açıklaması yapan birinden kutlamada beklenemez.
« Son Düzenleme: 10 Mayıs 2024, 16:21:59 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #1278 : 10 Mayıs 2024, 16:17:03 »
“Bir Galatasaray maçında ayak bileğiniz kırılmasına rağmen uzatmalarda kırık bilekle oyuna dönüp yaptığınız blokla Fenerbahçe maçı kazanmıştı.”

Henry Turner: “Maçı kazanmalarına izin vermek yerine ölebilirdim. Fenerbahçe taraftarı bizim için çok şey ifade ediyordu, ben de onlara her şeyimi verdim.”

Vay beee. Yemin ediyorum böyle adamlar arıyorum günümüzde. Kıçında çıban çıkan yada kılı dönen en kritik maçlarda yatıyor günümüzde. Vesely, Pierre, Motley say say bitmez.
Çok iyi oyuncuydu.

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
« Yanıtla #1279 : 10 Mayıs 2024, 16:21:57 »
Turk'un kalbi Fenerle atar diye bosuna demiyoruz. Umit Ozdag ve Ekrem Imaro disinda kimse kutlamadi bizi yine, trabzonda oldurulmeye calisildigimizda da kimse gecmis olsun demediydi, takmayin kafaya, silke silke, essekler gibi anirtacagiz herkesi.

ulkeyi arpaligi yapan gs degiliz biz, ulkeye deger katan, anlam katan FENERBAHCEYIZ.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #1280 : 10 Mayıs 2024, 17:01:23 »
Bi tarafından sallama ihtimali yüksek olduğu için kimse konuşmuyor olabilir mi...

Yok, daha ziyade ana akım medyada GS ve Terim lobisi egemenliği var. Ondandır. Bu kız olmasa fon bok püsür mevzusunun da dilleneceği yoktu. Murat Murathanoğlu gibi bir isim youtube programlarında reklam okuyor. Artık gerisini varın siz düşünün, ne kadar güçlüler...

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
« Yanıtla #1281 : 10 Mayıs 2024, 17:14:45 »
herifler her yere hakim de, bizim de sahip cikamama ve ezikligimiz sunepeligimiz de anitsal bir hale geldi son donemde. gsnin rezillikleri sumenalti edilip bizde en ufak bir catlak krater haline getiriliyor, lubeye, mmye her Fenerbahceliye sahip cikmamiz gerekli.

bu ulkede tum partiler tum orgutler kulupler Fenerbahce dusmani ve bundan fayda gorecek bir duzendeler, bunu bozmamiz gerekli.

Fenerbahce dusmani olan siyasiler ve mahdumlari da kulupten atilmali bu arada...