Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Süper Ligi (2023-24 Sezonu)  (Okunma sayısı 14192 defa)

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı agha

• Üye
Ynt: Fenerbahçe Beko-Anadolu Efes | BSL 26. Hafta
« Yanıtla #255 : 08 Nisan 2024, 22:22:42 »
Montley ve Nick Koşan = 0⃣ katkı😅

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #256 : 08 Nisan 2024, 22:27:07 »
Motley sg ya 2 sezondur gram gelişme yok
Hayes’in kötü olduğu her maç bunu yaşıyoruz biz

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #257 : 08 Nisan 2024, 22:28:03 »
F4 adayı takıma bak, efesin şamaroğlani oldu. Şaka gibi ya. Bu kadar da olmaz, utanırlar hehalde dedik ama utanmadilar. Bu takım gidecekmis de monacoyu eleyecekmis.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #258 : 08 Nisan 2024, 22:30:17 »
Motley sg ya 2 sezondur gram gelişme yok
Hayes’in kötü olduğu her maç bunu yaşıyoruz biz
Abi hayes bu. 50 falan atması önemli değil. Hayesin gerçeği bu. Ben 2 yıldır söylüyorum. Göz boyuyor. Siktirboktan maçlarda tribüne oynayip kredi kazanıyor. Ayni pierre gibi. Kılavuzu, as oyuncusu hayes olanın gideri de bu kadar olur. Burnu da boktan kurtulmaz.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #259 : 08 Nisan 2024, 22:34:56 »
bu maçı şu şekilde kaybetmek kepazelik. en büyük hedeflerinden birinin ligde saha avantajını almak olması lazım oyuna bak. milli takımda pota altından boş atış kaçırma rekorları kıran herif 20 küsür sayı 10 küsür ribaund falan yaptı. benche hiç bakma takımın başında hala itoudis var sanarsın. kural bilmeyen hakemleri şakşakçı yılışık spikerleri üstüne şöyle bi takım her şeyiyle berbat bi maç.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #260 : 08 Nisan 2024, 22:36:14 »
İzleyemedim maçı. Tek hayırlı sonuç play offlar öncesinde Türkiye liginde de favori olmadığımızı göstermesi oldu. Ne çekiyorsak bu favorilik psikolojisinden çekiyoruz zaten. Ligi kazanırsak Saras ilk yarım sezonunu 2 kupa ile kapamış olacak ve bence başarılı görülmeli. Önümüzdeki yıl için istekleri yerine getirilmeli. Euroleague'de çok bir beklentim yok zaten. Olursa ne ala...

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #261 : 08 Nisan 2024, 22:45:12 »
İzleyemedim maçı. Tek hayırlı sonuç play offlar öncesinde Türkiye liginde de favori olmadığımızı göstermesi oldu. Ne çekiyorsak bu favorilik psikolojisinden çekiyoruz zaten. Ligi kazanırsak Saras ilk yarım sezonunu 2 kupa ile kapamış olacak ve bence başarılı görülmeli. Önümüzdeki yıl için istekleri yerine getirilmeli. Euroleague'de çok bir beklentim yok zaten. Olursa ne ala...
abi fenerbahçesin sen ya favori psikolojisinden kaçmak falan olmaz yani öyle bi yere varamayız. sürpriz zaferler kovalayacak underdog takım havalarına euroleague’de girersin de türkiye liginde de girmeyiverelim bi zahmet. 2 kupayı almak başarı mı yoksa olması gereken mi? biz bu maçı ligin favorisi olmadığımız için değil son derece hazırlıksız, laubali ve ciddiyetsiz şekilde oynadığımız için kaybettik. aksi düşünce kendimizi avutmaktan başka bişi değil bence.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #262 : 08 Nisan 2024, 22:57:14 »
abi fenerbahçesin sen ya favori psikolojisinden kaçmak falan olmaz yani öyle bi yere varamayız. sürpriz zaferler kovalayacak underdog takım havalarına euroleague’de girersin de türkiye liginde de girmeyiverelim bi zahmet. 2 kupayı almak başarı mı yoksa olması gereken mi? biz bu maçı ligin favorisi olmadığımız için değil son derece hazırlıksız, laubali ve ciddiyetsiz şekilde oynadığımız için kaybettik. aksi düşünce kendimizi avutmaktan başka bişi değil bence.

Favori kelimesi yanlış ifade etti beni, ama bilinçli bir tercihti, zaten sinirler gergin, "kibir" sıfatını kullanmak istemedim. Altını çizmek istediğim husus buydu. Yanlış hatırlamıyor isem geçen yıl saha avantajı bizdeydi. İlk maç farklı bir sonuçla bitti. İkinci maça da o psikoloji ile çıkıldı. Sonuç malum. Serinin sonucu da malum. Hülasa sen sağlam olursan içeri dışarı fark etmez, vurur geçersin zaten.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #263 : 08 Nisan 2024, 23:10:26 »
bence 5 yabancı calathes-wilbekin-hayes-papa-motley olmalı. öteki türlü motley ve guduric olduğunda hem faul hem de ribaund sorunu yaşıyoruz. papa bu sene efes maçlarını faydalı oynadı hem o da var.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #264 : 08 Nisan 2024, 23:48:55 »
Bu maç tamamen saçma sapan beyanat veren Sarasa Motley gibi uzunu kullanmayı bilmeyen koça ve saçma sapan kongreyle takımın sinerjisini alt üst eden başkana yazar.Ve kabul edelim ki koçları Sarastan çok daha iyi adam 2 maçtada sildi sahadan.Efes ne kadar izin verirse o kadar oynadık pota altınıda iyi kapayıp tempo yaptırmadılar.

Bizden net daha iyiler ve 2 yerlisi girecek devreye belli oranda katkı veren adamlar Doğuş ve Erkan.

Yinede playoffun olduğu yerde umut vardır ama Sarasla finalde zor.Maaleef Fenerbahçeyi çalıştıracak kalibrede biri değil.Yıl biter bitmez yollar ayrılmalı.

« Son Düzenleme: 08 Nisan 2024, 23:51:07 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #265 : 09 Nisan 2024, 00:01:39 »
Biz lig maçına önem veriyoruz açıklaması facia açıklama al liderlikte gitti muhtemelen Barca ile eişleşip eleneceğiz.Sen Efes olayını anlamamışsın.

Çevrimdışı Murat

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #266 : 09 Nisan 2024, 00:15:34 »
Maçtaydım maalesef ilk 5 dakika sonrası hiç ümitli olamadım. Oğlumla gittik ve ikinci çeyrek ortası bu gidişle maçı kaybederiz dedim. Maalesef öyle oldu. Ribaund alamadık, savunma yapamadık vs de temelde enerji yoktu. Itioudis zamanındaki bir maç havası vardı. Euroleague ve lig için endişeye kapıldım. Özellikle 5 numara ve 1 numarada sağlam takviye yapmamız gerektiğini düşünüyorum. Neyse Sarasın istediği bir transfer dönemi geçsin ümidimizi kesmeyelim.
« Son Düzenleme: 09 Nisan 2024, 00:16:21 Gönderen: Murat »

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #267 : 09 Nisan 2024, 00:18:08 »
Fenerbahçe Beko uzun rotasyonu derhal lağvedilmelidir. Papa soft, Motley'in IQ düşük, Sertaç bitmiş. O kadar keskin ve kapatılamaz eksikler var ki her birinde. Olacak iş değil.

Adamlar kısa devrilmelerle ve Motley'i pasifize ederek yendiler bizi iki kez. Efes bizi çözdü. Bu saatten sonra onlara karşı Guduric veya Calathes'ten birisini feda edip Ercan-Jones-Oturu fizikselliğine karşı koymak zorundayız.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #268 : 09 Nisan 2024, 00:43:49 »
Barcelona maçının 3üncü çeyreği ile başladı düşüş.Uyarıydı.Kaliniçin adrenalinle yaptığı anlamsız hereket kurtardı yoksa epik maç alıyordu adamlar.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #269 : 09 Nisan 2024, 01:24:42 »
Basketbol teknik faülü götürürmüş yeni kurallardan.Yayıncı kuruluşta bilmiyormuş.