Gönderen Konu: Fenerbahçe-Vakıfbank | Süper Kupa Finali  (Okunma sayısı 2389 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
Ynt: Fenerbahçe-Vakıfbank-Süper kupa finali-11.10.2023-19.00
« Yanıtla #45 : 11 Ekim 2023, 21:38:00 »
Bitiremezsen bitiriyorlar işte. Bu kaçıncı maç, hiç mi ders alınmaz. Dördüncü set, farkı bulmuşsun, laubali laubali işler... Ne desek boş...

Oyuncu kalitesini sorgulamak haddime değil de Arina'nın bu "heyecansızlığı" sadece beni mi rahatsız ediyor?  Her oyuncu, -yıldızlar da dahil- kötü maç çıkarabilir ama bu "heyecansızlık" cidden can sıkıcı. Bir de bu işten anlayanlara bir sorum olacak, Arina'nın manşetini düzeltmesi gibi bir ihtimal var mı?

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #46 : 11 Ekim 2023, 21:40:28 »
Sayın başkan parası neyse verip Vargas'ı şu maçlarda oynatalım lütfen. 2-1 den maçı vermek ciddiyetsizlik. Hocada da iş yok sanki.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #47 : 11 Ekim 2023, 21:44:34 »
2-1, 13-8'den maç verdik, yazıklar olsun

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #48 : 11 Ekim 2023, 21:46:04 »
4. set fark 4’ken zehra arina’nın önüne servis attı arina da sadece baktı topa. 3 senedir aynı senaryo. eskiden en azından taşırdı hücumda takımı, onu da yapamadı. türkiye’deki ilgiden antrenman yapacak zaman bulamıyor heralde.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #49 : 11 Ekim 2023, 21:47:32 »
Son sete gidince kazanacağımıza dair inancı olan tek bir insan evladı varmıydi acaba. Kaybederiz dedik ve kaybettik. İşte bu öğrenilmiş çaresizlik oluyor. Adamlar iyi oynadığı için değil. Son yılların en vasat vakifi vardı karşımızda. Buna rağmen ismi vakif olunca ve oyuncularin damarları dışarı firlayinca tamam diyor insan. Gitti mac. Ne kadar dangalak, laubali bir takımız. Hakikaten insanı nefret ettiriyorlar voleyboldan.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #50 : 11 Ekim 2023, 21:49:18 »
Pes herşey yeni geçen sene aldık ne oldu avrupada Vakıf aldi.Pasör yeni uyum zaman alır.Bu kupa hiç birşeyin belirleyicisi olmaz.Zehra Cansu gibi başka boyutta oynayan isimler var.Sakin az.Bu kupayı oynamak için haketmek gerek oynamayı.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #51 : 11 Ekim 2023, 21:50:36 »
Inancımtam takıma.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #52 : 11 Ekim 2023, 21:53:33 »
Pes herşey yeni geçen sene aldık ne oldu avrupada Vakıf aldi.Pasör yeni uyum zaman alır.Bu kupa hiç birşeyin belirleyicisi olmaz.Zehra Cansu gibi başka boyutta oynayan isimler var.Sakin az.Bu kupayı oynamak için haketmek gerek oynamayı.
Ne anlatıyorsun yine. Laf olsun diye millete muhalefet olup duruyorsun. Rakip sanki yeni değil amk. Sacma sapan konuşup durma.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #53 : 11 Ekim 2023, 21:55:51 »
Onlarda yeni.Uçlarda yaşamayın.Süper kupa denen irganizasyon birswybelirlemez.Çekirdek ayni pasör Gabi libwto.

Çevrimiçi iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #54 : 11 Ekim 2023, 22:04:38 »
Sayın başkan parası neyse verip Vargas'ı şu maçlarda oynatalım lütfen. 2-1 den maçı vermek ciddiyetsizlik. Hocada da iş yok sanki.
Yok öyle olmuyor. Vargas çin takımıyla anlaşmamış olsaydı dediğin olurdu. Sonrada Çin'e giderdi. Ha tamamen bizde oynayabilirdi. Ama paradanmı kaçılıyor anlamadım. Böyle iki takım olunca daha çok para oluyor herhalde.
Federasyon Başkanının konuşması hoşuma gitti. Takımlar hazır değil dedi Gerçektede bu. Aslında çok üzüldüm  ama zamanla bir şeyler düzelir inşallah.
Vargas Aralıkda dönecek dendi
Vakıfta Bahar'ı beğendim Biz neden bulamıyoruz acaba?
Meliha'dada birazcık gelişme olur inatla eski oyuncuları tutuyoruz.
Cristina düzelse çok iyi olacak ama kendisi çocuk çoçuğu kocaman bir yanlışlık var. Geçen sene yiğeni dediler şimdide kızıyla beraber diyorlar Bilen varmı?
Takımlarda hep gelen gideni aratır diyorlar buda hep doğru çıkıyor örneğin Pasör. Benim gibi bu işten anlamıyan birinin gördüklerini profesyonel ler nasıl görmez anlamıyorum.
Arina'ya gelirsek tamamen gömmeyelim kumaş iyi ama özel hayatındaki karışıklık etkiliyor bu iş menejerlere düşer. Hergün internette aşkları, barbilği bu kadar ön planda olursa oda çocuk sayılır yönlendirmek gerekiyor

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #55 : 11 Ekim 2023, 22:16:10 »
Yok öyle olmuyor. Vargas çin takımıyla anlaşmamış olsaydı dediğin olurdu. Sonrada Çin'e giderdi. Ha tamamen bizde oynayabilirdi. Ama paradanmı kaçılıyor anlamadım. Böyle iki takım olunca daha çok para oluyor herhalde.
Federasyon Başkanının konuşması hoşuma gitti. Takımlar hazır değil dedi Gerçektede bu. Aslında çok üzüldüm  ama zamanla bir şeyler düzelir inşallah.
Vargas Aralıkda dönecek dendi
Vakıfta Bahar'ı beğendim Biz neden bulamıyoruz acaba?
Meliha'dada birazcık gelişme olur inatla eski oyuncuları tutuyoruz.
Cristina düzelse çok iyi olacak ama kendisi çocuk çoçuğu kocaman bir yanlışlık var. Geçen sene yiğeni dediler şimdide kızıyla beraber diyorlar Bilen varmı?
Takımlarda hep gelen gideni aratır diyorlar buda hep doğru çıkıyor örneğin Pasör. Benim gibi bu işten anlamıyan birinin gördüklerini profesyonel ler nasıl görmez anlamıyorum.
Arina'ya gelirsek tamamen gömmeyelim kumaş iyi ama özel hayatındaki karışıklık etkiliyor bu iş menejerlere düşer. Hergün internette aşkları, barbilği bu kadar ön planda olursa oda çocuk sayılır yönlendirmek gerekiyor

Ağbi oyununda değilim. Sporda var bu. Kızda bir heyecansızlık var ve yeni de değil bu. Çok iyi oynadığı maçlarda da aynı. Ben sadece buna vurgu yaptım. Yarın süper oynar, yıkılır burası yine Arina diye. Ama kız o zaman da aynı...
« Son Düzenleme: 11 Ekim 2023, 22:16:33 Gönderen: Ertan Ürkmez »

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #56 : 11 Ekim 2023, 22:21:34 »
Aynı şeyi düşünmüşüz. Bende hocanın adı zikredildiğinden beri Polonya milli maçlarını takip ettim. Benimde kanaatim aynı yönde. Biz santarelliyi almaliydik

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #57 : 11 Ekim 2023, 22:39:24 »
2 takıma öfkem çok fazladır ancak gelen son avrupa olimpiyat az daha güzel bakıyorum.Zehra Cansu onlarda Eda Aslı Gizem Vargas inanılmaz güzel yaz sonbahar ayları yaşattılar.İlişki politakadaki Maslahat seviyesinden elçiliğe çıktı.Guidetti sinirim var görmüyorum artık.Baskette Efes aynı ikiside rakip.O kıl gitti.Erdem Hoca sedece ve sadece rakibim.Tek Clyburn orda da onu görmezden geliyorum.
« Son Düzenleme: 11 Ekim 2023, 22:40:05 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #58 : 11 Ekim 2023, 22:42:19 »
Ruslar soğuk güzeldir.Gamovada öyleydi misal.Hepsi toparlar.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #59 : 11 Ekim 2023, 22:49:34 »
Ruslar soğuk güzeldir.Gamovada öyleydi misal.Hepsi toparlar.

Nikolay Karpol Rus değil miydi? Kenarda kor gibi yanıyordu adam. Arina tribüne üçlü çektirsin falan demiyorum,  maçı içinde yaşama olgusundan bahsediyorum.