Gönderen Konu: Fenerbahçe-Vakıfbank | Süper Kupa Finali  (Okunma sayısı 2353 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe-Vakıfbank-Süper kupa finali-11.10.2023-19.00
« Yanıtla #60 : 11 Ekim 2023, 22:50:45 »
Nikolay Karpol Rus değil miydi? Kenarda kor gibi yanıyordu adam. Arina tribüne üçlü çektirsin falan demiyorum,  maçı içinde yaşama olgusundan bahsediyorum.
Anladım.Erkekleri daha sinirliydi oda abartıydı az.

Çevrimdışı _FB1907_

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #61 : 11 Ekim 2023, 22:51:33 »
Drca ve Lavarini birlikte kupayı Vakıfbank'a ikram ettiler. Drca nın maç boyunca orta oyunculara ve köşe smaçörlere felaket paslarına Lavarini nasıl tahammül etti anlamıyorum. Ben dördüncü sette önde olmamıza rağmen bu felaket pasör performansına dayanamayıp kanal değiştirdim. Buse' nin öz güven sorunu olmasına rağmen bu tür maçları çok oynadı. Bu maç Buse ile başlamamak veya 2. set den sonra oyuna almamak coach'a yazdı.

Şampiyonlukta ve Ana  Cristina'nın göz alıcı performans yükselişin de Macris'in çok büyük payı vardı. Arina'nın gölgesinde kalan Ana için gönderip daha tecrübeli bir smaçör alalım lafları havalarda uçuşuyordu. Macris'i bu takımdan kim gönderip  Drca'yı aldırmışsa bu takıma büyük bir ihanet etmiş. Drca Maris'in tırnağı olamaz.
« Son Düzenleme: 12 Ekim 2023, 14:03:17 Gönderen: _FB1907_ »

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #62 : 11 Ekim 2023, 23:42:38 »
Macris de çok maç verdi geçen sene. 15 senedir pasör beğenmiyoruz. Fofao'ya bile teneke bağladık.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #63 : 12 Ekim 2023, 00:16:04 »
Drca ve Lavarini birlikte kupayı Vakıfbank'a ikram ettiler. Drca nın maç boyunca orta oyunculara ve köşe smaçörlere felaket paslarına Lavarini nasıl tahammül etti anlamıyorum. Ben dördüncü sette önde olmamıza rağmen bu felaket pasör performansına dayanamayıp kanal değiştirdim. Buse' nin öz güven sorunu olmasına rağmen bu tür maçları çok oynadı. Bu maç Buse ile başlamamak veya 2. set den sonra oyuna almamak coach'a yazdı.

Şampiyonlukta ve Ana  Cristina'nın göz alıcı performans yükselişin de Makris'in çok büyük payı vardı. Arina'nın gölgesinde kalan Ana için gönderip daha tecrübeli bir smaçör alalım lafları havalarda uçuşuyordu. Makris'i bu takımdan kim gönderip  Drca'yı aldırmışsa bu takıma büyük bir ihanet etmiş. Drca Maris'in tırnağı olamaz.

Makris gönderilmedi, teşbihte hata olmaz Ze Roberto ayarttı diyelim. Koç için de çok erken daha diye düşünüyorum. Geleli bir hafta bile olmadı. Beni asıl düşündüren husus Arina'nın durumu. Ne zaman bel bağlasak (örneğin geçen yıl Avrupa Vakıf yarı finali) ortada yok. Çok genç kabul ediyorum ama bu kız olursa eğer olduğu zaman biz faydalanabilecek miyiz bilmiyorum. Umarım bizde yetişip başka forma ile canımıza okumaz. Her halükarda maçı elimizle teslim ettik. Dördüncü setteki laubalilik gereksizdi, uyuyan yılanı uyandırdık, bedelini acı ödedik...

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #64 : 12 Ekim 2023, 00:22:33 »
Vakıfın geçen sene Clyi alacağı biz Imocoyu elediğimiz an netleşmişti.Bence Avrupa şansımız daha fazla her gün üstüne ekleyen Stysiak var.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #65 : 12 Ekim 2023, 01:02:30 »
O sert eleştirdiğiniz koç daha yeni İtalyayı yenip vizeyi aldı.Egonu yoktu ama yinede müthiş iş çıkardı.Ortalık yangın yeri.Yerli kadromuz eleştirilmiş geçen sene Aslı değilmiydi pay sahibi.Gizem daha yeni en iyi libero ödülü aldı.Geçen yılın şampiyonu olarak başlıyoruz.

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #66 : 12 Ekim 2023, 10:27:13 »
Dün izlediğim pasörümüz sanırım bu zamana kadar izlediğim en kötü pasördü. Topları resmen göstere göstere ve çok kötü atıyor. Arina'ya gelince, kendisini henüz bize gelmeden Rusya ile oynadığımız genç kızlar maçında izlemiş ve hayran olmuştum. Ardından bize gelince de çok sevinmiştim. Dün izlediğim Arina ile o genç kızın uzaktan yakından alakası yoktu. Pasör her ne kadar kötü top atmış olsa da mazeret değil. Biran önce kendisini toparlaması gerekiyor. Yok böyle devam edecekse de acilen değiştirilmeli. Zira bahsettiğim bir Meliha değil Arina. Meliha demişken, o da ayrı bir problem. Oyunun hiçbir anında yoktu.

Biraz normal oyun oynayabilsek çok rahat 3-0 / 3-1  alabileceğimiz maçı böylesine vermek kötü oldu.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı _FB1907_

• Üye
« Yanıtla #67 : 12 Ekim 2023, 11:10:43 »
O sert eleştirdiğiniz koç daha yeni İtalyayı yenip vizeyi aldı.Egonu yoktu ama yinede müthiş iş çıkardı.Ortalık yangın yeri.Yerli kadromuz eleştirilmiş geçen sene Aslı değilmiydi pay sahibi.Gizem daha yeni en iyi libero ödülü aldı.Geçen yılın şampiyonu olarak başlıyoruz.

Tom ben zaten Polonya'nın İtalya'yı geçeceğini belirtmiştim. İtalya'yı yere göğe sığdıramayan sendin .Dünkü maç özelinde hoca Drca'nın takımı batırmasına seyirci kaldı. Drca'nın dün akşamki performansı benim uzun yıllardır Fenerbahçe de gördüğüm en kötü pasör performansıydı. Oyunu hiç okuyamayan adresi belli kalitesi düşük paslar sezonun fiyasko ile bitmesine sebep olabilir.

Çevrimdışı _FB1907_

• Üye
« Yanıtla #68 : 12 Ekim 2023, 11:26:28 »
Macris de çok maç verdi geçen sene. 15 senedir pasör beğenmiyoruz. Fofao'ya bile teneke bağladık.

Ben Macris'in birinci neden olarak verdiğimiz maçı hatırlamıyorum. Çünkü Terziç aksadığında Buse ile değiştiriyordu.  Macris'in vasatın altında kaldığı maçlar elbette oldu ama genel performansı başarılıydı. Macris oyunu okuma özelliği, savunması smaçörleri etkili kullanma özellikleri ile her hocanın çalışmak isteyeceği iyi bir pasördü. Drca da bu özellikler oldukça düşük. Bizim beklentimize cevap verebilecek bir pasör olduğunu düşünmüyorum.
« Son Düzenleme: 12 Ekim 2023, 14:04:33 Gönderen: _FB1907_ »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #69 : 12 Ekim 2023, 11:42:59 »
Egonusuz olsada İtalyanın kadrosu güçlü.Bence başarı.Sırbistanda başka beğenmediğimiz oyuncu Busada Vakıfta.Sezonun çok başı.Sırp 6sında oynayan bir pasöre gömülmemeli mecazi ilk maçtan.İlk defa bir arada oynuyorlar.Kadın baskette uyum olmadan yırtarsın ama voleybol ahenk sporudur.
« Son Düzenleme: 12 Ekim 2023, 11:47:32 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #70 : 12 Ekim 2023, 12:39:25 »
Ben Makris'in birinci neden olarak verdiğimiz maçı hatırlamıyorum. Çünkü Terziç aksadığında Buse ile değiştiriyordu.  Makris'in vasatın altında kaldığı maçlar elbette oldu ama genel performansı başarılıydı. Makris oyunu okuma özelliği, savunması smaçörleri etkili kullanma özellikleri ile her hocanın çalışmak isteyeceği iyi bir pasördü. Drca da bu özellikler oldukça düşük. Bizim beklentimize cevap verebilecek bir pasör olduğunu düşünmüyorum.
Macris dünyanın en iyi pasorlerinden birisi. Bakmayın bizim taraftarın şımarıklığına.  5 tane pasor say desen sayamazlar.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #71 : 12 Ekim 2023, 14:17:34 »
Evet katılıyorum İlhan Beye.Naza bile kulp takmıştık.Drcaya destek olunmalı baya boyluda avantaj bu.Asıp kesmeyelim derim.
« Son Düzenleme: 12 Ekim 2023, 14:26:50 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #72 : 12 Ekim 2023, 14:30:49 »
Geçen sene postlarına baksam bin tane Macris'e sövülen post bulurum yine. Kimse beğenmiyordu, takımın formu zirveye ulaşınca Macris de beğenildi, VakıfBank serileri ile yine eleştirildi, adamları altın sette geçip şampiyon olununca yine kıymete bindi işte. O altın seti almasaydık kimse adını anmazdı.

Bizim tarihimizde beğenilen pasör yok zaten, bu pasör de vasat olduğu bilinen ve istenmeyen bir oyuncuydu zaten. Fakat kaybın nedeni Arina. Herkes de biliyor bunu.