Gönderen Konu: Fenerbahçe Beko Final Four'da!!!  (Okunma sayısı 10214 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
Ynt: Monaco:1 Fenerbahçe Beko:2 | Euroleague Play Off Serisi
« Yanıtla #210 : 01 Mayıs 2024, 23:17:26 »
Calathes i yolluyorduk gerçekten, 3 lük atışlardan çok çember altına gitmemiz daha iyi oldu. Çember altı Papagiannis ide yararlı hale geldi. Tarıkda sakatlığını atlatmıştır umarım ama Sertac hala sakat. Bu seyirciyle zaten 1-0 önde başladık. Tek tip forma dağıtılması da güzel bir düşünce.
Ben ilk maçtada söylemiştim, Monaco bana göre iyi takım en az 3-4 kişiyi takımda görmek isterdim. Noua- Pierre - ve birkaç kişi yerine doldursak çok güzel olurdu

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
« Yanıtla #211 : 01 Mayıs 2024, 23:32:39 »
Papa 1 dakika 3 metre olduunu hatirladi maci kopardik, 10 dakka hatirlasa garbage time 10 dakka olur mac sonu.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #212 : 01 Mayıs 2024, 23:46:54 »
Serinin en kritik macini aldık.
Motley'nin kıçında çıkan çıban hala geçmemişken,  takımda noua, sestina gibi 3.sinif adamlar mecbur süre alirken, wilbekin sahada sıçıp bırakırken ve hayes formsuzken calathes önderliğinde gudu takviyeli kadro ile 1 adım kaldı f4'e. Valla bravo. Umarım 4.mac fenerbahceliligimiz tutmaz.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #213 : 02 Mayıs 2024, 00:05:00 »
Papa 1 dakika 3 metre olduunu hatirladi maci kopardik, 10 dakka hatirlasa garbage time 10 dakka olur mac sonu.
Zaten bizi şaşırtan da o, yapabileklerinin yarısını bile yapsa tutamazsın, ama senin dediğin gibi bir kaç dakika bile oynasa katkı verir.
Sarunas Jasikevicius'a taraftarı sordular ama o çok memnun değil galiba işin içinde olmalarını istiyor daha enerji istiyor

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #214 : 02 Mayıs 2024, 00:20:16 »
Bilimsel olarak açıklayamıyorum ama Guduric iyi oynayınca biz kaybetmiyoruz sanki.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #215 : 02 Mayıs 2024, 00:29:49 »
Bilimsel olarak açıklayamıyorum ama Guduric iyi oynayınca biz kaybetmiyoruz sanki.
Bende diyorum ki takım olarak iyi olsak bizi kimse tutamaz ama 2 veya 3 kişi iyi olursak maç kazanabiliyoruz. Noua-Hayes-Sestina- Pierre - hatta Wilbekin gibi iyi olmazsada oyun alabiliyoruz.

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #216 : 02 Mayıs 2024, 00:30:25 »
fenerbahçe taraftarı maalesef ve maalesef takımın çok gerisinde her anlamda.

şubede en çok kendini geliştirmesi gereken kitle taraftar.

tüm maç tarık’ın savunması kötü, çok sayı yediriyor yorumları okudum.

tarık’ın oyunda olduğu bölümde +15 yapmışız.

fenerbahçe taraftarı maalesef basketbola çok uzak.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #217 : 02 Mayıs 2024, 00:45:12 »

Vallaha Jasikevicius da beğenmemiş ama sizin kadar anlamazsamda beğendim, hakemler kötü özellikle bize bazı verdikleri fauller komedi, Diallo nun oyunu da ceza vermeliydiler seyirciler ayaktaydı ne yapsınlar başka.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #218 : 02 Mayıs 2024, 00:51:36 »
Calathes in savunmasında değme bile yok, James artisliğiyle faul aldı. 3 kez seyrettim dokunmamış gibi gördüm hakem ne gördü acaba

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #219 : 02 Mayıs 2024, 00:55:40 »
Vallaha Jasikevicius da beğenmemiş ama sizin kadar anlamazsamda beğendim, hakemler kötü özellikle bize bazı verdikleri fauller komedi, Diallo nun oyunu da ceza vermeliydiler seyirciler ayaktaydı ne yapsınlar başka.

Genel olarak fena değildik ama anlık reaksiyon vermiyoruz kopuyoruz maçtan saçma tezahüratlar ve uyutuyoruz takımı da ama genele göre iyiydi bu akşam tribünler.

Bu arada bir Fenerbahçe basketbol izleyicisi bilir ki guduric böyle iyi oynadığı maçtan sonra cuma günü zorlamalar ile sicip sivar maç sonu topunu rezalet oynar inşallah Saras uyanır bu sefer yoksa tur Monaco kalir

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #220 : 02 Mayıs 2024, 00:55:45 »

Dostum Guduric'in kumaşı kötü değil. Hadi beni falan geçin, Obra istedi bu herifi. Bizim millet maalesef ilk geldiği günden beri Bogdanovic muamelesi yaptı oğlana, sanki Bogdanovic bir günde yetişmiş gibi. Bogdan'ın Madrid final 4'unda yediği sopayı da biliyoruz. Ha bu arada kesinlikle aynı mental sağlamlık yok. İyi inşa edilmiş bir kadro dahilinde Simon rolü biçebilir, çok daha fazla verim alabilirdik. Ama yok, yanlış inşa edilmiş kadro kimyaları yüzünden gelen giden 1 numara katkısı almaya çalıştı. Olmadı, olmaz da. Guduric bir yıldız değil, olmayacak da. Öte yandan Guduric gibi oyuncu da bulamazsın Avrupa basketbolunda. Sıçıp sıvadığımız yanları düzgün olsa kıtada kalmazdı zaten. Ha gönderilir gönderilmez bilmiyorum ama şu bir aylık süreçte çok ihtiyacımız var iyi bir Guduric'e...

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #221 : 02 Mayıs 2024, 01:10:40 »
Zaten bizi şaşırtan da o, yapabileklerinin yarısını bile yapsa tutamazsın, ama senin dediğin gibi bir kaç dakika bile oynasa katkı verir.
Sarunas Jasikevicius'a taraftarı sordular ama o çok memnun değil galiba işin içinde olmalarını istiyor daha enerji istiyor

Ağbi daha ikinci çeyrek miydi neydi, başladılar "euroleague mafya" diye bağırmaya, sanki bir şey değişecek böyle bağırınca. Ben cidden anlayamıyorum bu kafayı, nasıl bir mantıksa artık. Maç sonu olsa, hadi anlarım. Cidden böyle bağırınca bizim lehimize düdük falan çıkacağını mı düşünüyorlar? Anlayamıyorum. Maçın son 6-7 dakikası, artık dananın kuyruğunun kopacağı anlar, büyük bir kitle oturarak izliyor hala.

Bugünden bağımsız yazayım. 2017-2018 sezonu İstanbul'da oynanan Olympiakos maçı. Son iki, iki buçuk dakika falan, 10 sayıda gerideyiz. Başladılar salonu terk etmeye. Artık dayanamadım, bağırdım avazım çıktığı kadar "Beyler yarı yolda bıraktığınız takım son Avrupa şampiyonu, ayıp oluyor" gibilerinden. Bir kaç kişi döndü, çoğu çıktı gitti. Maçı uzatmaya getirdi Fenerbahçe. Bu sefer koşa koşa geri dönüyorlar. Uzatmada yenilince yine sövüyorlar.  Bu mevzuda medya da çok büyük rol oynadı. 5 yıl üst üste final four'a kalmayı ve üç yıl final oynamayı kolaymış gibi lanse ettiler. Hatta başarısız bulanlar oldu şubeyi, neymiş o bütçeye daha fazla kupa kazanması lazımdı Avrupa'da falan diye. Sosyal medya da bu algıyı her yere yaydı, gerçekliğe dönüştürdü.  Maalesef çoğunluğu bir yeri çabuk kalkan, kolay beğenmeyen, doyumsuz bir kitle oluşturuyor. Anlayacağın o Maccabi ve Real Madrid serisindeki taraftar yok artık, SEYİRCİ var...

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #222 : 02 Mayıs 2024, 01:13:00 »

Teknik adam ve oyuncu öğüten bir değirmen olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Yurt dışında olmayıp da tribüne devam etmiş olsam her maç sopa yerdim. Eminim bundan...

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #223 : 02 Mayıs 2024, 01:50:30 »
Dostum Guduric'in kumaşı kötü değil. Hadi beni falan geçin, Obra istedi bu herifi. Bizim millet maalesef ilk geldiği günden beri Bogdanovic muamelesi yaptı oğlana, sanki Bogdanovic bir günde yetişmiş gibi. Bogdan'ın Madrid final 4'unda yediği sopayı da biliyoruz. Ha bu arada kesinlikle aynı mental sağlamlık yok. İyi inşa edilmiş bir kadro dahilinde Simon rolü biçebilir, çok daha fazla verim alabilirdik. Ama yok, yanlış inşa edilmiş kadro kimyaları yüzünden gelen giden 1 numara katkısı almaya çalıştı. Olmadı, olmaz da. Guduric bir yıldız değil, olmayacak da. Öte yandan Guduric gibi oyuncu da bulamazsın Avrupa basketbolunda. Sıçıp sıvadığımız yanları düzgün olsa kıtada kalmazdı zaten. Ha gönderilir gönderilmez bilmiyorum ama şu bir aylık süreçte çok ihtiyacımız var iyi bir Guduric'e...
Larkini istemeyen de obra. Bu nasıl mantık?

Çevrimdışı south

• Üye
« Yanıtla #224 : 02 Mayıs 2024, 06:19:15 »
Cuma günkü maç için bileti olup gidemeyecek varsa gişe fiyatından alabilirim.