Gönderen Konu: Fenerbahçe Ülker Beko Basketbol Ligi (2013 - 2014)  (Okunma sayısı 237273 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
İlk periyotta yediğimiz baskıya rağmen iyi toparladık.

4 sayı farkla soyunma odasına gitmek kötü değil.

Devre arası yenilecek fırça sonrası daha istekli bir başlangıc yaparız.
...

Çevrimdışı bödöfff

• Üye
  • Yer: mersin
    • @bodofff
bojan'ın bu kadar pasif oynadığı başka bir maç yok. kendine hiç güveni yok bugün.
en kötü gün bugünse, bugün de fenerbahçe.

Çevrimdışı FenerliDoğuş

• Üye
Zoric Türk olsa yerli kontenjanında oynasa bile takımıma almadan bir düşünürüm.Birde hedeflerimiz bu kadar yüksekken yabancı hakkı altın değerindeyken o haklardan 1ini zoricle kullanmak ve ona bu kadar katlanmak düşündürücü

Obradovic ısrarla istediğine göre bir bit yeniği var. Komisyon yemiş olabilir mi?
Ben zorici geçen sene efes malaga maçlarında izlemiştim bu adam ne ya içine dwight howard kaçmış.Herşeyi yapıyor bu adam yıllardır şöyle bi pivotumuz olmadı be kahretsin demiştim.Adam bize geldi basketbolu unuttu resmen çok ürkek oynuyor

Çevrimdışı Gökhan Bulut

• Üye
çok boş şutlar kaçırdık ya.
biz hayatta en çok Fenerbahçe'yi sevdik....

cemagrak

• Ziyaretçi
Şu ilk yarının vidmar ile zoric ile gram alakası yok.
Çok boş şut bulduk atamadık
Emir ile bojan devreye girmediği bir maç için normal skor.
Aroyyo çok saygısız oynadı ilk çeyrek neyi ispat peşinde ilginç

Çevrimdışı Yabgu

• Üye
  • Yer: Ankara
Rakibin ilk çeyrekle beraber yakaladığı rüzgarı Bo ve Bjelica ile kestik. Soyunma odasında Emir ve Bojan'ın kulaklarının çekilmesi şart gibi. Bizim tarafta olumsuzluklar daha fazla olduğu belliyken devreye 4 sayı geride girmek baya kabul edilebilir gibi.
Bir ara maçı anlatan MM Kenan Spahija gibi bir telaffuzda mı bulundu yalnız bana mı öyle geldi :)

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
derbi olduğu için insanların gerginliklerini anlayabiliyorum, özellikle rakip G.Saray olunca hiçbir şekilde kötü performansı kabullenemiyoruz, ancak şunu atlamayalım daha önümüzde koca bir 20 dakika var ve bu takımın koçu Obradovic ..

Barca'yı burada kepaze eden de, CSKA'yı evinde dağıtan da bu takım ve bu oyunculardı.

olası bir mağlubiyette elbette eleştirelim, eksikleri dile getirelim, şöyle olsa daha iyi olurdu diyelim ama bu takımın oyuncularını, özellikle günün adamı konumundaki Zoric'i bir kalemde silip atmayalım.
« Son Düzenleme: 09 Aralık 2013, 21:20:32 Gönderen: Chauncey Billups »

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Bu kadar kötü oynadığımız devreyi sadece 4 sayı geride kapatmak aslında umut verici... Fakat önemli olan 3. periyoda nasıl başlayacağımız... Daha önemlisi maçın sonunu nasıl getireceğimiz? Aynı hatalar devam ederse sıkıntı büyür.

Bojan Bogdanovic klasikleşen "derbi deplasmanı" sendromunu aşamadı. Aynı sıkıntı Emir'de de var. Bu ikili birazcık kıpırdansa dengeler değişecek.

Maçın son dakikası moladan sonra üst üste iki pozisyon Zoric'e top indirmeyi akıl edebildik ve 4 sayı çıkardık. İç dış dengesini sağlamak için bu şart. Çünkü sadece üçlükle yaşayan üçlükle ölür.

Melih'in elleri titriyor. Kenan bir şeyler yapmak için çabalıyor, başlarda çok yanlış seçimler yaptı ama devre sonunda akıllı oynadı. Bojan'a da cesaret arttırıcı bir iksir lazım.

cemagrak

• Ziyaretçi
derbi olduğu için insanların gerginliklerini anlayabiliyorum, özellikle rakip G.Saray olunca hiçbir şekilde kötü performansı kabullenemiyoruz, ancak şunu atlamayalım daha önümüzde koca bir 20 dakika var ve bu takımın koçu Obradovic ..

Barca'yı burada kepaze eden de, CSKA'yı evinde dağıtan da bu takım ve bu oyunculardı.

olası bir mağlubiyette elbette eleştirelim, eksikleri dile getirelim, şöyle olsa daha iyi olurdu diyelim ama bu takımın oyuncularını, özellikle günün adamı konumundaki Zoric'i bir kalemde silip atmayalım.

Yahu kemal eleştiri tabiki olacak ama temcit pilavı gibi onunla alakası olsun olmasın her pozisyonda bir oyuncuyu yermek sağlıklı değil yahu..
Herkes fikrinde sonuna kadar özgür ama ezbere konuşmak bence üzücü.
« Son Düzenleme: 09 Aralık 2013, 21:23:46 Gönderen: cemagrak »

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
Emir,Bojan ve Zorıc' ten katkı alamadığımız bir maçta, 35-31 iyi skor biraz toparlansak saçma üçlük atışlarıyla zorlarlar, onlarda girmezse galip geliriz.
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı FenerliDoğuş

• Üye
Bojan-Emir devreye girmeli.Gerekirse devre arası cicişlerle telekonferans gibi bişeyler ayarlansın ;D Bu maçı onlar olmadan alamayız

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
Bojan-Emir devreye girmeli.Gerekirse devre arası cicişlerle telekonferans gibi bişeyler ayarlansın ;D Bu maçı onlar olmadan alamayız

Maçın kaderini bu belirleyecek. İkisi birden bu haldeyken buradan galibiyet çıkarmak zor. Tabii Kleiza İstanbul'daki Barcelona maçını hatırlatır bir devre oynarsa ayrı...

Çevrimdışı Tolga Gümüş

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • tolgagumus_
Ligde son maçlarda Bo, Bojan'dan daha yüzdeli sokmaya başladı.. :) Şaka bir yana ilk yarı inanılmaz boş atış kaçırdık. Bojan, Linas, Zoric... Özellikle Zoric'in kaçırdığı pota dipi 2 şut ve bir orta mesafe şut vardı ki inanamadı. Sanırım kariyeri boyunca en kötü oynadığı ilk yarılardan birini oynadı. Bo McCalebb ise bu maça dış şutlarıyla damga vurdu yine. Nazar değmesin maç sonuna kadar bu istikrarı koruması umuduyla. İkinci yarı ilk yarıya oranla daha yüzdeli oynadığımız bir yarı olsun.
"Ben Fenerbahçe'ye ikinci olmak için gelmedim." - Zeljko Obradovic

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
Vay arkadaş yayın gitti, ne güzel galip geleceğimiz maçı izleyecektim :(
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
Bojan saçmalamaya devam ediyor. Zoric öyle. Umarım toparlanırlar.