Gönderen Konu: Türkiye, Avrupa ve Dünya'dan Transfer Haberleri  (Okunma sayısı 76270 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
  • Atam İzindeyiz. Biz de Fenerbahçeliyiz...
Ynt: Türkiye,Avrupa ve Dünya'dan Transfer Haberleri.
« Yanıtla #15 : 07 Nisan 2014, 16:10:51 »
alma hocam kimseyi bu sene de olmaz mı :) ?
çok eksiklerimiz yok , almak içinde adam almamak lazım , şayet alacağımız oyuncu mevcut oyuncudan iyi olacak ki alalım
dediğim gibi piyasada cidden oyuncu yok hocam

bu arada Gamova haberini Ercanlar yapmış , şaşırdım mı yok tabiki :) :) :) :)
İşte bende almak için alınan oyuncudan bahsetmiyorum iyi oyuncudan bahsediyorum ki piyasada yok oda. Larson Ecz deniyor Garay gidecek deniyor eee biz smaçör e kimi koyacaz?
Kim Yeon Koung,Fe Garay,Eda Erdem

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #16 : 07 Nisan 2014, 16:50:20 »

Gamova Dinamo Kazan ile sözleşmesini 1 yıl uzatmış.

Seneye yine Gamova haberleri çıkar.
FENERBAHÇE

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : 07 Nisan 2014, 17:10:51 »
İşte bende almak için alınan oyuncudan bahsetmiyorum iyi oyuncudan bahsediyorum ki piyasada yok oda. Larson Ecz deniyor Garay gidecek deniyor eee biz smaçör e kimi koyacaz?

ben oynarım ama bacaklar biraz kıllı görüntü kirliliği olur , manşetim fena değildir hatta savunmam da iyidir boyum kısa ama iyi zıplarım :)
çok para da istemem ama Seda nın 300 bin euro aldığı yerde 200 binden aşağıya imza atmam , doğuştan fenerbahçe'liyim , fenerbahçeli dövmem de var taraftar beni sever ama bir kız takımında forma giymek için fazlaca çirkinim , sırf burun uzunluğu bile manşet almamı engelliyebilir
yani benim artılarımda var eksilerim de var kararı hakan Dinçay versin :)

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #18 : 07 Nisan 2014, 18:57:54 »
ben oynarım ama bacaklar biraz kıllı görüntü kirliliği olur , manşetim fena değildir hatta savunmam da iyidir boyum kısa ama iyi zıplarım :)
çok para da istemem ama Seda nın 300 bin euro aldığı yerde 200 binden aşağıya imza atmam , doğuştan fenerbahçe'liyim , fenerbahçeli dövmem de var taraftar beni sever ama bir kız takımında forma giymek için fazlaca çirkinim , sırf burun uzunluğu bile manşet almamı engelliyebilir

Çok alem adamsın, çok :)

Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı Süleyman Özgül

• Üye
« Yanıtla #19 : 07 Nisan 2014, 19:13:24 »
Görüntü kirliliğini falan gözüm görmez, en vefalı seyircin ben olurum torunum. ;D :D ;) :)
Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü,ne kupa büyüklüğüdür.
Onun  büyüklüğü başka büyüklüktür işte.
Adı konamaz.

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #20 : 07 Nisan 2014, 19:26:33 »
Görüntü kirliliğini falan gözüm görmez, en vefalı seyircin ben olurum torunum. ;D :D ;) :)
Artık Cem'e güzel bir tezahürat ayarlarsınız :)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #21 : 07 Nisan 2014, 20:26:05 »
değerli özcan bayan voleybol takımına 3 tane çirkin oyuncu transfer yapalım branşa olan ilgi % 30 azalmazsa bende bir şey bilmiyorum :) 8)

Dedem görüntü kirliliğini görmez gözüm diyor ya , o mevuzuyu ben açayım . aslında gözleri çok iyi görüyor da kal geldi onun gözlerine 3 sene önce .
sene 2011 sanırım Fenerbahçe -Rabita Bakü  istanbulda maç yapıyor , kazanan takım Final 4 a adını yazdıracak .
salon ciddi anlamda dolu , bizde file arkasında oturuyoruz , fenerbasket ekibinden bayağı bir dost var . ( barış , öcal , FAtma ve değerli eşi suat, kerem , vs vs ismini unuttuklarımdan özür dilerim )
yaşlı tayfa ise bildiğimiz yerde yani tam bench arkasında şeref trübün yanındalar
neyse Rabita nın yedekleri bizim eski oyuncu Kimberly ve hani besim yazıyor ya ara sıra gelsin de millet pasörülük dersi alsın falan filan işte o Loyd da yedek rabita'nın yedek pasörü , neyse bu iki yaramaz amerikalı kızlar arkalarını dönüyorlar taraftara bakıyorlar vs tabi kızlar zeki baktılar ki arkaları erkek dolu hemde yaş ortalaması epey yüksek ,Süleyman dede ve tayfası da orada zaten
Kimberlly ile Carli ( adı ner herneyse) başladılar ısınma hareketlerine , ama ne ısınma hareketleri ,
arkalarını döndüler yaşlılara , ellerini yere değdirmeye çalışıyorlar bu ara dizler kesinlikle bükülmüyor ( halk arasındaki pis deyimi kullanmak istemiyorum o yüzden izah ettim :) ) işte o an salonda ahh uhh sesleri yükseldi , yaşlılardan kalp çarpıntısı geçirenler için ambulans geldi hemen gerekli müdahaleler yapıldı  , aralarından 85 yaşındaki bir amcayı ne yazık ki kaybettik :( :)
işte ne olduysa Süleyman dedenin gözlerine olan oldu , o g.. pardon sahneyi gördükten sonra uzağı göremez oldu
sanırım göz tansiyonu aşırı yükselmiş :) 8) 8) :)
işte o yüzden dir dedem görüntü kirliği benim gözüm görmez diyor adam ,
Yıllardır o tayfa Kimberly Glass ın oynadığı takım  ile oynasak diye cuma namazlarında dua ediyor !!!
« Son Düzenleme: 07 Nisan 2014, 20:27:08 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı Süleyman Özgül

• Üye
« Yanıtla #22 : 07 Nisan 2014, 20:31:35 »
değerli özcan bayan voleybol takımına 3 tane çirkin oyuncu transfer yapalım branşa olan ilgi % 30 azalmazsa bende bir şey bilmiyorum :) 8)

Dedem görüntü kirliliğini görmez gözüm diyor ya , o mevuzuyu ben açayım . aslında gözleri çok iyi görüyor da kal geldi onun gözlerine 3 sene önce .
sene 2011 sanırım Fenerbahçe -Rabita Bakü  istanbulda maç yapıyor , kazanan takım Final 4 a adını yazdıracak .
salon ciddi anlamda dolu , bizde file arkasında oturuyoruz , fenerbasket ekibinden bayağı bir dost var . ( barış , öcal , FAtma ve değerli eşi suat, kerem , vs vs ismini unuttuklarımdan özür dilerim )
yaşlı tayfa ise bildiğimiz yerde yani tam bench arkasında şeref trübün yanındalar
neyse Rabita nın yedekleri bizim eski oyuncu Kimberly ve hani besim yazıyor ya ara sıra gelsin de millet pasörülük dersi alsın falan filan işte o Loyd da yedek rabita'nın yedek pasörü , neyse bu iki yaramaz amerikalı kızlar arkalarını dönüyorlar taraftara bakıyorlar vs tabi kızlar zeki baktılar ki arkaları erkek dolu hemde yaş ortalaması epey yüksek ,Süleyman dede ve tayfası da orada zaten
Kimberlly ile Carli ( adı ner herneyse) başladılar ısınma hareketlerine , ama ne ısınma hareketleri ,
arkalarını döndüler yaşlılara , ellerini yere değdirmeye çalışıyorlar bu ara dizler kesinlikle bükülmüyor ( halk arasındaki pis deyimi kullanmak istemiyorum o yüzden izah ettim :) ) işte o an salonda ahh uhh sesleri yükseldi , yaşlılardan kalp çarpıntısı geçirenler için ambulans geldi hemen gerekli müdahaleler yapıldı  , aralarından 85 yaşındaki bir amcayı ne yazık ki kaybettik :( :)
işte ne olduysa Süleyman dedenin gözlerine olan oldu , o g.. pardon sahneyi gördükten sonra uzağı göremez oldu
sanırım göz tansiyonu aşırı yükselmiş :) 8) 8) :)
işte o yüzden dir dedem görüntü kirliği benim gözüm görmez diyor adam ,
Yıllardır o tayfa Kimberly Glass ın oynadığı takım  ile oynasak diye cuma namazlarında dua ediyor !!!
Eee ne var bunda?
Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü,ne kupa büyüklüğüdür.
Onun  büyüklüğü başka büyüklüktür işte.
Adı konamaz.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #23 : 07 Nisan 2014, 20:33:48 »
saf ayağına yatma dedem
daha ne olsun yani
lars von trier gelip filim çevirecek hali yok yani dimi ;) o biraz fazla gelir zaten :)

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #24 : 07 Nisan 2014, 20:34:12 »
Cem seni alalım takıma, Süleyman abinin yanında ki seni izlemeye gelecek ikinci kişi ben olurum :)
Bayan voleybol ve erkek voleybol konusunda ise haklısın maalesef :(
Ya senin yada Hakan abinin daha önce dediği gibi Ağda farkı :)

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #25 : 08 Nisan 2014, 13:10:18 »
Rabita nın yedekleri bizim eski oyuncu Kimberly ve hani besim yazıyor ya ara sıra gelsin de millet pasörülük dersi alsın falan filan işte o Loyd da yedek rabita'nın yedek pasörü ,

Carli Lloyd Rabıta da hiç oynamadı. O sene Rabıta nın yedek pasörü yine Abd li olan Mary Spicer dı.  :D

Şimdi anlaşılıyor Lloyd u neden beğenmediğiniz  ;D başkası ile karıştırdığınız için olsa gerek.  :D

FENERBAHÇE

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #26 : 08 Nisan 2014, 13:16:39 »
Carli Lloyd Rabıta da hiç oynamadı. O sene Rabıta nın yedek pasörü yine Abd li olan Mary Spicer dı.  :D

Şimdi anlaşılıyor Lloyd u neden beğenmediğiniz  ;D başkası ile karıştırdığınız için olsa gerek.  :D

karıştırdım benim hatam :( abd li kısmı hatırlıyorum demek ki , tabik Süleyman dedeyi etkileyen görüntüler bizi de hali ile etkiledi bizde insanız sonuçta :) 8)
ben lloyd u beğenmedim demedim ki ama
 iyi pasör ama undersize ve kronik sakat

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #27 : 08 Nisan 2014, 13:21:37 »
Lloyd bu sene İtalya Liginde 20 maçta da oynadı yanılmıyorsam. Sakatlığı da Seda da olan stres kırığı yani dinlendiği zaman sorun olmuyor. Fenerbahçe için zaten Avrupa maçlarında oynasın diye istiyorum şahsen ben. Oynadığı oyunla fark yaratabiliyor bence.

Ezgi Dilik de kiralık oynadığı Sarıyer den dönerse Pasör 3 lümüz Elif, Ezgi ve Lloyd olabilir.

« Son Düzenleme: 08 Nisan 2014, 13:22:12 Gönderen: Anka »
FENERBAHÇE

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #28 : 08 Nisan 2014, 13:25:18 »
Lloyd bu sene İtalya Liginde 20 maçta da oynadı yanılmıyorsam. Sakatlığı da Seda da olan stres kırığı yani dinlendiği zaman sorun olmuyor. Fenerbahçe için zaten Avrupa maçlarında oynasın diye istiyorum şahsen ben. Oynadığı oyunla fark yaratabiliyor bence.

Ezgi Dilik de kiralık oynadığı Sarıyer den dönerse Pasör 3 lümüz Elif, Ezgi ve Lloyd olabilir.

bana uyar sıkıntı yok :)
sen olur dersen bende olur derim ;)

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
  • Atam İzindeyiz. Biz de Fenerbahçeliyiz...
« Yanıtla #29 : 08 Nisan 2014, 14:58:16 »
Ezgi son maçlarda döktürmüş söylenilenlere ve istatistiklere göre. Benim izlediğim maçlarda ortalarla çok oynamayan bir oyunu varken son iki maçtır ortalara en fazla pası atmış. Nilay gidiyor bu sene muhtemelen gitmesede gönderilsin bi zahmet onun yerine Ezgi yi alalım bir de yabancı pasör tamamdır. Ama yabancı pasör konusunda tam bir fikre sahip değilim şu veya bu olsun diye.
Kim Yeon Koung,Fe Garay,Eda Erdem