Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1304533 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Murat

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #1545 : 08 Ağustos 2015, 17:02:55 »
vay be nerdeyse 1 ay once yazmisim , baskan dun soyledi.
ilk kez aziz ile ayni fikirdeyim uzuleyim mi sevineyim mi bilemedim.

Eyvallah buna itiraz yok. Lakin transfer düşüncesinin içine stoper ihtiyacını sokmazsak bu haliyle sıkıntı çekeriz.Hele Alves kjaer ikilisini oynatmaya devam edersek. Bence stoperde düşünmeliyiz.

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
« Yanıtla #1546 : 08 Ağustos 2015, 17:24:44 »
Eğer hedef Avrupa'da başarıysa bence orta saha öncelik olmalı. Çünkü gördük ki Diego + Nani + çift forvet Avrupa'daki önemli maçlarda önemli bir savunma defosu yaratıyor. Ligi bunlarla her türlü götürürsün ama Uefa zor. Oyunun iki yönünü oynayabilen, dribbling özelliği olan bir orta saha alırsak Avrupa'da Mehmet Topal-Josef(Raul)-X üçlüsünü kullanırız.
« Son Düzenleme: 10 Ağustos 2015, 17:00:06 Gönderen: Başar Bükücü »
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #1547 : 09 Ağustos 2015, 18:35:14 »
ligtv bize milosevic'i yazmış orta saha için.
oly'de oynuyormuş , bize karşı oynadı mı bu adam böyle isimli birini hatırlamadım bizim maçtan ?
çok oyuncu değişikliği oldu ama giren orta sahalardan aklımda kalan kasap biri vardı kasami mi ne.

tanıyan var mı bu adamı appiah'a benziyor mu tarzı ?

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
« Yanıtla #1548 : 10 Ağustos 2015, 02:16:32 »
oly'de oynuyormuş , bize karşı oynadı mı bu adam böyle isimli birini hatırlamadım bizim maçtan ?
çok oyuncu değişikliği oldu ama giren orta sahalardan aklımda kalan kasap biri vardı kasami mi ne.

Luka Milivojevic. Bize karşı oynamadı ama Beşiktaş'a karşı oynamış bugün. Ben hiç izlemedim, izleyenler iyi oyuncu olduğunu ama bizim aradığımız tarzda biri olmadığını söylüyorlar. Üstelik 9 milyon euro gibi laflar dolanıyor twitterda. Şaka olmasını umuyorum.
« Son Düzenleme: 10 Ağustos 2015, 02:18:39 Gönderen: Başar Bükücü »
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #1549 : 10 Ağustos 2015, 06:10:01 »
Luka Milivojevic. Bize karşı oynamadı ama Beşiktaş'a karşı oynamış bugün. Ben hiç izlemedim, izleyenler iyi oyuncu olduğunu ama bizim aradığımız tarzda biri olmadığını söylüyorlar. Üstelik 9 milyon euro gibi laflar dolanıyor twitterda. Şaka olmasını umuyorum.

Appiah ile falan alakası hiç yok daha bi böyle ağır tarzda fizikli defansif yönü ağır basan bir oyuncu birine benzetmek gerekirse eğer Souza Meireles karışımı diyebiliriz ki hiç istediğimiz gibi değil..

Şimdiye kadar RvP dedik Nani dedik vay be dedik ama bakıldığı zaman klasik hatamızı yineledik kötü kadro mühendisliği ve ihtiyacı belirleyip ona göre transfer yapmama ! Iyi anlamda çok eleştirdik ama kötü kritikler de var yapabileceğimiz, ilk olarak oyuncu oyuncu bakalım ben Volkan olsam tüh Fabiano var kıpırdanıyım diyeceğime daha bir rahat olurum cünkü gerçekten vasat kaleci Ospina alınabilirdi hazır Cech te geliyorken , Şener transferinden memnunum uygun da fiyata alındı , BA konusunda ise olay şu Kjaer daha kaliteli ama net aynı tarz adamlar Alves ile defansta tek hareketli mücadeleci çabuk stoper olan Egemen gidiyorsa kardeşim ki gitmemeli gelen oyuncu BA olmamalı Kjaer Alves yada Kjaer BA yapmak tandemi kendi ayağına sıkmaktır adeta.. Souza için henüz net fikirlerim oluşmasa da kalitesiz görünmüyor ama 8m eder miydi çok daha iyisi alınır mıydı o paraya ? Olabilirdi
Nani henüz hiç bişey vermedi RvP en oynayacağı maçta yoktu bunlar da olması gereken şeyler değil lakin kabul edilebilir sene başı olduğu için de be kardeşim Dünya'da sadece senin eski takımlarındaki futbolcular mı var ? Bu sözde Scout ekibi Kemalettin can't curt neden para alıyor? Nani RvP Kjaer hatta çocuğa sorsan Tanır e Diğerlerini de kendi biliyor oldu bitti . Bir de uzun tuttum kusura bakmayın bi Lafı var hocanın(yanlış anlaşılmasın kendisinin umutluyum) şablonum yok benim dinamiğiz ne yaptığımız önemli . E iyi hoş ta Şablon mecbur Olmalı ki kim hangi alanı parsellediğini bilsin sonra maç içinde dinamik ol eyvallah.

Oynanmak istenen sisteme bakıyorum bir de kurulan kadroya tamamen Zıt. Birincisi birinci kaleci tırıt ikinci ondan beter bütün stoperler ağır sert madem önde basıp alan daraltacaksın e nerde çabuk stoperin? 2li orta saha desek nerde çift yönlü orta sahan ? Diego Sow yeri neresi ?
Gerçekten Üzücü Alves her sene Gamsız kazandırdığın çok kaybettiriyor hala takımda Portekizli olduğu için . Yediğimiz golde herkes evinde maçı izlerken kendini Gladkiynin önüne atarken sen nasıl hamle bile yapmazsın ??
Meireles zaten malumunuz ayrıntıya girmicem. Ben Raheem Lawal'ı gerçekten çok beğeniyorum Eskilehirli ki adı olmasa Meireles'ten ciddi manada iyi .
Mert yerine Ospina Alves yerine Tanıma uyan bi stoper orta sahaya Appiah'a yakın tarzda olan hatta daha kaliteli olan Moussa Sissoko alınabilirdi 8 milyon euro para ile ve Meireles satılıp Lawal iyi yedek olarak bekleyebilirdi  gerçekten zor değildi bu hamleler sadece biz görüyoruz sanırım bunları ama napalım Hayırlısı

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #1550 : 10 Ağustos 2015, 06:23:38 »
Artık olan oldu, Mert ve Egemen konusunda farklı düşünen birisi olduğunu sanmıyorum. Ospina yada başka bir kaleci için de çok geç sayılmaz. En azından Fabiano zaten kiralık, gelecek sene için gerekli çalışmalara başlanabilir.

Milivojevic için bende 8-9 m rakamların telaffuz edildiğini duydum. Şaka gibi, çok kötü bir şaka.. Josef için zaten o parayı harcayıp o riske girdik, umarım karşılığını alırız, "baroni den iyi çıksın yeter" benim beklentimi anlatıyor kendisinden. Milivojevic gibi birisini 2-3 milyona alsalar sesimi çıkarmam ama o paralara kesinlikle riske girmemek lazım.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #1551 : 10 Ağustos 2015, 08:01:12 »
simdi de wanyama ismi cikmis , wanyama'yi da hic izlemedim ama hatirliyorum manu taraftari bi arkadasim var o guya manu'nun wanyama'yi istedigini demisdi bana , kaliteli oldugu belli ama transfermarkt'de bonservisi 10 milyon pound yaziyor. Cok pahali.

videolardan izledim gol sevincleri Appiah'a benzer , peki futbol tarzi Appiah'a benziyor mu  ?

Çevrimdışı Stojakoviç

• Üye
  • Yer: Ankara/İzmir
  • It ain't over till it's over!
    • dincerorc
« Yanıtla #1552 : 10 Ağustos 2015, 10:32:54 »
Wanyama'yı büyük ihtimalle alamayız, alırsak herşey değişir lehimize.
Hoops and rap

Çevrimdışı myildirim

• Üye
« Yanıtla #1553 : 10 Ağustos 2015, 12:28:05 »
Kandırmayın Fenerbahçelileri, Wanyama falan gelmez :) Şaka maka cidden iyi oyuncu ve maliyeti yüksek, ihtimal vermiyorum ben bu isme.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #1554 : 10 Ağustos 2015, 13:04:28 »
simdi de wanyama ismi cikmis , wanyama'yi da hic izlemedim ama hatirliyorum manu taraftari bi arkadasim var o guya manu'nun wanyama'yi istedigini demisdi bana , kaliteli oldugu belli ama transfermarkt'de bonservisi 10 milyon pound yaziyor. Cok pahali.

videolardan izledim gol sevincleri Appiah'a benzer , peki futbol tarzi Appiah'a benziyor mu  ?
O da aradığımız oyuncu değil Milivo da Ozan hele hiç değil Wanyama da oldukça defansif bide alıp dönen giden sağa sola ileri pas dağıtan orta saha lazım

Çevrimdışı vonyc

• Üye
  • Yer: Eskişehir
  • Andrew Goudelock !!!
« Yanıtla #1555 : 10 Ağustos 2015, 13:39:01 »
Wanyama falan gelmez arkadaşlar hic umitlenmeyelim.

Premier Ligin en saglam defansif orta sahalarindan biridir.

Gelme ihtimali yok gibi birşey. ;D

Sevdamıza kimse engel olamaz,
Bazen hüzün vardır,bazen mutluluk,
Fener sevgisinin adı konamaz,
Ne kupa büyüklüğü,ne şampiyonluk!!!

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #1556 : 10 Ağustos 2015, 14:25:25 »
uygun mu degil mi esas onemli olan o.
southampton kim Fenerbahce'nin yaninda , parasini versen kosa kosa gelir , chelsea'den meireles'i aldik zamaninda , 29 yasinda.
nani van persie gibi oyuncular var , kjaer neden l'pool'a degil de Fener'e geldin sorusuna , sampiyon olmak icin dedi.
bu oyunculari bu kadar buyutmeyin gozunuzde allah askina , wanyama'a gelmezse , biz istemedik diye gelmez , baska puruz olamaz.

Fenerbahce'nin isteyip de alamayacagi oyuncu sayisi 10'u gecmez suan dunyada.

Çevrimdışı yusufkaleli

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #1557 : 10 Ağustos 2015, 14:42:40 »
Kjaer'in Liverpool yerine Fenerbahçe'ye gelmesinin yegane sebebi paradır. Kendimizi kandırmaya gerek yok.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #1558 : 10 Ağustos 2015, 16:21:54 »
Kjaer'in Liverpool yerine Fenerbahçe'ye gelmesinin yegane sebebi paradır. Kendimizi kandırmaya gerek yok.

nerden biliyorsun bizzat işin içinde misin ? kendini kandıran falan yok , direk ağzından çıkan kelimeyi yazdım , ha kjaer yalan söylüyor diyorsan orasını bilemem.
ama adam "teklif gelmedi l'pool'dan" da diyebilirdi , her yerde gündem olmuştu o cevap.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #1559 : 10 Ağustos 2015, 17:52:25 »
Valla hiç eski mevzuları falan açmayalım önemli olan topu ileri taşıyabilen bir orta saha alabilmek.
Merak ediyorum Shaktar mağlubiyeti benim tüm hevesimi kaçırdı ya.
FENERBAHÇE