Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1306262 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #2055 : 27 Haziran 2016, 00:13:37 »
6003 kombine sahibi yeniledi bunlardan biride benim aslolan fenerbahçedir doyerek giristik işe.  geçen yıl bu rakam 7049 mus. transferlere gore sampiyonlar ligi ön elemelerindeki durumlara göre artış olur.
Evet de bildiğim kadarıyla geçen sene, bir önceki sene 17 bin olan kombinenin 7 bin i yenilendi, bu sene ise, bir önceki sene ( yani geçen sene ) 40 bin olan kombinenin 6 bini. Oran olarak bakarsan geçen sene yaklaşık %40 iken yenileme oranı bu sene %15 e düşmüş durumda.
Yönetimde biliyor bunun sebeplerini ama algı yönetimi yapıp üstünü örtmeye çalışıyorlar. Önce gökhan olayını haddinden çok büyülttüler, şimdi de böyle ufak taktiklerle üstünü kapatmaya çalışıyorlar. Yok geçen sene de bu sayılarda yenileme olmuş, yok yıldız transferi olmadığı için ilgi azmış... yersen işte..
Cl de ön elemeyi geçeceğimize inanan var mı hala bilmiyorum..
Birde kombine almıyor-aldırmıyor diye taraftarı hain ilan edenler var, aziz istersem tribünü kapatırım kombine satmam dediğinde nerelerdeydi onlar onu da çok merak ediyorum.

Çevrimdışı Afiliadam

• Üye
  • Yer: İstanbul - Adana
  • https://twitter.com/Afiliadam
« Yanıtla #2056 : 27 Haziran 2016, 00:53:25 »
Evet de bildiğim kadarıyla geçen sene, bir önceki sene 17 bin olan kombinenin 7 bin i yenilendi, bu sene ise, bir önceki sene ( yani geçen sene ) 40 bin olan kombinenin 6 bini. Oran olarak bakarsan geçen sene yaklaşık %40 iken yenileme oranı bu sene %15 e düşmüş durumda.
Yönetimde biliyor bunun sebeplerini ama algı yönetimi yapıp üstünü örtmeye çalışıyorlar. Önce gökhan olayını haddinden çok büyülttüler, şimdi de böyle ufak taktiklerle üstünü kapatmaya çalışıyorlar. Yok geçen sene de bu sayılarda yenileme olmuş, yok yıldız transferi olmadığı için ilgi azmış... yersen işte..
Cl de ön elemeyi geçeceğimize inanan var mı hala bilmiyorum..
Birde kombine almıyor-aldırmıyor diye taraftarı hain ilan edenler var, aziz istersem tribünü kapatırım kombine satmam dediğinde nerelerdeydi onlar onu da çok merak ediyorum.
bi cok seye katiliyorum ama gökhan olayinda az bile yaptilar adamin aylar oncesinden anlaştığı haberleri donuypdu ve gerceklesiyor transfer ben gökhan konusunda yonetimden tarafim defalarca yazdim zaten buraya.
Diyelimki yine guzel transferler oldu cl elemeleri gecildi yine hedeflenen rakamlara cikmaz dedgin gibi taraftar olarak aşırı kirginiz durusmalarda beklerken simdi ne konuma getirdi kendini. olan fenerbahçe'ye oluyor.
mesela gecen aspora aygun ozipek denen gazeteci cikip fenerbahce sadece 40(kırk)  kimbine satti dede boyle gazetecilerde mevcut ve bu adam fenerbahce muhabiri.
#IngaOrekhova

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #2057 : 27 Haziran 2016, 15:18:30 »
Birebir Gökhan özelinde, belki yönetimin günahı daha önceki olaylara göre daha azdır. Ama olayların öncesine de bakmak lazım, ben gene de güvenemiyorum yönetime, inancım yok doğru yaptıklarına dair.

Gökhan, gs ye gitse gene bu kadar zor duruma düşmezdi. Hakikaten çok merak ediyorum, bir baba yiğit çıkıp da gökhan, tolga, şenol un olduğu bir toplantıda 2010-2011 şampiyonu kim diye sorabilecekmi.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #2058 : 27 Haziran 2016, 21:09:28 »
Birebir Gökhan özelinde, belki yönetimin günahı daha önceki olaylara göre daha azdır. Ama olayların öncesine de bakmak lazım, ben gene de güvenemiyorum yönetime, inancım yok doğru yaptıklarına dair.

Gökhan, gs ye gitse gene bu kadar zor duruma düşmezdi. Hakikaten çok merak ediyorum, bir baba yiğit çıkıp da gökhan, tolga, şenol un olduğu bir toplantıda 2010-2011 şampiyonu kim diye sorabilecekmi.

Gökhan'ın haksız olduğuna % 1 bile inanmıyorum ki şu anda fenerbahçede o kadar yanlış işler oluyor ki bu konu gündem olsun yanlışlar konuşulmasın. Diego ya 5 milyon euro imza parası ver ve kadro dışı bırak onu açıkla önce. Kulüp mali olarak çok zor durumda futbolda zaten başarısızsın bu ortamda nasıl herkes Fenerbahçeli olacak Fernerbahçeli olmayan herkesi nefret ettirdin onu geçtim Fenerbahçelileri bile soğuttu Aziz Yıldırım ve yalakaları

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #2059 : 27 Haziran 2016, 23:13:16 »
Nani gidecek yaziyor herkes , gider tabi , sozlesmeye 8,5'e serbest kalir maddesi koyarsan 10 tane takim cikar almak isteyen.

RvP'ye edilen tezehuratlarin, taraftar desteginin 10'da 1'i yapilmadi nani'ye , halbuki Nani kadar takimi sahiplenen yabanci nadir bulunur.

Nani'nin kisisel becerisi ile bu takima kazandirdigi en az 9 puan var, whoscored sitesine bakin , dribling key pass gol asist vs.

normal hocayla neler yapabildigini avrupa sampiyonasinda da gorduk, adam milli takimin en iyisi.

giderse yolu acik olsun, gittigi yerde basarili olur insallah, biz de yerine aatif chececehue mi ne onu izleriz artik.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
« Yanıtla #2060 : 27 Haziran 2016, 23:40:18 »
Nani gidecek yaziyor herkes , gider tabi , sozlesmeye 8,5'e serbest kalir maddesi koyarsan 10 tane takim cikar almak isteyen.

RvP'ye edilen tezehuratlarin, taraftar desteginin 10'da 1'i yapilmadi nani'ye , halbuki Nani kadar takimi sahiplenen yabanci nadir bulunur.

Nani'nin kisisel becerisi ile bu takima kazandirdigi en az 9 puan var, whoscored sitesine bakin , dribling key pass gol asist vs.

normal hocayla neler yapabildigini avrupa sampiyonasinda da gorduk, adam milli takimin en iyisi.

giderse yolu acik olsun, gittigi yerde basarili olur insallah, biz de yerine aatif chececehue mi ne onu izleriz artik.

başkan kendi ağzından nani için 25 m euro teklif edildi ama satmadım dedi aradaki 16,5 m euronun hesabını kim verecek 300-500 bin euro için adamın şerefine, namusuna, ailesine yalakalarınca edilmedik laf kalmadı bunun hesabını versin Yıldırım

Çevrimdışı HakeemOlajuwon

• Üye
« Yanıtla #2061 : 28 Haziran 2016, 01:21:17 »
başkan kendi ağzından nani için 25 m euro teklif edildi ama satmadım dedi aradaki 16,5 m euronun hesabını kim verecek 300-500 bin euro için adamın şerefine, namusuna, ailesine yalakalarınca edilmedik laf kalmadı bunun hesabını versin Yıldırım
Devre arası şampiyonluğa giden takımın böyle önemli oyuncusu satılır mı ? Haa bence geçen seneki performansı çok da ahım şahım değildi bekleneni veremedi. Ama vaat ettiklerinin fazlalığından dolayı satılmadı ki kabul edilebilir durum bence bu.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
« Son Düzenleme: 28 Haziran 2016, 01:23:21 Gönderen: HakeemOlajuwon »

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #2062 : 28 Haziran 2016, 12:16:57 »
Oyuncunun serbest kalma bedeli 8,5 milyon olacak ve 25 milyon teklif edilecek, yok artık. Klasik Aziz Yıldırım abartması.

Önümüzdeki 3 yıl boyunca mümkün olduğunca bonservisi elinde oyuncuları alıp, oyuncu parlatıp satmamız gerekecek. Ben Fenerbahçe'yi izlediğim dönemde pek yaşanmamış bir olay yani. Bunu yapmazsak Galatasaray'a gelen cezadan bir tane de biz alırız. Ben zaten 3 sene dayanabileceğimizi sanmıyorum.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı ObiCanKimobi

• Üye
    • @ObiCanKimobi
« Yanıtla #2063 : 28 Haziran 2016, 13:25:42 »
Oyuncunun serbest kalma bedeli 8,5 milyon olacak ve 25 milyon teklif edilecek, yok artık. Klasik Aziz Yıldırım abartması.

Önümüzdeki 3 yıl boyunca mümkün olduğunca bonservisi elinde oyuncuları alıp, oyuncu parlatıp satmamız gerekecek. Ben Fenerbahçe'yi izlediğim dönemde pek yaşanmamış bir olay yani. Bunu yapmazsak Galatasaray'a gelen cezadan bir tane de biz alırız. Ben zaten 3 sene dayanabileceğimizi sanmıyorum.

Serbest kalma bedeli Avrupa için geçerli diye biliyorum. Çin için değil.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #2064 : 28 Haziran 2016, 13:59:27 »
Serbest kalma bedeli Avrupa için geçerli diye biliyorum. Çin için değil.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk
Durum öyleyse söylediğimi geri alıyorum. Devre arasında oyuncu satmaya karşıyım ama 20 milyon euroluk bir teklif şu an gelse satılmayacak oyuncumuz yok, Nani dahil.

Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı Afiliadam

• Üye
  • Yer: İstanbul - Adana
  • https://twitter.com/Afiliadam
« Yanıtla #2065 : 28 Haziran 2016, 14:24:05 »
Nani geçen yıl takımın açık ara en iyisi idi nasıl bekleneni veremedi ben anlamıyorum beklediginiz nedir? Bjk'ye kolay penaltilari veya verilmeyen kartlari nani yüzünden değil. veya bos kaleye kaçırılan pozisyonlarimiz nani değil. Nani epey iyi bi ilk yari geçirdi ikinci yarinin baslarinda cok tutuktu ama son haftalarda ayakta kalan ender oyuncularimizdandi. cok sey kaybedicez.
Ayrica gokhan gönül icin sunu bi daha yazayim allahindan bulur umarim bidaha futbol oynayamazsin insallah.
#IngaOrekhova

Çevrimdışı Del Piero

• Üye
  • Yer: Milano
« Yanıtla #2066 : 28 Haziran 2016, 15:00:22 »
20 milyon teklif gelmiş olsa aziz başkan omzunda götürürdu naniyi

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
« Yanıtla #2067 : 28 Haziran 2016, 18:31:17 »
kendi ağzından konuşması 20 m euro verdiler niyenlensek 25 m euro vereceklerdi lafı bizzat divan kurulu açıklması inanmayan google yazsın kendi ağzından bir daha dinlesin.

25 milyon satmamak bir durum, üç ay sonra aynı oyuncuyu 8,5 milyon euroya satmak ayrı bir durum, kulübün durumu ise apayrı bir durum.

böyle bir durumu camiaya yaşatıpta mali olarak zor durumdayız battık dersen Aziz Yıldırım'ın yaptığı gibi her tür tepkiyi hak edersin.

Çevrimdışı fırat80

• Üye
  • Yer: osmaniye
  • TEK BÜYÜK FENERBAHÇE
« Yanıtla #2068 : 28 Haziran 2016, 19:09:52 »
teklif çinden gelmişti 
çine gitmek için daha gencim avrupada kalacagım bir kaç sezon daha diyen oyuncuyu nasıl satacaksın çine ?
(   FENERBAHÇE  )

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
« Yanıtla #2069 : 28 Haziran 2016, 20:00:27 »
teklif çinden gelmişti 
çine gitmek için daha gencim avrupada kalacagım bir kaç sezon daha diyen oyuncuyu nasıl satacaksın çine ?

başkanın açıklamasında satmadım diyor biz satmak istedik de nani kabul etmedi gibi bir şey yok açıklamaları çok net