Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1314719 defa)

0 Üye ve 76 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hatai

• Üye
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #2085 : 02 Temmuz 2016, 00:20:51 »
Ahmet Ercanlar dava açacağım falan diyordu, ona da hiç güvenmiyorum ama Türkiye'de futbolcular kendini evrenin hakimi sandığı için şaşırmam Gökhan öyle tehdit falan ettiyse. Bakınız Arda'nın hesaplaşacağım muhabbeti, Volkan'ın evden aldıracağım demesi...

Sent from my LG-H960 using Tapatalk
Gökhan tarafından da yalanlama gelmedi. Söylediğin gibi bizim futbolcular mafya gibi. Önüne geleni tehdit ediyorlar. Ha bunlarda dediklerini  yapacak yüreğin de olmadığını herkes biliyor.

C2105 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı hatai

• Üye
« Yanıtla #2086 : 02 Temmuz 2016, 11:59:03 »
https://www.instagram.com/p/BHVZovPAIbP/

Malum oyuncunun Fazla üstünde durduk, fazla yorum yaptık ama şu veda metnini görünce paylaşmak istedim. Oyuncu dokuz yıl ekmeğini yediği kulübün adını unutmuş demek ki adını -Fenerbahçe'yi- diyememiş.

Yönetimin hatalarını daha önce yazdım zaten. Ama futbolcu, sen her ne kadar yönetimle iyi ayrılmasan da ekmeğini yediğin yere saygı göstereceksin. Bu seni küçültmez, yüceltir. Şimdi bu metni yazmakla taraftarları kendinden daha fazla soğuttun, belki bilerek böyle yaptın. Bu da böyle bir politika olabilir.
« Son Düzenleme: 02 Temmuz 2016, 12:14:09 Gönderen: hatai »

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #2087 : 02 Temmuz 2016, 12:20:36 »
Gökhan Kadıköy'ü düşünmüyor galiba.İyice soğudum kendisinden gitsin birazda BJK yi sömürsün.
Jordan Lukakuyu bende beğenmedim,onun dışında politikamız oldukça iyi Aatif,Roman,Van Der Wiel,Skrtel,Ziyech,Arjantinli bir eleman daha varmış adını unutmuştum onun dışında Zivkovic ancak RvP satılmalı eğer ki kalmayı istemiyorsa 10-15 md ilk fiyata.
Fabianoyu beğenmemde bu durumda daha iyisini bulacak maddi gücümüz çok yok.
Çingenede gitsede şu Portekizlilerden ömür boyu kurtulsak.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Del Piero

• Üye
  • Yer: Milano
« Yanıtla #2088 : 02 Temmuz 2016, 12:23:12 »
Tam beklediğim gibi.
Genç arkadaşlara tavsiyem hiçbir oyuncuyu gözlerinde buyutmesinler, alayı aynı.

Sent from my SM-N920C

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #2089 : 02 Temmuz 2016, 13:08:50 »
Boştaki oyuncular 11'i:

valdes
wiel-neustadter-cacares-köybaşı
zivkovic-gaston ramirez-flamini-emrah başsan
torres-sandro ramirez

Çevrimdışı Afiliadam

• Üye
  • Yer: İstanbul - Adana
  • https://twitter.com/Afiliadam
« Yanıtla #2090 : 02 Temmuz 2016, 13:26:28 »
van der wiel kap'a bildirdi ptesi gelicek. Neustadter ve Skertel için bitti deniyor 3tane iyi stoperimiz oldu her ne kadar neustadter ve skertel'i kisisel olarak cok begenmesemde ligin çok otesindeler ve rakiplerde onlara yaklasan kalitede stoper yok. Bide 4.stoper olur ya egemen ya Ba gibi sayi tamamlamak için. nani yerine bi kanat malum cezalarimiz var sayi olarak eksik düşüyoruz. Aftika uluslar kupası olursa Aatif ikinci ocak subat gibi yok sıkıntılı süreç.
Jordan Lukaku dün çok ürkek ve vasatti normalde böyle degil elbette. Euro 2016da caneri izleyen inter taraftari gibi olduk :)
#IngaOrekhova

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #2091 : 02 Temmuz 2016, 21:01:09 »
Gökhan'dan bunu beklemezdim öncesinde.. Bu sene ikinci dönem çoktan anlaştıklarını tahmin etmiştim ama.. Sen 9 yıl formasını giy bu takımın , emeğine laf edilsin ve taraftar seni bu kadar sevip rol modeli görsün sen git takımının şampiyonluk yarışı yaptığı takımla anlaş.. Bunun adı kansızlıktır başka şey değil

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #2092 : 02 Temmuz 2016, 22:40:09 »
Daha da vahimi birine kızıp 9 yıl ekmeğini yediğin takımın veda mesajında adını zikretme. En hafifinden yuh

Çevrimdışı Afiliadam

• Üye
« Yanıtla #2093 : 02 Temmuz 2016, 23:00:25 »
10 numara pozisyonuna adaylarimiz Ziyech, valbuena ve coutinho imiş. Bu 3 oyuncu ve kulübü ile temaslar epey ilerlemiş hangisi maddi olarak kulübe daha uygun düşerse o oyuncuda son asamaya gidilecekmis.
#IngaOrekhova

Çevrimdışı HakeemOlajuwon

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #2094 : 02 Temmuz 2016, 23:27:11 »
10 numara pozisyonuna adaylarimiz Ziyech, valbuena ve coutinho imiş. Bu 3 oyuncu ve kulübü ile temaslar epey ilerlemiş hangisi maddi olarak kulübe daha uygun düşerse o oyuncuda son asamaya gidilecekmis.
Hocam coutinho nun bizle ne işi olur , bence imkansız olursa acayip olur , valbuena skandaldan sonra çok formsuzdu yaşı da 31 civarı maliyet olarak en uygunu o olur muhtemelen, ama hem yaşı hem de performansı ve maliyeti  açısından ziyech sanki bize gelebilcek en uygun aday .

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #2095 : 02 Temmuz 2016, 23:29:34 »
Portekizlilere karşı bende ciddi bir soru işareti vardı zaten ama birde pareira olunca takımın hocası hiç istemiyorum gelmesini. Takımda adalet duygusu kalmaz..

Çevrimdışı furkan

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #2096 : 03 Temmuz 2016, 19:40:48 »
Futbolda genel haberler gibi bir başlık göremedim, bu nedenle transfer başlığına yazıyorum:

İlk hazırlık maçımızda İran ligi takımlarında Gostaresh'e 3-0 yenilmişiz.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #2097 : 03 Temmuz 2016, 21:59:34 »
Bu sene Fenerbahce kesinlikle sampiyon olacak.

Fenerbahce'nin sampiyonluguna sevinmemek gibi bir durum olamaz.

Maalesef Vitor Pereira denen sahsiyet bu guzel kadro sayesinde sampiyon olacak , hic bir TD'lik vasfi olmayan sahis sirf bu kadro sayesinde sampiyon olacak.

Aziz de cikip bakin herkes gitsin dedi ben destek oldum kaldi sampiyon yapti diyecek.

Olsun desin farketmez , biz 2-3 serefsiz yuzunden Fenerbahce'ye kusemeyiz ..tekrarliyorum KESIN SAMPIYONUZ.

Çevrimdışı Afiliadam

• Üye
« Yanıtla #2098 : 03 Temmuz 2016, 22:54:05 »
hecen yil en cok isabetli sut ceken ve en cok gol pozisyonuna giren takimdik ayni zamanda en az gol pozisyonu vefen takimdik. peki boyle bi takim şampiyonluğu nasil verdi? hakem faktörünü gecersek buldugumuz pozisyonlari gol ile sonuclandirma yuzdrmiz %32 bjk de ise bu oran %52.
van persieyi bastan 11e koyar iyi oldugunda da kötü oldugunda da sabredersek verimi aliriz. adam bu kadar sikintida duzensiz 11 sansinda bile ligde 16 toplamda 21 gol attı. atmamiz lazim. Sampiyon olacagimiza bende yurekten inanıyorum
#IngaOrekhova

Çevrimdışı Afiliadam

• Üye
« Yanıtla #2099 : 04 Temmuz 2016, 11:51:23 »
Neustadter'de açıklandı. Fabiano, Aatif, Van der Wiel ve Neustadter ile 4transfer yaptık.
Skertel ve 4.stoper alınacak.
Sol bek alınacak.
Kanat oyuncusu alınacak ki bu visca olmayacak büyük ihtimal. Başakşehir 6m € istiyor net para takasa yanasmiyor. o iş yaş yani. Stoch zaten kadroda durmasi hata.
bide 10numara oynayan ama kanattada gorev ala ilen bi oyuncu ile tamamlanir transfer. giden olursa yerine yenisi alınır.
#IngaOrekhova