Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1314474 defa)

0 Üye ve 89 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #2115 : 05 Temmuz 2016, 16:45:10 »
nani gitti 8.5'e hem de. Ödemiş Valencia serbest kalma bedelin.

amk ben böyle işin , aziz yıldırımdan bayram hediyesi.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #2116 : 05 Temmuz 2016, 19:20:20 »
9 sene formamizi giyen 77 numarali elemanin veda aciklamasina bakin, bir de Nani'nin veda aciklamasina bakin.

Nani bu takima gelen en karakterli yabanci oyunculardan biri, birincisi degil ama bir tanesi de Nani.

Yolu acik olsun daha iyi bir hocayla calismayi hakediyor, ben sahsen cok begeniyorum , ust duzey oyuncu.

Çevrimdışı Aaskın

• Üye
  • Yer: Bursa
  • Son sözümüz FENERBAHÇE
« Yanıtla #2117 : 05 Temmuz 2016, 22:10:23 »
9 sene formamizi giyen 77 numarali elemanin veda aciklamasina bakin, bir de Nani'nin veda aciklamasina bakin.

Nani bu takima gelen en karakterli yabanci oyunculardan biri, birincisi degil ama bir tanesi de Nani.

Yolu acik olsun daha iyi bir hocayla calismayi hakediyor, ben sahsen cok begeniyorum , ust duzey oyuncu.
Çok yazık oldu gerçekten. Gitmesine çok üzüldüm zira doyamadım kendisine.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Çevrimdışı Emreisking

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #2118 : 06 Temmuz 2016, 03:49:43 »
6m € ya aldığın adamın sözleşmesine 8.5 milyona serbest kalır maddesi koydurulmasını kabul eden yönetim zihniyetini canı gönülden kutluyorum şu transfer işlerine bizim yöneticiler yerine esnafa bıraksak çok daha iyi pazarlık yaparlardı o serbest kalma maddesi de 15m € dan aşağı olmazdı

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #2119 : 06 Temmuz 2016, 07:30:18 »
Bazen anlayamıyorum bizi :)
Bugüne kadar kaç yabancı transferinden para kazanmışız ki naniden edilen %30 kar ı eleştiriyoruz :)
Emin olun o madde 25 m olsaydı kimse o parayı yatırmazdı, Nani burada 1 sene daha haylet gibi 1 maç var, 3 maç yok saç baş yoldururdu bize, sene sonunda da alacakları + 3-5 m ye giderdi bir yere. Bence 8,5 m güzel belirlenmiş bir rakam. Avrupa şampiyonasındaki performansına göre belki 500 bin, 1 milyon daha fazla olabilirdi ama dahası tutmazdı..

Çevrimdışı mrkene

• Üye
« Yanıtla #2120 : 06 Temmuz 2016, 13:54:03 »
Nani'nin serbest kalma maddesine fazla takılıyorsunuz. Türkiye'ye  30undan önce gelmiş bir yıldızın ilk amacı kendini gosterip tekrar Avrupa'ya dönmektir. bkz. Sneijder.7.5m aldılar 29 yaşında, serbest kalma bedeli de 7.5m euro.. Sneijder eğer gs'de 1 yıl oynayıp gitseydi bunu Gs'nin sözleşme imzalama noktasında başarısızlığı olarak mı görecektik ?
Sözleşmeler tek tarafli opsiyona sahip değil , Nani de kendi geleceği için serbest kalma opsiyonunu koydurmuş sözleşmeye.  Bana göre de az ama burada  sertce eleştirecek bir sey göremiyorum. Önemli olan Nani gibi adamı getirebilmekti. Geldi de ama Vitor gibi kabiliyetsizin eline düştü. Bizde geçirdiği seneden oldukça memnunum, yolu açık olsun.

Çevrimdışı mrkene

• Üye
« Yanıtla #2121 : 06 Temmuz 2016, 14:01:11 »
Yanlış bilmiyorsam ve Sow'u da sayarsak satışından en çok gelir kazandigimiz 5. oyuncu.. Sow , Balic, Okocha, Anelka ve Nani. Bu açıdan da bakmak lazım.

Çevrimdışı HakeemOlajuwon

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #2122 : 06 Temmuz 2016, 14:02:05 »
Nani'nin serbest kalma maddesine fazla takılıyorsunuz. Türkiye'ye  30undan önce gelmiş bir yıldızın ilk amacı kendini gosterip tekrar Avrupa'ya dönmektir. bkz. Sneijder.7.5m aldılar 29 yaşında, serbest kalma bedeli de 7.5m euro.. Sneijder eğer gs'de 1 yıl oynayıp gitseydi bunu Gs'nin sözleşme imzalama noktasında başarısızlığı olarak mı görecektik ?
Sözleşmeler tek tarafli opsiyona sahip değil , Nani de kendi geleceği için serbest kalma opsiyonunu koydurmuş sözleşmeye.  Bana göre de az ama burada  sertce eleştirecek bir sey göremiyorum. Önemli olan Nani gibi adamı getirebilmekti. Geldi de ama Vitor gibi kabiliyetsizin eline düştü. Bizde geçirdiği seneden oldukça memnunum, yolu açık olsun.
Sneijder in 20 m euro idi , yeni imzaladığı sözleşmede 7.5 ancak katılıyorum avrupaya geri dönmek için böyle bir madde koydurarak gelmiştir nani ki 30 una dayanan oyuncudan kazansak kazansak maks. 1-2 m daha kazanırdık muhtemelen, geçen sene de zaten mükemmel bir performansı yoktu açıkçası, euro 2016 performansıyla gidiyor, yolu açık olsun.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #2123 : 06 Temmuz 2016, 14:36:18 »
Beni bu sene en çok heyecanlandıran nokta yeni oyuncular ve performanslarını merak etmem yıldız olup olmamaları önemsiz

Çevrimdışı Emreisking

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #2124 : 06 Temmuz 2016, 19:06:38 »
Bugüne kadar kaç yabancı transferinden para kazanmışız ki naniden edilen %30 kar ı eleştiriyoruz :)
Emin olun o madde 25 m olsaydı kimse o parayı yatırmazdı, Nani burada 1 sene daha haylet gibi 1 maç var, 3 maç yok saç baş yoldururdu bize, sene sonunda da alacakları + 3-5 m ye giderdi bir yere. Bence 8,5 m güzel belirlenmiş bir rakam. Avrupa şampiyonasındaki performansına göre belki 500 bin, 1 milyon daha fazla olabilirdi ama dahası tutmazdı..
abi zaten bir kulüp o maddeyi belirlerken ki amacı o parayı kimsenin yatırmamasıdır sen 25m koydurursun oyuncu beklediğin performansı göstermezse satmak istersen 10m€ ya da satarsın o maddeyi koydurmak demek o fiyatın altına oyuncuyu satamayacağın anlamına gelmez

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #2125 : 06 Temmuz 2016, 23:17:38 »

abi nani icin 8,5 milyon normal falan degil ya, yarisi bile o kadar etmez..Nani en az 15 milyonluk topcu.

en kotu 12 milyona rahat satardin nani'yi..hele hele avrupa sampiyonasi performansindan sonra.

Nani bu sene bizim takimin Kjaer'den sonra en iyi futbolcusuydu.  1. Kjaer 2. Nani 3. Topal

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #2126 : 06 Temmuz 2016, 23:54:13 »
Emin'e katılıyorum Gökhan Töre için bile ne paralar konuşuluyor.. Nani'nin en en kötü Zaman'ında satarsın bu paraya zaten şimdileri ise en az 13-14 eder.. Çünkü geçmişi de ortada olan bir oyuncu

Çevrimdışı ELM

• Üye
  • Yer: Adana-Antalya
« Yanıtla #2127 : 07 Temmuz 2016, 14:51:15 »
Martin Skrtel ile görüşmelere başlanmış. Ziyech transferi ve sol bek transferi şu aşamada Skrtel in olduğunu da varsayarsak oncelikli hedef olmalı.
~ Zeljko's Soldiers ~

Çevrimdışı Afiliadam

• Üye
  • Yer: İstanbul - Adana
  • https://twitter.com/Afiliadam
« Yanıtla #2128 : 07 Temmuz 2016, 15:21:15 »
solbek transferi ve 10numara transferi biraz aksayabilirmis ve kiralama metodu olabilirmiş.
sol bek için valencia'daki genc oyuncu icin kiralama talebinde bulunulmus bide olympiacostaki solbekte kiralanabilirmis. J.Lukaku maliyeti artmis simdilik gerilere düşmüş.
valbuena icinde kiralama yapmak isteniyormus
#IngaOrekhova

Çevrimdışı ELM

• Üye
  • Yer: Adana-Antalya
« Yanıtla #2129 : 07 Temmuz 2016, 16:23:25 »
32 yaşında ve düşüşte olan bir Valbuena'ya bonservis vererek almak çok mantıklı gelmiyor bana her ne kadar kalitesi belli olsa da. Kiralık oyunculara da cok sicak değilim. Ne kadar faydalı olurlar soru işareti. Adam canı isterse oynar istemezse oynamaz yani en fazla bir iki oyuncu kiralanabilir bence onlar da genç ve piyasası olan oyuncular olmalı. Ziyech için bence tüm şartlar zorlanmalı ki adam gerçekten kaliteli bir oyuncu ve 23 yaşında olması da büyük avantaj. Bir sonraki satışından da mutlaka gelir elde ederiz. Nani den gelen bonservis bu transfer için kullanılabilir. Elimizde böyle bir imkan varken bence bunu kullanmalıyız.
~ Zeljko's Soldiers ~