Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1303993 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #2670 : 04 Haziran 2018, 22:59:52 »
Amman diyorum, Luis Enrique sesleri duyuluyor, aman diyorum!..
Neden abi :)

Çevrimdışı ertuğrul

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #2671 : 05 Haziran 2018, 10:50:36 »
Volkan Demirel'le devam edilmeyeceği şeklinde bir haber gördüm.
Kişilik anlamında sıkıntılı olduğu bir gerçek ama kaleciliği , eğer konsantre ise iyi sayılır.
Yerine iyi bir seçenek olacaksa  yollar ayrılsın ama Kameni'ye güvenilerek devam edilirse büyük hata olur.

Çevrimdışı south

• Üye
« Yanıtla #2672 : 05 Haziran 2018, 11:33:37 »
Luis Enrique benim de hiç içime sinmiyor bizim bu sene şampiyon olmamız lazım Enrique kendini Barca hariç hiçbir kulupte kanıtlayamadı.İspanyol hocalarda pek başarılı olamadı Türkiye’de.Almanya’dan bi isim ya da bi takımla anlaşmadıysa Jardim iyi olur bence.
« Son Düzenleme: 05 Haziran 2018, 15:22:27 Gönderen: south »

Çevrimdışı FeNeRiM669

• Üye
  • Yer: Almanya
« Yanıtla #2673 : 05 Haziran 2018, 12:53:58 »
volkan 37 yasinda artik en fazla 1 yillik uzatilir ve cok az paraya oynayacaksa kalsin

Favre, Dortmund ile anlasti.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #2674 : 05 Haziran 2018, 18:31:15 »
barcelona'da calisan hic bir hocaya guvenemem, barcelona'ya hoca olmak zor degil.

bize lazim olan hoca aha da iste bu

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #2675 : 05 Haziran 2018, 18:37:06 »

dunyanin en guzel sigara icen adami
« Son Düzenleme: 05 Haziran 2018, 18:39:30 Gönderen: emindesouza »

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #2676 : 05 Haziran 2018, 19:10:29 »
Sarri, Chelsea ya da Tottenham (Pochettino Real Madrid'e gidebilir) ile anlaşır, hayalin de sınırı olmalı :) Ben Jorge Jesus'u istiyorum, nisan ayında UEFA'da kaybedilen bir maç sonrası Sporting yönetimi ve oyuncular arasında büyük bir kriz olmuştu. Ardından mayıs ayında da son maçta Şampiyonlar Ligi biletini Benfica'ya kaptırdıklarında taraftarlar tesisi basıp futbolculara saldırmıştı. Ayrılma niyeti varsa ona yönelmek doğru olur.
« Son Düzenleme: 05 Haziran 2018, 19:24:57 Gönderen: franz392 »

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #2677 : 05 Haziran 2018, 23:22:00 »
Bu Comolli'yi tanıyan var mı?? Hakkında baya olumsuzluklar gördüm gerçek değildir umarım anlatıldığı kadar.. Bielsa Rudi Garcia Emery falan tarz olarak sevdiğim Türkiye uyumu zor olmayacak ateşli hocalar ;)

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #2678 : 05 Haziran 2018, 23:42:29 »
@smith jr ;

kardeşim Luis, Barça sisteminden gelmiş ve buna rağmen pek de başarılı olamamış bir adam. Bence uymaz.

Sarri'nin ancak rüyasını görebiliriz. Problemler çözülünce Chelsea'ye imzalar. Gerçi adam tam bir Napolitan olduğu için bu durum bana şaşırtıcı geldi ama oynattığı futbol çok başka. Geçen sene bir antrenman videosunu izlemiştim, ağzım açık kalmıştı. Mentalite olarak tam benim istediğim adam, o ayrı. Yıldızlara hükmedebilirse muazzam bir seviyeye gelir Premiere League.

Joerge Jesus'u bekletmişiz, adam da sıkılıp Al Ahli'ye imzalamış. Antu'dan duyum. Ama ne kadar inandırıcı, tartışılır. Bosz'u alalım, bu iş huzur içinde çözülsün. Eldeki çürüklerden kurtulalım, 4 tane de nokta atışı transfer yapalım, ben bu sene için fitim. Ersun Yanal da keşke bir şekilde görev alsa klüpte.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı cansipor17

• Üye
  • Yer: Çanakkale
« Yanıtla #2679 : 06 Haziran 2018, 09:35:50 »
Ralph Hasenhüttl çok beğendiğim bir teknik adam çalıştırdığı tüm kulüplere seviye atlattı. Oynattığı futbolda göze hoş gelen bir futbol. Leipzig de 4 3 3 ile başlamıştı bu yıl presli bir 4 4 2 oynatıyordu. Leipzig genç bir takım tabi yaş ortalamaları 24 25 falandir. Bizim takımın yaşını düşündükçe pres oyunu oynayabilir miyiz bilemiyorum  ;D

Çevrimdışı south

• Üye
« Yanıtla #2680 : 06 Haziran 2018, 10:54:01 »
Rui Patricio serbest kalmıs wolverhampton ilgileniyomuş kendisiyle.Elimizi çabuk tutup alabilsek keşke bu maddi sıkıntılar içibde Rui Patricio gibi bi kaleciyi bedava almak muazzam olur.

Çevrimdışı ertuğrul

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #2681 : 06 Haziran 2018, 11:28:54 »
Alanya'da oynayan Emre Akbaba iyi bir oyuncu.Kaçırmamak lazım.Faydalanamadığımız Ozan'la takas edilemez mi?

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #2682 : 07 Haziran 2018, 17:14:29 »
Uzun bir aradan sonra ilk kez buraya bir umutla yazıyorum.
Tamam, bütçe konusunda sıkıntılarımız var,  dolar euro kuru aldı başını gidiyor ama bu sefer de yabancı oyuncu avantajımız var. Bakıyorum kadroya, Volkan, Hasan Ali, Ismail, Mehmet Topal, Alper, Ozan, Şener, Isla, Valbuena, Neto, ilk aklıma gelenler. Bunları göndersek nerden baksan 30 milyon dolar maaş tasarrufu yapılır ki çöp olmalarına rağmen Roman, Dirar, Aatif, Skrtel gibi isimleri istikrarlı olarak oynadıklarından saymadım. Ligden ve avrupadan genç Türk oyuncu bulunur 3 4 tane, 3 4 de bonservisi elinde tecrübeli adamla son sözleşmeleri yapılır, 3 4 de genç, gelcek vaadeden isim ile yola çıkılır bence. Seyircinin de desteğiyle iç sahada 3-1 lerden puan kaybetmeyiz, kadıköy tekrar cehennem olur. Ha olur da para da bulunursa 1 2 tane de direk katkı verecek isimle zaten şampiyonluğun en güçlü adayı olursun.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #2683 : 07 Haziran 2018, 23:02:06 »
Uzun bir aradan sonra ilk kez buraya bir umutla yazıyorum.
Tamam, bütçe konusunda sıkıntılarımız var,  dolar euro kuru aldı başını gidiyor ama bu sefer de yabancı oyuncu avantajımız var. Bakıyorum kadroya, Volkan, Hasan Ali, Ismail, Mehmet Topal, Alper, Ozan, Şener, Isla, Valbuena, Neto, ilk aklıma gelenler. Bunları göndersek nerden baksan 30 milyon dolar maaş tasarrufu yapılır ki çöp olmalarına rağmen Roman, Dirar, Aatif, Skrtel gibi isimleri istikrarlı olarak oynadıklarından saymadım. Ligden ve avrupadan genç Türk oyuncu bulunur 3 4 tane, 3 4 de bonservisi elinde tecrübeli adamla son sözleşmeleri yapılır, 3 4 de genç, gelcek vaadeden isim ile yola çıkılır bence. Seyircinin de desteğiyle iç sahada 3-1 lerden puan kaybetmeyiz, kadıköy tekrar cehennem olur. Ha olur da para da bulunursa 1 2 tane de direk katkı verecek isimle zaten şampiyonluğun en güçlü adayı olursun.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Hepsi hayal Aykut belası gitmiyor başımızdan. Şener Isla bozmazdım ben şahsen. Keza Aykut gitse Valbuena ile de devam ederim. Topal ise kulübe jokeri olmak kaydıyla kalsın

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #2684 : 08 Haziran 2018, 01:55:51 »
Hepsi hayal Aykut belası gitmiyor başımızdan. Şener Isla bozmazdım ben şahsen. Keza Aykut gitse Valbuena ile de devam ederim. Topal ise kulübe jokeri olmak kaydıyla kalsın

Gitmeli, gidecek... Nasıl gitmiyor?