Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1309670 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hatai

• Üye
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #2700 : 09 Haziran 2018, 18:07:33 »
futbol takımının hocasının seçimden önce belli olması gerekliydi. ayrıca transfer çalışmalarının bile alt yapısı yapılmış olmalıydı. bugün comolli hariç önemli hiçbir çalışma yapılmamış gibi.

ilk tercihim genç, agresif, karekterli, potansiyelli yabancı bir hoca, inanabileceğin böyle bir hoca bulamıyorsan riske girmeyip yada daha az riskli olan ersun yanal ama kesinlikle kocaman değil

Duyumlara göre bu söyledikleriniz seçimden önce araştırılmış ama kulübün mali durumunu yönetim haricinde kimse bilmediği için kötü bir malî tabloyla karşılaşmışlar. Ffp denilen işkence de cabası. Bu durumda yabancı hoca İlk tercih olmalı. Yok olmuyorsa Ersun Hoca ne güne duruyor?
Bir de Aykut Hoca kalmak için elinden ne geliyorsa onu yapıyor. Para için istifa etmediğini sanmıyorum ama bir inadı var, takımı bırakmıyor. Taraftar kendisini istemiyor fakat basındaki gazeteci geçinenler kalsın diye elinden geleni yapıyor.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #2701 : 09 Haziran 2018, 18:18:40 »
Gerekirse Ersun Hoca gelmeli...  Aykut Kocaman ile devam etmemek lazim.  Sampiyon olur olmazdan ziyade oynattigi futbol yine iskence gibi olur. O oldugu surece kimse kusura bakmasin ama futbol izlemez cogu Fenerli.
« Son Düzenleme: 09 Haziran 2018, 18:19:14 Gönderen: Besim »

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
« Yanıtla #2702 : 11 Haziran 2018, 22:28:20 »
Şu ana kadar ismi gecen oyuncular baya iyi yalnız. Özellikle Bamba ve Roussilon.. Ama benim en merak ettiğim Barça ve İngiltere Liginden kiralanacak forma bulamayan yıldızlar..

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #2703 : 11 Haziran 2018, 22:28:46 »
Bu arada medyada deli gibi Aykut propagandası var

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #2704 : 11 Haziran 2018, 23:00:33 »
Ben önümüzdeki 2 sene için Ersun Yanal'ın gelmesinin en uygunu olduğunu düşünmeye başladım. Maddi anlamda yük olmayacak, Avrupai bir felsefe ve çalışma tekniğine sahip, takımı özveriyle sahiplenecek bir teknik direktör. Aziz gibi bir başkan da olmayacağı için yönetimi arkasına alacak ve hiç bir futbolcu arkadan iş çeviremeyecek. Bu şartlar altında bence en doğru tercih olur. Bugün baktım da Avrupa karnesi 4 takımla 8g, 5b, 7m şeklinde. Bence her türlü 2. bir şansı hakediyor.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #2705 : 11 Haziran 2018, 23:12:41 »
Ben önümüzdeki 2 sene için Ersun Yanal'ın gelmesinin en uygunu olduğunu düşünmeye başladım. Maddi anlamda yük olmayacak, Avrupai bir felsefe ve çalışma tekniğine sahip, takımı özveriyle sahiplenecek bir teknik direktör. Aziz gibi bir başkan da olmayacağı için yönetimi arkasına alacak ve hiç bir futbolcu arkadan iş çeviremeyecek. Bu şartlar altında bence en doğru tercih olur. Bugün baktım da Avrupa karnesi 4 takımla 8g, 5b, 7m şeklinde. Bence her türlü 2. bir şansı hakediyor.

Katiliyorum.

Çevrimdışı ertuğrul

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #2706 : 11 Haziran 2018, 23:19:56 »
Ersın Yanal konusuna katılıyorum.Bizi tanıyor , ligi tanıyor, taraftar istiyor.
Yabancı hoca deniyor da iyisi gelemeyecekse ne işe yarayacak.
Tanıma süreci   , Ş.L.'ye katılmayı iyice zorlaştırır , yine bu süreçte ligde geri kalma riski bunlar yabancı hocanın olumsuz etkileri.
Hoca seçimi sürecin en önemli kararı ve herhalde bundan dolayı ince elenip sık dokunuyor.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #2707 : 12 Haziran 2018, 07:29:27 »

Bu arada o 4 takımın hangileri olduğu da önemli. Bir tanesi mesela Gençlerbirliği idi.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #2708 : 12 Haziran 2018, 10:17:29 »
Aykut denilen ilkel zihniyetli ve sözüne "güvenilmez" şahsın kalması durumunda Ali Koç daha ilk seneden kredisinin büyük çoğunluğunu tüketmiş olur. Ben ne olursa olsun, kendisine duyulan güveni sorgulatacak böyle bir çılgınlık yapacağını sanmam. Aykut Fenerbahçe'nin kapısından ancak eski futbolcu sıfatıyla ziyaretçi olarak girebilir... Değil teknik adam, yardımcı antrenör olarak bile yetersiz ve gereksiz bir gerici... (Futbol kültürü olarak gerici diyorum; yani yobaz bir anlayış...)

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #2709 : 12 Haziran 2018, 11:00:33 »
Taraftarın bu kadar istemediği bir adam Fenerbahçe teknik direktörü olamaz. Kendisi çıkıp istifa etmeliydi neyini diretiyor anlamıyorum. İstemiyoruz kardeşim seni işte. İçimden bir ses Ersun Yanal olacak diyor.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #2710 : 12 Haziran 2018, 11:18:49 »
Bu kadar borç varken nasıl takım kurulacak merak ediyorum. Her gün borç artıyor 550 milyon euro deniyor şimdi de inanmak istemiyorum.

Çevrimdışı hatai

• Üye
« Yanıtla #2711 : 12 Haziran 2018, 11:35:20 »
Acaba Çeşitli sosyal mecralarda "Aykut Kocaman İstifa" diye bir kampanya mı başlatılsa ? Belki utanır da istifa eder. Biraz gurur kırıcı bir durum ama taraftarın da bir sabrı var. Yeter arkadaş istenmiyorsun .

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #2712 : 12 Haziran 2018, 12:01:10 »
Comolli'nin sözleşme töreni bugündü ama yarına alınmış, umarım yeni teknik direktör sebebiyle böyle bir şey olmuştur. Yatay Aykut bu hafta bittiğinde hâlâ kovulmamış olursa umudum bayağı azalacak.

Çevrimdışı ertuğrul

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #2713 : 12 Haziran 2018, 18:42:33 »
Fernandao Suudi takımına transfer olmuş.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #2714 : 12 Haziran 2018, 18:55:33 »
iyi olmuş gittiği.

Bir de şöyle bir iddia var, doğruysa Aykut da gitti demektir.

http://t24.com.tr/haber/fenerbahcede-ikinci-aykut-kocaman-donemi-kapandi,649727