Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1312676 defa)

efeovic ve 82 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #2865 : 03 Ağustos 2018, 16:51:14 »
------------------------------------------VOLKAN----------------------------------------
----------------------------------(Berke, Erten, Kameni)--------------------------------

-------------------------------ROMAN-----------------SKRTEL-----------------------------
------------------------------(Burak)--------------(Yiğithan)---------------------------

-----ISLA----------------------------------------------------------------------HAK------
--(Şener, Dirar)--------------------------------------------------(İsmail, Ömer, Abdül)-

-----------------------------------------JOSEPH-----------------------------------------
-----------------------------------------(Topal)----------------------------------------

-------------------------------EKİCİ-----------------ELJIF------------------------------
---------------------------(Oğuz, Ozan)----------(Ferdi, Salih)-------------------------

-----------------AYEW--------------------------------------------VALBUENA---------------
--------(Barış, Mahsun, Samed)---------------------------(Alper, Muhammet, Şeyşu)-------

-----------------------------------------SOLDADO----------------------------------------
-----------------------------------(Guliano, Ahmethan)----------------------------------

Şu anda 34 kişilik kağıt üzerinde forvet ve stoper hariç her mevkide zengin bir kadro var. Madem yeniden yapılanıyoruz ve gençler şans bulacak, bu kadroyu zengin kabul ediyorum ben de. Bir forvet ve bir stoper alınırsa ben tamamım. Alınmazsa da canları sağolsun.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #2866 : 03 Ağustos 2018, 16:52:26 »
Bu arada takımdaki gençlerden forvet ve sağ bek hariç güzel bir on bir çıkarılabiliyor. Ben genel olarak memnunum bu dönemde yapılan işlerden.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #2867 : 03 Ağustos 2018, 17:21:58 »
Uygar'ı atlamışsın Umut.
« Son Düzenleme: 03 Ağustos 2018, 17:32:08 Gönderen: kenz »

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #2868 : 03 Ağustos 2018, 17:31:36 »
Uygar'ı atlamışsın Umut.

serhat Kot da yok sanki

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #2869 : 03 Ağustos 2018, 17:36:00 »
Volkan-Kameni-Berke-Erten
İsla-Şener
Transfer-Roman
Skrtel-Yiğithan-Burak
Hasan-İsmail-Serhat-Ömer-Abdülcebrail
Josef-Topal-O.Kağan
Ekici-Ozan-Mahsun-Uygar
Ayew-Dirar-Barış-Samet
Giuliano-Elif-Salih-Muhammet
Valbuena-Alper-Ferdi
Transfer-Soldado-Atıf-Ahmethan

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #2870 : 03 Ağustos 2018, 18:30:31 »
Kadro çok kalabalık ve dengesiz bir dağılım var, ilk 11 için forvet ve stoper transferi şart. Soldado'nun maç eksiği olduğu için Benfica deplasmanında forvet Giuliano veya Alper olmak zorunda, sıkıntılı bir durum. Yiğithan ve Oğuz Kaan hariç diğer altyapı oyuncularının rotasyonda kalacağını sanmıyorum. Samed ve Serhat'ın şu anda bizim seviyemizde olduğunu düşünmüyorum, kiralanmaları daha uygun. Ahmethan zaten Süper Lig seviyesinde bile değil, elden çıkarmak mantıklı. Berke'nin de fırsat bulması zor gibil, ilk 11'de yer alma şartıyla kiralansa güzel olur. Ferdi ve Barış'tan umutluyum, güçlendikleri taktirde önemli katkılar verecekler. Eljif ise zaten göz bebeğimiz, çapsız Aykut'tan kurtulmasak sönüp gidecekti ama şimdi güzel bir gelişim gösterecek.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #2871 : 03 Ağustos 2018, 21:11:48 »
------------------------------------------VOLKAN----------------------------------------
----------------------------------(Berke, Erten, Kameni)--------------------------------

-------------------------------ROMAN-----------------SKRTEL-----------------------------
------------------------------(Burak)--------------(Yiğithan)---------------------------

-----ISLA----------------------------------------------------------------------HAK------
--(Şener, Dirar)------------------------------------------(İsmail, Serhat, Ömer, Abdül)-

-----------------------------------------JOSEPH-----------------------------------------
--------------------------------------(Topal, Oğuz)-------------------------------------

-------------------------------EKİCİ-----------------ELJIF------------------------------
---------------------------(Uygar, Ozan)----------(Ferdi, Salih)------------------------

-----------------AYEW--------------------------------------------VALBUENA---------------
--------(Barış, Mahsun, Samed)---------------------------(Alper, Muhammet, Şeyşu)-------

-----------------------------------------SOLDADO----------------------------------------
-----------------------------------(Guliano, Ahmethan)----------------------------------

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2872 : 04 Ağustos 2018, 00:15:24 »
Roman yerine Skrtel,Yigithan oynayamaz mıyız?Dun macına baktım adamların 3 topu direkten dondu Lyon'a karsı , 2 stoper de cok agır ama en azından Skrtel sert,tecrubeli vs en azından Yigithan ile olamaz mı?
Bu takıma net olarak stoper alınmalı(ydı) hatta 2 bile alınabilirdi.Bilmiyorum bonservis elinde bir tane adam alamaz mıydık?Forvet ben Soldado yu cok begenen bir adam olarak ve Guliano varken gerekirse Ayew de oynatılabilir ayrıca Barıs da var orada idare edebiliriz diye dusunuyorum.Ama stoper ve sadece HAK oldugu sol bek cok sırıtıyor.Bu 2 yere adam alınmalıydı diye dusunuyorum.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #2873 : 04 Ağustos 2018, 15:03:46 »
Bonservisi elindeki Reyes'i kulüpten olsun olmasın sponsor bir iş adamıyla almamızda sıkıntı olmazdı dimi FFP UEFA açısından falan? Sağlam bir imza parasıyla o dakika biterdi transfer. Ama bu Benfica maçından bence yine de etki etmezdi stoperler 5-10 maç birlikte oynayacak ki ancak olsun yani, Zouma gelseydi mesela 2 gün önce ben yine Roman oynasın isterdim.. Stoper böyle bir pozisyon.. Mantık şu bence eğer Benfica'yı geçersek 2-3 sağlam transfer geçemezsek lig içim ortalama bir forvet bir stoper yeter mantığı var. Ama o da çelişkili Premier lig transfer deadline 9 ağustos oradaki deadline da kaçıyor . Ben çıkamadım bu işin içinden :D

Çevrimdışı south

• Üye
« Yanıtla #2874 : 07 Ağustos 2018, 00:14:45 »
O kadar forma alındı,kombine satıldı,feneriumlarda alışverişler yaptı millet gelen para anca kur farkına gitti.Bu borç nasıl bitecek hiç bilmiyorum işimiz çok zor.

Çevrimdışı göktürk77

• Üye
  • Yer: ötüken ormanından
« Yanıtla #2875 : 08 Ağustos 2018, 00:07:13 »
culyano ve dirar meşhur replik varya koy amına sat sat sat sat gitsin satın gitsin bu iki çapsız kazmadan bize hayır gelmez bu gamsız tipsiz oyuncu döküntülerindense gençleri kazanalım daha iyi bu nedir ya dirar ve culyano sizi bu takıma top tepicisi diye alanın ben yedi ceddini ve evvelliyatına neyse sövmeyecegim kibarca bu ikisine bi zahmet defolup gidermisiniz lütfen biz sizsiz daha iyiyiz lütfen bi siktir olup gidin düşün yakamızdan

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #2876 : 08 Ağustos 2018, 19:25:23 »
Ahmethan kiralık gitmiş.

-------------------------------(Burak)----------------(Yiğithan)---------------------------

--(Şener, Dirar)------------------------------------------(İsmail, Serhat, Ömer, Abdül)-

--------------------------------------(Topal, Oğuz)-------------------------------------

---------------------------(Uygar, Ozan)----------(Ferdi, Salih)------------------------

-----------------------------------------(Guliano)---------------------------------------

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #2877 : 08 Ağustos 2018, 20:20:21 »
Ahmethan kiralık gitmiş.

-------------------------------(Burak)----------------(Yiğithan)---------------------------

-----------------------------------------(Guliano)---------------------------------------
Yetmiyor ağabeeeeey yetmeyor.. Bir forvet bir stoper şart oğlu şart takıma.

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2878 : 09 Ağustos 2018, 03:16:32 »
Takımın icin konusacak birsey yok.İnsallah gitmez ama giderse de CL gittikten sonra transferlerin de cok onemi yok.
Takımda kaleci yok.Hadi Kameni onceki yonetimin kazıgı adam gitmiyor.Volkan yerine bonservisi elinde bir kaleci bulunamaz mıydı?Berke yi de FFP den yazamadın.
Dun Muslera olsa o golu yemezdik.Adam belki turu hediye ettirdi.Volkan ile anlasmak zorunda degildin ki 1 ay da bekledin.

Roman Net FB topcusu degil oraya da bonservis elinde bir stoper alamadık.Eger ki alamıyorsak ben Roman yerine Yigithan Guveli oynasın isterim.

Dirar yetersiz,HAK oyle burada elimiz kolumuz baglı yapacak birsey yok da Hocanın 70-80 dk oyuncu degistirmek icin beklemesini, Valbuena-Alpere 80 dk sabretmesini de anlamıs degilim.
Guilano da su ana kadar hicbirsey vermedi.Umarım bundan sonra verir.Madem oynayabilecek durumda 20 dk once Ekici de,Barıs da,Soldado da oyuna girmeliydi.

Umarım turu bir sekilde mucize olur da geceriz ve adeta asırlar sonra hem CL de oluruz hem de parayı tek basına bir klube kaptırmayız.

Çevrimdışı donmezsefa

• Üye
  • Yer: Bursa
« Yanıtla #2879 : 09 Ağustos 2018, 16:54:07 »
Sky sportsa göre leicesterdan Slimaniyi kiraladık