Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1313402 defa)

0 Üye ve 79 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #3345 : 23 Haziran 2019, 14:29:08 »
Ne Fejsa ne emre ne de kolarov ilk ihtiyacimiz degil

Takimda bir suru defansif orta saha var, emrenin yasi gelmis kirka, kolarov a bonservis verip alacagin 33 yasindaki iyuncu hasan aliyi yedek birakip alacagimiza kadar cok daha buyuk aciklarimiz var kapatilmasi gereken

Ne adebayor ne jansenn takimi sirtlayacak guven veren forvet

En az uc dort hucum oyuncusu lazimken kruse haric tatmin edici isim bile dolasmiyor ortada

Aklin yolu bir ...... Ama transferi ne yazik ki gazeteler ve comolli yapiyor ... umarim bu sene az hata yapar....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #3346 : 23 Haziran 2019, 21:49:15 »
Abiler, ilk ihtiyaç şu diye transfer işi kronolojik sırayla yapılacak diye bir kaide mi var :) Herhalde ki ligde 20 gol bandını aşacak, soğuk kanlı bir bitirciye ihtiyacımız var ama hangi oyuncuyla anlaşırsan ilk onun transferini bitirirsin.

Max Kruse işi büyük oranda tamam deniliyor, muhtemelen büyük çoğunluğun içine sinecek bir transfer olur. Önüne de topsuz alanda etkili bitirici bir santrfor alınırsa derin bir nefes alırız.

Umarım, kontratının son senesi olduğu için ve bizim kulübe gelmek istediği için bir şekilde Edin Visca'yı da transfer edebiliriz. Böyle adamlarla zaten gol yollarında problem yaşanmayacaktır.

Ayrıca, Konoplyanka ile anlaşıldığı ve Schalke'den bonservis indirimi beklendiği yönünde haberler var. Kariyeri düşüşte olsa da kumaşı kaliteli oyuncu. En son Sırbistan'a karşı 2 gol atmıştı.

Muhtemelen bu sefer akıllıca davranıp transferleri tez bitirmeye çalışacaklar, UEFA'nın kararını takiben bir kaç tane transfer ilan edilecektir.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #3347 : 23 Haziran 2019, 22:28:07 »
Son saatlerde 1 ornek daha takimda 4 konratli kaleci var arti durumu belirsiz olan bir volkan adama sormazlar mi berke'yi niye aldin diye

Tolgay'i israrla aldiran ve israrla oynatan bu hoca ayrica takimda bir suru genci yaslisi ona  benzer oyuncu varken niye defansif orta saha alirsin

Ben siralamaya karsiyim ayrica alinmasi dusunulen oyunculara da karsiyim

Basaksehirli mahmut'ta benzer ornek.

Az transfer yapalim kisitli butce var kaliteyi yuksek tutalim takimin ihtiyacina uygun eldeki oyunculardan farkli ozelliklerde saglikli kaliteli karekterli ve formda oyuncu olsun mumkun mertebe

Çevrimdışı Avanta

• Üye
« Yanıtla #3348 : 23 Haziran 2019, 22:47:36 »
Sakatlanıp bir sürü maç kaçırma ihtimali olan Fejsa yerine keşke Mahmut Tekdemir'i alabilsek. Kalitesi ve verebileceği ortada. Tolgay'ı da Bilic abisinin yanına gönderirsek tam olur.

Herkesin vurgu yaptığı santrfor transferinin kilit hamle olacağında hemfikiriz. Eljif'ten gelecek bonservis miktarının kesinlikle önemli bir kısmı bu transfere ayrılmalıdır.

Fulham'dan Mitrovic'in adı geçiyor ama olur mu bilemem. Kiralık olarak kadroya katılabilir belki fakat satın alma opsiyonu konusunda zorlananabiliriz.

Çevrimdışı ibrahimseckin

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • ibrahimseckin20
« Yanıtla #3349 : 24 Haziran 2019, 00:45:19 »
Mitroviçi kişisel olarak hiç beğenmemekle beraber, Premier League'de ortalama bir oyun sergileyen hiç bir oyuncuyu herhangi bir Türk takımı artık alamaz. Premier League basketboldaki NBA konumuna geldi. Bu sebeple Premier League'den ciddi manada düşüşte olmayan veya yaşı geçmiş oyuncular dışındaki oyuncuları alamayacağımızı düşünüyorum.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
« Yanıtla #3350 : 24 Haziran 2019, 12:29:03 »
Mitroviçi kişisel olarak hiç beğenmemekle beraber, Premier League'de ortalama bir oyun sergileyen hiç bir oyuncuyu herhangi bir Türk takımı artık alamaz. Premier League basketboldaki NBA konumuna geldi. Bu sebeple Premier League'den ciddi manada düşüşte olmayan veya yaşı geçmiş oyuncular dışındaki oyuncuları alamayacağımızı düşünüyorum.

Premier League'i mi kaldı yahu, adamlar küme düştü :)

Bu sebeple küçülmeye gideceklerdir, bu da işimizi kolaylaştırır.

Çevrimdışı ibrahimseckin

• Üye
    • ibrahimseckin20
« Yanıtla #3351 : 25 Haziran 2019, 22:45:03 »
Premier League'i mi kaldı yahu, adamlar küme düştü :)

Bu sebeple küçülmeye gideceklerdir, bu da işimizi kolaylaştırır.

Fulham küme düştü ama bu adam geçen sene boyunca PL takımlarının oynadığı ligte oynadı ve 11 gol attı. Üstelik de 24 yaşında.
PL takımlarından birinin almaması büyük sürpriz olur, bu performansı PL'de sergileyen bir oyuncunun Türkiye'ye gelmesi ise bence mucize olur.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #3352 : 26 Haziran 2019, 09:57:04 »
Topal gitti.

Çevrimdışı shadowturk

• Üye
  • Yer: ankara
    • @cumhurturkfb
« Yanıtla #3353 : 26 Haziran 2019, 12:02:59 »
teknik olarak topal'ın gitmesine kimse bir şey demez ama benim üzüldüğüm aziz yıldırım zamanında yapılanlar gibi yine bir adam ile güzel ayrılmayı beceremedik. yoksa yerine koy oğuz kaan'ı hiç düşünmeden daha kötü sonuç ortaya çıkmayacaktır. yerine transfere bile gerek yok...

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #3354 : 26 Haziran 2019, 19:41:54 »
teknik olarak topal'ın gitmesine kimse bir şey demez ama benim üzüldüğüm aziz yıldırım zamanında yapılanlar gibi yine bir adam ile güzel ayrılmayı beceremedik. yoksa yerine koy oğuz kaan'ı hiç düşünmeden daha kötü sonuç ortaya çıkmayacaktır. yerine transfere bile gerek yok...
+1

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #3355 : 28 Haziran 2019, 20:08:58 »
Max Kruse hayırlı olsun  :)
FENERBAHÇE

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #3356 : 28 Haziran 2019, 22:41:18 »
harun-volkan-kameni-berke
isla-murat
serdar
sadık-reyes
hasan-
jailson-ozan-o.kağan
emre-elif-tolgay
dirar-barış
ekici-zajc-ferdi
moses-alper
kruse-allahyar-frey

Bu kaleci fazlalığında neden Volkan'la sözleşme uzattık anlamıyorum.
« Son Düzenleme: 01 Temmuz 2019, 12:42:43 Gönderen: kenz »

Çevrimdışı donmezsefa

• Üye
  • Yer: Bursa
« Yanıtla #3357 : 29 Haziran 2019, 01:18:17 »
En geç pazartesi kolarov açıklamasıda bekliyorum. Emre'de aynı şekilde.

Bu arada Gary Rodrigues haberleri var ciddi şekilde.

Fejsa işi galiba benfica fiyat yükseltti diye olmucak. Çünkü bazı afrikalı 6 numaralarla adımız geçmeye başladı.

Çevrimdışı Ozancan.17

• Üye
  • Yer: Canakkale
« Yanıtla #3358 : 29 Haziran 2019, 01:40:59 »
Vedat muric için berke ve barış takasta verilecek yazıyor.Gecen sene yatırım yapıyoruz diye alıyoruz bu sene de 1 yıl hiç oynatmadan veriyoruz. Ayrıca orta sahamiz çok kalabalık olsa da ben irfan can alınsın çok isterim.

Çevrimdışı shadowturk

• Üye
  • Yer: ankara
    • @cumhurturkfb
« Yanıtla #3359 : 29 Haziran 2019, 02:48:30 »
-basında çok çıkan bilemiyorum menejeri mi başarılı, ersun hocamı menejerleri altay bayındır ve benzeri transferleri bir şartla anlarım. chealse, m.city, porto, benfica, sporting, juventus ve birçok italya ligi takımı vb. takımların yaptığı gibi gelecek vaadeden oyuncuları, uygun fiyata alır oynama garantili kiralar isek tamam der, beklemeye başlarım. başarılı olsunlar, pişsinler, gelisinler direkt 11 oyuncusu olsunlar, yada veren varsa iyi paraya satalım. yok eğer oynatmayacak isen, önceki hocaların yaptığı gibi sağlam kazık olur.

-fejsa, konoplyka, vedat muriç gibi transferleri bonservis ödeyerek gerçekten kovalıyorsak işte bu adımları hiç anlamıyorum. muriç bence ederinin üzerinde ve takasa verilecek adamlara bile geçen sene 4m€ ödendi, ki onlardan da gelecek beklentin var. diğerleri takımlarında istikrarsız ve ne verecekleri meçhul. konoplynka'ya bonservis vermeyi düşünüyor isek, yerine o parayı brahimi'ye imza parası verip almayı tercih ederim ben açıkçası.

-yerlerine eğer doğru ise rodriges'i kiralamak daha mantıklı duruyor. hem ligi tanıyor ve uygun fiyat. evet trezeget ve visca'yı istiyorum bende ama şu parasızlık da ne gerek var. ortaya da mahmut tekdemir. stoperi de yedekleyebileceği için en mantıklı seçenek gibi duruyor. ndiaye'yi kiralamak da güzel bir alternatif bence.

-ersun hoca umarım tolgay'ı kadroda tutmak istemez m.topal gittikten sonra.

-Isla'ya talipler var gelen haberlere göre. hiç düşünmeyelim bence. seneye bedava gideceğine birkaç m€ kazandırır hiç olmaz ise ve maaş yükünden kurtulunmuş olur. Dirar satılmaz ise transfere de ihtiyaç kalmaz. yok o da para ederse afrika kupasında sonra ucuzundan defansı kotarsın yeter bir adam bulunur elbet. danimarka milli takımında oynayan ankersen var ilk aklıma gelen.

-ve yine ersun hoca oynatmayacaksa, ki kendisine artık güvemiyorum bu konuda oğuz kaan, ferdi, berke, yeni gelen murat gibi oyuncuları belçika, hollanda, portekiz'de oynatacak takımlara kiralayalım lütfen. yoksa yararlanamadan bedava elden çıkardığımız adamlara yenileri eklenecek.

-çıkan haberlerden kjaer, jesus, kolarav harika olur. elif'e karşılık jansen'de güzel alternatif.sadece kruse'ye bir yedek ve iyi bir golcü gelirse hocaya da ihtiyaç kalmaz. Açıkçası yabancı kaleci isterim ben ama şu parasızlık da altay dışında almayacaklar gibi duruyor. şu saatten sonra gönderemeyeceğiz bari kameni'yi takıma katsak da olur.

haberleri çıkan bomba transferlerin yapılamadığı ve yazılmayan isimlerinde satıldığını varsayarak yaptığım fantezi takımım.

harun-volkan-kameni
transfer(ankersen)-kjaer(sadık)-jesus(serdar)-kolarav(yasir)
moses-mahmut(emre)-ndiaye(mehmet ekici)-rodrigues
kruse(guilherme)
transfer(jansen)