Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1312677 defa)

efeovic ve 80 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı vonyc

• Üye
  • Yer: Eskişehir
  • Andrew Goudelock !!!
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #540 : 04 Haziran 2014, 15:25:01 »
haklısın kardeşim az sövdürmedi ama formda olduğu zaman aldığı çok maç var ne demişler form geçici klas kalıcıdır. abi topuzun 2,5 aldığı yerde volkan 2'yi anasının ak sütü gibi hakediyor bence.

Ben Mehmet Topuz'un o kadar aldığını bilmiyordum, yahu adam birşey yapmıyor 2.5 m alıyor he vay anasını,zaten geldiği sene de çok pahalıya gelmişti diye hatırlıyorum ben...
Sevdamıza kimse engel olamaz,
Bazen hüzün vardır,bazen mutluluk,
Fener sevgisinin adı konamaz,
Ne kupa büyüklüğü,ne şampiyonluk!!!

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • twitter.com/paulgeorge__13
« Yanıtla #541 : 04 Haziran 2014, 15:27:43 »
Ben Mehmet Topuz'un o kadar aldığını bilmiyordum, yahu adam birşey yapmıyor 2.5 m alıyor he vay anasını,zaten geldiği sene de çok pahalıya gelmişti diye hatırlıyorum ben...
daha 2,8 alıyoduda son uzatmada 2,5'e indirdi.
Aşkınla olduk derbeder
Senin sevgin bir ömre bedel
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #542 : 04 Haziran 2014, 15:35:01 »
topuz o kadar almıyor. yanlız bliyorsun barış
topuz 1.5 milyon euro alıyor garanti para olarak.

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
« Yanıtla #543 : 04 Haziran 2014, 15:38:19 »
Ne yalan söyleyeyim Jimmy Durmaz'ın alınmamasına sevindim. Bizim şu anda kullandığımız sistem olan 3 forvetli sisteme Jimmy Durmaz uymaz. Çünkü Jimmy forvet değil kanat oyuncusu...O tarz bir oyuncu sürekli ileri çıkan beklerimizin daha az çıkmasına sebep olur. Bu yüzden önde oynatacağımız oyuncu içeriye koşular yaparak beklerin önünü açmalı.

Bence o bölgeye transfer yapmaya gerek yok. Beykan Şimşek'in Jimmy, Emrah Başsan gibi konuşulan isimlerden fizik olarak hiçbir eksiği yok. Yetenek olarak zaten kıyaslanmaz. Beykan'ı öndeki üçlüde alternatiflerden biri olarak düşünmeliyiz. Ben Beykan'ın Salih gibi bu sene patlama yapacağını düşünüyorum.

Geleceklerden çok gönderilecekler önemli. Tarık Çamdal ve Deniz Yılmaz transferi lig için yeterli olacaktır. Olası Avrupa'ya katılım durumumuzda (umudum yok) tabii ki yeni yabancı transferi yapılır. Yobo, Serdar, Krasic, Stoch, Holmen ve Baroni'yi bir şekilde göndermek lazım. Kadlec de 8. yabancı olarak kalabilir. Hem sol bek hem de stoper yedeği olur.
« Son Düzenleme: 04 Haziran 2014, 15:39:55 Gönderen: Başar Bükücü »
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

Çevrimdışı Afiliadam

• Üye
  • Yer: İstanbul - Adana
  • https://twitter.com/Afiliadam
« Yanıtla #544 : 04 Haziran 2014, 15:41:00 »
Kap'tan alıntıdır. "Oyuncumuz mehmet topuzun sözleşmesi 2015/2016 sezonu sonuna kadar 3 yıl süre ile uzatılmış olup sezon garanti ücreti 1.000.000€ maç başı ücreti 25.000€dur."  Yenilenmeden önce iyi para almıştır muhakkak.

Volkan 2m€ selçuk 950bin € alıyor. Caner şuan selçuktan daha az alıyor muhakkak ki ücret arttırımı yapılması gerekiyor fakat istediği yazılan ücret gerçekten çok fazla. Orta yol bulunup imzalar atılsada rahatlasak.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
#IngaOrekhova

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #545 : 04 Haziran 2014, 15:45:05 »
Kap'tan alıntıdır. "Oyuncumuz mehmet topuzun sözleşmesi 2015/2016 sezonu sonuna kadar 3 yıl süre ile uzatılmış olup sezon garanti ücreti 1.000.000€ maç başı ücreti 25.000€dur."  Yenilenmeden önce iyi para almıştır muhakkak.

Volkan 2m€ selçuk 950bin € alıyor. Caner şuan selçuktan daha az alıyor muhakkak ki ücret arttırımı yapılması gerekiyor fakat istediği yazılan ücret gerçekten çok fazla. Orta yol bulunup imzalar atılsada rahatlasak.

teşekkür ederim.
1.5 hatırlıyordum 1 miş..

Çevrimdışı mgul

• Üye
  • Yer: Dünya
« Yanıtla #546 : 04 Haziran 2014, 16:08:46 »

Dediklerinize katılmakla beraber,Volkanın sözleşmesi sonradan değiştirildi.2 m euro olan sabit ücret 2.5 m oldu.32 yaşında imzalanan sözleşmeyle 4 yılda 10 m euro alacak.Bence çok fazla.Onun kap bildirimi şurda. http://www.kap.gov.tr/bildirim-sorgulari/bildirim-detayi.aspx?id=285845
Caner bu yılki şampiyonluğumuzun mimarlarındandır.Kaç yıldır takımın en az alan oyuncularından biridir.32lik Volkan 36da 2.5m euro alacakken,vasıfsız Kadlec 2.1 m euro alırken,25 yaşında en verimli dönemindeki Caner'e en az Gökhan Gönül tarifesi uygulanmalıdır.1.7-2.5 arası para almalı bana göre.
"My name is Zeljko Obradovic and I'm very happy with this."

Çevrimdışı mgul

• Üye
« Yanıtla #547 : 04 Haziran 2014, 16:18:36 »
Caner'e direk 3 verip işi bitirmek lazım.O kalitede birini getirmeye çalışsan en az 10 m euro bonservis+yıllık alır en az 2.5 hemde yabancı.Yerliler bu 5+3 olayından sonra 1 kat daha önem kazandı.Canerle ne yapıp edilip anlaşılmalı
Kesinlikle hakkı verilmeli,bu 1.7 olur,3 olur ama her neyse verilmeli.Canerin gitmesi durumunda alınacak yabancı sizin de dediğiniz gibi Canerden çok daha maliyetli olur+bu kalibrede bir yabancıyı bulup almak kolay değil.

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
« Yanıtla #548 : 04 Haziran 2014, 16:26:24 »
topuz o kadar almıyor. yanlız bliyorsun barış
topuz 1.5 milyon euro alıyor garanti para olarak.
yok abi 2,8'den 2,5 yada 2,3 olması lazım ama 2 den fazla diye biliyodum özür dilerim yanılttığım için. ilk geldiği sözleşmesi kalmış aklımda.
« Son Düzenleme: 04 Haziran 2014, 16:29:01 Gönderen: fb_balkay »
Aşkınla olduk derbeder
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
« Yanıtla #549 : 04 Haziran 2014, 16:27:49 »

eyvallah yanlış biliyomuşum demekki.
Aşkınla olduk derbeder
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı mgul

• Üye
« Yanıtla #550 : 04 Haziran 2014, 16:29:50 »
Gelipte Canerden daha iyi katkı vereceği kesin olan Coentrao Marcelo Filipe Luis falan var.Ama bu isimler buraya gelmez.Diego Jimmy Tarık Mevlüt falan derken elimizdeki değerden olmayalım
Aynen öyle,umarım bunu kulübü yönetenler de anlar ve Canerle sözleşme imzalanır.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #551 : 04 Haziran 2014, 17:12:24 »
haklısın kardeşim az sövdürmedi ama formda olduğu zaman aldığı çok maç var ne demişler form geçici klas kalıcıdır. abi topuzun 2,5 aldığı yerde volkan 2'yi anasının ak sütü gibi hakediyor bence.

Topuzun 2.5 aldığı doğruysa Caner herşeyi hakediyor demektir ki ben Bekir bile olsam isyan ederim bu kadar net yani :)

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #552 : 04 Haziran 2014, 17:14:43 »
Caner'e direk 3 verip işi bitirmek lazım.O kalitede birini getirmeye çalışsan en az 10 m euro bonservis+yıllık alır en az 2.5 hemde yabancı.Yerliler bu 5+3 olayından sonra 1 kat daha önem kazandı.Canerle ne yapıp edilip anlaşılmalı

doğru söze ne denir ki, seninle aynı düşüncedeyim bu konuda :)

Çevrimdışı Afiliadam

• Üye
  • Yer: İstanbul - Adana
  • https://twitter.com/Afiliadam
« Yanıtla #553 : 04 Haziran 2014, 17:53:56 »
Kulüp gökhan gönül tarifesi önermiş 1.7m € artı 25.000€ maç başı.
Kulüte haketmediği parayı alan o kadar çok futbolcu varmış ki konuşurken anladık  :D

Baroni,kadlec, son iki sezonki performansıyla volkan...
#IngaOrekhova

Çevrimdışı vonyc

• Üye
  • Yer: Eskişehir
  • Andrew Goudelock !!!
« Yanıtla #554 : 05 Haziran 2014, 13:27:31 »
Eğer Caner o paraları kabul etmiyorsa ona da diyecek birşey yok ama mutlaka burada denildiği gibi üçe beşe bakmamak lazım...
Sevdamıza kimse engel olamaz,
Bazen hüzün vardır,bazen mutluluk,
Fener sevgisinin adı konamaz,
Ne kupa büyüklüğü,ne şampiyonluk!!!