Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1303669 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #675 : 12 Temmuz 2014, 04:08:06 »
Gazete Aziz Yıldırım'ın Kuyt için 15 milyon euro istediğine dahil bir haber vardı bu rakam tabikide şakasınadır ama 5-6 milyon euro isteriz bence kuyt için de 5-6 milyon verebilcek bir takımda olur mu bilemiyorum? Edermi kesinlikle eder ama veren olmaz bence.Umarımda gitmez iki senedir oynatılan sistemin işlemesindeki en büyük pay sahiplerinden biridir bence Kuyt.

11'de 6 yerli oyuncu oynaması gerekiyor kalecimiz ve 3 defansımız yerli Mehmet Topal'da 11 başlayınca beş oluyor bu durumda orta sahada bir yerli oyuncu daha oynatmamız gerekiyor bu biraz elimizi kolumuzu bağlıyor defanstaki yerlilerin birinin sakatlığı halinda Kadleci 11'e alabilmek için ya da orta sahayı Meireles ve Diego'dan oluşturabilmek için hücum hattına zaman zaman hiç tereddüt etmeden oynatabilceğin oyuncular lazım benim aklıma iyi yerli hücum oyuncusu olarak Mustafa Pektemek,Samed Yeşil,Nadir Çiftci,Antalyaspor'da ki Emrah,Gaziantep'den Muhammed bide belki Trabzona hat-trick yapmasının hatrına Mehmet Akyüz geliyor. mutlaka hücüma bir iki yerli oyuncu şart.

5-6M Euroya adam satılmaz 12-15 arası veren olursa satılır yoksa bize lazım der keser atarsın  :)

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #676 : 12 Temmuz 2014, 15:40:49 »
Valla şu takımda Kuyt-Mehmet Topal-Egemen-Caner-Gökhan-Mert 6'lısı hiç gitmesin de diğer oyuncular nereye giderse gitsin,özellikle Emenike'yi birine kakalasak süper olacak :) Umarım buluruz öyle bir akıl yoksunu zengin kulüp.

Yalnız saydığım oyuncuların Kuyt hariç hepsi Türk oyuncular,bizde mükemmel bir Türk oyuncu kadrosu var,eğer kalitesi daha yüksek yabancılar da bulursak Türkiye ligini geçtim seneden itibaren avrupada  inanılmaz işler yapabiliriz.Bu kaliteli yabancı işine Salzburglu Mane'den başlasak olağanüstü olur,harika bir sol kanat.İnanılmaz rahat derecede çalım atar,pas atar,pres yapar,mücadele eder,kanatlardan içeriye girer,zeki oyuncudur,boyu kısa olmasına rağmen içeri girip kafa bile vurur.Bayan baskette Ndour transferi olsun,erkek baskette Bogdanovic transferi olsun,bayan voleybolda Diclenur transferi olsun bu transferler hep vizyonu olan takımların yapacağı transferler.Futbolda da bu vizyonu Mane transferiyle taçlandırsak harika olacak :)
« Son Düzenleme: 12 Temmuz 2014, 16:56:15 Gönderen: fbkolik »

Çevrimdışı onee

• Üye
  • Yer: İzmit-Denizli
    • orhanyet
« Yanıtla #677 : 12 Temmuz 2014, 19:38:47 »
afrikalı forvetleri ya elimizden çıkarmalıyız ya da yerli forvet almalıyız yoksa afrika kupası oynanırken bir anda düşüşe geçip şampiyonluğu o arada kaybedebiliriz.

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #678 : 12 Temmuz 2014, 20:59:05 »
Alternatif olarak yerli forvet takviyesi şart. Nobre olabilir, Mustafa Pektemek, Eren Derdiyok, hatta Mevlüt'e bile razıyım, ama bir mutlaka bir yerli takviyesine ihtiyacımız var.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Alper Zeynel

• Üye
« Yanıtla #679 : 12 Temmuz 2014, 21:23:28 »
Kuyt gibi bir adamı teklif ne olursa olsun asla satmamalıyız bence.Tam kapasite bir futbolcu.Dünya Kupası performansı bile elde tutmak için yeterli.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #680 : 12 Temmuz 2014, 23:44:57 »
bu seneki şampiyonluk tarihimizdeki en önemli şampiyonluklardan biri olur. hem dördüncü yıldız muhabbeti var, hem bjk ve özellikle gs ve ünal aysal!a vurulacak çok büyük darbe olur, iki sene ara verdiğimiz avrupa arenasına şampiyonlar ligiyle dönmek te çok önemli. pek dile getirilmese de şampiyonlar ligine katılmanın maddi olarakta kuluplere büyük katkısı oluyor. inşallah oyuncularımızı her maça çok iyi konsantre edip her maç kapasitelerini sahaya yansıtmalarını sağlarsak bu senede şampiyon olacağız.

golcuerimiz afrika kupasına gidecek, daha gönderilmesi gereken 4 yabancı oyuncu varken yabancı forvet transferi yapmak takıma çok büyük maddi zarar. alınabilecek yerli ve kaliteli forvet oyuncusu yok maalesef. semih'i hiç oynatmayıp kenarda paslanmasını sağlayanlar ve daha sonra gönderenler en büyük zararı kulubumuze verdiler maalesef kendilerini çok fazla konuda olduğu gibi bu konuda da allaha havale ediyorum.

Çevrimdışı erdem_07

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • Erdmsonmez
« Yanıtla #681 : 13 Temmuz 2014, 02:28:13 »
Diego'nun gelmesiyle artık Meireles ve Alper'in performanslarının artmasını bekliyorum. Daha hareketli bir ortahasaya sahip olacağız belli bu.Meireles'e birinin Türkiye'nin en büyük kulübünde oynadığının farkında olmasını sağlaması gerekiyor. Mehmet Topal yine kilit isimlerin başında olacaktır kuşkusuz.
Geçen seneki sistemimizden istemesek de uzaklaşmak zorunda kalacağız.Umarım bu seneki Galatasaray'ın yaşadığını yaşamayız,takımın nasıl reaksiyon göstereceği önemli.Herşey gönlümüzce olur umarım. 4.yıldızın en  büyük favorisi kuşkusuz biziz.  ;)

Çevrimdışı GoFBahceGo

• Üye
« Yanıtla #682 : 13 Temmuz 2014, 05:00:10 »
Diego takimimiza hayirli olsun
Ama bence yanlis transfer

Oyun sistemi degisecek
Gs nin Snijder yer acmsk icin degistigi gibi

Kampl alinmaliydi. Hem genc ilerde sata bilirsinde

Yerli golcu sart
Derdiyok K. Pasa ile anlasti
Alinmayacaksa paf dan gelen Semihe zaman taninmali

Semih takkm icinde olup bitenleri basina sizdirdigi icin gonderildi. O gitti basina sizan haber yok

Nijerya cezali oldugundan Afrika cup gitmez
Yastan oturu belki Webo da cagrilmaz

Ama yerli golcu sart

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Tolga Gümüş

• Üye
    • tolgagumus_
« Yanıtla #683 : 13 Temmuz 2014, 16:06:47 »
Yerli forvet gerektiği konusunda herkes hem fikir ancak ben bunun için bir transfere gerek olduğunu düşünmüyorum. Koskoca Fenerbahçesin, alt yapında yüzlerce sporcu ile mücadele ediyor, kupalar kazanıyorsun artık bir tane oyuncu kazanman gerekiyor. Alt yapıdan kaliteli ve yetenekli genç bir forveti sezon başı itibariyle A Takıma hazırlayıp sezon içerisinde de süre verdik mi Afrika kupasına kadar hazır edebiliriz.
"Ben Fenerbahçe'ye ikinci olmak için gelmedim." - Zeljko Obradovic

Çevrimdışı Alper Zeynel

• Üye
« Yanıtla #684 : 13 Temmuz 2014, 16:31:20 »
Çok isteyenin olacağını sanmıyorum artık ama Tuncay Şanlı hem sağ - sol kanat oynar hem forvet oynar.Eski Tuncay olmaz artık ama kadrodaki bir çok oyuncudan daha fazla katkı verir.Bonservis bedeli yok.Yıllık 1-1.5 arasına imza atar.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
« Yanıtla #685 : 13 Temmuz 2014, 16:55:43 »
Diego takimimiza hayirli olsun
Ama bence yanlis transfer

Oyun sistemi degisecek
Gs nin Snijder yer acmsk icin degistigi gibi

Kampl alinmaliydi. Hem genc ilerde sata bilirsinde

Yerli golcu sart
Derdiyok K. Pasa ile anlasti
Alinmayacaksa paf dan gelen Semihe zaman taninmali

Semih takkm icinde olup bitenleri basina sizdirdigi icin gonderildi. O gitti basina sizan haber yok

Nijerya cezali oldugundan Afrika cup gitmez
Yastan oturu belki Webo da cagrilmaz

Ama yerli golcu sart

caner nihayet imzalıyormuş yarın.

semihin takımdan ayrılması ile ilgili yazdığın sebebe katılmıyorum. yabancı forvet transfer etme konusundaki ynetimin ve ve gelen hocaların saplantısı yüzünden genelde forma şansı bulamadı. semih için başkanın daha önceden zaten kendisini istememesi vardı. nobre ile takas olmayı kabul etmemesi de bahane oldu. burak yılmazın ülkenin en iyi forveti kabul edildiği şu a nda golcülüğü  buraktn kat ve kat çok daha olan bir oyuncu.

ülkenin en iyi forvetinin burak yılmaz olduğu şu anda transfer edebileceğimiz hazır ve kaliteli türk forvet yok. cenk tosun vardı kendini gösteren beşiktaşa gitti, eren derdiyok kasımpaşaya gitti, mevlüt için de transfer planlamamızda yok diye haber vardı gazetelerde. 

Çevrimdışı HakeemOlajuwon

• Üye
« Yanıtla #686 : 13 Temmuz 2014, 17:27:04 »
Çok isteyenin olacağını sanmıyorum artık ama Tuncay Şanlı hem sağ - sol kanat oynar hem forvet oynar.Eski Tuncay olmaz artık ama kadrodaki bir çok oyuncudan daha fazla katkı verir.Bonservis bedeli yok.Yıllık 1-1.5 arasına imza atar.
Tuncay bedavaya bile oynar şuan bizde de, yürüyecek hali yok,ayrıca ben bu klübe para kazandırmadan gitmem deyip,1 hafta sonra başka takımla imzaladı, mümkünse gelmesin ben istemem.

Çevrimdışı south

• Üye
« Yanıtla #687 : 13 Temmuz 2014, 18:39:47 »
Bi Cristian Baroni Mustafa Pektemek takası hem yabancı sayısını azaltması hem de kaliteli yerli forvet sorununa çözüm olmasıyla ilaç gibi gelir Türkiye'nin şuanda ki en iyi forveti Burak değil Mustafa Pektemektir bana göre.Bursaspor da oynayan Enes Ünal'da alt yapı takımlarında baya iyi gol istatistisleri yakalamış Türk milli takımının önemli oyuncularından olcak gibi duruyor ama sanki hal ve hareketlerinden bize değilde galatasaraya daha çok yakışcakmış gibi bir izlenim oluştu bende.

Çevrimdışı GoFBahceGo

• Üye
« Yanıtla #688 : 13 Temmuz 2014, 19:04:06 »

caner nihayet imzalıyormuş yarın.

semihin takımdan ayrılması ile ilgili yazdığın sebebe katılmıyorum. yabancı forvet transfer etme konusundaki ynetimin ve ve gelen hocaların saplantısı yüzünden genelde forma şansı bulamadı. semih için başkanın daha önceden zaten kendisini istememesi vardı. nobre ile takas olmayı kabul etmemesi de bahane oldu. burak yılmazın ülkenin en iyi forveti kabul edildiği şu a nda golcülüğü  buraktn kat ve kat çok daha olan bir oyuncu.

ülkenin en iyi forvetinin burak yılmaz olduğu şu anda transfer edebileceğimiz hazır ve kaliteli türk forvet yok. cenk tosun vardı kendini gösteren beşiktaşa gitti, eren derdiyok kasımpaşaya gitti, mevlüt için de transfer planlamamızda yok diye haber vardı gazetelerde.
bence Semihin gonderilmesi yazdigim sebep
ondan sonra soyunma odasinda olup biteni hic medyada yazilip cizildigini gordunuz mu?

bence bjk baroni-mustafa takasini istemez

belki mevlut olabilir.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #689 : 13 Temmuz 2014, 19:19:38 »
Ülkedeki futbol yapısına çok uyuyor olması hasabiyle iş yapacağını düşünsemde, Mevlüt içindeki Galatasaray aşkı yüzünden bize uzak olsun.
Mustafa Pektemek zamanında kulübüyle anlaşmamıza rağmen Beşiktaş'a gitmişti.
Deniz sanırım lazyo ile anlaştı.

Geçtiğimiz iki senede sakatlıklardan çok çekmiş olsa bile bizim takımda görmek istediğim yegane yerli forvet Muhammet Demir.
Afrika kupası yüzünden yerli forvet arıyor olsak bile Muhammet'in sakatlık vb. olumsuzluk olmazsa 11'de oynayabilecek kadar iyi bir oyuncu olduğunu düşünüyorum.
Üfürme değilse kendisiyle ilgilendiğimizi yazmışlar.
Umarım cidden ilgileniyoruzdur.
...