Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1303689 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #690 : 13 Temmuz 2014, 22:54:13 »
Semih Ergül var, merak etmeyin.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Ereng.

• Üye
  • Yer: Kayseri
« Yanıtla #691 : 14 Temmuz 2014, 15:30:15 »
Caner'in sözleşmesi 2 yıllıkmış.Ben burdan Caner 1 sene daha bizde kalacak sonraki sene kulübe para kazandırarak Avrupaya gidecek gibi bir durum sezdim.Caner daha 25 yaşında ve 2 yıllık sözleşme uzatmak çok saçma olmuş.

Yönetim yine az para teklif etmiş galiba Caner maddi fedakarlık yaparak kalmış.Caner seneye elden giderse o fazladan vermedikleri 500 bin dolar için 15-20 milyon maliyetli sol bek almaya çalışırlar onunda tutacağı muamma.Hemde yabancı kontenjanından 1 hakkı harcamış olurlar

Daha uzun soluklu bir sözleşmeyi Caner'in istemediğini kesin olarak biliyor muyuz?

Çevrimdışı Ereng.

• Üye
« Yanıtla #692 : 14 Temmuz 2014, 15:43:20 »
Caner gitmek istemiş olabilir.Bizimkilerde muhtemelen para kazandırarak git diye aklını çelmişler o yüzdende fazla bağlayıcı olmadan 2 yıllık imzalamış.Görünen bu

Ha eğer Caner gitmek istese gider miydi ? Giderdi.Tuncay ve Aurelio gibi.Zaten fazla diretmeden teklife tamam demiş maddi fedakarlık yapmış.Bunu ben söylemiyorum Aziz Yıldırım söylüyor

Caner maddi olarak az teklifi kabul etmiştir. (Ben bunlara fedakarlık diyemiyorum.) Ama 4 yıllık sözleşmeyi reddetmiş olabilir mesela. Bence haklıdır da.

Sonuç olarak ben 2 yıllık anlaşmayı her iki taraf için de olumlu görüyorum.

Çevrimdışı Kutay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • kutay_erkan
« Yanıtla #693 : 14 Temmuz 2014, 16:08:08 »
Caner daha 25 yaşında ve 7-8 yıl üst seviye katkı verir.Bence takımın en değerli oyuncusu.Bu sene sol bekten 10 numara katkısı verdi resmen ve üstelik yerli.Şampiyonluğun en büyük mimarıdır.Dünyadaki sol bek sıkıntısı malum.Dün Dünya şampiyonu Almanyanın sol beki Höwedesi izledik.Caner bulunmaz hint kumaşıdır elden kaçırmamak lazım.Kaç para istiyorsa verelim demiyorum ama 300-500 bin gibi komik paralar için elden kaçarsa bunun telafisi olmaz
Ben Caner'in kesin olarak Avrupa'ya gitmek istedigini, bunu goz onune alarak gorusmelerin sonuclandigini dusunuyorum. Sezgi tabii, bilgim yok. Keske kalmaya devam etse ama boyle basarili bir adamin Avrupa istemesi kendi acisindan mantikli.
Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı Ereng.

• Üye
« Yanıtla #694 : 14 Temmuz 2014, 16:30:31 »
Caner daha 25 yaşında ve 7-8 yıl üst seviye katkı verir.Bence takımın en değerli oyuncusu.Bu sene sol bekten 10 numara katkısı verdi resmen ve üstelik yerli.Şampiyonluğun en büyük mimarıdır.Dünyadaki sol bek sıkıntısı malum.Dün Dünya şampiyonu Almanyanın sol beki Höwedesi izledik.Caner bulunmaz hint kumaşıdır elden kaçırmamak lazım.Kaç para istiyorsa verelim demiyorum ama 300-500 bin gibi komik paralar için elden kaçarsa bunun telafisi olmaz

Caner'i 5-6 senedir takip ederiz. Geçen sene muazzam bir noktaya çıktı. Önceki zamanlarına da bakınca buralarda kalamama gibi bir durumu olabilir. Benim en büyük şüphem bu yönde.

Anlaşmaya da gelince şu an için elden kaçmış olma durumu söz konusu değil zaten. Ayrıca @Kutay'da belirtmiş kendisi Avrupa istiyordur muhtemelen. Yukarıda yazdığım sebepten ve Caner'in isteğini düşündüğümden 2 yıllık anlaşma makul geliyor bana.

Bu seneki performansı olursa seneye 15-20 milyon bonservisle gider zaten.

Çevrimdışı Ereng.

• Üye
« Yanıtla #695 : 14 Temmuz 2014, 17:06:18 »
Aslında aynı şeyleri söylüyoruzda benim itirazım ne olursa olsun Caneri tutmak lazım.Caner tabikide Avrupada oynamak ister daha yaşıda genç ama sen bu adamın aklını mütevazi kontrat önererek çelemezsin.Daha ne vereceği belli olmayan(kalitesine laf etmiyorum) 29 yaşındaki yabancı bir oyuncuya 3.5 milyon euro veriyorsan daha 25 yaşında ve geçen sene takımı şampiyonluğa götüren yerli Canerde en az 3 milyon euroyu hak ediyordur

Yabancı oyunculara en öncelikli olarak isim için verilen paralar kıstas olacaksa Caner'i geçen seneki performansı çok daha yüksek bir ücrete tekabül eder muhakkak. Ama o zaten yanlış olduğu için onu saymıyorum ben :)

Tek senelik performansına bakıp,akıl çelmek için,  atıyorum 4 senelik 4.5 milyonluk bir kontrat yerine 2 senelik 3.5 daha makuldur.

Ayrıca ben yönetimin Caner'i tutamayacağını düşünüyordum onu da ekleyeyim.

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #696 : 14 Temmuz 2014, 17:53:16 »
Caner'in biraz da "Dorduncu yildizi al, 1 yillik performansinin tesaduf olmadigini gostererek piyasani arttir oyle git" denerek ikna edilmis olabilecegini dusunuyorum.

Caner bu sene iyi oynar ve sampiyonluk gelirse, ya Avrupa'ya gider bonservis kazandirarak ya da ikinci seneyi de oynar sampiyonlar ligi'nde yer alacagi icin. Biraz sene sonunda belli olur durum.

Caner iyi oynar ama sampiyon olamazsak Caner gider cok buyuk ihtimalle.

Caner kotu oynar ama sampiyon olursak piyasasi dusecegi ve sampiyonlar ligi'nde olacagimiz icin kalir sanirim.

Hen Caner kotu oynar hem sampiyonlugu verirsek ne olur bilmiyorum carsi karisir zaten :)
« Son Düzenleme: 14 Temmuz 2014, 17:53:49 Gönderen: Kutay »
Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı cmbhdr

• Üye
  • Yer: Sivas
    • cembahadiracar
« Yanıtla #697 : 16 Temmuz 2014, 03:47:44 »
Bruno Alves'i Porto'nun istediği yonde haberler okumustum.O iş olacaksa benden mutlusu olmaz.Kesinlikle bomba tabir ettiğimiz oyuncu tarzı.Fiziği var mı var sertlik katıyor mu katıyor ama bunları Egemen'de sağlıyor.Ben bu yıl şans verilirise Serdar'ı merakla bekliyorum orda bir yabancı eksilirse ileri rotasyonumuz cok daha verimli olur.Serdar mı diyip gülenler olur ama iyi bir Serdar hem oyun kurma becerisi hem tekniği ile fark yaratır.
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz Fenerbahçe!

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #698 : 16 Temmuz 2014, 12:08:19 »
Serdar daha 25 yaşında, toparlanırsa faydalı olbilir ama işte toparlanırsa. Gerçi göndermediğine göre Ersun Hoca birşeyler düşünüyor hakkında ama bakalım.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #699 : 16 Temmuz 2014, 13:04:24 »
Recep Niyaz kadrada yok.Ersun hoca gözden mi çıkardı acaba.tamam boyu kısa ama mess'ninde kısa.bilmiyorum fiziksel gelişimi içinde göz önünzde olsa her iki taraf içinde iyi olmazmıydı acaba.
Recep sezon sonuna doğru sakatlanmıştı,yaklaşık olarak 2 ay uzak kalacağı söyleniyordu
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı BeratAkbaba

• Üye
    • BeratAkbaba
« Yanıtla #700 : 17 Temmuz 2014, 12:37:51 »
Oğuz mataracı bir avusturya takımına transfer olmuş sanırım.Beklentiler büyüktü diye biliyorum bu çocuktan.
#12 Damir Mrsiç

Çevrimdışı onee

• Üye
  • Yer: İzmit-Denizli
    • orhanyet
« Yanıtla #701 : 17 Temmuz 2014, 15:26:06 »
Oğuz mataracı bir avusturya takımına transfer olmuş sanırım.Beklentiler büyüktü diye biliyorum bu çocuktan.
takımın adı lask linz.4 yıllık sözleşme imzalamış.kendisi için en iyi kararı vermiş bence.

Çevrimdışı Alper Zeynel

• Üye
« Yanıtla #702 : 17 Temmuz 2014, 16:13:23 »
Oğuz ciddi bir kumar oynamış.Tutarsa bir çok genç onun izinden yürüyebilir.

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #703 : 17 Temmuz 2014, 19:08:45 »
Recep Niyaz kadrada yok.Ersun hoca gözden mi çıkardı acaba.tamam boyu kısa ama mess'ninde kısa.bilmiyorum fiziksel gelişimi içinde göz önünzde olsa her iki taraf içinde iyi olmazmıydı acaba.
Recep kadroya giremezse Denizli'ye kiralanma durumu varmış.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Leggenda di Trieste

• Üye
  • Yer: Pendik
« Yanıtla #704 : 17 Temmuz 2014, 22:51:25 »
5+3+1 şeklinde olacağını yazmışlardı yabancı sınırının dün
baroni kalır son senesinde de takımda +1 den şampiyonlar ligi olmazsa ki olacağı yok
holmen ise kiralık gidecek heralde