Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1314731 defa)

0 Üye ve 79 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • İnadına Fener
Ynt: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #6885 : 03 Ağustos 2022, 15:53:53 »
hepsine katiliyorum ama yukarida dedigin zor.
Bu arada Gokhan Akkan dan net donulmus. O is olmuyor. Bosa dusunmeinin anlami yok.
Öyle mi?

Takip edemiyorum sanırım ben  ;D

Türk’ün aklı sonradan geldiğinden, tüm işler 5 dakka’da değişiyor tabii böyle sıkışmış haldeyken  :)

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #6886 : 03 Ağustos 2022, 15:58:54 »
Öyle mi?

Takip edemiyorum sanırım ben  ;D

Türk’ün aklı sonradan geldiğinden, tüm işler 5 dakka’da değişiyor tabii böyle sıkışmış haldeyken  :)

Fiyatlari katlamislar bizimkilerde cekilmis. Baktilar Fenerbahce mecbur cakmak istemisler. Iki alternatif var, ucuz yollu yabanci "Sirigu" yada "Irfan"
irfani Trabzon istiyordu, Ugurcan i satarsak kaleye gecer diye. Onlarinda isi bozuluyor olursa (ki olmus sanirim)
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #6887 : 03 Ağustos 2022, 17:16:01 »
olmus .. yedek kaleci belli oldu Irfan ...

Yanliz bir hafta once Trabzon yazilirken guzelleyenler bok atmaya baslamis beklendigi uzere... Sonucta Berke de kalede hata yapti Harun da ... Altay disinda bir isime ihtiyacimiz var. Ozellikle Besiktas, GS ve fener maclarinda cosardi Irfan. Umut vadediyor.. tam gazla oynayan tiplerden. Cok yermemek lazim.

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #6888 : 03 Ağustos 2022, 21:11:14 »
olmus .. yedek kaleci belli oldu Irfan ...

Yanliz bir hafta once Trabzon yazilirken guzelleyenler bok atmaya baslamis beklendigi uzere... Sonucta Berke de kalede hata yapti Harun da ... Altay disinda bir isime ihtiyacimiz var. Ozellikle Besiktas, GS ve fener maclarinda cosardi Irfan. Umut vadediyor.. tam gazla oynayan tiplerden. Cok yermemek lazim.

Yani gs maçlarında onları çoşturuyordu daha çok :) Daha önce yılın ilk 11'ini seçmesi istendiğinde onu da gslilerle doldurmuş mesela. Bu geçen seneki gs maçlarında yaptığı hatalar:

https://twitter.com/paulkellerman00/status/1554842932418600960

Kötü olan başka bir şey de geçen sezon bir maçtan sonra 'hücum oyuncuları gol atmadıktan sonra kurtarış yapmanın bir anlamı kalmıyor' gibi bir laf etmesi, böyle bir karaktere ne taraftar ne de takım arkadaşları kolay kolay güvenemez.

Berke'nin ayrılacağı uzun süredir belliyken vizyonsuz Ali bey ile yancısı Selahattin bu konuyu da sorun haline getirmeye başardı. İrfan'dan daha iyi kaleci olan Serkan ve Ertaç gibi isimler bonservis olmadan Ümraniye ve Adana Demir'e gitti. Özellikle Serkan'dan çok iyi bir yedek kaleci olurdu.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #6889 : 03 Ağustos 2022, 21:44:35 »
Altay-İrfan
Osayi-Burak-Nazım
Peres-Gustavo
Ati-Serdar
Ferdi-Alioski-Çagatay
Arao-M.Hakan-İsmail
Crespo-Zajc-Muhammed
İrfan-Valencia-E.Mor
Arda-Lincoln-Pelkas
King-Rossi-Bruma
Pedro-Serdar-Tiago

Tisserand, Berisha, Lemos, Caulker, Meyer, Novak gitse bile hâlâ 15 yabancı var.

Çevrimdışı mrkene

• Üye
« Yanıtla #6890 : 03 Ağustos 2022, 22:00:03 »
Yani gs maçlarında onları çoşturuyordu daha çok :) Daha önce yılın ilk 11'ini seçmesi istendiğinde onu da gslilerle doldurmuş mesela. Bu geçen seneki gs maçlarında yaptığı hatalar:

https://twitter.com/paulkellerman00/status/1554842932418600960

Kötü olan başka bir şey de geçen sezon bir maçtan sonra 'hücum oyuncuları gol atmadıktan sonra kurtarış yapmanın bir anlamı kalmıyor' gibi bir laf etmesi, böyle bir karaktere ne taraftar ne de takım arkadaşları kolay kolay güvenemez.

Ezbere yorumlar yine yeni yeniden. Altay bize geldiği sene A.Gücü'ndeyken  GS maçında 6 gol yedi,  bjk maçında 4 gol yedi. Hatta bize geldiğinde 6-0 biten GS maçı sebebiyle çok karşı çıkan olmuştu. Şimdi sonuç ortada.

Berke'yi afedersiniz itin götüne sokan taraftar altyapıdan ne yapacağı belirsiz kaleciyi en ufak hatada çiğ çiğ yerdi. Ki bana kalsa keşke Gökhan gelseydi keşke ama Rize vermedi. Bu piyasada , arkadaşın dediği gibi bu kadar beklersen, herkes sana zorluk çıkarır. Hata net yönetime yazar. Ama irfan da bu şartlarda en iyi seçeneklerden biri. Geçen sene kötüydü evet ama önceki senelerde gayet iyiydi. Kiralık yedek kaleci için ortalığı ayağa kaldırmanın hiç manası yok, onca şey varken.

Mert Hakan gsli değil miydi ayrıca bize geldiğinde ? E şimdi ne olduğunu herkes görüyor. Veya Emre Belözoğlu gs'deyken bize karşı oynadığı maçları hatırlayan kimse yok mu ? Bunlara bakacak olursak çok kişiye çok şeyler demek lazım. Geçiniz

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #6891 : 04 Ağustos 2022, 01:28:10 »
Takimi küme düşen kendi taraftarlarının bile dalga ge tigi bir ismi alırsan tepki çekersin.Gecen yıl kadro dışı kalmışsan disiplin disiplin diyeMesutu yolluyorsun ama yine bu tip sorunlu adamları alıyorsun olmaz.Bu yönetim transferi diğerleri hariç.

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #6892 : 04 Ağustos 2022, 02:03:19 »
Ezbere yorumlar yine yeni yeniden. Altay bize geldiği sene A.Gücü'ndeyken  GS maçında 6 gol yedi,  bjk maçında 4 gol yedi. Hatta bize geldiğinde 6-0 biten GS maçı sebebiyle çok karşı çıkan olmuştu. Şimdi sonuç ortada.

Berke'yi afedersiniz itin götüne sokan taraftar altyapıdan ne yapacağı belirsiz kaleciyi en ufak hatada çiğ çiğ yerdi. Ki bana kalsa keşke Gökhan gelseydi keşke ama Rize vermedi. Bu piyasada , arkadaşın dediği gibi bu kadar beklersen, herkes sana zorluk çıkarır. Hata net yönetime yazar. Ama irfan da bu şartlarda en iyi seçeneklerden biri. Geçen sene kötüydü evet ama önceki senelerde gayet iyiydi. Kiralık yedek kaleci için ortalığı ayağa kaldırmanın hiç manası yok, onca şey varken.

Mert Hakan gsli değil miydi ayrıca bize geldiğinde ? E şimdi ne olduğunu herkes görüyor. Veya Emre Belözoğlu gs'deyken bize karşı oynadığı maçları hatırlayan kimse yok mu ? Bunlara bakacak olursak çok kişiye çok şeyler demek lazım. Geçiniz

Öncelikle üslubunuza biraz daha dikkat edip yazarsanız memnun olurum.

Altay o dönemde de yüksek potansiyelini gösteren bir kaleciydi. İrfan ile birebir kıyaslanacak durumda değildi. İstemeyen olmuştur da şu anki durumlar farklı, zaten taraftarın her düşüncesi de bizi bağlamıyor sonuçta.

Diğer konuya gelirsek takım tutmak ve benim verdiğim örnek de aynı değil, artık bu saatten sonra o hatalar tesadüftür diyerek iyi oynamasını beklemekten başka yapacak bir şey yok.

Son olarak Ali Koç yönetimi her şey için tek tek eleştirilir, bu gayet normal.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #6893 : 04 Ağustos 2022, 07:31:25 »
İrfan'ı Gs muhabbetlerinden ben de sevmem ama olan oldu artık bizim futbolcumuz. İrfan'ın geçen sezon yediği golleri oturup izlemenin bir anlamı yok çünkü Göztepe zaten bitmiş bir takımdı. Son dönemlerde mental olarak kopması ve kadro dışı kalması da anne karnında vefat eden bebeğiyle ilgili diye biliyorum.

Çevrimdışı mrkene

• Üye
« Yanıtla #6894 : 04 Ağustos 2022, 07:48:35 »
Öncelikle üslubunuza biraz daha dikkat edip yazarsanız memnun olurum.

Altay o dönemde de yüksek potansiyelini gösteren bir kaleciydi. İrfan ile birebir kıyaslanacak durumda değildi. İstemeyen olmuştur da şu anki durumlar farklı, zaten taraftarın her düşüncesi de bizi bağlamıyor sonuçta.

Diğer konuya gelirsek takım tutmak ve benim verdiğim örnek de aynı değil, artık bu saatten sonra o hatalar tesadüftür diyerek iyi oynamasını beklemekten başka yapacak bir şey yok.

Son olarak Ali Koç yönetimi her şey için tek tek eleştirilir, bu gayet normal.

Uslübumda herhangi bir sıkıntı yok. Alınganlık yapmanızı da gerek yok . Ama alınganlık yapacaksanız da bir futbolcu kötü oynadığı maç üzerinden , yaptığı açıklama üzerinden ima etmeyi bırakabilirsiniz mesela. En azından twitterda video/fotoğraf üzerinden karakter değerlemesi yapanlardan farkınızı ortaya koymuş olursunuz..

Ben de  Altay'ı sizin yaptığınız gibi 1-2 maç üzerinden değerlendirmesini yaptım. Hatta geldiği ilk senesinde bu kaleci mi diye ortalığı ayağa kaldıranlar da fazlasıyla olmuştu ,baba kaleci lazım diyerek :) :)
Kaleciliği üzerine bir şey söylemedim - ki söylemem zaten.

Umarım İrfan'ın oynamasına da gerek kalmaz, Altay'ın sakatlanmadan sezonu bitirdiğini görürüz. Böylelikle kimse o oynadı, bu oynadı diye strese de girmez.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #6895 : 04 Ağustos 2022, 08:54:18 »
Ya ben sunu anlamiyorum allahin hamsileri bunu Ugurcan in arkasina almaya calisiyordu potansiyeli icin. O zaman 1 kisiden ne cincon hikayesi cikiyor ne kalitesi tartisiliyor. Bize yazildigi anda twitter yikiliyor ozellikle cincon ve trabzon taraftari.

Yedigi golden tuttugu takimi anlamaya calisanlar olmasini gectim, bir de kotu kaleci oldu. Biz alinca herkes çöp ... herkes kotu... baskasi alinca potansiyel yildiz. Bu arada cocugun o cok gol yedigi maclarin oldugu donemi icin bir alt not ta geceyim, ayni donemde irfanla esinin bebegi öldü. Bu da atlatmasi kolay birsey degil. Sezon sonuna dogru ancak toparladi.

Bence piyasaya gore en dogru hamle yapildi. Berke de kaleye gecince hatalar yapti serdar da... Umarim bu cocuk oynayacagi 2-3 mac da olsa hata yapmaz.
« Son Düzenleme: 04 Ağustos 2022, 09:46:12 Gönderen: ETIRYAK »

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #6896 : 04 Ağustos 2022, 10:08:37 »
Ya ben sunu anlamiyorum allahin hamsileri bunu Ugurcan in arkasina almaya calisiyordu potansiyeli icin. O zaman 1 kisiden ne cincon hikayesi cikiyor ne kalitesi tartisiliyor. Bize yazildigi anda twitter yikiliyor ozellikle cincon ve trabzon taraftari.

Yedigi golden tuttugu takimi anlamaya calisanlar olmasini gectim, bir de kotu kaleci oldu. Biz alinca herkes çöp ... herkes kotu... baskasi alinca potansiyel yildiz. Bu arada cocugun o cok gol yedigi maclarin oldugu donemi icin bir alt not ta geceyim, ayni donemde irfanla esinin bebegi öldü. Bu da atlatmasi kolay birsey degil. Sezon sonuna dogru ancak toparladi.

Bence piyasaya gore en dogru hamle yapildi. Berke de kaleye gecince hatalar yapti serdar da... Umarim bu cocuk oynayacagi 2-3 mac da olsa hata yapmaz.
Geneline katılıyorum ama Berke mesela… Bence alabileceği şansı fazlasıyla aldı bu takımda. Ve çok kötü değerlendirdi. O kadar kötü bir kaleci değildir herhalde lakin kaledeki görüntüsü faciaydı…
« Son Düzenleme: 04 Ağustos 2022, 10:09:04 Gönderen: Enver Tarcan »

Çevrimdışı mrkene

• Üye
« Yanıtla #6897 : 04 Ağustos 2022, 10:22:54 »

Abi, dediklerine ek olarak geçen sene GS almak için ne kadar bastırdı ama alamadı. E oyuncu da doğal olarak gitmek istedi. Sonra maçta kötü oynadı diye adama ne imalar yapıldı durdu.

Geçen sene evet çok kötüydü ama ondan önceki 2 senede almak istersen ciddi bonservis ödenen gerekirdi. Hem yerli hem bonservis yok. Tüm imkanları sağlam bir santrafora harcamak için yolu dizdik. Bakalım

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #6898 : 04 Ağustos 2022, 10:32:43 »
"Yarın 9-11 maç var, kaleye geçer misin?"tadında bir planlama.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #6899 : 04 Ağustos 2022, 11:03:11 »
Mümkünse Edin Dzeko'yu kiralarım. Bizle adı geçen herkesi donunda sallar.