Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1303329 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
Ynt: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #6975 : 15 Ağustos 2022, 16:12:06 »
Kimseye laf sokmaya çalışmıyorum, abi dediğim insana saygısızlık yapacak da değilim. Ancak tanımadığın bilmediğin insanlar hakkında incinirsin diyerek üstten bakmaya çalışacaksan buraya satırlar dökmeye gerek yok.  Ama yine de sözümü söyleyeceğim.

Cidden diyorum aziz yıldrım yönetiminde başka birinin söz sahibi olduğuna inanan biri var mı ? Nihat Özdemir, saran, aydınlar, Ali Koç, Ömer Temelli, HBK hatta yeri geldi kardeşi Ali Yıldırımı dahi dinlemedi adam. Özaydınlı bile gidip gelmedi mi ? Bunun Ali Koç savunuculuğuyla alakası bile yok.

Sen muhasebeci değilsin ama ben taraftarı olduğum kulübün muhasebecisiyim. 6 milyar TL borcu olan kulübümü düşünüyorum, düşünmeye de devam edeceğim. Bu borcun sorumlusu kimse ondan hesap sorulana kadar.
4 büyükler içerisinde ana sponsoru kendi taraftarı dışında biri olan var mı ?? 4 senede kulüpler sponsor bulamıyor. Ali koç kendi şirketlerini getirmiş vallahi banane. Aziz Yıldırım kanlı bıçaklı olduğu aydınları getirmedi mi ? Veya Ali Koç buna laf ettikten sonra aydınlar ile sponsorluk yenilemedi mi? Umrumda değil. Şu an değerlere takılıp oradan buradan , gayri ahlaki olmadıkça gelen her paranın başımın üstünde yeri var.

Amatör şube konusunda sonuna kadar haklısın, abi.

Kimse kimseyi kaçmakla itham dahi etmedi. Neyi söyleyerek beni incitebilirsin bu konuda çooook merak ettim Kemal abi. Ne biliyorsun hakkımda da, ben senin söylediklerinden incineceğim lütfen açıkla.

Bu mevzu niye kişiselleşti onu da anlamadım.

Aykut Kocaman efsanelerinden biridir bu laf. Kulübü ayakta tutma hikayesi. Severim.

Sözünü çekinmeden söyle zaten güzel kardeşim. Tartışıyoruz burada, forum bunun için var.

Aziz Yıldırım'ın yönetim tarzını övdüğüm yok zaten. Benim dediğim başka bir şey. Bu yönetim tarzından memnun olmayan biri yıllarca orada kalmasaydı. Kalmışsa, ağlamaya hakkı yok diyorum. Vakti zamanında bu tarz nedeniyle senesi dolmadan ayrılanlar oldu. O kişilere sonuna kadar saygım var. Ali Koç, bunlardan biri değil. Uzun süre yönetimde kalıp, ben bunları bilmiyordum demeye hakkı yok.

Taraftarı olduğun kulübün niye muhasebecisi sen oluyorsun kardeşim? Sen, sahada iyi takım var mı, seni tatmin ediyor mu, başarı geliyor mu, gelmiyor mu, buna bak. Yönetim niye seçiliyor? Sen, ben muhasebeci olmayalım diye.

Diğer büyüklerin sponsor olayı ne beni ne de seni bağlamıyor. Bize ne onlardan. Zaten seni onlardan ayıran kısım, onların yapamadıklarını yapmak olacaktır.

Mevzu kişiselleşmiyor, sen yanlış anlıyorsun herhalde. Ali Koç'u bu kadar savunuyorsan eğer bazı konularda incinmende normal. Bunda bir hakaret yok. Mesela ben şahsen Aykut Kocaman'ı çok severim, bu forumda adama denmeyen kalmadı, bu da beni incitiyor.

Çevrimdışı mrkene

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #6976 : 15 Ağustos 2022, 17:53:17 »
Sözünü çekinmeden söyle zaten güzel kardeşim. Tartışıyoruz burada, forum bunun için var.

Aziz Yıldırım'ın yönetim tarzını övdüğüm yok zaten. Benim dediğim başka bir şey. Bu yönetim tarzından memnun olmayan biri yıllarca orada kalmasaydı. Kalmışsa, ağlamaya hakkı yok diyorum. Vakti zamanında bu tarz nedeniyle senesi dolmadan ayrılanlar oldu. O kişilere sonuna kadar saygım var. Ali Koç, bunlardan biri değil. Uzun süre yönetimde kalıp, ben bunları bilmiyordum demeye hakkı yok.

Taraftarı olduğun kulübün niye muhasebecisi sen oluyorsun kardeşim? Sen, sahada iyi takım var mı, seni tatmin ediyor mu, başarı geliyor mu, gelmiyor mu, buna bak. Yönetim niye seçiliyor? Sen, ben muhasebeci olmayalım diye.

Diğer büyüklerin sponsor olayı ne beni ne de seni bağlamıyor. Bize ne onlardan. Zaten seni onlardan ayıran kısım, onların yapamadıklarını yapmak olacaktır.

Mevzu kişiselleşmiyor, sen yanlış anlıyorsun herhalde. Ali Koç'u bu kadar savunuyorsan eğer bazı konularda incinmende normal. Bunda bir hakaret yok. Mesela ben şahsen Aykut Kocaman'ı çok severim, bu forumda adama denmeyen kalmadı, bu da beni incitiyor.

Eyvallah abi, saygılar sevgiler

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #6977 : 15 Ağustos 2022, 19:16:52 »

Dostum daha önce de dediğim gibi. 115 yıllık Fenerbahçe târihinin en başarısız başkanı açık ara Ali Koç'tur. Yaşamadığımız rezillik kalmadığı gibi, bu sene de kimbilir ne rezillikler yaşatacak bize merakla bekliyorum.

Şunu da ekleyeyim, ben 2018'de Ali Koç'a oy vermiş bir Fenerbahçeliyim, üyeyim. Şu an diyorum ki ''Ali Koç Aziz Yıldırım'ın ayağındaki tırnak bile etmez.'' ne yazık ki bu gerçeği öğrenmek benim için çok acı deneyimler sonucu oldu. Aziz Yıldırım'dan defalarca özür dilerim, hakkını helâl etsin.
« Son Düzenleme: 15 Ağustos 2022, 19:17:05 Gönderen: Erdal Soner »

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #6978 : 16 Ağustos 2022, 17:10:48 »
Altay-İrfan
Osayi-Burak-Nazım
Peres-Gustavo
Ati-Serdar
Ferdi-Alioski-Çagatay
Crespo-Arao-İsmail
Zajc-M.Hakan-Muhammed
Lincoln-E.Mor-Bruma
Arda-İrfan
Valencia-King-Rossi
Pedro-Serdar-Tiago

Pelkas, Tisserand, Berisha, Lemos, Caulker, Meyer, Novak gidecek.
Forvet alacaksak Rossi satılmalı.
Bruma gereksiz bir transfer gibi duruyor.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #6979 : 16 Ağustos 2022, 18:02:53 »
Fenerbahçe’de bir dönem sona erdi!

Samatta Genk’de   ;D :P

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #6980 : 16 Ağustos 2022, 18:13:56 »
Bruma gereksiz bir transfer gibi duruyor.

gereksiz de laf mi? aptallik resmen...

Hatta futboldan anlamam ama rakamlardan anlarim biraz; yazdigin kadro 2 kaleci ile 29 kisi. Nazim i katma sakatlik nedeni ile. 28 kisi

Ideali 25 i gecmemesi ve 3 kaleci olmasi. Ustune 1 de santrafor aldigimizi hesaba katiyorum. Sonuc;

Pelkas, Tisserand, Berisha, Lemos, Caulker, Meyer, Novak disinda en az 2 forvet 3 orta saha daha gitmeli.
« Son Düzenleme: 16 Ağustos 2022, 18:14:25 Gönderen: ETIRYAK »
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #6981 : 16 Ağustos 2022, 18:14:31 »
Haydaaa; BJK Dele Alli’yi alıyormuş şimdi de…

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #6982 : 16 Ağustos 2022, 18:17:15 »
Haydaaa; BJK Dele Alli’yi alıyormuş şimdi de…

BJK da bize benzedi ayni mevkilere adam aliyor sadece. Defans ve bekleri sikintili, bakmiyor bile...

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #6983 : 16 Ağustos 2022, 20:21:50 »
Ahmet Ercanlar Sörloth baya yakın demiş kiralık sonraki sene satın alınacak şeklinde

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #6984 : 17 Ağustos 2022, 05:47:50 »
gereksiz de laf mi? aptallik resmen...

Hatta futboldan anlamam ama rakamlardan anlarim biraz; yazdigin kadro 2 kaleci ile 29 kisi. Nazim i katma sakatlik nedeni ile. 28 kisi

Ideali 25 i gecmemesi ve 3 kaleci olmasi. Ustune 1 de santrafor aldigimizi hesaba katiyorum. Sonuc;

Pelkas, Tisserand, Berisha, Lemos, Caulker, Meyer, Novak disinda en az 2 forvet 3 orta saha daha gitmeli.
Çağatay, Muhammed, Rossi, Bruma, Tiago

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #6985 : 17 Ağustos 2022, 09:57:00 »

Katiliyorum ... hatta bruma hic alinmasaydi keske... Ama Bruma yerine de bir isim yazmamiz gerekecek.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #6986 : 17 Ağustos 2022, 12:09:14 »
Katiliyorum ... hatta bruma hic alinmasaydi keske... Ama Bruma yerine de bir isim yazmamiz gerekecek.
Belki Novak kalır veya Tisserand

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #6987 : 17 Ağustos 2022, 12:37:19 »
14 yabancı kaydedebiliyoruz.14 harici 3 tane de 21 yaş altı ve milli formasını en z 10 kez giymiş oyuncu hakkımız var ama henüz bunu kullanmadık.

Caulker,Lemos,Meyer,Berisha,Tisserand,Pelkas ve Novak ana rotasyonda düşünülmüyor.

Rotasyonda kullanılan yabancılar ve yeni transfer edilmiş ama henüz oynamayan(Pedro,Alioski) oyuncuları toplarsak tam 14 oluyor.
Szalai,Gustavo,Peres,Osayi,Alioski
Arao,Zajc,Crespo,Lincoln
Valencia,King,Pedro,Rossi,Bruma

21 yaş altı kriterine uygun transfer yapmazsak bu saatten sonraki her yeni transferde üstteki 14'ten birisi elenecek.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #6988 : 17 Ağustos 2022, 12:58:52 »
14 yabancı kaydedebiliyoruz.14 harici 3 tane de 21 yaş altı ve milli formasını en z 10 kez giymiş oyuncu hakkımız var ama henüz bunu kullanmadık.

Caulker,Lemos,Meyer,Berisha,Tisserand,Pelkas ve Novak ana rotasyonda düşünülmüyor.

Rotasyonda kullanılan yabancılar ve yeni transfer edilmiş ama henüz oynamayan(Pedro,Alioski) oyuncuları toplarsak tam 14 oluyor.
Szalai,Gustavo,Peres,Osayi,Alioski
Arao,Zajc,Crespo,Lincoln
Valencia,King,Pedro,Rossi,Bruma

21 yaş altı kriterine uygun transfer yapmazsak bu saatten sonraki her yeni transferde üstteki 14'ten birisi elenecek.

ne yazik ki yeni gelenleri gondermeyecegi icin yonetim ve hoca... Geriye olasilik olarak Crespo (ne yazik ki) ve Rossi kaliyor.

Bu tablo bile bilincsiz transferin ispatidir.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #6989 : 17 Ağustos 2022, 13:01:06 »
Belki Novak kalır veya Tisserand

Demek istedigim, Bruma yi satmazlar yada kiralamazlar. Bu nedenle onun yerine bir isim daha yazmak gerek alttaki listeye. Novak ve Tisserand in kalmasi ise olasilik disi.

Pelkas, Tisserand, Berisha, Lemos, Caulker, Meyer, Novak