Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1303515 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı _FB1907_

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #7305 : 12 Haziran 2023, 14:01:13 »
Ben hataları da olmasına rağmen taraftarın büyük kesiminin tersine Jorge Jesus'u genel olarak başarılı buluyorum ve devam etmesini isterdim. Jesus akıllı insan bu ülkede var gibi büyük bir nimete rağmen arsız hakemler üzerinden ligin istenildiği gibi dizayn edildiğini gördü. Bunları olabildiğince objektif belirtmesine rağmen bizim camiamızın dışında destek görmedi. Bu sezon takımın başında Guadiola bile olsa ülkedeki siyasi yapıdan beslenen Fenerbahçe'ye muhalif şer odaklarıyla yine en fazla bizi ikinci yaparlardı .

Ben Ali Koç başkanın yerinde olsam JJ ile devam ederdim. Hedef olarak Avrupa ligi veya Konferans ligin de şampiyonluğu hedeflerdim.Bu sezon bile Şampiyon olan Sevilla'yı bile eleyebilirdik. Bence bu kadar adaletsizliğin  ve Fener düşmanlığının yapıldığı bir lig de Avrupa dan kupa getirmek bile daha mümkün. JJ hataları yok mu elbette var ama ben bardağın dolu tarafının daha fazla olduğunu düşünüyorum.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #7306 : 12 Haziran 2023, 14:17:12 »
Yine hoca yok ve yine transfer yaptık. İnsan dediğin hatâyı 1 kez yapar, 2.si kasıt olur.

Ali Koç'a bu transferleri kim önerip yaptırıyorsa onlardan kurtulması gerekli. Yok kendisi bulup alıyorsa kulübe iyilik olarak derhâl istifa etmeli. Bizi bu futbol akılsızlığı bitirdi çünkü.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #7307 : 12 Haziran 2023, 14:44:25 »
Yine hoca yok ve yine transfer yaptık. İnsan dediğin hatâyı 1 kez yapar, 2.si kasıt olur.

Ali Koç'a bu transferleri kim önerip yaptırıyorsa onlardan kurtulması gerekli. Yok kendisi bulup alıyorsa kulübe iyilik olarak derhâl istifa etmeli. Bizi bu futbol akılsızlığı bitirdi çünkü.
Clark Kent'in akrabası ise iş yapar. Değilse ali koc çöplüğüne bir ilave daha.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #7308 : 12 Haziran 2023, 16:34:18 »
Clark Kent'in akrabası ise iş yapar. Değilse ali koc çöplüğüne bir ilave daha.

Geçen sene 19 asist yapmış, Rossi itinden her halükarda iyidir herhalde. Öyle bakmak lazım.

Çevrimdışı _FB1907_

• Üye
« Yanıtla #7309 : 12 Haziran 2023, 16:40:40 »
Ben İlk transfer olarak Livakoviç'i bekliyordum. Hala  takım da sorun yaşanan bölgeler için değil , menager tavsiyesi ile sanırım transferler yapılıyor.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #7310 : 12 Haziran 2023, 16:59:56 »
Kaleci almayacağız bana göre, İrfan & Altay devam ederler. Livakovic de Altay'dan iyi bir kaleci değil bence. 30 yaşında neredeyse, oynadığı takım belli. Kaleci olsa orada mı kalırdı? Altay gibi periyodik olarak devleşti işte bir iki sezon.
« Son Düzenleme: 12 Haziran 2023, 17:00:09 Gönderen: Maldonado »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #7311 : 12 Haziran 2023, 17:06:25 »
Kaleci almayacaklarsa şimdiden geçmiş olsun. Altay bu klübün başına gelen en büyük felaketlerden birisidir. Selçuk Şahin'den falan beter bir herif.

Çevrimdışı _FB1907_

• Üye
« Yanıtla #7312 : 12 Haziran 2023, 17:20:06 »
Kaleci almayacağız bana göre, İrfan & Altay devam ederler. Livakovic de Altay'dan iyi bir kaleci değil bence. 30 yaşında neredeyse, oynadığı takım belli. Kaleci olsa orada mı kalırdı? Altay gibi periyodik olarak devleşti işte bir iki sezon.

Livakoviç Altay dan iyi bir kaleci değil demek en basitiyle talihsiz bir yorum olmuş. Bence aynı kategorinin kalecileri bile değil .Aralarında ciddi bir kalite farkı var. Altay önünde Kim ve Atilla varken bile  aptalca goller yiyen vasat bir kalecidir. Taraftar 4 sezondur Altay büyük kaleci olacak diye kendisini kanırmak ile geçiriyor.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #7313 : 12 Haziran 2023, 17:57:32 »
Livakoviç Altay dan iyi bir kaleci değil demek en basitiyle talihsiz bir yorum olmuş. Bence aynı kategorinin kalecileri bile değil .Aralarında ciddi bir kalite farkı var. Altay önünde Kim ve Atilla varken bile  aptalca goller yiyen vasat bir kalecidir. Taraftar 4 sezondur Altay büyük kaleci olacak diye kendisini kanırmak ile geçiriyor.

Livakovic abartıldığı kadar iyi bir kaleci değil, konuşulan paraları asla etmez. Ochoa filan tadında bir kaleci işte.
« Son Düzenleme: 12 Haziran 2023, 17:58:02 Gönderen: Maldonado »

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #7314 : 12 Haziran 2023, 17:58:36 »

başakşehir kalecisi bile altaydan iyi kaleci irfan geldi de kupa falan aldık

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #7315 : 12 Haziran 2023, 18:25:06 »
İrfan oynar o zaman. Ama iyi bir kaleci alacak paramız yok. Orta saha alacaklar, belki iki yabancı stoper alacaklar, bir forvet ve bir kanat alacaklar. King ming gibi adamlar almayacaksak buralara, kaleye para kalmıyor.

Çevrimdışı _FB1907_

• Üye
« Yanıtla #7316 : 12 Haziran 2023, 18:56:45 »
Livakovic abartıldığı kadar iyi bir kaleci değil, konuşulan paraları asla etmez. Ochoa filan tadında bir kaleci işte.

Livakoviç perfomansı ile kendisini ispat etmiş bir kalecidir. Benim veya başkasının abartmasına ihtiyacı yok ki.6 milyon Euro ya vasat alltı Osterveld 'ı alabilen yönetim 8-10 milyon Euro ya bu transferi bitirebilir. Üstelik ilk transfer olarak böyle yetenekli bir kaleci açıklansaydı yönetim ders almış diye düşünülür ve camia dan güvenoyu alabilirdi.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #7317 : 12 Haziran 2023, 20:20:14 »
montella

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #7318 : 12 Haziran 2023, 20:50:21 »
İtalyanın en tehlikeli ve fakir şehrini şampiyon yapan Spalettiyi getirsek ya.Boşa çıktı.Yeni macera olur.

Çevrimdışı agha

• Üye
« Yanıtla #7319 : 12 Haziran 2023, 22:26:08 »
Bakın ben genelde futbola yazmam, çünkü ülkemizde oynanan futbol çağdışı ve yavaştır. Ayrıca leş gibi. Bunun bir numara sebebi hep yanlış hocalar ve oyunculardır.
Yaw Montella’ ya burun kıvıranları anlamıyorum. Adamın futbolculuğu (İtalya-İngiltere) ve Koçluğu (İtalya ve İspanya) hep üst liglerdeydi.
Bu adamı hala ADS nasıl getirmiş anlamış değilim.
Löw bile Adana’yı küme düşürüp kaçtı. Samet gibi yerli Türk hocaların sıçıp bıraktığı Adana’yı adam yaptı.
Ayrıca insanlığı bile ders niteliğindedir. Deprem bölgesinde yaptıklarını asla unutmadım.
Almanlar disiplin, İtalyanlar taktik delisidir.
Ben başarı olacağını ve Zico etkisi yapacağına inanıyorum, artık seneye futbolu destekleyeceğim.
« Son Düzenleme: 12 Haziran 2023, 22:50:25 Gönderen: agha »