Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1303314 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #7275 : 21 Mayıs 2023, 00:00:47 »
İsmi geçenler ve boşa çıkacaklar üzerinden şöyle bir kadro muhteşem olur.

Livakovic
Ferdi-Çağlar-Szalai-Guerreiro
    N'Golo Kante-Dahoud
                    Arda
      L.Moura-Belotti-Zaha

Bunlarda sâdece Livakovic'in bonservisi var, geri kalanı beleş. Bastır maaşı getir bunları. İkna edilmesi en zor oyuncu sol bek Guerreiro, onda da JJ kalırsa vatandaşını ikna etsin bi zahmet. Olmazsa da Bensabaini var boşa çıkacak. Türkiye Liginin üzerinde sol bek bunlar.

Diyebilirsiniz ki ''Kante'nin Türkiye'de ne işi var?'' 32 yaşına geldi ve bu sezon doğru düzgün oynamadı bile. Sakatlığı bu ay sona eriyor ve sağlam bir Kante koca orta sahayı tek başına götürür.

Santrafor için şansımızı Benzema'dan başlatmalıyız, neticede 36 yaşında. Real muhtemelen devam eder ama mutlaka zorlamalıyız, olmuyorsa Firmino, Marcus Thuram, Moussa Dembele ve Belotti boşa çıkıyor. Tercihim Belotti olur ama diğerlerinden birisini getirseler de süper olur.

Orta sahada Dahoud ismi geçiyor diye yazdım, fena da değildir ama olmuyorsa Chamberlain adı da geçmişti. Houssem Aouar'ın da sözleşmesi bitiyor. Neticede İlkay ya da Tielemans'ı getiremezsin, saydıklarıma yönel bari.

Kanat için Adama Traore ve Jonathan Bamba gibi isimler de boşa çıkıyor.

Guerreiro Leverkusenle, Dahoud Brighton ile anlaştı. Çağlar zaten Atletico'da. Bu listeden Zaha ve Moura'yı aynı anda nasıl olur bilemedim takım kimyasını iyi ayarlamak lazım.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #7276 : 21 Mayıs 2023, 00:13:35 »
Yıllardır istediğim Edin Dzeko'yu imkan varsa almak gerekli. 37 yaşında ama hala Inter'de banko oynuyor. Böyle büyük bir profesyonel bizi tek başına şampiyon yapar demiyorum ama liderlik edeceği kesin.

Bu kadar kontratı biten oyuncu arasında en çok istediğim isim Firmino. Bir ara Barcelona ile anlaştı deniyordu ama sonuca bağlanmadı. Bir ara Rogonla kankiydi yönetim. İlişkiler korunuyorsa neden olmasın?

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #7277 : 21 Mayıs 2023, 01:51:13 »
Guerreiro Leverkusenle, Dahoud Brighton ile anlaştı. Çağlar zaten Atletico'da. Bu listeden Zaha ve Moura'yı aynı anda nasıl olur bilemedim takım kimyasını iyi ayarlamak lazım.

Daha onlar prensip anlaşması. Alacaksın kardeşim, devreye girip bitireceksin. Brighton kim amk, ordaki vergi düşümüyle maaş çok mu farklı olacak sanki. Keza Leverkusen vergi sonrası kaç milyon euro vermiş olacak Guerreiro gibi bir sol bek'e. Bedava adamı bastırıp alamıyorsak kapatalım futbol şubesini. Hadi Guerreiro olmadı, Bensabaini var.

Ayrıca ne demek Zaha ile Moura'yı aynı anda almayı bilememek? Zaha sol açık, Moura sağ açıkta dağıtır ortalığı. Futbol kaliteli oyuncularla oynanır, tabii ki de ikisini birden almalı Ali Koç. Koy bu ikisini sağ ve sol forvete, santrafora al bedava Belotti'yi, 10 numarada da Arda, bitti işte. Arda'nın Moura ve Zaha ile paslaşmalarını hayâl bile edemiyorum, Harlem Basketbol takımı gibi show yapmazlarsa futbolu komple bırakırım.

Gerisi Ali Koç'ta. Bu heriflerin bonservis derdi yok, git şimdiden çoğunu bitir işte di mi.
« Son Düzenleme: 21 Mayıs 2023, 01:52:27 Gönderen: Erdal Soner »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #7278 : 21 Mayıs 2023, 01:55:22 »
Para yok.Kaliteli transfer beklememek lazım.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #7279 : 21 Mayıs 2023, 11:55:34 »
Moura leş bir oyuncu bayağı, diğerlerini bilemem de. Bonservissiz 30 artı oyuncuları getirmek için 5 milyon imza parası verip 15 milyonluk sözleşme yapacaksın en az 3 yıl. Böyle 3 topçu getirsen 60 milyon Euro para yapar ve bu paraya sıfırdan takım kurulur.

Doğru bir strateji değil. Beklenen katkıyı da alamazsın Moura'dan filan. Zaha iş yapar, Belotti yapar. Ama biz GS gibi asgari ücrete getiremeyiz Icardi gibi yabancıları.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #7280 : 21 Mayıs 2023, 18:00:42 »
Adı bizle anılan Zahanın kolu kırılmış.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #7281 : 21 Mayıs 2023, 19:07:14 »
Adı bizle anılan Zahanın kolu kırılmış.

O kadar cenâbet bir kulübüz ki adamın adının bizimle anılması bile kolunun kırılmasına yetti amk:)

Ben sevindim, PSG falan peşini bırakır böylece. 2 ay sonra başlar antremanlara bizimle. Hadi Ali Koç göreyim seni, al getir şu karaboğayı bize.
« Son Düzenleme: 21 Mayıs 2023, 19:07:43 Gönderen: Erdal Soner »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #7282 : 22 Mayıs 2023, 12:01:06 »
Daha onlar prensip anlaşması. Alacaksın kardeşim, devreye girip bitireceksin. Brighton kim amk, ordaki vergi düşümüyle maaş çok mu farklı olacak sanki. Keza Leverkusen vergi sonrası kaç milyon euro vermiş olacak Guerreiro gibi bir sol bek'e. Bedava adamı bastırıp alamıyorsak kapatalım futbol şubesini. Hadi Guerreiro olmadı, Bensabaini var.

Ayrıca ne demek Zaha ile Moura'yı aynı anda almayı bilememek? Zaha sol açık, Moura sağ açıkta dağıtır ortalığı. Futbol kaliteli oyuncularla oynanır, tabii ki de ikisini birden almalı Ali Koç. Koy bu ikisini sağ ve sol forvete, santrafora al bedava Belotti'yi, 10 numarada da Arda, bitti işte. Arda'nın Moura ve Zaha ile paslaşmalarını hayâl bile edemiyorum, Harlem Basketbol takımı gibi show yapmazlarsa futbolu komple bırakırım.

Gerisi Ali Koç'ta. Bu heriflerin bonservis derdi yok, git şimdiden çoğunu bitir işte di mi.

abi artik prensip anlasmasi mi kaldi. O Ocaktan onceydi. Ocaktan sonra imzaladilar, Caglar mesela on odeme bile almis. Hatta Moura da imzaladi daha gecen hafta.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #7283 : 23 Mayıs 2023, 11:50:43 »

Gs' de Kerem, Rashica veya Barış Alper'in iki yönlü oyunları çok önemli. Bir tarafta Zaha olacaksa bir tarafta da dengeleyici bir oyuncu olmalı. Senin zaten Ardan ve santraforun olacak ilerde. Atıyorum sağ kanada da bir tane Kuyt tarzı (Kuyt tabi en top örnek öyle adam bulamayız) oyuncu almamız lazım. Atıyorum Moura da fiziksel ve zihinsel olarak buna hazırsa sıkıntı yok. Askerlerle komutanları iyi harmanlamak lazım. Mesela Emre Mor bu konuda çok gelişim gösterdi.
Bir örnek daha Bjk'yi verebilirim. Bir kanatta santrafor özellikli Cenk oynuyor bir tarafta çalışkan, dinamik Redmond oynuyor.
« Son Düzenleme: 23 Mayıs 2023, 11:55:37 Gönderen: Kubilay Can »

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #7284 : 04 Haziran 2023, 20:54:59 »
Jesus denen adamı almak en büyük hataymis.
Aldirdigi Bruma (oynatmadan yolladı), gustavo tamamen çöp bir adam ve yerine gittik Samet i aldık. Osayi Samuel ve geçen senenin en iyi ikilisi crespo zajh ikilisi yedi bitirdi. Arda yı iş işten geçtikten sonra oynatmaya başladı.
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #7285 : 04 Haziran 2023, 21:01:04 »
Hepsini geçtim de Samet ve adını hala bilemediğim sol beke o kadar bonservisi niye verdik?

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #7286 : 04 Haziran 2023, 21:05:16 »
Hepsini geçtim de Samet ve adını hala bilemediğim sol beke o kadar bonservisi niye verdik?
O dediğin sol bek geldiğinde sevinenler, hatta olumlu bulanlar vardi. Saka gibi.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #7287 : 04 Haziran 2023, 21:08:03 »
Yazmıştım bir yerlere, ostervolde+ samet 11 m euro. Game changer...

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #7288 : 04 Haziran 2023, 22:05:02 »
Daha bu takıma Samatta gelecek.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #7289 : 04 Haziran 2023, 22:12:31 »
ali koç’un deneyeceği bi kombinasyon kalmadı artık. her türlü hoca ve kadro kombinasyonunu, stratejisini denedi ve hepsi rezillikle sonuçlandı. dolayısıyla bundan sonra başarı gelmesi mümkün değil. ya verdiği paraları, sponsorları vermeye devam edip futboldan elini eteğini çeksin, ya da aziz yıldırım gibi arka otoparktan yol alsın.
« Son Düzenleme: 04 Haziran 2023, 22:13:07 Gönderen: efeovic »