Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1311754 defa)

Samet_GFB, efeovic ve 84 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #7425 : 21 Haziran 2023, 23:55:03 »
Arda ile görüşme iyi geçmemiş.Gitmek istiyor.Zapta A-Sporda gördüm.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #7426 : 22 Haziran 2023, 08:58:25 »
Dzeko açıklandı.İyi bari sözleşme yapılmadan sağlık kontrolünden geçeçek.Sıkıntı varsa güle güle.Burda akıllandı kulüp bari.
« Son Düzenleme: 22 Haziran 2023, 08:58:59 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı ozgurr

• Üye
  • Yer: izmir/kuşadası
    • @ozgurr2002
« Yanıtla #7427 : 22 Haziran 2023, 09:27:32 »
Ağbi yanlış anlaşılmasın, hafıza yarıştırmıyorum. Sadece Karabük doğumlu bir Fenerbahçeli olarak yeni açıktaki yerimi almıştım, onun için net hatırlıyorum. Hatta Amigo Adnan'ın son üç dört maçından birisidir. Maçı anlatan Levent Özçelik Hotiç'in sert vuruşu demiş, güleyim mi ağlayayım mı bilemedim....

https://www.youtube.com/watch?v=Duv1cqBejJE

doğru hatırlıyorsun, gol karabüke idi. karabükün lige çıktığı ilk sezondu.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #7428 : 22 Haziran 2023, 09:39:12 »
Ağbi yanlış anlaşılmasın, hafıza yarıştırmıyorum. Sadece Karabük doğumlu bir Fenerbahçeli olarak yeni açıktaki yerimi almıştım, onun için net hatırlıyorum. Hatta Amigo Adnan'ın son üç dört maçından birisidir. Maçı anlatan Levent Özçelik Hotiç'in sert vuruşu demiş, güleyim mi ağlayayım mı bilemedim....

https://www.youtube.com/watch?v=Duv1cqBejJE
Sıkıntı yok kardeşim benim, ben net hatırlamıyorum zaten, aklımda öyle kalmış o sert vuruş. :D
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #7429 : 22 Haziran 2023, 11:41:42 »
37 yaşında adama bonuslarla 2 yıl için yaklaşık 300 milyon TL veriliyor. Geçen sene Depay bu sene de Dembele çok rahat alınabilirdi bu paraya.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #7430 : 22 Haziran 2023, 11:55:51 »
O kadar değidir bence.Bonservisi elinde.Ama heyecanlanmadım heyecan vermiyor  futbol yine tavşan olacağız.Basket yinede arada sapsada daha iyi heyecanlı bir dönem.
« Son Düzenleme: 22 Haziran 2023, 11:56:17 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #7431 : 22 Haziran 2023, 12:13:38 »
Yalnız bu Valencia gönderip dzeko almak üç beş kurus için aurelio gönderip josico almaya benziyor sonu da öyle olmaz inşallah.
Her durumda kalmaliydi Valencia

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #7432 : 22 Haziran 2023, 12:17:12 »
Enner kendi gitmiş sanırım.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #7433 : 22 Haziran 2023, 12:21:02 »
Besiktas maçında tüm sezonun kaderini çizdi. Salak sacma maclarda tonla gol attı ama kritik hiç bir macta ortada yoktu. Vasat bir herifti zaten. Kayıp değil.
« Son Düzenleme: 22 Haziran 2023, 12:21:18 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #7434 : 22 Haziran 2023, 13:19:11 »
30 gol attı ama gram üzülmedim gidişine. Demir Hotic bile bu kadar laubali değildi. Gamsız, umursamaz bi hâli vardı Valencia'nın, ciddiyetten yoksun. BJK maçında 2.penaltıyı atsa belki de sezonun kaderi değişecekti. Penaltı kaçabilir, boş atılan 3'lüğün kaçması gibidir ki hiçbir şey demem ama Valencia'nın her hareketi laubaliydi saha içinde. Son kupa finali maçında bile karşı karşıya pozisyondaki hareketleri çıldırttı beni. Dzeko yakalarsa kaleciyle birlikte sokar topu kaleye meselâ. Bu hâlâ çalım atayım boş kaleye bırakayım showunda, TFF 3.Lig maçı sanki.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
« Yanıtla #7435 : 22 Haziran 2023, 13:26:59 »
Hâlâ hoca belirsiz ve biz 2.transferi yaptık. Herif hâlâ Abdullah Avcı'yı camiaya nasıl yedirebilirim'in derdinde. 90 milyon insanın göremediği neyi gördü acaba, büyülenmiş gibi Ali Koç.

O değil de Avcı, İsmail ya da Sergen geldiğinde ''Dzeko ile çalışmak istemiyorum'' dese ne bok olacak merak ediyorum.

Çevrimdışı Murat

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #7436 : 22 Haziran 2023, 13:28:22 »
Aynen bende sempatiyle baktım oyuncuya ama gidişine üzülmedim. Çünkü tüm kritik eşiklerde çuvalladı. Belki oyun sisteminin de tesiri olabilir ama başrol değildi. Selametle

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #7437 : 22 Haziran 2023, 15:36:05 »
30 gol attı ama gram üzülmedim gidişine. Demir Hotic bile bu kadar laubali değildi. Gamsız, umursamaz bi hâli vardı Valencia'nın, ciddiyetten yoksun. BJK maçında 2.penaltıyı atsa belki de sezonun kaderi değişecekti. Penaltı kaçabilir, boş atılan 3'lüğün kaçması gibidir ki hiçbir şey demem ama Valencia'nın her hareketi laubaliydi saha içinde. Son kupa finali maçında bile karşı karşıya pozisyondaki hareketleri çıldırttı beni. Dzeko yakalarsa kaleciyle birlikte sokar topu kaleye meselâ. Bu hâlâ çalım atayım boş kaleye bırakayım showunda, TFF 3.Lig maçı sanki.

o maçı penaltıyı atamadığı için kaybetmedik rakip 10 kişi kalmış ve 1-0 öndesin bu maçı 4 gol yiyip kaybediyorsan çok daha başka sorunların vardır. Ha bana kalırsa da takım oyununda çok büyük sıkıntı kendi dahil kimse ne yapacağını tahmin edemiyordu ona göre pozisyon alamıyorsun organize atak kuramıyorduk ama hamle oyuncusu ve oyun kaosa döndüğü zamanlar için çok öenmli bir hamle oyuncusuydu.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #7438 : 22 Haziran 2023, 16:57:54 »
Hoca için avci nin ismi cok geçmeye başladı....
Tam koç vizyonuna uygun bir hata olur
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
« Yanıtla #7439 : 22 Haziran 2023, 17:05:28 »
o maçı penaltıyı atamadığı için kaybetmedik rakip 10 kişi kalmış ve 1-0 öndesin bu maçı 4 gol yiyip kaybediyorsan çok daha başka sorunların vardır. Ha bana kalırsa da takım oyununda çok büyük sıkıntı kendi dahil kimse ne yapacağını tahmin edemiyordu ona göre pozisyon alamıyorsun organize atak kuramıyorduk ama hamle oyuncusu ve oyun kaosa döndüğü zamanlar için çok öenmli bir hamle oyuncusuydu.

Maç 55.dakikada 2-0 olsaydı görürdük kim 4'e, 5'e götürüyor maçı. Futbol laubaliliği kabûl etmiyor, hele ki bizim gibi cenâbet bir takım söz konusuysa.

----------------------

AS gazetesine göre Real Madrid de Arda Güler savaşına katılmış ve ciddi ciddi istiyorlarmış. Ajax da yarışa geri döndü, onlar da istiyor. Milan'ın isteği zâten biliniyor. Nasıl tutucaz elimizde bilmiyorum, kaçıyor sanki Avrupa.
« Son Düzenleme: 22 Haziran 2023, 17:05:53 Gönderen: Erdal Soner »