Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1304344 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #780 : 09 Ağustos 2014, 23:18:07 »
Futbolu da kadin basketbolu da voleybolu da her bransi birakiyorum.aziz yildirim gidince helsine geri donerim.
katılıyorum adam fenerliliğimden soğuttu beni.
« Son Düzenleme: 10 Ağustos 2014, 00:37:40 Gönderen: Cem Ağrak »
Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem

Çevrimdışı kanazawa1907

• Üye
  • Yer: Japonya
« Yanıtla #781 : 10 Ağustos 2014, 14:45:26 »
Aziz Yildirim hem baskan hem teknik direktor olsa da rahatlasa,seneye kendini de kovar mi?bence kovar cunku baskan Aziz buyuktur hoca Aziz.bir ben vardir benden iceru hesabi.

merak ettigim bir diger konu da Obra Reis nasil bakiyordur acaba bu olaya.Aziz Yildirimdan nefret ediyorum ama eger Alexten sonra Obradovici de kisisel egolari yuzunden kaybettirirse taraftar olarak 1 gram bile hakkim varsa iki cihanda da helal etmem.

Çevrimdışı kanazawa1907

• Üye
« Yanıtla #782 : 10 Ağustos 2014, 14:51:25 »
Benim bildigim Aziz Yildirim Fatih Terimi getirmek icin kirk takla atiyordur simdi.Hem milli takimi hemde Feneri yonetebilir mi onu arastiriyordur.Aziz sever Galatasarayli adamlari,Fenere kufredenleri.

Bir de adi gecen adaylara bakiyorum da tekrar Aykut Kocaman,Ismail Kartal,Roberto Carlos,Lucescu ,Denizli ve Low diyorlar.Low ve Lucescu gelmaz gelemsin de adamlara yazik.Bir tek Denizli ve de yeni bir sinerji yakalama adina Carlos olabilir bence randiman alabilecegimiz.Tabi Bulent Uygun hamlesi de sasirtmaz beni.ama benim elimde olsa Zico yu getiririm yardimcisi da Alex.O zaman sen gor takimi.

Tabi biz ne desek bos insaattan da futboldan da bizden iyi anlayan buyuklerimiz dusunmuslerdir her ayrintiyi.icimiz raad.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #783 : 10 Ağustos 2014, 15:01:14 »
Bir çuval inciri b... etmek diye buna diyorlar işte, artık gelinen noktada oldukça gereksiz bir adamın şeker seviyesine göre şekillenen muhteşem ötesi kurumsal bir takımımız ve hatta bir CEO muz bile var. Ama insanımız yok malesef

Çevrimdışı kanazawa1907

• Üye
« Yanıtla #784 : 10 Ağustos 2014, 15:28:30 »
Abi diyosun ki adamin sekerini sabitlesek hersey sut lilan olacak?;)

Çevrimdışı kanazawa1907

• Üye
« Yanıtla #785 : 10 Ağustos 2014, 15:31:58 »
Yalniz arada Baroninin transfer isi kaynadi yine.Adam yeni hoca sistem filan derken yine sene sonunu gorur.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #786 : 10 Ağustos 2014, 17:44:47 »
Benim bildigim Aziz Yildirim Fatih Terimi getirmek icin kirk takla atiyordur simdi.Hem milli takimi hemde Feneri yonetebilir mi onu arastiriyordur.Aziz sever Galatasarayli adamlari,Fenere kufredenleri.

Bir de adi gecen adaylara bakiyorum da tekrar Aykut Kocaman,Ismail Kartal,Roberto Carlos,Lucescu ,Denizli ve Low diyorlar.Low ve Lucescu gelmaz gelemsin de adamlara yazik.Bir tek Denizli ve de yeni bir sinerji yakalama adina Carlos olabilir bence randiman alabilecegimiz.Tabi Bulent Uygun hamlesi de sasirtmaz beni.ama benim elimde olsa Zico yu getiririm yardimcisi da Alex.O zaman sen gor takimi.

Tabi biz ne desek bos insaattan da futboldan da bizden iyi anlayan buyuklerimiz dusunmuslerdir her ayrintiyi.icimiz raad.

Ya abi senden ricam başkanı Japonya ya yanına alsana biraz. Belki oranin kültüründen etkilenir. Ne bileyim meditasyon vs gibi fikirlere kendisini kaptırir hayatına yeni bi sayfa açsın be abi...
Olma mi :) 8)

Çevrimdışı onee

• Üye
  • Yer: İzmit-Denizli
    • orhanyet
« Yanıtla #787 : 10 Ağustos 2014, 22:56:10 »
Kusura bakmayin arkadaslar aziz yildirimin son 3-4 yilda kotu oynadigindan ve ya kotu yonettiginden degil aziz yildirimla sorunlu olduğu icin gidenler:
Alex
Aykur kocaman
Zico
Ersul yanal
Gecmiste kimler gitti bilmiyorum.bu kadar insan aziz yildirim yuzunden gittiyse sorunlu gidenler değil aziz yildirimdir.gitmeli gitsin gidecekkk.yeter valla yeterr.su anda  hala genelin aziz yildirim acaba niye hala diye orda diye dusunmemesi sorundur.
« Son Düzenleme: 10 Ağustos 2014, 22:57:09 Gönderen: onee »

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #788 : 10 Ağustos 2014, 23:01:55 »
Kusura bakmayin arkadaslar aziz yildirimin son 3-4 yilda kotu oynadigindan ve ya kotu yonettiginden degil aziz yildirimla sorunlu olduğu icin gidenler:
Alex
Aykur kocaman
Zico
Ersul yanal
Gecmiste kimler gitti bilmiyorum.bu kadar insan aziz yildirim yuzunden gittiyse sorunlu gidenler değil aziz yildirimdir.gitmeli gitsin gidecekkk.yeter valla yeterr.su anda  hala genelin aziz yildirim acaba niye hala diye orda diye dusunmemesi sorundur.
cevap basit abi.dikatatörlüğünü kurdu.yönetim kurulunun da bir %60 ı falan yanında .gidişat pek öyle gözükmese de sonumuz hayır olur inşallah bakalım.
« Son Düzenleme: 11 Ağustos 2014, 00:49:12 Gönderen: active »

Çevrimdışı kanazawa1907

• Üye
« Yanıtla #789 : 11 Ağustos 2014, 19:46:42 »
Ya abi senden ricam başkanı Japonya ya yanına alsana biraz. Belki oranin kültüründen etkilenir. Ne bileyim meditasyon vs gibi fikirlere kendisini kaptırir hayatına yeni bi sayfa açsın be abi...
Olma mi :) 8)

Aziz Yildirim  degil japonyada ,Tibetin daglarinda kus ucmaz kervan gecmez bir manastirda sacini sifirlayip ,turunculari giyip kendini temizlenmeye verse orayi da karistirir geri gelir,

Çevrimdışı fırat80

• Üye
  • Yer: osmaniye
  • TEK BÜYÜK FENERBAHÇE
« Yanıtla #790 : 11 Ağustos 2014, 20:23:04 »
Alex
Aykur kocaman
Zico
Ersul yanal

ALEX i kodro dışı bırakan takımda düşünmüyorum diyen hiç konuşmayan ALEX takıntısından sakat olmadıgı halde süper finalin final maçında  ALEX i kadroya almayarak bizi şampiyonluktan eden AYKUT hoca idi sanki. AYKUT söyle ALEX nerede tezahratları bile cıkmıştı diye hatırlıyorum
(   FENERBAHÇE  )

Çevrimdışı kanazawa1907

• Üye
« Yanıtla #791 : 11 Ağustos 2014, 21:18:17 »
Sanki en iyi ihtimal Roberto Carlos gibi geliyor gecen seneki oynattigi futbol tarzi da  tam bizim genlerimize uygun.Bir de takimdaki Brezilyalilar ve portekizlileri de dusununce ,Ispanyolca bilenleri de dusununce ligi de taniyor .uyum sorunu olmayacak mukemmel bir secim olur.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #792 : 11 Ağustos 2014, 22:45:05 »
Aziz Yildirim  degil japonyada ,Tibetin daglarinda kus ucmaz kervan gecmez bir manastirda sacini sifirlayip ,turunculari giyip kendini temizlenmeye verse orayi da karistirir geri gelir,

ahahaha :) vallaha aynısını düşünüyorum be abim :(

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #793 : 11 Ağustos 2014, 23:12:25 »
cevap basit abi.dikatatörlüğünü kurdu.yönetim kurulunun da bir %60 ı falan yanında .gidişat pek öyle gözükmese de sonumuz hayır olur inşallah bakalım.

maalesef diktatörlükle yönetiliyoruz. kendisi gitmek istemediği sürece kulüp elinde. muhteremin her dakikası zarar. yakışmıyor.

Çevrimdışı onee

• Üye
  • Yer: İzmit-Denizli
    • orhanyet
« Yanıtla #794 : 12 Ağustos 2014, 13:11:40 »
saat 16 da basın toplantısı düzenleyip yeni teknik direktör açıklanacakmış.