Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1304346 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • KendoKamae
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #795 : 12 Ağustos 2014, 13:55:02 »
yeni TD İsmail Kartal
buradan anlaşılıyor ki Ersun Yanal istenmiyorsa da bir B planı da yapılmamış
Fenerbahçeyi asla bırakmayız lakin bu denli ilkesiz ve düzeysiz bir yönetim anlayışına ve bu anlayışın yarattığı ortama destek ve taraftar olmak kendime hakarettir
süper kupa dahil hiçbir maçı izlemeyeceğim, forma vesaire de almayacağım
bir müşteri az olsun
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #796 : 12 Ağustos 2014, 14:23:46 »
bir de şu var.ersun yanal erkan zengin i talep etmiş ve alınmasını istemiş aziz yıldırım da elinde öyle oyuncular var boşver demiş.sen ne karışıyorsun hangi sıfatla karışıyorsun yaa adamın işine.sinirden öleceğim yaa..bir de bunu iyi halt gibi utanmadan basının karşısında söylüyor.düne kadar basına küfür ediyordu.şimdi basındaki kankaları(!) ersun yanal ın bizden önce gs ile görüştüğünü söylemişler.2 gün önce niye basın yalan söylüyor diye bir taraflarını yırtıyordun o zaman.
« Son Düzenleme: 12 Ağustos 2014, 14:25:42 Gönderen: active »

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #797 : 12 Ağustos 2014, 19:17:55 »
Erkan Zengin transferi büyük hata olurdu ''başkan'' iyikide karışmış.Bu ekonomik dar boğazda ihtiyaç olmayan bir isme 5-6 m euro verecektik daha bunun yıllık ücretide var.

Bu arada yeni TD İsmail Kartal oldu hayırlı olsun.Kesinlikle doğru karar tam destek veriyorum kendi adıma.Bize 4.yıldızı aldıracaktır artık daha umutluyum

Erkan Zengin gibi 30 yaş civarı parlayan adam almak yanlış olurdu, Salih konusunda da başkan sonuna kadar haklı bence. İsmail hoca inşallah başarılı olur. Kanaatimce çok yetersiz kalır, bu saatten sonra zaten adam gibi hoca bulamazsınız biraz da mecburuz İsmail hocaya. Daha Beykan varken kıldan tüyden santrafor transferi falan yapacaktık Ersun hoca bana göre gençleri oynatmayacaksa kalmasında hiç gerek yoktu ama zamanlama her zamanki gibi çok kötü oldu. Yok kız arkadaşları vardı vsvs gibi saçma sapan belaltı vurmalar da çok ayıp ve bir başkana asla yakışmayacak açıklamalar.Allah sonumuzu hayretsin, bindik bir alamete gidiyoruz kıyamete malesef :(

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #798 : 13 Ağustos 2014, 00:40:45 »
Salih gayet karakter sorunu olan bir adammış, hem ayrılırken yazdığı mektuptan, hem de geçen yaptığı açıklamalardan anlıyoruz. Zaten takımın tecrübelilerinin peşine takılıp en çalışması gereken dönemde izin istemeye gitmesinden ne kadar çalışkan olduğu da belli.

@akarship;

Bundan önce sürekli genç oynatıyorduk da o sebeple mi takımı şampiyon yapan hoca gitmeliydi?
Kara deryalarda bir FENERsin!

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #799 : 13 Ağustos 2014, 00:48:12 »
 o salih gelse de oynamasın bu saatten sonra gerçekten çok karaktersiz.salih i şampiyon olduğumuzda bile bu kadar eleştiriye rağmen doğru düzgün oynatmadıysa ersun hoca aptal değil sorun kendisinde değil salihte dir.geçen sene iyi oynayıp şımardıktan sonra bayağı bir yerleri kalkmıştı zaten.özel yaşantısı da çok düzgün değil herhalde zaten.
beni burada eleştirebilirsiniz ama ben genç sporcuların gece hayatının olmasına biraz karşıyım.kendilerini en çok geliştirebilecekleri dönemde çok zarar verebilir onlara.bunu geçen gün voleybol takımındaki meliha hakkında da söylemiştim.onun da gece yaşantısı fazla.ve ne yazık ki bence bu onun kendisini geliştirmesine engel oluyor.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #800 : 13 Ağustos 2014, 14:42:36 »
esasında okay ve enver cenk sahin'i alsak yeter su takıma...

Çevrimdışı HakeemOlajuwon

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #801 : 13 Ağustos 2014, 14:54:02 »
Enes Ünal çok önemli esasında. Alttan türk oyuncu yetişmiyor, forvet hiç yetişmiyor, Enes kendini yetiştirebilirse çok önemli bir oyuncu olma potansiyeli var.

Çevrimdışı cosby

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #802 : 13 Ağustos 2014, 16:00:13 »
Madem ciddi etik sorunlar vardı Ersun Hoca ile, neden sözleşme imzalandı, neden bu kadar beklendi ve durup dururken kriz yaratıldı? Hiç hoş olmayan mesajlar ve röportajlar havada uçuşuyor, lige en sorunsuz girecek takımken, birdenbire baltaladık kendi kendimizi, hem de hiç camiamıza yakışmayacak bir şekilde. Umarım İsmail Hoca başarılı olur da ortalık sakinler biraz. Yardımcı antrenör olarak Roland Koch söylentisi dolaşıyor, gerçekleşir inşallah...

Çevrimdışı akarship

• Üye
« Yanıtla #803 : 13 Ağustos 2014, 23:07:18 »
Salih gayet karakter sorunu olan bir adammış, hem ayrılırken yazdığı mektuptan, hem de geçen yaptığı açıklamalardan anlıyoruz. Zaten takımın tecrübelilerinin peşine takılıp en çalışması gereken dönemde izin istemeye gitmesinden ne kadar çalışkan olduğu da belli.

@akarship;

Bundan önce sürekli genç oynatıyorduk da o sebeple mi takımı şampiyon yapan hoca gitmeliydi?

Ersun hoca gitmeliydi demedim şarta bağladım Umut, iyi okursan yazdıklarımı orada hiçkimseye haklı diyecek birşey yok

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #804 : 13 Ağustos 2014, 23:57:59 »
Ersun hoca gitmeliydi demedim şarta bağladım Umut, iyi okursan yazdıklarımı orada hiçkimseye haklı diyecek birşey yok
Yok abi, demek istediğim "gençleri oynatmayacaksa gitsin" demişsin ya, şu ana kadar kim vardı ki gençleri oynatan da sırf bu sebepten gitmeliydi diye düşündüm.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı akarship

• Üye
« Yanıtla #805 : 14 Ağustos 2014, 02:30:41 »
Yok abi, demek istediğim "gençleri oynatmayacaksa gitsin" demişsin ya, şu ana kadar kim vardı ki gençleri oynatan da sırf bu sebepten gitmeliydi diye düşündüm.

Ersun hoca en çok genç futbolcu yetiştiren adam olmakla övünür biliyorsun, Daumun falan gençler çok ta ipinde olmayabilir ama Ersun hoca da oynatmayacaksa, genç ve potansiyelli oyuncuyu oynatmayacaksa gitsin, halen aynı şeyi düşünüyorum.

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #806 : 27 Ağustos 2014, 17:05:38 »
Alves sakatlandı, 10 gün yok. Ama hala, inatla ve ısrarla transfer yapmıyorar.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #807 : 27 Ağustos 2014, 20:35:22 »
bu saatte kim alınacakki.hem boşuna para harcanak, hemde alves'de iyileşince kadro iyi şişmiş olacak.heleki yabancı düşünülürse daha kötü.her ne kadar stoper olarak beğenmesemde serdar kesimal, kadlec ve altyapıdan hakan var.sanki yeterki kadro.
Bu takımın futbolcu izleme komitesi var. (Kemalettin Şentürk ve Müjdat Yetkiner) Alman disiplini almış gurbetçi yerli oyuncu bulunabilir, maliyeti de fazla olmaz. Ama tabi ki öncelikle teknik direktör Aziz Yıldırım'ın onay vermesi gerekir.
Serdar Kesimal Türkiye Kupasında forma şansı bulursa ne ala.
Egemen geçen senden beri sakat, yaşı ilerledi (32), nasıl döneceği belirsiz.
Bekir kaliteli ve süratli forvetlere karşı çaresiz kalıyor. 
Kadlec sol bek, defansın göbeği için devşirme yani Hakan Balta'dan farksız.

FENERBAHÇE

Çevrimdışı fırat80

• Üye
  • Yer: osmaniye
  • TEK BÜYÜK FENERBAHÇE
« Yanıtla #808 : 28 Ağustos 2014, 19:44:16 »
SEMİH ERGÜL ü kiralık vermişler helal diyorum afrika şampiyonası başlayınca forvette kimi oynatacaklar aceba?
(   FENERBAHÇE  )

Çevrimdışı akarship

• Üye
« Yanıtla #809 : 29 Ağustos 2014, 05:45:34 »
semih ergül kiralanmamış olsa bile afrika kupası zamanında oynatılacağına inanyormusunuz?eğer hoca siz olsaydınız oynatırmıydınız?

Hoca ben olacaktım en az 3 tanesini oynatırdım gençlerin, Serdar kesimale Kadlece hatta Emenikeye mahkum kalacağına oynatmakla hiçbirşey kaybetmez bence