Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1312509 defa)

0 Üye ve 84 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
Ynt: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #7905 : 30 Ağustos 2023, 15:15:19 »
Bats en az 10 eder. PL takımları her çöpe 20 vermesini biliyorlar. Getirsin 10, gitsin.
bonuslarla birlikte 10’a gidiyormuş.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #7906 : 30 Ağustos 2023, 15:18:47 »
Bonuslarına başlıycam bunların. Batsı 6ya bırakmak başarısızlıktır. Mutsuzmuş da bilmem ne. Avrupada sen oynayacaksın diyeceksin, iki gol attı mı unuturdu. İsmail gidiyor 3-1 olmuş maçta Dzekoyu alıyor adamı çıkartıp. Hiç mi düşünmüyor bu hocalar bu konuları anlamıyorum. 20 dk oynamasın Dzeko, ne olacak

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #7907 : 30 Ağustos 2023, 15:18:58 »
Bats en az 10 eder. PL takımları her çöpe 20 vermesini biliyorlar. Getirsin 10, gitsin.
bence 50 eder :D

gecen sene 3,4 a aldik :D Toplamda bonularla iki haneli zaten satis... Arti 3 mil aliyordu yillik, yerine gelen Morelos da 1.4 e geldiginden; 6 numaraya iyi bir maas butcesi de acildi.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #7908 : 30 Ağustos 2023, 15:43:55 »
Serdar, hocanın sistemine çok uygun bence. Çakma ve düşük profilli Weghorst işte. Boylu poslu, top saklıyor, garip garip penaltılar atıyor... Karikatürize edildi gereksiz bir şekilde, Dzeko olmadığında onunla benzer işleri yapması konusunda güvenebileceğin bir oyuncu. Umut da az çok benzer profil. Bats, bunlardan farklıydı, zenginlik katıyordu. Morelos ise Emenike style bir oyuncu, kafası kırık. Vücut tipini görüyorsun, kilo almaya, göbeklenmeye çok müsait. Gereksiz bir oyuncu ya Morelos, hiç beğenmiyorum.

Serdar uzun boylu olması dışında hiçbir alkası yok top tutamıyor duvar olamıyor Umut nayırda bu özellikler var ama serdar uymadığı için gönderildi, Morales saçmalık hiç alma daha iyi küfür kontenjanı eksik  diye mi alıyolar kim istyor bu herifi çok merak ediyorum

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #7909 : 30 Ağustos 2023, 15:45:05 »
bence 50 eder :D

gecen sene 3,4 a aldik :D Toplamda bonularla iki haneli zaten satis... Arti 3 mil aliyordu yillik, yerine gelen Morelos da 1.4 e geldiginden; 6 numaraya iyi bir maas butcesi de acildi.

ona da libyalı falan birini bakıyorlar transfer dönemi sonuna doğru başkan fabrika ayarlarına döndü biraz çöp doldurayım diye düşünüyor herhalde

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #7910 : 30 Ağustos 2023, 19:15:58 »
ona da libyalı falan birini bakıyorlar transfer dönemi sonuna doğru başkan fabrika ayarlarına döndü biraz çöp doldurayım diye düşünüyor herhalde

O dedigin Al Musrati sanirim Braga dan. Bencede cikan isimler arasinda en az sukse yapacak isim. Arti digerleri kadar pas ozelligi yok ama defansif yani ve hava toplari kuvvetli. Krunic, Domingues vs dedikten sonra, o tanima hic uymuyor ciddden.
« Son Düzenleme: 30 Ağustos 2023, 19:17:03 Gönderen: ETIRYAK »
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #7911 : 30 Ağustos 2023, 19:50:44 »
Yaw kim denk gelirse alacaklar işte, 50 tane oyuncu getiriyordur menajerler. Zaten gündemdeki oyuncuların da birbiriyle ilgisi yok. Üst düzey bir adam olsun da özelliklerinin hiçbir önemi yok. Yaptığını iyi yapsın yeter.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #7912 : 30 Ağustos 2023, 20:10:34 »
Dzeko ya bir şey olsa, yedek forvetleri hiçbirine güvenilmez.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #7913 : 30 Ağustos 2023, 23:45:51 »
1-2 ay önce de düşündüğüm gibi, 3-3.5 milyon euro maaş alan yedek forvet olmaz. bi kere takım hiyerarşisine ters. o sebeple bats’ın gitmesine olumlu bakıyorum ama özellikle oyuncu profili olarak daha uygun bir oyuncu beklerdim.

İşte tam da böyle düşünüyorum. Geçenlerde ben de yazmıştım, 3.2 milyon Euro verip yedek oturtamam ben santraforumu. Bu yüzden Bats dilediğince gidebilir.

Şunu iyi anlayalım. bizim sorunumuz Bats'ın gitmesi değil, yerine gelenin adam gibi birisi olmaması. Bakın meselâ Juve 2 gün önce genç Brezilyalı santraforu Kaio Jorge'yi kiraladı bi takıma. Bu oyuncuyu satın alma opsiyonlu kiralayabilirdik, 21 yaşında tutarsa hârika olurdu, tutmazsa zarar etmeden satardın. Bu çocuk Dzeko arkasında yedek kalmayı sorun da yapmazdı. İsimlerin önemi yok, Kaio gibi bir sürü genç oyuncu var Avrupa'nın dev takımlarında. Hepsi de patır patır kiralık gidiyor bi yerlere, böyle genç bir oyuncu kiralayıp getirmek çok mu zordu.

Hacı İsmail hocamızın basın toplantısında önemli bir cümlesi var. ''Gelen oyuncuyla yönetim bilgi verir'' minvalinde konuştu. GELEN OYUNCU... İsmini anmaması beni umutlandırdı açıkçası.

Bizdeki hemen hemen her oyuncu büyük karakter şu an. Herkes herkesin rolünü kabûllenmiş görünüyor. Morelos gibi manyaklar yüzünden bu havanın bozulmasını istemiyorum. Herkesin takım savunmasına yüreğini koyarak yardım ettiği bir takım olmak üzereyken sorun çıkaracak adamı almasınlar. Üstelik çok büyük bir yetenek de değilmiş Morelos, adam 2 aydır boşta ve bizden başka ilgilenen yok. Akıl var, mantık var, izan var. Morelos bu takımın olumlu giden havasını bozabilir. Yönetim asla almamalı.

Bir diğer canımı sıkan konu da Altay'ın transferinin hâlâ açıklanmaması. Bi aksilik çıkmadan yarın açıklansa bâri.

İngiltere'de transfer sezonu bitmek üzere. King Luton Town'a gidecekti, umarım açıklanır. Bats da 10 milyon getiriyor, açıklanır inşallah. 3.2 maaş yükünden kurtulmak da cabası.

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #7914 : 31 Ağustos 2023, 09:55:56 »

Bakın meselâ Juve 2 gün önce genç Brezilyalı santraforu Kaio Jorge'yi kiraladı bi takıma. Bu oyuncuyu satın alma opsiyonlu kiralayabilirdik, 21 yaşında tutarsa hârika olurdu, tutmazsa zarar etmeden satardın. Bu çocuk Dzeko arkasında yedek kalmayı sorun da yapmazdı. İsimlerin önemi yok, Kaio gibi bir sürü genç oyuncu var Avrupa'nın dev takımlarında. Hepsi de patır patır kiralık gidiyor bi yerlere, böyle genç bir oyuncu kiralayıp getirmek çok mu zordu...

Kesinlikle katılıyorum ve benzer şeyi ben de düşünmüştüm. Şöyle bir Morelos'un geçmiş maçlarına baktım da oynadığı maç sayısına göre gol ve asist istatistikleri gayet iyi görünüyor. Burada tek sorun onun 2.isim olmayı kabul edip etmeyeceği ve herkesin korktuğu gibi disiplin sorunu. İşte bu nedenle ben olsam genç ve gelecek vaad eden bir isme giderdim. Ha burada şu söylenebilir, bu saatten sonra ne vereceği belli olmayan genç isimlerle işimiz yok. O sene bu sene olacak!

Neyse bekleyip göreceğiz. Temennim Morelos herkesin korktuğunun aksine beklenenden büyük katkı verir ve iyi ki almışız deriz.
« Son Düzenleme: 31 Ağustos 2023, 09:56:55 Gönderen: Semazen »
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #7915 : 31 Ağustos 2023, 15:50:02 »
Batshuayi işi tıkanmış sanırım. Alfredo Morelos istemeyenlerin duası kuvvetli galiba

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #7916 : 31 Ağustos 2023, 19:22:32 »
İşte tam da böyle düşünüyorum. Geçenlerde ben de yazmıştım, 3.2 milyon Euro verip yedek oturtamam ben santraforumu. Bu yüzden Bats dilediğince gidebilir.

Şunu iyi anlayalım. bizim sorunumuz Bats'ın gitmesi değil, yerine gelenin adam gibi birisi olmaması. Bakın meselâ Juve 2 gün önce genç Brezilyalı santraforu Kaio Jorge'yi kiraladı bi takıma. Bu oyuncuyu satın alma opsiyonlu kiralayabilirdik, 21 yaşında tutarsa hârika olurdu, tutmazsa zarar etmeden satardın. Bu çocuk Dzeko arkasında yedek kalmayı sorun da yapmazdı. İsimlerin önemi yok, Kaio gibi bir sürü genç oyuncu var Avrupa'nın dev takımlarında. Hepsi de patır patır kiralık gidiyor bi yerlere, böyle genç bir oyuncu kiralayıp getirmek çok mu zordu.

Hacı İsmail hocamızın basın toplantısında önemli bir cümlesi var. ''Gelen oyuncuyla yönetim bilgi verir'' minvalinde konuştu. GELEN OYUNCU... İsmini anmaması beni umutlandırdı açıkçası.

Bizdeki hemen hemen her oyuncu büyük karakter şu an. Herkes herkesin rolünü kabûllenmiş görünüyor. Morelos gibi manyaklar yüzünden bu havanın bozulmasını istemiyorum. Herkesin takım savunmasına yüreğini koyarak yardım ettiği bir takım olmak üzereyken sorun çıkaracak adamı almasınlar. Üstelik çok büyük bir yetenek de değilmiş Morelos, adam 2 aydır boşta ve bizden başka ilgilenen yok. Akıl var, mantık var, izan var. Morelos bu takımın olumlu giden havasını bozabilir. Yönetim asla almamalı.

Bir diğer canımı sıkan konu da Altay'ın transferinin hâlâ açıklanmaması. Bi aksilik çıkmadan yarın açıklansa bâri.

İngiltere'de transfer sezonu bitmek üzere. King Luton Town'a gidecekti, umarım açıklanır. Bats da 10 milyon getiriyor, açıklanır inşallah. 3.2 maaş yükünden kurtulmak da cabası.

Bu saatten sonra ne Crespo gider ne de Bats.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #7917 : 01 Eylül 2023, 02:30:39 »
ManU 2.kaleci pozisyonundaki Henderson'ı sattı. Bu gece 12'de İngiltere'de transfer sezonu bitiyor, Altay'ı gece 12'ye kadar açıklasalar bâri. Ellerinde yedek kaleci yok şu an doğru düzgün.

Batshuayi ve King de kaldı gibi. İtalya'da transfer dönemi bittiği için Crespo da kaldı. Son gün İngiltere'den bir sürpriz olmazsa bu üçü de kadroda olacak. Bakalım belki Fulham son saniyede Crespo'yu isteyebilir, önlibero arayışındalar.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #7918 : 01 Eylül 2023, 10:45:46 »
Forvet konusuna bu kadar takılmayın dostlar. Ajax yarı final oynadığında CL'de, Tadic oynuyordu tek forvet olarak. Alternatif olarak alınacak bonservissiz oyuncuya takılmamak lazım. Üstelik adam her sene muhakkak çift hane yapmış.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #7919 : 01 Eylül 2023, 10:57:06 »
Bats gider kalır bilmem ama en azından Crespo nun gitmesi lazım.