Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1305134 defa)

0 Üye ve 24 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Murat

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #930 : 24 Mayıs 2015, 23:17:14 »
Kuzey Avrupa takım Oyuncuları da Öyledir.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #931 : 25 Mayıs 2015, 00:11:56 »
Sağ Bek Pavel Kada Gökhan Stoper NKoulou Egemen Tecrübeli oyunu topa sokan stoper Hakan ve genç bir orta Avrupalı stoper
Sol Bek Caner Hasan
Ön Libero Topal Imbula yada Kryocwiak
Orta Saha Salih Diego Alper Yunus
Sağ Kanat Herrman yada Cabella ve Artem
Sol Kanat Stoch Ayew Forvet Sow Benteke
😊 Pahalı ama yapacak bişey yok ya böyle ya hiç

Çevrimdışı yusufkaleli

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #932 : 25 Mayıs 2015, 00:45:03 »
Artem Hajduk'la anlaştı. Bu arada ben Kaderabek'in sağ önde de oynayabileceğini düşünüyorum. Ama Darida'yı alma imkanımız varsa kesinlikle alınmalı. Melo'nun yıldız olduğu ligde Darida'nın heykeli dikilir.

Çevrimdışı GoFBahceGo

• Üye
« Yanıtla #933 : 25 Mayıs 2015, 01:06:27 »
Defasin ortasina Somon Kjaer LiLLe den

İLeriye Sam Larsson Herenven den

İkiside DanimarkaLi
WikingLer karekterLi oyuncuLardir
Kesin aLinmaLi

Çevrimdışı GoFBahceGo

• Üye
« Yanıtla #934 : 25 Mayıs 2015, 01:07:37 »
DuzeLtme: Simon  Kjaer oLcakti

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #935 : 25 Mayıs 2015, 01:51:27 »
Aslında var ya Heerenven dedin de aklıma geldi forvete Bas Dost ta ne gider bize he tam bizim aradığımız adam Caner'in iyi bir Gökhan'ın Stoch gibi Diego gibi gol pası iyi olan Oyuncuların olduğu takımda bu adam kafayla ayakla ateş eder bu ligde valla 25 gölden az atmaz.. Ya da o olmazsa Alan Douglas olabilir Benteke olabilir Kramaric olabilir.. Gerçi söylerken iyi güzel hoş ama kesin bizim yine ETo Dzeko yok Ibra Kiessling haberleri çıkar yıllardır Morirntes'i transfer ettiğimiz gibi en sonunda da Emenike ile SÖZLEŞME yeniler yola devam ederiz artık 😂

Çevrimdışı GoFBahceGo

• Üye
« Yanıtla #936 : 25 Mayıs 2015, 02:18:37 »
Şuan Wolfsburg da oynuyor. 2012 den beri
Devre arasinda aLsaydik
İsmaiLe rahmen Şampiyon oLmustuk

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #937 : 25 Mayıs 2015, 03:15:23 »
Şuan Wolfsburg da oynuyor. 2012 den beri
Devre arasinda aLsaydik
İsmaiLe rahmen Şampiyon oLmustuk
Biliyorum tabi orada olduğunu ama kendisi de yine Heeeenveen çıkışlı golcülerden biri

Çevrimdışı GoFBahceGo

• Üye
« Yanıtla #938 : 25 Mayıs 2015, 03:21:11 »
Biliyorum tabi orada olduğunu ama kendisi de yine Heeeenveen çıkışlı golcülerden biri
Evet Herenven cikisLi
Van Persi adi geçiyor
Buradaki basında da
Ben HoLLanda dan
O da yasli
Takim gencLesmeLi

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #939 : 25 Mayıs 2015, 07:37:47 »
Gökhan Gönül'ün bu takımdaki misyonu dolmuştur. Açıkçası senede iki maç oynayıp geri kalan 32 maçta "idare eden" bir oyuncudur. Kuyt nedeniyle bu zafiyeti görülmüyordu ama Kuyt'ın da takımı "kafada" bitirmesinden sonra Gökhan'ın bizce zaten malûm olan durumu iyice açığa çıktı. Gökhan'ın isabetli orta yüzdesi artık Sabri standartlarındadır. Şutları keza...

Temizlik önce Volkan'dan başlamalı ve Gökhan'la sürmeli... Tabii bunlar ancak yeni bir başkan ve yönetimle anlam kazanacak hamlelerdir. Yoksa bu Hitler zihniyetine Messi'yi getirsen çare olmaz.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #940 : 25 Mayıs 2015, 08:06:11 »
Hakan hocam, mesajının sonunda olayı özetlemişsin. Başkan gitmeli. Çok üzülüyorum gerçekten, bunca emekten sonra nasıl hepsini birere birer yıkar bir insan.. 2003-2004 de başlayan ilerleme dönemimiz, 3 son maçta kaçan/elimizden alınan şampiyonluktan sonra bu sezon bitmiştir artık. O ivmeyi değerlendiremedik malesef..

Diğer kısma gelirsek, bütün yabancılar (başta Emenike, Alves, Kuyt -zaten gitti-, Kadlec olmak üzere, Stoch, Webo, Sow ve Meirelles iyi bir yönetim ve hocayla faydalı olabilir, yeni yabancı kuralından dolayı takımda tutulabilir bence), sonra Serdar, Topuz, Bekir gibi oturdurdukları yerden milyonları kazananlar, Volkan, Emre, Gökhan gibi misyonunu dolduranlar, Egemen gibi senede 8-10 maç oynayabilen kronik sakatlar.. hepsi temizlenmeli. Serdar, Bekir, Selçuk, Topuz gibi isimlerin yerine altyapıdan birisini koyamıyorsak, bununla ilgili tüm ilgililerde gönderilmeli.

Mert, Caner, Topal, Alper, etrafında bir kadro kurup, yeniden bir oluşuma gidilmeli, vanhoijdonk etkisi yapabilecek 2-3 tecrübeli yıldız isim (Van Persie adı geçiyor, defansa ve orta sahayada benze isimler bulunmalı) ile yeniden takımı inşa etmek lazım. Artık mevcut kadro misyonunu tamalamış, maddi manevi doyuma ulaşmış, bize bir faydasını beklemek saflık olur. Ve en önemlisi, bu yapılanma için bir gün bile kaybetmemek lazım, bu sefer hedefimiz uefa değil şampşiyonlar ligine katılmak olsun..

Çevrimdışı south

• Üye
« Yanıtla #941 : 25 Mayıs 2015, 08:43:59 »
Bu sene Premier lig'de küme düşen QPR'nin forveti Charlie Austin'de sağlam bir forvete benziyor.Premier Lig gibi bir ligde 18 gol atmış bu sezon.takımıda lig sonuncusu olmasına rağmen.Carlos Baccayıda çok beğeniyorum Bacca Austinli bir forvet hattı bence güzel olabilirdi Emenike'nin mallığını anca 2 iyi forvet unutturabilir.Ancak bizim takımda bu oyuncuları alcak bütçe olcağını düşünmüyorum.Bu arada Drenthe'yu de almak lazım

Çevrimdışı onee

• Üye
  • Yer: İzmit-Denizli
    • orhanyet
« Yanıtla #942 : 25 Mayıs 2015, 11:24:18 »
bunun yeri burası mı değil mi bilmiyorum ama forumdan da bildiğimiz @oguzhann10 ligi 2.bitirirsek muhtemel rakiplerle ilgili bir yazı yazmış.her türlü b.k yolu olur mu bir takımın kaderi.ama öyle:
http://alanoyunu.blogspot.nl/2015/05/cehennem-yoluna-hosgeldiniz.html

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #943 : 25 Mayıs 2015, 15:51:54 »
28 yaş üzeri hiçkimse alınmasın Futbol takımına bu adam Van Persie bile olsa. 2. olarak da Nijerya'dan dünyanın en iyi topçusu bile alınmasın. Lütfen yani.

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #944 : 25 Mayıs 2015, 18:59:22 »
Valla aslında orta Avrupa ve kuzey avrupa ağırlıklı yabancıları alıp doğru yerlilerle sırtın yere gelmez. Örneğin bir Afrika'lı 1,5 kat potansiyelli bile olsa % 50 sini verir. Daha az potansiyelli kuzey Avrupalı %80ini verdiğinde daha faydalı olmuş olur. İş disiplini ve profesyonellik de cabası.