Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1304921 defa)

0 Üye ve 16 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #960 : 27 Mayıs 2015, 11:51:01 »
Egemen'e haksızlık etmişsiniz.

Geçen sene benim NBA takımım olan Golden State Warriors için söylemiştim: "Bogut'a güvenerek yola çıkmak çivili lastikle uzun yola gitmekten farksız... Ne zaman sakatlanıp seni yolda koyar; bilinmez."

Egemen için de aynısını düşünüyorum. Sonuçta sezonun yarısını sakat geçiren birisi... Yani kumar olur. Bogut bu sene şeytan kulağına kurşun sapasağlam ve oldukça faydalı bir sezon geçirdi. Egemen aynısını yapar mı? Kumar... Kumar...

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #961 : 27 Mayıs 2015, 11:57:54 »
Ciddi ciddi saffet susiç ismi geçiyor kafama sıkıcam ya az kaldı yeminle. Bir başkan teknik direktör konusundan bu kadar mı anlamaz bu kadar mı kötü seçimler yapar. Getirdiği en iyisi ersun yanaldı onuda istemeye istemeye hatırlı kişiler sayesinde kabul etti 1yıl tuttu.
Feci bunadı başkan feci artık çekilir durumu kalmadı dar ağacına taraftar götürecek en sonunda.

Adamın derdi takıma teknik direktör bulmak değil yahu. Kukla arıyor, sigara kağıdına yazdığı kadroları hocanın eline tutuşturacak, telefonla oyuncu değişikliği yaptıracak, antreman proğramını belirleyecek, soyunma odasında devre arası taktikleri verecek vs. Teknik direktör onun neyine gerek. Pek yakında maçlardan sonra "benim verdiğim taktiklerle kazandık bu maçı" diyecek ama daha ortamını bulamadı. Bekleyin ve görün derim.

Çevrimdışı nuevitas

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #962 : 27 Mayıs 2015, 12:37:45 »
Bielsa ismi konuşuloyo ben yüzde bir bile şans vermiyorum ama olursa gelirse ne fubolcular eskisi gibi olabilir nede yönetim hocanın işine karışabilir

https://www.youtube.com/watch?t=42&v=NLA7qPPgGso
« Son Düzenleme: 27 Mayıs 2015, 12:39:56 Gönderen: nuevitas »

Çevrimdışı Murat

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #963 : 27 Mayıs 2015, 17:45:16 »
Marsilyadaki bielsa mı bu? Bir kaç yıl önce Bilbao ile UEFA finali oynayan hoca?

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #964 : 27 Mayıs 2015, 17:48:01 »
Aziz Yıldırım kafayi yemiş bizi de yiyecek :(

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #965 : 27 Mayıs 2015, 18:04:29 »
ahahah bielsa mi demisler ? bugun basin toplantisini izledim bakin aynen sunu dedi  " sampiyon olmusuz olmamisiz onemli degil" allah belami versin ki dedi bunu..yani adamin cukunde degil Fenerbahce , 50 milyon harcarsam sampiyon olurdum diyor , yahu ersun yanal ayni kadroyu hatta diego'suz kadroyu nisanda sampiyon yapmadi mi ?
hersey bir tarafa ismail torunlarina Fenerbahce koc'u oldum diye anlatacak  en cok o koyuyor.

30 mayis Fenerbahce'nin kurtulusu olabilir imkani olsan gitsin yuruyuse , benim imkanim olsa valla gelirdim simdi burdan kalkip gelmeye calissam 500 $ girer bana en az ..imkani olan gitsin kurtulus gunumuz olabilir , gidin indirin tahtindan kurtulalim.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #966 : 27 Mayıs 2015, 19:30:47 »
bu takımdan emenikeyi göndermek takıma messi transfer olmuş etkisi yapar şu durumda üçün beşin hesabını yapmamak lazım bir yerde rusyada talipleri olabileceği yazıyordu bülent uygun da takımına istiyormuş yalan değilse bir an önce göndermek lazım.

daha da önemlisi aklı başında bir hoca. kariyeri olan bir hoca olursa azizi de o kadar işine karıştırmaz yada karışamaz. gerçi aziz bu huyundan vazgeçmez.

takımda bu sene verdiği performansın daha fazlasınu verebilecek oyuncu çok değişim şart ama her şeyi baştan kurmaya gerek yok.

başkan illaki gündem değiştirmek için hamleler yapacak inşallah doğru isimler gelir.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #967 : 27 Mayıs 2015, 20:03:18 »

ahahah bielsa mi demisler ? bugun basin toplantisini izledim bakin aynen sunu dedi  " sampiyon olmusuz olmamisiz onemli degil" allah belami versin ki dedi bunu..yani adamin cukunde degil Fenerbahce , 50 milyon harcarsam sampiyon olurdum diyor , yahu ersun yanal ayni kadroyu hatta diego'suz kadroyu nisanda sampiyon yapmadi mi ?
hersey bir tarafa ismail torunlarina Fenerbahce koc'u oldum diye anlatacak  en cok o koyuyor.

30 mayis Fenerbahce'nin kurtulusu olabilir imkani olsan gitsin yuruyuse , benim imkanim olsa valla gelirdim simdi burdan kalkip gelmeye calissam 500 $ girer bana en az ..imkani olan gitsin kurtulus gunumuz olabilir , gidin indirin tahtindan kurtulalim.

300 manat uçak bileti Emin :)
270 usd yapar, 230 a da 1 gece kalıp alışveriş vs yapar, yer içersin :)

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #968 : 27 Mayıs 2015, 20:23:04 »
300 manat uçak bileti Emin :)
270 usd yapar, 230 a da 1 gece kalıp alışveriş vs yapar, yer içersin :)

ahahha manat'a da cevirdin abi
baku'de mi yasiyorsun abi yoksa is ile alakali bi durum mu ? merak ettim de sakincasi yoktur insallah ?

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #969 : 27 Mayıs 2015, 20:36:20 »

ahahha manat'a da cevirdin abi
baku'de mi yasiyorsun abi yoksa is ile alakali bi durum mu ? merak ettim de sakincasi yoktur insallah ?

Yok tabiki sakıncası. Bakudeyim evet, iş için gecici olarak geldim birkaç seneliğine.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #970 : 27 Mayıs 2015, 20:41:41 »
Yok tabiki sakıncası. Bakudeyim evet, iş için gecici olarak geldim birkaç seneliğine.

allah kolaylik versin abi baku'de yasamak cok zor hele bu aralar daha da zor.

Çevrimdışı nuevitas

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #971 : 28 Mayıs 2015, 13:27:17 »
Samet Yeşil haberi inşallah doğru değildir tamam futbol profesyonellik falan filanda fanatik bi tranzonluyo bu takımda görmek istemem

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #972 : 28 Mayıs 2015, 16:07:55 »

O zorluk heryerde var. Aslında 2 konu dışında ciddi bir sıkıntı da yok. Bu iki konu da açık kapalı heryerde sigara içiliyor olması, insanların çok fazla "sigara çekmesi :)" ve yere tükürme alışkanlığı :(..
Kalan Türkiyeden çok da farklı değil.

Çevrimdışı Afiliadam

• Üye
  • Yer: İstanbul - Adana
  • https://twitter.com/Afiliadam
« Yanıtla #973 : 28 Mayıs 2015, 16:41:49 »
Şener özbayraklı ile 4 yıllık ön protokol yapılmış. Yıllık 1.4 milyon € alacakmış.
Mahmut Uslu Fernandao ile de "kulübüyle görüşüyoruz bi sorun çıkacağını sanmıyorum" demiş.
4milyon dolar konuşuluyor bonservis için. Oyuncuda İlk yıl 1.8 m$ ikinci yıl 1.9 m$ son yıl 2 m$ alacakmış.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
#IngaOrekhova

Çevrimdışı 78ers

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #974 : 28 Mayıs 2015, 17:00:02 »
Şener özbayraklı ile 4 yıllık ön protokol yapılmış. Yıllık 1.4 milyon € alacakmış.
Mahmut Uslu Fernandao ile de "kulübüyle görüşüyoruz bi sorun çıkacağını sanmıyorum" demiş.
4milyon dolar konuşuluyor bonservis için. Oyuncuda İlk yıl 1.8 m$ ikinci yıl 1.9 m$ son yıl 2 m$ alacakmış.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Şener iyi bir oyuncu ama büyük ihtimalle rotasyon oyuncusu olacak, bu tip oyunculara 1.4 milyon Euro verilecekse bu yeni yabancı kuralının ne anlamı kaldı. Yeni kuraldan maksat piyasayı daha gerçekçi bir seviyeye çekmek değil miydi?