Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1305027 defa)

0 Üye ve 24 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yusufkaleli

• Üye
  • Yer: istanbul
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #975 : 28 Mayıs 2015, 17:01:20 »
Şener yıllık 1.4 milyon € alacaksa boşuna transfer falan tartışıyoruz. Yabancı sınırının kalktığı şu dönemde Şener'e yıllık 1.4 milyon €'yu hangi kulüp verirse versin kerizdir. Şener gibi en az 200 tane sağ bek bulunur Avrupa'da, Şener'in alacağı paranın yarısına oynayacak.

Çevrimdışı south

• Üye
« Yanıtla #976 : 29 Mayıs 2015, 03:27:39 »
Sportif direktörlüğe İtalyan Giuliano Terraneo'yu getirmişiz nerden çıktı bu isim kimin fikriydi çok merak ediyorum.Aziz Yıldırım'ın olduğu yerde Sportif Direktör ne işe yarar onu da çok merak ediyorum sözde teknik direktörü ve transferleri o belirlicekmiş.
Ayrıca kendisi Arthur Zico'nun da menajeriymiş Zico'nun da şuan İstanbul'da olduğunu düşünürsek Zico'nun yeniden T.Direktörümüz olma ihtimali çok yüksek bence.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #977 : 29 Mayıs 2015, 07:18:50 »
haberi okuyunca sinirlerim tepeme çıktı sabah sabah. profesyonellikten fana bahsediliyor.
komedi gibi.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #978 : 29 Mayıs 2015, 11:18:52 »
Bir ara aylık 150 bine (dolar mı auro mu TL mi bilmiyorum) kulübe CEO atamıştık? Her işe o karışacaktı. Çok değil ya bir ya iki sene önce... N'oldu o adamcağıza?

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #979 : 29 Mayıs 2015, 11:49:12 »
Futboldan bi bok anlamam Fenerbahce hariç bir de kendi ligimizi izlerim onu da çok sık değil, ama Fenerbahce'nin 1998 yılınden bu güne hazırlık maçı dahil her maçını izlerim ve benim izlediğim en iyi Fenerbahce Daum zamanındakı Fenerbahce idi, ikinci sırada Ersun Yanal'ın Fenerbahce'si, 3cü sırada da Aykut Kocaman'ın ilk senesi ikinci devre (yarım sezon).
Şimdi diyeceğim o ki eger tekrar Zico gelirse daha da batarız , Zico hiç bir zaman ligde keyif veren Futbol oynatmadı , avrupa olayı da kimya ile alakalı deivid, alex, edu, aurelio falan birbirine uyan oyuncu grubu vardı , şimdi Zico'nun bizde birşey yapması imkansız.
Terrano mu ne ben onun ismini duymadım hic google'a yazdım şimdi italyanca haberler var , adam bıyıklı futbolcu olmuş zamanında , sordum futbol manyağı arkadaşıma ilk kez senden duydum dedi , bu adam hakkında ne iyi ne de kötü hic bir şey bilmiyoruz o yüzden atıp tutmanın manası yok.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #980 : 29 Mayıs 2015, 12:39:10 »
Bir ara aylık 150 bine (dolar mı auro mu TL mi bilmiyorum) kulübe CEO atamıştık? Her işe o karışacaktı. Çok değil ya bir ya iki sene önce... N'oldu o adamcağıza?

Levent Ersalman

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #981 : 29 Mayıs 2015, 12:44:39 »
seyrettiğim en zevkli futbolu oynayan takım löw ün Fenerbahçesiydi, moldovan, metin diyadin... ama o sene sanırım 3 ciddi sakatlık yaşamıştık, Metinin, uche nin ve erolun ayağı kırılmıştı galiba.
daha sonra daumun oynattığı top aklımda, mehşur pancunun kaleye geçtiği maçta bile ezmiştik ama rüştü şov sahneye çıkınca malum sonuç ortaya çıktı, aynı faktör 5-1 lik kupa finalinde de başroldeydi.
zico ve ersun hocanın oynattığı futbolu da inkar etmek olmaz tabi.

Çevrimdışı south

• Üye
« Yanıtla #982 : 29 Mayıs 2015, 13:45:57 »
Fenerbahce'nin 1998 yılınden bu güne hazırlık maçı dahil her maçını izlerim ve benim izlediğim en iyi Fenerbahce Daum zamanındakı Fenerbahce idi
Kesinlikle katılıyorum Daum'un özellikle ilk gönderilişi çok büyük bir hatadır.İzlerken keyif aldığın rakiplerini sürekli farklı yenen bir Fenerbahçe vardı.O takımın antremanlarını bile izlemek büyük bi keyifti,brezilya usülü doğum günü kutlamaları felan harika bir ortam vardı.Seni üst üste 2 sene şampiyon yapmış 3.senede son hafta kaybetmiş adamı gönderiyosan bu sene başarısızlık kimin sorumluluğu ise onuda göndericeksin(!) ama nerdee... bu arada Daum Denizliye kaybedilen seneden sonra kalsaydı bence 2013'te felan 4.yıldızı takmıştık.

Çevrimdışı yusufkaleli

• Üye
« Yanıtla #983 : 29 Mayıs 2015, 14:37:29 »
Daum çok iyi bir teknik direktör olabilir ama hayatının geri kalanında kulübün önünden geçmesin bir zahmet. Koskoca Fenerbahçe, Denizli'ye, Kadıköy'de Trabzon'a son hafta şampiyonluk kaybetmez.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #984 : 29 Mayıs 2015, 14:50:09 »
Aklım başımda olarak ve neredeyse her maçı gözümü kırpmadan izlediğim ilk sezon ben Orta 2'deyken yaşandı: 103 gollü 1988-89 sezonu...

Bir önceki seneyi de tam takip edebilecek kadar bilincim açıktı ama çok kötü bir sezon geçirmiş, 20 takımlı ligde 8. olmuştuk.
« Son Düzenleme: 29 Mayıs 2015, 14:57:16 Gönderen: Hakan Yaman »

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #985 : 29 Mayıs 2015, 15:44:25 »
daum'un ne sucu var allah askina ya , denizli'de appiah 4 metreden topu kalden geciremedi o kadar pozisyona girdik atamadilar iste ne yapsin daum ?
trabzon olayina gelirsek , belki 3 ya da 4 macda o macdakinnan daha buyuk baski yaptik , kesinlikle baski anlaminda ilk 5'e girer . sagli sollu ataklar anasini aglatiyorduk topuz'un guiza'nin sutlari ..girmedi hic biri top o gun girmek istemiyordu, burak yilmaz orta yapti geldi gol oldu direk.
daum & roland koch ikilisi benim en cok zevk aldigim futbolu oynatiyordu , tazminat odememek icin kokainci damgasi vurup yolladik, ersun'a da kari kiz duskunu dedik yolladik, camia'nin evladlari bizi ne duruma soktu goruyoruz iste.
daum ust duzey koc degildi ama bize uygundu iste , bin tane koc'a degismem ben daum'u.

Çevrimdışı yusufkaleli

• Üye
« Yanıtla #986 : 29 Mayıs 2015, 15:56:26 »
Mesela 2010'da Kadıköy'deki Bursaspor maçında Özer'in yerine Önder'i almak gibi bir hata yapmasaydı büyük ihtimalle son maça kalmayacaktı şampiyonluk. Kadıköy'de 2-0 önde olduğu maçı Fenerbahçe kaybediyorsa suç %99 teknik adamındır.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #987 : 29 Mayıs 2015, 16:08:01 »
Mesela 2010'da Kadıköy'deki Bursaspor maçında Özer'in yerine Önder'i almak gibi bir hata yapmasaydı büyük ihtimalle son maça kalmayacaktı şampiyonluk. Kadıköy'de 2-0 önde olduğu maçı Fenerbahçe kaybediyorsa suç %99 teknik adamındır.

ersun yanal da sow emre'yi cikarip salih ve webo'yu sokmustu , webo sag acik oynuyordu hatta , salih'in hatasindan ilk golu yedik devami da geldi 2-0 yeniyorduk torku konya'yi 75 fk'ya kadar, 15 dakikada 3 gol yedik..bunlar olagan seyler.
daum muazzam taktik bilgisi mi vardi ? hayir ama cok net kimyamiz tutmusdu , ben yine gelse yine isterim ama koch ile birlikte.
daum 2003-2006 arasi 102 macda yuzde 73 galibiyet orani tutturmus bizde , bu mukemmel bir netice , hem de zevkli futbol oynatarak.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #988 : 29 Mayıs 2015, 16:10:20 »
terrano'yu resmi site acikladi , sozlesme kac yillik onu gormedim ama bilen var mi ?
bide teknik direktoru bu mu sececek yonetim mi ? bu secerse italyan secer kesin , italyan hocalardan spaletti ve ancelotti haric herkes defansif oynatiyor allah korusun italyan hoca falan gelmesin. 1 sene daha defansif futbol izleyemem ben.

Çevrimdışı nuevitas

• Üye
« Yanıtla #989 : 29 Mayıs 2015, 16:15:33 »
terrano'yu resmi site acikladi , sozlesme kac yillik onu gormedim ama bilen var mi ?
bide teknik direktoru bu mu sececek yonetim mi ? bu secerse italyan secer kesin , italyan hocalardan spaletti ve ancelotti haric herkes defansif oynatiyor allah korusun italyan hoca falan gelmesin. 1 sene daha defansif futbol izleyemem ben.
Eski menajermiş hatta ziconunda menajeriymiş o yuzden belki italyan getirmez