Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1305289 defa)

0 Üye ve 20 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı exex

• Üye
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #1320 : 04 Temmuz 2015, 19:06:57 »
RVP de Allah izin verirse bugün açıklandıktan sonra Robben için dualara başlayalım .

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #1321 : 04 Temmuz 2015, 19:15:17 »
David Ospina'yı aldık hayırlı olsun kesin bitti.

kesin konusmamak lazim imza olmadan.

Çevrimdışı Emreisking

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #1322 : 04 Temmuz 2015, 19:16:52 »
Avrupa'da neredeyse hiç piyasası olmayan bir oyuncuya 8 milyon € bonservis vermek başarısızlıktır. Gelip kulübün efsanesi de olsa bu böyle. Eğer Van Persie'ye yıllık 10 milyon € verip getirirsen bu da başarısızlıktır. Nani'ye yıllık 9 milyon € verirsen bu da başarısızlıktır. İstediğim şeyi anlattığımı düşünüyorum.
Nani bonservisiyle birlikte 9 milyon euro ya geliyor ayrıca biz real Madrid değiliz 28 yaşındaki Naniyi fenerbahçe ye getirmenin de bir bedeli var

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #1323 : 04 Temmuz 2015, 19:17:28 »
nani sporting'de 12 gol 8 asist yapmış bi yerde okudum.
van persie transfermarkt'den bakdım , kronik sakatlığı var , 3 kez uzunsüreli ayakbileği sakatlığı geçirmiş.
ama van perise ve nani alınabiliyorsa ikisi de alınsın.
nani demek en az 20 bin fazla forma demek, nani demek en az 2 bin fazla kombine demek.
van persie daha büyük yıldız , nani için dediklerimi 2'ye çarpmak lazım.
sportif katkılarını bir tarafa bırakalım, getirecekleri heyecan ve kombine+forma satışı yeter.

bu sezon 300 bin forma satmışız, 20 bin de kombine
eğer nani ve rvp gelirse 350 bin forma , 30 bin kombine satarız.

vay be .. bu mesaji yazarken ne Nani ne de Van Persie'nin gelecegine inanmiyordum.
saka maka geliyorlar , hayirli olsun.
kombine icin 30 bin yazmisim , 35 bin olur bence.

Çevrimdışı yusufkaleli

• Üye
« Yanıtla #1324 : 04 Temmuz 2015, 19:21:31 »
Nani bonservisiyle birlikte 9 milyon euro ya geliyor ayrıca biz real Madrid değiliz 28 yaşındaki Naniyi fenerbahçe ye getirmenin de bir bedeli var

Ya ben anlatamıyorum ya siz anlamak istemiyorsunuz. Nani yıllık 9 milyon € alırsa başarısızlıktır diyorum siz bonservisiyle 9 milyon €'ya geliyor diyorsunuz.

Çevrimdışı yusufkaleli

• Üye
« Yanıtla #1325 : 04 Temmuz 2015, 19:23:53 »
Ici bos bir yorum olmus. Size tavsiyem transfer piyasasini bir takip edin.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Serbest kalma bedelini kullanarak alınan oyuncu nasıl transfer başarısı oluyor izah edermisiniz? Bir de bir ricam var. Yaptığım herhangi bir yorumun içinin boş olduğunu düşünseniz bile forumda içi boş bir yorum olmus tarzı mesajlar atmamanızı rica ediyorum. saygılar.

Çevrimdışı hatai

• Üye
« Yanıtla #1326 : 04 Temmuz 2015, 19:25:40 »
Daha oyuncuların ne kadar fiyata geleceği belli değil. Bu maddi durumu ve oyuncunun performansını bilmeden, görmeden yorum yapmak ön yargıyla yaklaşmak oluyor. Rpv'yi ve Nani'yi bedavaya getirmeyi düşünmüyorsunuz herhalde. Bunlar dünya yıldızı oyuncular. Bu oyuncuların gelmesiyle forma ve kombine satışı misliyle artacaktır. Taraftar son yıllarda yıldız transferi bekliyordu. Bu transferler hem ihtiyaç hem de reklam açısından önemlidir.

Çevrimdışı Emreisking

• Üye
« Yanıtla #1327 : 04 Temmuz 2015, 19:26:13 »
Ya ben anlatamıyorum ya siz anlamak istemiyorsunuz. Nani yıllık 9 milyon € alırsa başarısızlıktır diyorum siz bonservisiyle 9 milyon €'ya geliyor diyorsunuz.
Josef in bonservisi söz Konusuyken örneği oyuncu maaşlarından verirseniz böyle olur tabii ki

Çevrimdışı yusufkaleli

• Üye
« Yanıtla #1328 : 04 Temmuz 2015, 19:29:16 »
Josef in bonservisi söz Konusuyken örneği oyuncu maaşlarından verirseniz böyle olur tabii ki

Verilen bonservis de oyuncuya verilen yıllık ücret de kulübün kasasından çıkıyor. ama yine de örneği nani'ye 40 milyon € bonservis verilirse başarısız transfer olura çevireyim ki kafanızda soru işareti kalmasın.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #1329 : 04 Temmuz 2015, 19:30:12 »
benim kafamda iki tane soru isareti var.
birincisi stoper tandemi ile ilgili, kjaer-alves saglam ikili olmaz, stoperlerden biri hizli olmali.
savunmayi onde kuran takimlar icin hizli stoper olmazsa olmaz.
ikincisi de box-to-box orta saha lazim, keske Emre tarzi genc birini bulsak.
topal-souza orta sahasi ile oynarsan topu 3. bolgeye tasiyacak oyuncuda sikinti olur.
ama hucum hatti cok ust duzey , CL 2. torba takimlari seviyesinde hatta.

Çevrimdışı Emreisking

• Üye
« Yanıtla #1330 : 04 Temmuz 2015, 19:41:56 »
Serbest kalma bedelini kullanarak alınan oyuncu nasıl transfer başarısı oluyor izah edermisiniz? Bir de bir ricam var. Yaptığım herhangi bir yorumun içinin boş olduğunu düşünseniz bile forumda içi boş bir yorum olmus tarzı mesajlar atmamanızı rica ediyorum. saygılar.
Serbest kalma bedeli ödenen birçok oyuncu var Dünya'da götze Arda gibi genelleme yapmak doğru değil

Çevrimdışı Emreisking

• Üye
« Yanıtla #1331 : 04 Temmuz 2015, 19:44:09 »
benim kafamda iki tane soru isareti var.
birincisi stoper tandemi ile ilgili, kjaer-alves saglam ikili olmaz, stoperlerden biri hizli olmali.
savunmayi onde kuran takimlar icin hizli stoper olmazsa olmaz.
ikincisi de box-to-box orta saha lazim, keske Emre tarzi genc birini bulsak.
topal-souza orta sahasi ile oynarsan topu 3. bolgeye tasiyacak oyuncuda sikinti olur.
ama hucum hatti cok ust duzey , CL 2. torba takimlari seviyesinde hatta.

Artık stoper almayız diye düşünüyorum ama kjaer hızlı denemese de çok ağır da değildir

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #1332 : 04 Temmuz 2015, 19:57:13 »
Artık stoper almayız diye düşünüyorum ama kjaer hızlı denemese de çok ağır da değildir

tabi artik stoper imkansiz, aslinda gerek de yok, gs chedjou-semih/h.balta ikilisi ile sampiyon oldu.
kjaer-alves ikilisi stsl'nin cok uzerinde bir ikili.
ama bir tane orta saha hala alinabilir , atletizm eksikligi var orta sahada , atlet oyuncu lazim ora.

Çevrimdışı Emreisking

• Üye
« Yanıtla #1333 : 04 Temmuz 2015, 20:04:09 »
tabi artik stoper imkansiz, aslinda gerek de yok, gs chedjou-semih/h.balta ikilisi ile sampiyon oldu.
kjaer-alves ikilisi stsl'nin cok uzerinde bir ikili.
ama bir tane orta saha hala alinabilir , atletizm eksikligi var orta sahada , atlet oyuncu lazim ora.
Bir forvet bir orta saha alınacağı söyleniyor orta saha dan kasıtları kanat değilse gelecek demektir

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #1334 : 04 Temmuz 2015, 20:37:42 »
Avrupa'da neredeyse hiç piyasası olmayan bir oyuncuya 8 milyon € bonservis vermek başarısızlıktır. Gelip kulübün efsanesi de olsa bu böyle. Eğer Van Persie'ye yıllık 10 milyon € verip getirirsen bu da başarısızlıktır. Nani'ye yıllık 9 milyon € verirsen bu da başarısızlıktır. İstediğim şeyi anlattığımı düşünüyorum.

tabiki elimizi sallasak Nani ye RVP ye çarpıyor zaten.

Edit : Transfere verilen ücretleri nereden öğrendiniz ?

Kanatları Sow , Alper ,Topuz , Kuyt olan, forveti Emenike olan bir takımın taraftarının bu yorumları yapması olmamış. Tabi bence , saygı duyuyorum ama katılmıyorum
« Son Düzenleme: 04 Temmuz 2015, 20:39:05 Gönderen: exex »