Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1305438 defa)

0 Üye ve 16 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Emreisking

• Üye
  • Yer: istanbul
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #1470 : 22 Temmuz 2015, 03:46:43 »
Sow giderse yerine kanat oyuncusu alınması da ancak bize mahsus bir iş olur herhalde hocanın aklındaki sistem 4 4 2 bu sow giderse elimizde 2 tane forvet kalıyor birinci sistemi 4 4 2 olan bir takımın sezona 2 forvetle başlaması akıl almaz bir iş olur

Çevrimdışı south

• Üye
« Yanıtla #1471 : 22 Temmuz 2015, 04:11:54 »
Terraneo Nani ve Van Persie gibi çok önemli iki oyuncu takıma katarak gözleri boyadı ama Ribeiro,Ba ve 8 milyona alınmış bi josef de souza'da bi o kadar başarısızlık bence Josef kötü oyuncu değil bence ama 8 milyon verilecek oyuncu da değil.Bu oyuncuların mevkisinde ilk alternatif olmamaları biraz insanı rahatlatıyor ama Ospina beklerken Fabiano gelmesi büyük hayal kırıklığı oldu bende.
Bunun haricinde Fernandao büyük golcü bugün attığı gollede kanıtladı Sow'da çok formda 4-4-2 sisteminde oynarsa takım Pivot santrafor olarak Fernandao yanınada gezici santrafor Sow iyi bir ikili olabilir ama Ven Persie'de yedek bırakılmaz ki.Geçen sene düzgün forveti olmayan biz bu sene Van Persie'nin yedek kalma ihtimalini düşünüyoruz  :D ben bi konuda görüşleri merak ediyorum size bu takımın kanatlarında kim oynar ya da oynamalı bi kanata Nani'yi koyasında diğer kanatda kim 1.tercih olacak acaba.

Çevrimdışı HakeemOlajuwon

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #1472 : 22 Temmuz 2015, 04:57:58 »
Terraneo Nani ve Van Persie gibi çok önemli iki oyuncu takıma katarak gözleri boyadı ama Ribeiro,Ba ve 8 milyona alınmış bi josef de souza'da bi o kadar başarısızlık bence Josef kötü oyuncu değil bence ama 8 milyon verilecek oyuncu da değil.Bu oyuncuların mevkisinde ilk alternatif olmamaları biraz insanı rahatlatıyor ama Ospina beklerken Fabiano gelmesi büyük hayal kırıklığı oldu bende.
Bunun haricinde Fernandao büyük golcü bugün attığı gollede kanıtladı Sow'da çok formda 4-4-2 sisteminde oynarsa takım Pivot santrafor olarak Fernandao yanınada gezici santrafor Sow iyi bir ikili olabilir ama Ven Persie'de yedek bırakılmaz ki.Geçen sene düzgün forveti olmayan biz bu sene Van Persie'nin yedek kalma ihtimalini düşünüyoruz  :D ben bi konuda görüşleri merak ediyorum size bu takımın kanatlarında kim oynar ya da oynamalı bi kanata Nani'yi koyasında diğer kanatda kim 1.tercih olacak acaba.
Bence diego oynamalı , topal souza oyun kurma konusunda biraz sınırlı ama taş gibi topçular,oyun kurma ve orta atma konusunda diego çok iyi,kanattan oyun kurmaya da yardımcı olur,athletico da bi dönem 442 nin sağında oynuyordu.

Sent from my iPhone using Tapatalk
« Son Düzenleme: 22 Temmuz 2015, 04:58:54 Gönderen: HakeemOlajuwon »

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #1473 : 22 Temmuz 2015, 09:22:10 »
Biliyorum bu yorum biraz erken olacak ama yine de gördüğümü söylemek istiyorum. Nani'nin sahadaki görüntüsü beni tedirgin etti. Hakemle ve rakip oyuncularla çok oynuyor. Bu da ister istemez oyun konsantrasyonunu bozuyor. Acilen bu konu hakkında uyarılmalı.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı kanazawa1907

• Üye
  • Yer: Japonya
« Yanıtla #1474 : 22 Temmuz 2015, 10:07:32 »
Bu Fernandao'yu bir tek ben mi Vieri' ye benzetiyorum.Cok sukur yarim kalmis ruya Pingel den sonra bizimd ortaligi dagitan bir bogamz oldu ilerde.
Bugun bir yerde okudum Shaqiri icin Stoke City ile cekisiyormusuz keske olsaGuc ,hiz,teknik,sut hersey var.Sola da Stoch'un yerine daha once almaya ugrastigimis Dzusak super olur.Cok isim geciyor kanat icin Robben,Shaqiri,Lennon,Adnan,Mirallas.Muhakkak sag acik alinacak deniyor.
Hersey gruplara kalmakta.Amakalamazsak ta bence Aziz Yildirim bu takim UEfa kupadini almali dite ikitransfer yapar.
ocakta ta gelen gidenler olur.O tuzden 4. Alternatif olan Ba ve Yedek kaleci olan Riberio icin enseyi karartmayin arkadaslar.ama keske Fransa liginden savasci bir box to box alsak.
bir arkadasin daha once yazdigi gibi bize iki transfer sezonu lazim kadroyu tam toplamak icin
« Son Düzenleme: 22 Temmuz 2015, 10:08:32 Gönderen: kanazawa1907 »

Çevrimdışı Leggenda di Trieste

• Üye
  • Yer: Pendik
« Yanıtla #1475 : 22 Temmuz 2015, 11:50:25 »
Gökhan İnler yabancı statüsünde oynayacak Türkiye'de.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yerli statüsünde.
Bu kural çıkmadan önce Türkiye de oynasa da oynamasa da yerli olarak sayılan futbolcular bu hakkı kazanmış olduklarından bu statüde.
Bundan sonra ki durum için geçerli milli takımda oynamış olma gerekliliği.Gökhan da Mesut ta yerli durumunda.
Örneğin Emre Can.Şu an Almanya U 21 de oynadığı için yabancı statüsünde.Düşük ihtimal ama bizim milli takımda oynarsa yerli sıfatı kazanmış olabilecek ancak.

Çevrimdışı Leggenda di Trieste

• Üye
  • Yer: Pendik
« Yanıtla #1476 : 22 Temmuz 2015, 12:13:16 »
Hoca zaten kafasındaki şablona göre Sow u kesin satmak istemiyor.
Ben aslında dillendirildiği için kanat transferi dedim.
Yoksa ben shaqiri gibi salah gibi stoch tarzı nani tarzı kanat transferi olmayacağını biliyorum zaten.
Aslında kanat forvet,yardımcı forvet sıfatı taşıyan oyuncu alınır denmesi doğru olur.
Olursa Mirallas,Joel Campbell ya da bu tarz yeri geldiğinde açıkta veya kanatlara yardımcı hareketli forvet oynamayı bilen bir oyuncu olur diyorum.

Bir de Sow un satılmasını ben istemiyorum;zor ama bir Arap ya da Çinli biri çıkıp 10 milyon teklif etmedikçe.
Bilmiyorum ama teklif olsa olsa 5 civarıdır en fazla.
İnşallah uzatılır hatta sözleşmesi.
Geçen seneyi kesinlikle kıstas yapmamak lazım.
Tam Sow un en üst verimde oynayabileceği sistemi oynuyoruz şu an.
Hazırlık maçlarından da belli zaten çok ölçü olmasa da.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #1477 : 22 Temmuz 2015, 15:09:52 »
Demba ba'nın 13'e gittiği yerde Sow daha fazlasına gitmeli çünkü Demba ba'dan daha iyi oyuncu Sow.
Gerçi gitmesini de istemem. Sözleşme uzatmayı düşünüyormuşuz. Umarım doğrudur.

Çevrimdışı south

• Üye
« Yanıtla #1478 : 22 Temmuz 2015, 15:45:04 »
Demba ba'nın 13'e gittiği yerde Sow daha fazlasına gitmeli çünkü Demba ba'dan daha iyi oyuncu Sow.
Sow'un 1 senelik sözleşmesi kaldı yalnız 1 sene sonra serbest kalacak oyuncuya kolay kolay kimse o paraları vermez.Bide Demba Ba reytingi daha fazla olan bi oyuncu Çin gibi yeni yeni yatırım yapan takımlar için  Demba Ba daha değerlidir bence.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #1479 : 22 Temmuz 2015, 18:27:42 »
Yalnız kadroda 15 yabancı var. Krasic ve Holmen'den biri kesin gidici, yeni transfer yapılacaksa da ikisi birden gitmeli. Sow kalırsa bana göre bir sağ açık kadroyu tamamlar. Souza için de hemen yargıya varmayın. Eleman ortama alışma adına risksiz oynuyor. Biraz zaman verelim bence.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #1480 : 22 Temmuz 2015, 18:56:28 »
Yalnız kadroda 15 yabancı var. Krasic ve Holmen'den biri kesin gidici, yeni transfer yapılacaksa da ikisi birden gitmeli. Sow kalırsa bana göre bir sağ açık kadroyu tamamlar. Souza için de hemen yargıya varmayın. Eleman ortama alışma adına risksiz oynuyor. Biraz zaman verelim bence.
Holmen takımdan ayrılacaktır.Eğer bir yabancı daha transfer edilirse gidecek kişi Krasic olur.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #1481 : 22 Temmuz 2015, 21:14:06 »
bize gecen sen futbol adi altinda ne izlettirdiler lan ?
nazar degmesin cok iyi oynuyoruz, onde baski ne guzel seymis oyle ya.

onumuzdeki sene sol stoper aramaya gerek yok, marsilyanin sol stoperi cok iyi, rekik mi ne tekbasina toparliyor defansi.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #1482 : 22 Temmuz 2015, 21:20:28 »
bize gecen sen futbol adi altinda ne izlettirdiler lan ?
nazar degmesin cok iyi oynuyoruz, onde baski ne guzel seymis oyle ya.

onumuzdeki sene sol stoper aramaya gerek yok, marsilyanin sol stoperi cok iyi, rekik mi ne tekbasina toparliyor defansi.
bonservisle almışlar galiba 5 md ye.Valla süper topçu.genç hem de.
İsmailin soğuttuğu futbola bu kadar erken döndüğüm için tüm takıma teşekkür ederim.
Diego neymişsin be abi sen.İsmail bunuda mı öldürdün abi ?
« Son Düzenleme: 22 Temmuz 2015, 21:28:03 Gönderen: badboys »
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #1483 : 22 Temmuz 2015, 21:30:14 »
sow kontrat sezonu ondan böyle oynuyor diyorlar gerçekten komik. forvet adamdan kanat oyuncusu olmaz demiştim adam kanatta dahi özveriyle oynayıp yine de 15 golü atıyordu.

baroniye de arkasından sallayan çok adam corinthiasta oynamaya devam ediyor. yeni gelen desouza müthiş bir performans mı gösteriyor baroniden çok mu iyi elbette değil ama 8 milyon euro var ucunda

Çevrimdışı yusufkaleli

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #1484 : 22 Temmuz 2015, 21:34:22 »
sow kontrat sezonu ondan böyle oynuyor diyorlar gerçekten komik. forvet adamdan kanat oyuncusu olmaz demiştim adam kanatta dahi özveriyle oynayıp yine de 15 golü atıyordu.

baroniye de arkasından sallayan çok adam corinthiasta oynamaya devam ediyor. yeni gelen desouza müthiş bir performans mı gösteriyor baroniden çok mu iyi elbette değil ama 8 milyon euro var ucunda

Brezilya Ligi'nde oynamak kesinlikle bir ölçüt değil bana göre. Bundesliga 2 kadar kalitesi olduğuna inanmıyorum Brezilya Ligi'nin. Fenerbahçe'nin de arayacağı son oyuncu gamsız Baroni olur. Souza için görüşlerimi daha önce de belirtmiştim zaten, büyük bir mucize olmazsa sezonun kazığı gibi duruyor.