Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1304894 defa)

0 Üye ve 26 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #1650 : 27 Ağustos 2015, 22:44:34 »
terraneo mu satmış sow u o fiyata güldürmeyin. böyle bir şeye imkan varmı. kaldı ki aziz yıldırım sow un transferi ile ilgili olayları dün gece açıkladı. geldiğinde ödenen bonservis, satıldığında kazanılan para, istatistikleri ortada adamın.
Yo yo terraneonun aldığı adamları ucuza kapatmasından bahsediyor arkadaş

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #1651 : 28 Ağustos 2015, 00:03:23 »
Lazar markovic hayirli olsun.
« Son Düzenleme: 28 Ağustos 2015, 00:03:42 Gönderen: badboys »
FENERBAHÇE

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #1652 : 28 Ağustos 2015, 00:08:49 »
markovic Fenerbahce'de diye haber okudum yeminle ilk stefan markovic geldi aklima , futbolcu markovic mis.
var mi bu adami izleyen nasil oyuncu ? mesela feghouli'den iyi mi ?
basketci olan markovic gelseydi kisa savunmamiz seviye atlardi , neyse..

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #1653 : 28 Ağustos 2015, 00:14:28 »
Lazar Markovic transferi beni baya bir heyecanlandırdı daha 21 yaşında Benfica'nın klasik eski efektif sağ kanatlarından ve Liverpool'a bu yaşta transfer yapmış bir oyuncu bilen biri gerçekten bilen biri lütfen biraz değerlendirsin anlatsın onu feghouli ile karşılaştırsın

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #1654 : 28 Ağustos 2015, 00:20:25 »
Lazar Markovic transferi beni baya bir heyecanlandırdı daha 21 yaşında Benfica'nın klasik eski efektif sağ kanatlarından ve Liverpool'a bu yaşta transfer yapmış bir oyuncu bilen biri gerçekten bilen biri lütfen biraz değerlendirsin anlatsın onu feghouli ile karşılaştırsın

gs'li bi arkadas var futbolla alakasi iyi sordum ona simdi whatsapp'da, markovic'i aldik nasil oyuncu dedim , alamazsiniz dedi , resmen acikladik dedim , dursun ozbek'e kufur etti
benim anladigim imkansiz bi transferi gerceklestirdik , hayirli olsun.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #1655 : 28 Ağustos 2015, 00:24:10 »
gs'li bi arkadas var futbolla alakasi iyi sordum ona simdi whatsapp'da, markovic'i aldik nasil oyuncu dedim , alamazsiniz dedi , resmen acikladik dedim , dursun ozbek'e kufur etti
benim anladigim imkansiz bi transferi gerceklestirdik , hayirli olsun.
Oooo süper hemen başlıyorum araştırmaya soruşturmaya.. Şimdilik Oluşan Kanı bende şu feghouli daha garantiydi Markovic biraz tisk tutarsa ateş.. Olmadı kiralayalım opsiyonlu bence beğenirsek alırız beğenmezsek bakarız seneye

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #1656 : 28 Ağustos 2015, 00:29:41 »
Oooo süper hemen başlıyorum araştırmaya soruşturmaya.. Şimdilik Oluşan Kanı bende şu feghouli daha garantiydi Markovic biraz tisk tutarsa ateş.. Olmadı kiralayalım opsiyonlu bence beğenirsek alırız beğenmezsek bakarız seneye

opsiyon olayi nasil oluyor tam olarak ? diyelim ki kiraladik 15 milyon da opsiyon koyduk, begenirsek sezon sonu , 15'i verince direk bizde mi?
oyuncu kalmak istemezse ne oluyor ?

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #1657 : 28 Ağustos 2015, 00:53:19 »
opsiyon olayi nasil oluyor tam olarak ? diyelim ki kiraladik 15 milyon da opsiyon koyduk, begenirsek sezon sonu , 15'i verince direk bizde mi?
oyuncu kalmak istemezse ne oluyor ?
Bizde olur ama oyuncu isterse tabi

Çevrimdışı Emreisking

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #1658 : 28 Ağustos 2015, 02:19:36 »
Markoviç kiralanıyorsa ne yapıp edip satın alma opsiyonu koymalıyız opsiyonu ödedikten sonra oyuncu her türlü ikna edilebilir diye düşünüyorum yüksek maaş vererek halledilebilecek birşey

Çevrimdışı south

• Üye
« Yanıtla #1659 : 29 Ağustos 2015, 14:29:30 »
Lazar Markovic akşam saatlerinde İstanbul'a gelcekmiş.Hayırlı olsun umarım satın alma opsiyonu vardır.

Çevrimdışı HakeemOlajuwon

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #1660 : 29 Ağustos 2015, 15:21:41 »
Opsiyon yok diyorlar , biz pişireceğiz liverpool yiyecek öyleyse , keşke 20 mn civarında da olsa , bi opsiyon koyulabilseydi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #1661 : 29 Ağustos 2015, 15:34:34 »
Opsiyon yok diyorlar , biz pişireceğiz liverpool yiyecek öyleyse , keşke 20 mn civarında da olsa , bi opsiyon koyulabilseydi.

liverpool'un tekrar geri isteyecegi seviyede performans gosterirse zaten buyuk fark yaratir gider , yerine mutlaka birini buluruz markovic olmasa bile .. ben cok kafama takmadim opsiyon olayini.
25 milyon'a aldiklari adama en kotu 20 milyon opsiyon koyar l'pool.. 20 milyon bonservise verecek seviyede degiliz maddi olarak.

Çevrimdışı HakeemOlajuwon

• Üye
« Yanıtla #1662 : 29 Ağustos 2015, 15:42:05 »
Nasıl değiliz başkan messi yi alacağız diyor, ibrahimoviclere robbenlere teklif yapılıyor özellikle bu yandex projesi tutarsa ki tutacak gibi biz bu bonservislere çıkabiliriz gibi duruyor.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #1663 : 29 Ağustos 2015, 16:00:50 »
Nasıl değiliz başkan messi yi alacağız diyor, ibrahimoviclere robbenlere teklif yapılıyor özellikle bu yandex projesi tutarsa ki tutacak gibi biz bu bonservislere çıkabiliriz gibi duruyor.

ben o projeye inanmiyorum , daha dogrusu yandex'den maksimum gelecek para (4 milyon sabit rakam haric) 3-4 milyon olur, toplamda 8 gibi bir rakam olur.
1 milyon uye'de mesela , baskan acikladi 40 bin olmus , yuksek hedefler koymak iyi ama bir de gercekler var.
« Son Düzenleme: 29 Ağustos 2015, 16:02:28 Gönderen: emindesouza »

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
« Yanıtla #1664 : 29 Ağustos 2015, 16:17:50 »
anlamadığım nokta başkan ibrahimovici alalım diyor. bu hedef değil. hedef başarılı olmak olmalı. asıl çarpıcı nokta çok açık. rvp, nani gibi isimleri sansasyon yaratmak, adını duyurmak, gündem değiştirmek vs için alıyorsan bu yanlış zaten başkanın amacı bu. bu vizyonumuz genişledi kulübümüz sınıf atladı şeklinde yorumlayanlar var. sen her sene şampiyonlar liginde ol gruplardan çık o zaman sınıf atlarsın transfer yaparak değil. bu sene shaktar a elendik rvp o maçta lazımdı hazır değildi shaktar çok iyi takım vs bahane çok.

yandexten, ülkerden, 1 milyon üye projesinden buldun sıcak parayı bu sene. önümüzdeki sene nereden bulacaksın. daha düne kadar kimse sponsor olmuyor para yok diye ağlayan başkanın kendisiydi çok çabuk unutuldu.