Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1301994 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #1680 : 01 Eylül 2015, 11:39:49 »
erik lima'yi izleyen birinin oldugunu zannetmiyorum o yuzden sormuyorum  nasil oyuncu diye.
ama genis bi video var youtube'da , hizli oyuncu oldugu kesin.
nijerya milli takimina karsi macdan bolumler var , hiziyla geciyor nijerya'li elemanlari , nijeryalilar cok hizli normalde.
teknigi de cok iyi gibi geldi bana , ama fizik zayif.
bizim Souza'nin en iyi 11'e secildigi sene bu Lima da en iyi genc oyuncu secilmis ..benfica ve wolfsburg takip ediyor diyor yabanci kaynaklar.

https://www.youtube.com/watch?v=clfZJQhysQQ

edit : santrfor degil gibi geldi ama bana , sag-sol winger , forvet arkasi , ikinci forvet , kisaca all-around  hucum oyuncusu diyelim.
« Son Düzenleme: 01 Eylül 2015, 11:58:31 Gönderen: emindesouza »

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #1681 : 01 Eylül 2015, 18:51:57 »
20 milyon bonservis verilebilir, zamanında guiza ya 15 verdik, sow da o miktarlarda bonservisle alınmıştı. Ama ben nedende genç isimlerin bizde parlayacağını değil, köreleceğini düşünüyorum. O yüzden 27-28 yaşındaki bir isme 20 vermeye ok mesela Mandzukic, khedira, dzeko, ama 21 yaşındaki bir isme hayır diyorum :)

ben senin görüşünün tam zıttını düşünüyorum. maksimum 25-26 yaşından fazla oyuncuların çok ciddi bondervis ücretleri yada imza paraları ödenerek alınmasına karşıyım. mesele aklı başında hocalarlar istikrarlı biçimde çalışıp transfer edeceğin oyuncuları iyi araştırarak ihtiyacın olan mevkilere ihtiyacın olan oyuncuları transfer etmekte. meireles 10 m euro bonservis, alves 5,5 m euro bonservis, kadlec 4,5 m euro bonservis, krasic 7 m euro bonservis, diego 5 m euro imza parasından bahsediliyor ama doğru ama yanlış geri dönüşleri yok, ben rvp ve nani transferlerini bile yaşları yüzünden yapmazdım rvp 83 doğumlu nani 86 doğumlu 

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #1682 : 02 Eylül 2015, 10:18:32 »
FENERBAHÇE tarihinin en iyi kadrosu kuruldu.Bu kadro için Uefa Avrupa Ligi şampiyonluğu dışında her sonuç başarısızlıktır.Net.Perreira tercihine sevinmeme ve kendisine güvenmeme rağmen kadro tercihi biraz korkutmuyor değil.Çift forvet artı Diego olmaz,olmuyor.Diego oynayacaksa 4-2-3-1 veya 4-4-1 oynamalıyız.Kjaer benim için Avrupa'nın en iyi stoperlerinden birisi ama Rıdvan beyimiz beğenmiyor.Kendisi vasatsever Aykut ve İsmail'in transferlerini eleştirmiyor,eleştirmedi zamanında.Aykut Bey'in kazığı Kadlec 2 puandan ediyordu.Fernandao,Kjaer,Souza gayet iyi performans sergiliyor.Persie ve Nani daha tam kapasite oynamıyorlar,oynayınca fark iyice ortaya çıkacaktır.Takımın en zayıf halkası Alves,rakibin bulduğu her pozisyonda hatası var.Şener daha Gökhan Gönül'e formayı vermez.Kadromuz,Volkan-Şener-Kjaer-Ba-Caner,Nani-Souza-Ozan Tufan-Markovic-Persie-Fernandao ya da Fernandao kenarda tek forvet Persie,forvet arkası Diego.Perreira umarım Ozan'ı oynatır.Böylesini kaliteli bir oyuncuyu kulübede çürütmeyiz.
Avrupa ligi şampiyonluğu her zaman ve her takım için iddaalı bir hedef. Ben çeyrek final ve üstünü başarı sayarım. Aykut zamanındaki o kısıtlı kadro vs denebilir tabi ama gruplardan sonra borisov ve plezen gibi iki şanslı kurayla geldik (plezen cavani li napoliyi elemiş olsada vasat takım olduğunu kimse inkar edemez).
Kjaer bende de ufak bir hayal kırıklığı yaratmaya başladı, çok kart görüyor sanki ve hataları da pahalıya patlıyor. Genede eldekinin en iyisi olduğu tartışılmaz. Yanına daha iyi biri gelirse formu istenen seviyelere geli heralde.
Şener bence fiyat, beklenti, performans parametreleri ile birarada değerlendirilirse yılın transferi olur.
Ne olursa olsun Volkan da Alves le beraber zayıf halkalardan biridir. Zamanında Tuncay nasıl en inanılmaz pozisyonlarda gol atıp en basitinde topu taca attığında şaşırmadıysam, Volkan da keita nın penaltı noktasından füzesini çıkardığında da, en mal golü yediğinde de beni şaşırtmıyor. 3 maç 9, 1 maç 0 lık oynayabilen bir kaleci. Eğer tüm sezonu 7 puanlık oynarsa şaşırabilirim..
Rıdvan zaten benim gözümde kayseri maçından sonra rte yi savunduğunda bitti. Objektif olan herkes de Aykut ve İsmaili hiç eleştirmezken şimdi nasıl farklı davrandığını görüyordur.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #1683 : 02 Eylül 2015, 10:21:10 »
ben senin görüşünün tam zıttını düşünüyorum. maksimum 25-26 yaşından fazla oyuncuların çok ciddi bondervis ücretleri yada imza paraları ödenerek alınmasına karşıyım. mesele aklı başında hocalarlar istikrarlı biçimde çalışıp transfer edeceğin oyuncuları iyi araştırarak ihtiyacın olan mevkilere ihtiyacın olan oyuncuları transfer etmekte. meireles 10 m euro bonservis, alves 5,5 m euro bonservis, kadlec 4,5 m euro bonservis, krasic 7 m euro bonservis, diego 5 m euro imza parasından bahsediliyor ama doğru ama yanlış geri dönüşleri yok, ben rvp ve nani transferlerini bile yaşları yüzünden yapmazdım rvp 83 doğumlu nani 86 doğumlu 

Teorik olarak kesinlikle doğru dediklerin. Ben sadece geömiş tecrübelerimize bakarak bunu söylüyorum.
Alves ve krasic benim savunduğum türde bir transfer değil. Meirelles de yanında yaratıcı bir isimle fark yaratabilecek kapasitedeydi.
geri dönüşü çok da düşünmüyorum açıkçası. Bu isimlerin getirisini satıldıklarında değilde oynadıklar zaman getirdikleri başarıyla ölçmek daha iyi olur sanki.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #1684 : 03 Eylül 2015, 17:33:20 »
Partizan'dan sağ kanat Zivkovic ve forvet Saponjic'e özellikle çok dikkat edin henüz çok gençler ama inanılmaz yetenekliler potansiyelleri çok yüksek ne yapıp edip almalıyız RvP Fernandao ve Nani yanına max 10 milyona biter transferleri hatta Terraneo farkıyla 5 6ya falan

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #1685 : 03 Eylül 2015, 19:59:42 »
ikisi de gayet mantıklı isimler. Sonuçta as iki orvetin var, yerlerine yedek oturmayı sorun etmeyecek ve oyuna girdiğinde de webo etkisi yapabilecek birisine ihtiyacımız var.
PAOK almış Berbatov'u...Fiyatı makulse alsaydık keşke(Sakatlık ve form durumundan hiç haberim yok).Hooijdonk da 34 yaşında gelmişti, yaptıkları ortada...

Çevrimdışı vonyc

• Üye
  • Yer: Eskişehir
  • Andrew Goudelock !!!
« Yanıtla #1686 : 03 Eylül 2015, 23:54:37 »
Transferi kapattik.Bence bir takviye daha olmaz bu satten sonra.

Insallah katildigimiz tum turnuvalari kazaniriz:)
Sevdamıza kimse engel olamaz,
Bazen hüzün vardır,bazen mutluluk,
Fener sevgisinin adı konamaz,
Ne kupa büyüklüğü,ne şampiyonluk!!!

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #1687 : 01 Ekim 2015, 11:05:48 »
Ba'nın bence bonservisi alınmalı..
Ver Lester'e, yaz deftere

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #1688 : 01 Ekim 2015, 18:35:52 »
Ba'nın bence bonservisi alınmalı..

Kesinlikle katılıyorum

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #1689 : 03 Ekim 2015, 16:25:55 »
almanya ligini takip etmiyorum ama yunus mallıyı geçen sene herkes söylüyordu sözleşme durumu da müsaitti şimdi milyon eurolar ver al alabilirsen daha 23 yaşında

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #1690 : 05 Ekim 2015, 15:48:27 »
SEDAT KAYA™
@SEDATKAYA_1
İster misiniz Aziz Yıldırım Perreira'yı gönderip yerine Ümit Özat'ı getirsin?..Yapar mı?..Geçmişte yaptı..

Hangi Teknik Direktör gelir sizce ?  Yada Vitor gidermi ?
« Son Düzenleme: 05 Ekim 2015, 15:48:43 Gönderen: exex »

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #1691 : 05 Ekim 2015, 16:16:54 »
Vitor kendi istifa etmedikçe gitmez. En azından devre arasına kadar gitmez. Çünkü yönetim haklı olarak tazminat yükünün altına girmek istemez. Ama pek yakında soyunma odası baskınları başlar.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #1692 : 05 Ekim 2015, 17:29:17 »
bu hocadan ben şübheleniyorum artık , dün maçın en iyi 2 oyuncusu kim diye sorsalar bence maçı izleyenlerin yüzde 90'a diego ve meireles derdi, söylemeyen yüzde 10'luk kısım da meireles'e karşı ön yargısı olanlar olurdu , takımın en iyi oynayan iki oyuncusunu çıkarmak "tazminatımı verin beni kovun" demekdir , kimse kusura bakmasın ama ben bu hocadan şübheleniyorum.

Çevrimdışı Emreisking

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #1693 : 05 Ekim 2015, 17:48:21 »
bu hocadan ben şübheleniyorum artık , dün maçın en iyi 2 oyuncusu kim diye sorsalar bence maçı izleyenlerin yüzde 90'a diego ve meireles derdi, söylemeyen yüzde 10'luk kısım da meireles'e karşı ön yargısı olanlar olurdu , takımın en iyi oynayan iki oyuncusunu çıkarmak "tazminatımı verin beni kovun" demekdir , kimse kusura bakmasın ama ben bu hocadan şübheleniyorum.
hadi diego sakatlıktan yeni çıktı fizik olarak oyundan düşebilir diye çıkardı eyvallah meireles kırk yılda bir iyi oynuyordu tuttu çıkardı adamı 2 değişiklik birden yapınca da Volkan'ı sokamadı oyuna 2 2 olunca hocanın ya acil hem kendini hem takımı toparlaması lazım ya da gitmesi lazım aksi halde lig de kaçar elimizden

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
« Yanıtla #1694 : 05 Ekim 2015, 18:55:08 »
Ben gole ihtiyacımız olduğu anda yaptığı değişikliğe takıldım. Oyunda zaten 3 tane defansif yönü iyi orta saha var. Ama hoca gidip Alper'i çıkardı. Oysa çıkması gereken oyuncu Mehmet Topal'dı. Bu Mehmet Topal kötü oynadığı için değil, ileride daha fazla oyuncu bulundurmak için gerekliydi. Ya da stoper ikilisinden birini çıkarıp Mehmet Topal'ı o bölgeye çekebilirdi. Neden Alper? Zaten Akhisar'ın ileri çıkmak gibi bir derdi yok.
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic