Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1305170 defa)

0 Üye ve 27 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #1755 : 08 Mart 2016, 13:30:13 »
Aynı fikirdeyim. Vanpersie dışında oyun zekası yüksek oyuncumuz yok malesef.
Ben sene başındaki olayları da ona yazmıyorum, iyide olsa kötü de olsa ya 60 dan sonra çıkıyor yada 70 den sonra giriyordu oyuna.
Kiralıkların bence de hepsi gitmeli. Madem yabancı kısıtlaması kalmadı, en az 2-3 tane ucuz genç (tercihen afrika ve güney amerikadan), 1 tane asyadan (japonya, kore, çin gibi bir ülkeden ama inamoto gibi birisi de olmasın) oyuncu katmak lazım kadroya. Bu 4 isim bahsi geçenlerden daha az katkı vermez, maliyeti de çok daha düşük olur.

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
« Yanıtla #1756 : 08 Mart 2016, 16:55:46 »
vanperise adına kim ne diyebilirki. ama adam çok forsuz ve sadece kalitesi ile sahada bişeyler yapıyor. futbol yeteneği olarak fernandao ile karşılaştırılamaz bile ancak fizik olarak yeterli değil.olsa ingilizler bırakırmazdı.kaldıki sene başında hocaya yaptıkları yüzünden çok puanlar gitti ve hocanında dengesini bozdu ve hoca ancak toparlandı bence.valla ben yönetici olsam sene sonunda çin'e satardım.

Van Persie'nin hocaya yaptıkları yüzünden mi yoksa hocanın Van Persie'ye yaptıkları yüzünden mi puanlar gitti? Bence hocanın gereksiz ısrarları yüzünden puanlar gitti. Van Persie'nin geç form tutmasının sebebi bence Vitor Pereira'dır.
« Son Düzenleme: 08 Mart 2016, 16:56:39 Gönderen: Başar Bükücü »
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #1757 : 08 Mart 2016, 17:10:20 »
Once Ismail Kartal, akabinde de Perreira...  Biz bunlari hak etmek icin ne yaptik?  Perreira Avrupa Ligi'ni kazansa dahi gonderilmeli. 

Van Persie ile ilgili dusuncelerimi daha once aktardim.  Bu adam, bizim takimin IQ bakimindan 5-10 seviye ustunde bir adam.  Ozellikle onu izliyorum. Yapmak istedikleri seyleri anlayan tek bir kisi var, o da Caner.  Maalesef Caner de teknik olarak anladigi seyleri tam olarak icra edemiyor.  Diego isimli futbol fakirine cozum bulamayan; Fernandao - RVP arasindaki politikada cuvallayan bu Hoca'yi hic ama hic begenmiyorum.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #1758 : 08 Mart 2016, 18:38:06 »
Seneye Ospina(Volkan,Ertuğrul,Erten) Volkan'ın son yılı olmalı
Bekler aynen devam Stoperde Kjaer Heinze tarzı bir solak yedekleri Ba(Kiralık olarak devam) ve Hakan
Orta Saha Topal Souza değişmeli Bedelsiz Banega yada o tarzda biri yedeği Ozan İiyi bir ofansif yedeği Uygar Gol asist katkısı yüksek basit oynayan bir Sağ kanat yedeği Ramazan Solda Alper ve Volkan Forvette de RvP ve yedekleri Fernandao ile genç bir Afrikalı (Bence Montpellier'den Casimir Ninga 2-3 milyona alırız çok dikkatli izleyin bu Adamı ilerde 10 milyon Euro eder)
Hoca konusunda da düşüncem şu çok leş değil ama beğenmiyorum da sadece daha iyi bir hoca olması ve sene başında yapılması kaydıyla değiştirilmeli(yani kendi sistemini oyuncu topluluğunu kuracaksa ) yukarıda yazdığım kadro bek destekli 4-3-3 için ama 4-4-2 de oynar rahatlıkla
Peki maliyete bakalım 12m kaleci ve stoper (Alves Kadlec ve Fabiano maaşından kurtulmuş olacağız) , bedelsiz Banega toplam 30 milyona da Ofansif orta saha kanat ve yedek forvet.. Toplam bonservis gideri 37m hadi düz 40 diyelim
Gelirlerimize bakarsak eğer toplam 22 Emenike ve Salih(Emenike sözleşme maddesini karşılıyor Salih'i de bırakmayacak bence Roma) toplam 25m Nani ve Diego'dan Çin pazarına satarak ki bu fiyata rahat satılır ikisi yaptı 47 kağıt Banega Meireles'e verilen paraya koşarak gelir.. 5 milyon Euro kar ederek kusursuz bir takım kurmak hiç te zor değil gördüğünüz gibi.. Eğer bunları şampiyon olarak yaparsak diğer gelirlerle birlikte hem maddi olarak düzlüğe çıkmış rahatlamış oluruz hem de kusursuz bir takıma sahip oluruz.. Bu takım bu kadro ile önümüzdeki 3 yıl en az şampiyonluğa ambargo koyar ve her yıl gruptan çıkabilir Şampiyonlar Ligi'nde
Yazımın özeti kar ederek kusursuz bir takım kurmak maddi olarak rahatlamak ve yıllarca lige ambargo koyup Avrupa'da başarı hiç te zor değil doğru birkaç hamle ile

Çevrimdışı nsmert

• Üye
  • Yer: izmir
« Yanıtla #1759 : 13 Mart 2016, 01:28:10 »
Caner intere diyorlar. Caner gibi bir oyuncu giderse hem de bedava giderse çok uzulurum

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #1760 : 23 Mart 2016, 22:36:58 »
Seneye Daum hocamı getirirsek bu yabanci sinirinin geniş olduğu dönemde daha net oyunlar izletebilir bize

SM-G925F cihazımdan gönderildi

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #1761 : 23 Mart 2016, 22:39:10 »
Ek olarak Salih Uçan kadromuzda olacakmış seneye. Oynamayı isteyen bir taķim ve oyunda çok iyi iş yapar bu ligdr özellikle

SM-G925F cihazımdan gönderildi

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #1762 : 24 Mart 2016, 09:11:31 »
Daumu boşverin arkadaşlar. Hep aynı isimler... İlla eskilerden birisi gelecekse ersun hoca gelsin.

Çevrimdışı hatai

• Üye
« Yanıtla #1763 : 24 Mart 2016, 11:08:00 »
Ersun Yanal ve Zico dönemlerinde en zevkli maçları izliyorduk. Bu iki hocaya yönetim büyük ayıp etti. Eğer anlaşmama sebebi dedikleri gibiyse çok saçma ve amatörce bile olmayan bir davranış söz konusu. Belki Zico iyi bir hoca değildi. Gittiği takımlarda benim bildiğim pek başarısı yok. Ama bizle kimyası tutmuştu.
Bir daha bu iki hoca gelir mi, gelirse başarılı olur mu, bilemem.

C2105 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #1764 : 24 Mart 2016, 11:47:36 »
zico'dan allah razi olsun bize ceyrek final oynatti ama dogruya dogru ligdeki oyun beni memnun etmiyordu.

daum zamaninda (2. daum donemi de dahil) hic yenilecegimizi dusunmuyordum, cok rahat gidiyordum maclari izlemeye.

ersun hoca'yi zaten konusmaya gerek yok, daum'dan daha guzel futbol oynatiyordu.

ersun hoca allahin izniyle tekrar gelecek bu takima

volkan-gokhan-kjaer-topal-caner-souza-ozan-feghouli-volkan sen-alper-van persie  td : ersun yanal

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #1765 : 24 Mart 2016, 18:40:28 »
zico'dan allah razi olsun bize ceyrek final oynatti ama dogruya dogru ligdeki oyun beni memnun etmiyordu.

daum zamaninda (2. daum donemi de dahil) hic yenilecegimizi dusunmuyordum, cok rahat gidiyordum maclari izlemeye.

ersun hoca'yi zaten konusmaya gerek yok, daum'dan daha guzel futbol oynatiyordu.

ersun hoca allahin izniyle tekrar gelecek bu takima

volkan-gokhan-kjaer-topal-caner-souza-ozan-feghouli-volkan sen-alper-van persie  td : ersun yanal
Bence Feghouli'den ziyade takımı oynatacak bir beyin lazım. Takıma şöyle bir baktığımızda fizik, mücadele, kazanma isteği, hırs hepsi var ama üretken değiliz. RvP haricinde takımın oyun aklı alt seviyelerde. Ayrıca Kjaer'in yanına Egemen vari bir stoper gerekli ve mümkünse bütün Portekiz'lileri de gönderelim.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı RUB

• Üye
  • Yer: Avşa
    • Captain_1907
« Yanıtla #1766 : 24 Mart 2016, 20:59:59 »
Her ne kadar şuanda imkansız olsa da Mesut gelse tüm dertlerimiz biter. Hem oyun aklı hem paslarıyla RVP ile anlaşabilecek bir isim.
Hepimiz ölelim FENERBAHÇE yaşasın!!!

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #1767 : 24 Mart 2016, 23:40:19 »
daum u tekrar geri istemenin mantığı ne anlayamıyorum adam iki sefer şampiyonluğu son haftada kaybetti. oynattığı futbol ahım şahım bir futbol değildi, tayfun korkut bile almanyada takım bulurken almanya liginde yada herhangi bir takımda çalıştıracak takım bile bulamıyor.

zico başka takımlarda başarılı olamamış olabilir ama bizde yakaladığı başarı büyük. uğur boral ve deivid adamın takımında avrupanın en iyi oyuncuları oldular bu bile adamın farkını ortaya koyuyor. şimdi o kadroyu olsa futbolu çok bilen fenerbahçeliler burun kıvırır beğenmez ama adam o kadroyla muazzam başarı yakaladı. keşke adama karışılmasaydı da devam etseydi.

Çevrimdışı mrkene

• Üye
« Yanıtla #1768 : 25 Mart 2016, 00:24:21 »
kesin gider dediklerim : alves, meireles, topuz, markovic, fabiano, kadlec, diego, kesimal

gitmesi muhtemeller: ba, Rvp :( , nani, caner

transfer yapılacak mevkiler : kale (fabiano gidecek), defans min2 tane (bruno kesin gibi, kadlec gidebilir, ba zaten kiralık. caner de giderse bir sol bek alırız), orta saha 2 (salih gelecek, diego gidecek gibi yerine 10 numaravari biri gelir, meireles yerine de pasör özelliği olan bir orta saha alırız), kanat min 1-2 (markovic gider artık, yerine robben mi olur feghouli mi olur bilmem biri gelir; nani yüksek fiyat gelirse satılır ayrıca serbest kalma opsiyonu da 8,5m euro civarı bir şey avrupa için, giderse transfer olur.) forvet 1-2 (eksik var o herkesin malumu, rvp de yüksek fiyata satılabilir şaşırmam da.)
Hoca : umarım gider, yerine bielsa,sampaoli veya ersun hocamı isterim
görünen o ki seneye de ciddi bir yapılanma içerisinde olacağız.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #1769 : 25 Mart 2016, 09:47:24 »
Daum ve ya Ersun Yanal cok farketmez, ben Ersun Hoca'yi daha cok isterim ama Daum da olur.

Daum kanat oyuncusu istemisti Aykut Kocaman "yerli drogba" diye gidip Gokhan Unal'i almisdi.

Guiza girdigi 5 gol pozisyonunun 1 tanesini atsa simdi efsaneydi Daum

Daum zamaninda cok da guzel futbol oynuyorduk , it gibi pres yapiyordu takim 90+ dakikalarda bile.

Roland Koch'u da alsin gelsin Ersun hoca olmuyorsa eger.