Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1304896 defa)

0 Üye ve 25 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Afiliadam

• Üye
  • Yer: İstanbul - Adana
  • https://twitter.com/Afiliadam
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #1800 : 22 Nisan 2016, 19:26:50 »
Terrenao'dan boşalan göreve Ali Yıldırım getirilmiş seneyede devam edecekmis geçmiş olsun şimdiden
#IngaOrekhova

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #1801 : 23 Nisan 2016, 14:22:02 »
caner yeteneğinde oyuncu çok az bizde zaten yetenekli oyuncuları bulup onlardan verim alma konusunda kulüp olarak sıkıntı var. canerin yerine canerin alacağı paranın 3-4 misli para harcayıp daha kötüsünü transfer ederiz.

Çevrimdışı kilkenny

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #1802 : 12 Mayıs 2016, 23:07:22 »
lig bitti can sıkkın.baskette euroleague alınsa bari süper olur. boşluk da kendimce transfer yapayım bari.

« : 10 Nisan 2016, 00:17:04 » yazdığım mesajın bir kısmı yukarıda. İnternetten takip ettiğim kadarıyla Ragnick Leipzig'den ayrılmış. Basındaki menejer haberlerine kanıp Lucescu, Bielsa felan peşinde koşulacağına, tecrübesi, bilgisi, hep bir projesi için uzun soluklu maceralara atılması nedeniyle Ragnick bizim için biçilmez kaftan olur. Yetenekli genç Türk ve potansiyelli yabancıları seçmesine izin verilip, takımın anahtarı kendisine teslim edilirse Fenerbahçe'nin genlerinde olmamasına rağmen son günlerde dillendirilen basketboldaki Obradoviç modelini futbolda Ralf Ragnick, yardımcıları:Jens Keller, Tayfun Korkut'dan oluşan ekip tarafından yerleştirilebilir. Tayfun Korkut'da sabreder ve kendini geliştirirse Ragnick sonrası büyük fırsat yakalayabilir.

Oh, sonunda benim gibi Alman modelini takıma getirmek isteyen birini buldum.
Hocam öncelikle Rangnick bu senelik tekrardan sahaya indi, seneye benim bildiğim tekrardan Leipzig'in yönetiminde görev almaya devam edecek. Orada çok ciddi bir yatırım ve yapılanma aşamasındalar. Bu sene transfer bütçeleri aşağı yukarı 50m euro olacakmış. Hoca olarak da Ingolstadt'ın Avusturyalı teknik direktörü Hasenhüttl'ı getirdiler. O yüzden Rangnick hayali güzel ama zor.
İkincisi Jans Keller'i neden istediniz anlamadım. Benim hiç beğenmediğim, hatta neredeyse nefret ettiğim bir adam. Schalke onun yönetiminde kaybetmeye alışkın bir takım haline geldi. Sanırım Union Berlin'e yazıyorlardı onu en son. Anlaşma ne durumda bilmiyorum ama Union Berlin demişken bu sene Union Berlin'i çalıştıran Sascha Lewandowski'yi çok beğeniyorum ben. Sözleşmesi bitiyor bu yaz galiba. Umarım Bundesliga'da bir takım çalıştırır tekrardan. Onun haricinde Slomka ve Favre var göze çarpan boşta hocalardan ama Slomka'nın son takımları hep sıkıntı yaşadı. Favre da Türkiye'de zorlanır gibi geliyor bana. Çünkü çok farklı bir yapı var Gladbach'da. Burası biraz daha zor.

Ben sene başı bu sportif direktör mevzusu açıldığında da o görev için Alman birisini istemiştim Terraneo'dan ziyade. Birinci sebebi Almanların bu iş üzerine olmasa bile eğitim seviyeleri daha yüksek, İngilizce'yi daha iyi konuşuyorlar ayrıyetten de Alman sd demek Alman ve orta Avrupa futbolcu pazarına girmek demek. Alman hoca da bunun üzerine kaymak olurdu.
Ki ben Terraneo geldiğinde de kafamda daha farklı hamleler vardı. İtalyan/Arjantinli bir hoca getirir ve Serie A yada Arjantin'den bir kaç genç oyuncu kaparız diyordum. fakat hiç biri olmadı. Terraneo ingilizce bilmiyor, Vitor çat pat konuşuyor, ee futbolcurın neredeyse çoğu brezilya/portekizli. inanılmaz bir iletişim kopukluğu vardı bu sene takımda. her kademede sadece futbolcular arasında değil. futbolcular arasında da uyumsuzluğa yol açtı bu. beşiktaş mesela daha ziyade alman futbolculara yöneldi, daha bizden daha uyumlu ve kollektif oynamaları sadece hocayla alakalı değil yani. ki performans olarak da baktığın zaman beck vasat bir oyuncu olmasına rağmen bizim portekiz/brezilyalı futbolcularımız gibi bir maç var beş maç yok oynamadı. belirli bi standartta oynadı devamlı. ha çok ekstra iş yapmadı belki ama küfür de ettirmedi kendine. gomez konusunda da aynısı geçerli. gurbetçilerin olduğu takımda kendini çok rahat hissetti, ekstra olarak da onların orta sahaları bizim çok önümüzdeydi bu sezon. rvp&mario gomez farkı büyük ölçüde bundan kaynaklanıyor. ozzy bizde olsaydı ve kuyt gitmeseydi rvp çok daha farklı bir performans sergilerdi, hem de takıma daha çabuk adapte olurdu mesela.

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #1803 : 13 Mayıs 2016, 00:44:39 »
Ragnick sportif direktörlüğe geçti Leipzig'de. Futbolda bu zihniyet oldukça böyle bir kurumsallaşma asla olmayacak. Erkek basketbol dışındaki branşlarda mahmut, hakan, isfendiyar (anca görevden alındı herhalde) gibi boş tipler yönetici oldukça sürekli başarı gelmeyecek.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #1804 : 14 Mayıs 2016, 18:52:46 »
davadan hiç haber yok dava sonuçlansa bile başkanın bırakıcam sözü kandırmacadan başka birşey değil.

isim olarak büyük transferler yapılır belki başka birini sportif direktör filan yapar yine camia da aynı şekilde sınıf atladık dünya kulübü olduk diye sevinir

ama esas mutluluk kupa kazanmak. pierre gerçekse şöyle bir yorum yapmış fenerbahçe yıldızlarla dolu ama iyi bir takım değil diye. iyi oyuncuları transfer etmekle iyi takım olmak şampiyonluklar kazanmak aynı şey değil aziz yıldırım senelerdir anlayamadı aynı şekilde taraftarlar da

caneri şutladı başkan belki son olaylar olmasa da gidecekti zaten. salih ve emenike de geri geliyor transfer dönemini merakla bekliyorum

Çevrimdışı FeNeRiM669

• Üye
  • Yer: Almanya
« Yanıtla #1805 : 14 Mayıs 2016, 21:56:53 »
Anadolugfb antrenman a vitor a destege baklava götürmüsler..sizin amk

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #1806 : 14 Mayıs 2016, 22:23:59 »
İsterse Messi gelsin eğer ki hoca değişmez ve tartışılmaz biri olmazsa takip etmicem bu yıl . Futbolcu önemli değil hoca kötü olduktan sonra hoca iyi tartışılmaz olsun bu kadroyla bile şampiyon oluruz. O yüzden şubenin kaderi hoca seçimi benim için

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #1807 : 14 Mayıs 2016, 22:54:20 »
Anadolugfb antrenman a vitor a destege baklava götürmüsler..sizin amk

vay anasini arkadas olaya gel, baklavayi gotlerine soksunlar

lan nerde arabayi durdurup oyunculari dovmeye calisan, isyan eden taraftarlar ? samandirada kufur kiyamet isyan edenler nerde ?

bakin anadolu gfb denen olusum aziz yildirimdan daha tehlikleli, simdiki nesil bunlara ozenirse yandik cidden.

Fenerbahce'yi kaybediyoruz goz gore gore, hep biat tam biat kulturu yerlesdi artik, bize de yaziklar olsun, oyle bakiyoruz kenardan.

aziz ve yalakalari temizlenmedikce bi bok olmaz , maalesef durum bu.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #1808 : 18 Mayıs 2016, 17:18:29 »
Brondby ile sözleşmesi biten Danimarka Milli takımı kaptanı ve stoperde Kjaer'in partneri olan Agger ismi yüksek sesle konuşulmaya başlandı.
Mantıklı bir transfer olabilir, Liverpool Zamanlarında çok beğenirdim kendisini tam bizim ligde iş yapacak stoper tarzı 31 yaşında ama bonservisi yok sonuçta yapılacak 2 stoper takviyesinden birisi olmasına sevinirim açıkçası 1-1.3 milyon Euro ya falan imzalar yıllık

Çevrimdışı mrkene

• Üye
« Yanıtla #1809 : 18 Mayıs 2016, 18:45:52 »
twente borçlarından dolayı küme düşürüldü. Hakim Ziyech'e acilen çökmek lazım. şimdiden protokol falan imzalatmalı hatta. 33 maçta 17 gol 12 asist gibi hayvani rakamlara ulaştı.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #1810 : 18 Mayıs 2016, 19:35:36 »
twente borçlarından dolayı küme düşürüldü. Hakim Ziyech'e acilen çökmek lazım. şimdiden protokol falan imzalatmalı hatta. 33 maçta 17 gol 12 asist gibi hayvani rakamlara ulaştı.

Katılıyorum

Çevrimdışı FeNeRiM669

• Üye
« Yanıtla #1811 : 19 Mayıs 2016, 22:36:53 »
Vitor kalacak gibi konustu
zaten Alaaaaadddin Metin de basarili sezon falan diyordu bizimkinin kankasi.
haberler bu adamda.kankasi Aziz ile kulübü cok guzel yönetiyorlar baktigin vakit

gecmis olsun

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #1812 : 20 Mayıs 2016, 11:37:14 »
Ali Yıldırım hocadan memnunuz, genel olarak başarılıydı, devam edebiliriz gibi haberler vardı radyoda.
Eğer doğruysa hiç kendimizi yormadan bu başlığa kilidi vuralım.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #1813 : 20 Mayıs 2016, 12:45:46 »
Ali Yıldırım hocadan memnunuz, genel olarak başarılıydı, devam edebiliriz gibi haberler vardı radyoda.
Eğer doğruysa hiç kendimizi yormadan bu başlığa kilidi vuralım.

Aynen.
Seneye şampiyon da olabiliriz, avrupada cl ye kalabiliriz yada el de ilerleriz, ama konu bu değil. Ben artık istemiyoırum bu adamı. Fenerbahçe spor kulubünün başında kulubü babasının çiftliği, kendi tapulu malı gibi gören birisi olmamalı. Aslında yazacak çok şeyim var boşuna moralimi bozmak istemiyorum.

Çevrimdışı FeNeRiM669

• Üye
« Yanıtla #1814 : 20 Mayıs 2016, 20:33:00 »
FFP den ceza gelmis.tam okumadim umrumda degil.

"sampiyon olsan ne olur olmasan ne olur" AZIZ Yildirim