Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1305243 defa)

0 Üye ve 18 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Emreisking

• Üye
  • Yer: istanbul
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #1935 : 11 Haziran 2016, 23:18:40 »
Mehmet topal kalmış neyse ki onu tuttuk 3 te 1 hiç yoktan iyidir

Çevrimdışı sener_nureddin

• Üye
  • Yer: bursa
« Yanıtla #1936 : 11 Haziran 2016, 23:26:35 »
Gökhan konusunda şöyle olsa ne dersiniz. Transfer komitesinde olsaniz;
Gokhan yaşında ve bizdeki performansında olan bir kişi başka kulupte olsa idi. Bize gelmek için 4 yillik sözleşme 2750 +mac başı + 2 000 imza parasi isteseydi transferine nasıl bakardiniz?

Yorumlarınızda Ay faktörünü pas geçin lutfen.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HER ZAMAN VE DAİMA FENERBAHÇE

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
« Yanıtla #1937 : 11 Haziran 2016, 23:36:34 »
Gökhan olayını bir nebze anlarım sadece o olsa ama hadi Gökhan diğerlerine göre yaşlı çok para istedi eyvallah. Caner ve Topal'ı neden çok önceden imzalatmazsın? Yada geçtiğimiz yıl 2 yıllık bir sözleşme neden yapmazsın Gökhan ile ? Şimdi yapamazsın çünkü alıcısı var bunu koz olarak kullanır

Çevrimdışı Emreisking

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #1938 : 12 Haziran 2016, 01:03:59 »
Gokhan yaşında ve bizdeki performansında olan bir kişi başka kulupte olsa idi. Bize gelmek için 4 yillik sözleşme 2750 +mac başı + 2 000 imza parasi isteseydi transferine nasıl bakardiniz?

abi keşke transfer komitesinde olsaydım daha geçen sezon başlamadan gökhan Caner ve topalla sözleşme uzatırdım bu fiyatlara da çıkmazdı olay

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #1939 : 12 Haziran 2016, 02:30:23 »

Gökhan bizden imza parası mı istedi ?
Milli takımın sağ bekinden bahsediyoruz. Bizdeki performansına bakarsak, ve gökhanın gitmesine izin verirsek, önce takımın %90 ını göndermek lazım ki gökhana sıra gelsin.
Ay faktörünü de pas geçmek mümkün değil maalesef.

Üstelik yukarıdaki kıyaslama da doğru değil. O durumda bile alınabilir çünkü rakibinde zarar görecek bu transferden.

Ve konuyu sadece gökhan a indirgemeyip bütün olarak bakmak lazım.

Çevrimdışı HakeemOlajuwon

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #1940 : 12 Haziran 2016, 03:13:11 »
Gökhan bizden imza parası mı istedi ?
Milli takımın sağ bekinden bahsediyoruz. Bizdeki performansına bakarsak, ve gökhanın gitmesine izin verirsek, önce takımın %90 ını göndermek lazım ki gökhana sıra gelsin.
Ay faktörünü de pas geçmek mümkün değil maalesef.

Üstelik yukarıdaki kıyaslama da doğru değil. O durumda bile alınabilir çünkü rakibinde zarar görecek bu transferden.

Ve konuyu sadece gökhan a indirgemeyip bütün olarak bakmak lazım.
Gökhan yabancı sınırı kalkmışken, geçen sezon performansı vasatı aşamamışken, maaşına net 500 bin euro zam teklif edildiği halde 1 milyon euroluk bir zam ve menajer parası ve maç başı gibi zorlayıcı rakamlar istiyor ve bu pazarlık bu kadar uzun sürüyorsa yolu açık olsun.Giderken derdim para değil demeseydi bari.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ELM

• Üye
  • Yer: Adana-Antalya
« Yanıtla #1941 : 12 Haziran 2016, 05:07:19 »
Gökhan gitti bakalım kimi alacaklar sağa çok merak ediyorum. Kazık yemesek bari. Şenerle falan olacak iş değil
~ Zeljko's Soldiers ~

Çevrimdışı nsmert

• Üye
  • Yer: izmir
« Yanıtla #1942 : 12 Haziran 2016, 10:59:48 »
Mehmet Topal ile anlaşmışız

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #1943 : 12 Haziran 2016, 12:07:45 »
Gökhan yabancı sınırı kalkmışken, geçen sezon performansı vasatı aşamamışken, maaşına net 500 bin euro zam teklif edildiği halde 1 milyon euroluk bir zam ve menajer parası ve maç başı gibi zorlayıcı rakamlar istiyor ve bu pazarlık bu kadar uzun sürüyorsa yolu açık olsun.Giderken derdim para değil demeseydi bari.

Bu dediklerinin kaynağı nedir ?zam vs isteğinin yani.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #1944 : 12 Haziran 2016, 12:08:49 »
Montoya ve Douglas isimleri baya ön eleme Plana çıkıyor kiralık transfer olarak
Gökhan konusunda bence Beşiktaş ile çok çok önceden anlaştı Vitor ile devam etmek istemediği için ve maddi olarak işi bu yüzden yokuşa sürdü. Yönetimin erken davranmama hatasını görmemezlikten gelemeyiz yine de.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #1945 : 12 Haziran 2016, 12:12:33 »
Şu trajikomik noktaya dikkatinizi çekmek istiyorum. Bu takım Ersun döneminde şampiyon olurken fark yaratan 3 ismin kombinasyonuydu hatırlayın. Bekler Gökhan ve Caner ile bu oyuncular arasındaki ağı Kuran Emre. Hadi Emre yaştan dolayı gitti ama şampiyonluk mimarı iki bek aynı anda giderken yönetim suçsuz mu diyelim hala ?
Caner gibi yetenekli oyuncuyu kaybetmeyi hala sindiremedim. Geçen sezon çok etkili değildi çünkü başımızda el freni vardı. Ersun Yanal , Spalletti , Şenol Güneş tarzı futbol oynayan bir takımda ise rakipler için tam bir baş belası.

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #1946 : 12 Haziran 2016, 12:48:22 »
Şener'e kaldıysak yandık. Yaşım 37, Şener benim hatırladığım Fenerbahçe tarihindeki defansif yönü ve sezgileri en berbat sağ bek.
Bu sene başında Gökhan'ın yokluğunda onun bu hatalarından dolayı yediğimiz golleri sayamadım.
Alves ile birlikte 11 de başladığı maçlar adeta rus ruletine dönüyordu. Acaba hangisi takımı bariz hatalarla sabote edecek diye yüreğimiz ağzımızda maç izliyorduk..
FENERBAHÇE

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #1947 : 12 Haziran 2016, 12:53:22 »
Şu trajikomik noktaya dikkatinizi çekmek istiyorum. Bu takım Ersun döneminde şampiyon olurken fark yaratan 3 ismin kombinasyonuydu hatırlayın. Bekler Gökhan ve Caner ile bu oyuncular arasındaki ağı Kuran Emre. Hadi Emre yaştan dolayı gitti ama şampiyonluk mimarı iki bek aynı anda giderken yönetim suçsuz mu diyelim hala ?
Caner gibi yetenekli oyuncuyu kaybetmeyi hala sindiremedim. Geçen sezon çok etkili değildi çünkü başımızda el freni vardı. Ersun Yanal , Spalletti , Şenol Güneş tarzı futbol oynayan bir takımda ise rakipler için tam bir baş belası.
Emre o yaşta olsa bile kalsaydı takımı ateşler, hırs verir şu ruhsuz De Souza gibi kaybetmeyi kabullenmezdi.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #1948 : 12 Haziran 2016, 13:23:57 »
Gokhan Gonul gitmeyecek bence , Fenerbahce'de kalir herseye ragmen.

o aciklama da veda aciklamasi degil, sitem aciklamasi..Gokhan kalmak isterse kalir, kalacak bence.

Çevrimdışı HakeemOlajuwon

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #1949 : 12 Haziran 2016, 13:26:07 »
Bu dediklerinin kaynağı nedir ?zam vs isteğinin yani.
Mali kurulda açıklandı.2 750 maç başı ve menajeri için 500 bin euro istediği ve 4 yıllık sözleşme .